Hoşgeldiniz!

Çamaşır Makinesi Videoları İzle

Barbie Çamaşır Yıkıyor 03:32
Barbie Çamaşır Yıkıyor 332.017 izlenme - 3 yıl önce Bu videomuzda Barbie'nin çamaşır setini tanıyoruz. Kutudan çamaşır makinesi, kurutma makinesi, ütü masası, beyaz bir ütü, çamaşır deterjanı çıkıyor. Aklınızda olsun, bu sete Barbie bebek dahil değil. Çamaşır makinelerinin üzerine bastığınız zaman makineler çalışıyor. Sürekli yeni oyuncak tanıtım videoları çekiyoruz. Kanalımıza abone olmayı unutmayın!
Bilinçsiz Ev Hanımı Yüzünden Dellenen Yetkili Servis 02:31
Bilinçsiz Ev Hanımı Yüzünden Dellenen Yetkili Servis 15.129 izlenme - 5 ay önce Beyaz eşya emekçisi Fatih kardeşimiz çamaşır makinesinin doğru kullanımı konusunda kendine has üslubuyla ev hanımlarını bilinçlendiriyor...
Kola + Mentos Deneyini Çamaşır Makinesinde Yaptık 08:35
Kola + Mentos Deneyini Çamaşır Makinesinde Yaptık 1.250 izlenme - 1 hafta önce Klasik kola + mentos deneyi çamaşır makinesinde yapılabilir mi? Videomuzda bu sorunun cevabını veriyoruz. Bakalım ortaya nasıl bir sonuç çıkacak? Birbirinden ilginç deney videolarımız tam şurada: https://goo.gl/2xr7rv Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Arabanın Üzerine Çamaşır Makinesi Attı 01:05
Arabanın Üzerine Çamaşır Makinesi Attı 7.404 izlenme - 5 ay önce İzmir’de akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Apartmanının önüne araç park edilmesine kızan bir kişi, önce aracın üstüne boya döktü, ardından evindeki çamaşır makinesini balkondan arabanın üzerine attı. İzmir Gaziemir ilçesi 56 numaralı sokakta ilginç bir olay yaşandı. Dün gece saatlerinde apartmanının önüne araç park edildiği için sinirlenen bir şahıs, araç kaldırılmayınca önce üstüne boya döktü, ardından çamaşır makinesini balkondan arabanın üzerine attı. Sabah saatlerinde otomobilini, üstündeki çamaşır makinesiyle birlikte gören araç sahibi şoke olurken, şahsın daha önce de apartmanının önüne park eden araçlara benzer zararlar verdiği iddia edildi. Araç sahibi, olayla ilgili şikayetçi oldu. Olayın görgü tanığı M.B., gece uyurken bir ses duyduğunu, arabanın üstüne çamaşır makinesi atıldığını ise sabah işe giderken gördüğünü ve şoke olduğunu söyledi.
Babama Sen Söylesene Anne - Cif Anneler Günü Filmi 01:24
Babama Sen Söylesene Anne - Cif Anneler Günü Filmi 149.310 izlenme - 4 yıl önce Ne kadar büyürsek büyüyelim anneler hep aynı sevgiyle üstümüze titrer. En çok teşekkürü tabi ki onlar hak eder... 28 yıldır annelerimizin yanında olan Cif, tüm annelerin anneler gününü kutlar.
Yeni Nesil Dizel Otomatik Vites EDC 00:41
Yeni Nesil Dizel Otomatik Vites EDC 31.363 izlenme - 5 yıl önce Bugün çamaşır makineleri bile sarsıntısız çalışıyorsa. http://facebook.com/renaultturkiye http://twitter.com/renaultturkey http://google.com/ RenaultTurkiye
Kediyi Çamaşır Makinesine Atıp Yıkamak 00:59
Kediyi Çamaşır Makinesine Atıp Yıkamak 18.133 izlenme - 2 yıl önce Kedisini çamaşır makinesine atarak eğlenen bunuda utanmadan kayıda alan kızın görüntüleri büyük tepki topladı.
Çamaşır Makinesi Nasıl Parçalanır 03:42
Çamaşır Makinesi Nasıl Parçalanır 21.194 izlenme - 4 yıl önce
Çamaşır Makinesi Nasıl Kullanılır? 02:00
Çamaşır Makinesi Nasıl Kullanılır? 1.723 izlenme - 5 ay önce Çamaşır makinesinin doğru kullanımı konusunda farkındalık yaratmaya çalışan Fatih kardeşimizden kamu spotu tadında bir video... Not:Ekrandaki telefon numarası kendisine ait iş telefonudur.
