Hoşgeldiniz!

çamaşır suyu

Kolaya Çamaşır Suyu Katılırsa Ne Olur? 00:42
Kolaya Çamaşır Suyu Katılırsa Ne Olur? 783 izlenme - 3 yıl önce Amatör olarak çekilen görüntülerde bir bardak içinde olan kolaya çamaşır suyu katılıyor. Kolaya çamaşır suyunun katılmasıyla birlikte kolanın renginin değiştiği ve asidinin ise kaybolduğu gözlemleniyor. Çamaşır suyu katılmış kolada meydana gelen değişim görenleri şaşkına çeviriyor.
Çılgın Sevgililer - Kıskanç Mahmut Tuncer ve  Kezban