Çamaşır Makinesinin İçine Kamera Koyan İşsiz Adamlar 03:30
Çamaşır Makinesinin İçine Kamera Koyan İşsiz Adamlar 4.422 izlenme - 1 yıl önce Bir kaç işsiz hipnotize edici görüntüsüyle çamaşır makinesinin içine aksiyon kamera koyarak, içeriden nasıl göründüğünü merak ettiler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yetkili Servisin Ev Hanımlarına İsyanı 02:03
Yetkili Servisin Ev Hanımlarına İsyanı 7.909 izlenme - 2 yıl önce Servisçi amcamız toplumu bilgilendirmek için bu videoyu hazırlamış. O değilde bu nasıl esnaf adam bayan kuaförlüğünden tesisatçılığa dikey geçiş yapmış herhal Not: Adam haklı beyler dağılın https://www.facebook.com/etkiliservis?fref=photo
İnsan Gücüyle Çalışan Çamaşır Makinesi 01:06
İnsan Gücüyle Çalışan Çamaşır Makinesi 5.985 izlenme - 2 yıl önce Merdaneliler artık çok eskide kaldı ve yerini elektrikle çalışan gelişmiş çamaşır makinelerine bıraktı. Ancak elektriğe ulaşmanın mümkün olmadığı bir yerde çamaşır makineleri kullanılamaz hale geliyor. Kaldı ki elektriğin olmadığı bir yere çamaşır makinesini taşıyıp götürmek de pek akıl kârı değil. Peki kamp yapanlar veya herhangi bir nedenle dışarıda konaklayacak olanlar ne olacak? İşte bu soruya Yirego’nun ürettiği elektriksiz çamaşır makinesi yanıt veriyor.Drumi isimli bu makine yalnızca insan gücüne ihtiyaç duyuyor. Kapak açılıp çamaşırlar makineye yerleştirildikten sonra iç kapak kapatılıyor ve deterjan ile bir miktar su ekleniyor. Sonrasında ise makinenin dış kapağı da kapanıyor. Kullanıcı, makinenin alt kısmındaki pedala basarak tıpkı günümüzdeki çamaşır makinelerinde olduğu gibi çamaşırların döndürülmesini sağlıyor. Yıkama işlemi sona erdiğinde makine üzerindeki ilgili tuşa basarak kirli suyun tahliye edilmesi sağlanıyor. Sudan arındırıldıktan sonra çamaşırlar yeniden döndürülerek kurutma da yapılabiliyor. Küçük yapısıyla kolaylıkla taşınabilen ve sunduğu renk seçenekleriyle farklı tarzlara da hitap eden Drumi’ye kavuşmak isteyenlerin bir süre daha beklemesi gerekiyor. Şu sıralar ön sipariş aşamasında olan makine 129 dolara sipariş edilebiliyor. Teslimatların ise 2016’nın temmuz ayında gerçekleştirileceği belirtiliyor.
Ayşe, Pepee Ve Oyuncak Çamaşır Makinesi. Çamaşır Yıkama Ve Ütüleme Oyunu 05:27
Ayşe, Pepee Ve Oyuncak Çamaşır Makinesi. Çamaşır Yıkama Ve Ütüleme Oyunu 1.604 izlenme - 12 ay önce Ayşe’yle çamaşır yıkama, asma ve ütüleme oyunu kaçırmayın! Oyuncak çamaşır makinesiyle oynamayı seviyor musunuz? Ayşe’nin elinde yeni oyuncak seti var. Onu açıp içinde neler var bakalım. Çamaşır makinesi, çamaşır sepeti, ütü, çamaşır askısı, mandallar, ütü masası. Pepee de Ayşe’ye ütü masasını kurmaya yardım ediyor. Şimdi herşeyimiz hazır. Oyun zamanı! Önce deterjanı sonra da çamaşırları koyuyoruz ve çalıştırıyoruz. Çamaşırlar yıkandı, şimdi onları çamaşır makinesinden çıkaracağız ve kuruması için asacağız. Biraz bekleyelim ve çamaşırları toplayıp ütüleyelim. Bizi Facebook'ta takip ediniz: https://www.facebook.com/groups/mutlu... https://www.facebook.com/KapukiKanuki Bizi vk.com da takip ediniz: https://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Çamaşır Makinesinden Elektrik Üretmek 10:23
Çamaşır Makinesinden Elektrik Üretmek 3.500 izlenme - 2 yıl önce Eleman doğada akan su ile eski tip bir çamaşır makinesini birazcık sisteme uyarlayarak elektrik üretiyor, depoluyor. İlk cihazını 2 yıl kullanmış bilya dağıtmış, yenisini yapıyor. İzleyelim gençler ...
Çamaşır Makinesiyle Müthiş Bateri Performansı 01:12
Çamaşır Makinesiyle Müthiş Bateri Performansı 4.490 izlenme - 3 yıl önce Çamaşır makinesini bateriye çeviren çocuğu izliyoruz.
Yeni Samsung Crystal  Blue Çamaşır Makinesi 03:57
Yeni Samsung Crystal Blue Çamaşır Makinesi 6.343 izlenme - 3 yıl önce Samsung Crystal Blue çamaşır makinesi ile deneyime, eğlenceye , özgürlüğe ve güce yeni bir kapı açılıyor.
çamaşır makinesi tambur arızası 01:22
çamaşır makinesi tambur arızası 7.129 izlenme - 7 yıl önce çamaşır makinesi tambur vurması
Şahan Çamaşır Makinesi Reklamı (Gülmek Garanti) 03:28
Şahan Çamaşır Makinesi Reklamı (Gülmek Garanti) 11.353 izlenme - 8 yıl önce Şahan çamaşır makinesi reklamı
9/8'lik Çamaşır Makinesi 02:22
9/8'lik Çamaşır Makinesi 3.562 izlenme - 4 yıl önce Makinenin çıkardığı sesler eşliğinde göbek atmak mümkün.
Dans Eden Çamaşır Makinesi 02:14
Dans Eden Çamaşır Makinesi 3.208 izlenme - 3 yıl önce Müzik eşliğinde hunharca dağılan çamaşır makinesi..
Harlem Shake Çamaşır Makinesi 00:30
Harlem Shake Çamaşır Makinesi 4.580 izlenme - 4 yıl önce Harlem Shake Çamaşır Makinesi
Çamaşır Makinesi Çalıştırma 00:34
Çamaşır Makinesi Çalıştırma 2.729 izlenme - 4 yıl önce Çamaşır Makinesi Çalıştırma
Çamaşır Makinesi Motorundan Elektrikli Araba 03:53
Çamaşır Makinesi Motorundan Elektrikli Araba 2.799 izlenme - 3 yıl önce Çamaşır Makinesi motorundan da araba yapılır mı demeyin. Türk mucih üşenmemiş ve eski çamaşır makinesinin motorunu arabasına takmayı başarmış. Buyrun izleyin.
İlginç Çamaşır Makinesi 05:55
İlginç Çamaşır Makinesi 2.994 izlenme - 4 yıl önce İlginç Çamaşır Makinesi
Çamaşır Makinesiyle Ritim Şov 01:12
Çamaşır Makinesiyle Ritim Şov 2.252 izlenme - 3 yıl önce 10 Yaşındaki Çocuk'tan Çamaşır Makinesiyle Ritim Şov
Çamaşır Makinesi Nasıl Dağıtılır ? 05:30
Çamaşır Makinesi Nasıl Dağıtılır ? 2.140 izlenme - 3 yıl önce Çamaşır Makinesi Nasıl Dağıtılır ? 07.05.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Çamaşır Makinesi Nasıl Dağıtılır ?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Öğrenci Evindeki Çamaşır Makinesi 01:52
Öğrenci Evindeki Çamaşır Makinesi 3.264 izlenme - 6 yıl önce farbikadan tam otomatik olarak üretilen çamaşır makinesi öğrenci evinde nasıl manuel hale dönüşür..? işte kanıtı....
Çamaşır Makinesine Sıkışan Kız 04:46
Çamaşır Makinesine Sıkışan Kız 1.912 izlenme - 2 yıl önce Ne bok yemeye girdin ki oraya? alkol kafası dedikleri bu olsa gerek.
Çamaşır Makinesinin İçinden Piton Yılanı Çıktı 00:59
Çamaşır Makinesinin İçinden Piton Yılanı Çıktı 338 izlenme - 6 ay önce Tayland'ın Chachoengsao şehrinde çamaşır makinesine giren piton için ev sahibi yaban hayatı kurtarma ekiplerini arıyor ve yılanı çıkartıyorlar.
Beko Çamaşır Makinesi 2011 Bebekli Reklamı 00:38
Beko Çamaşır Makinesi 2011 Bebekli Reklamı 3.805 izlenme - 6 yıl önce beko çamaşır makinesi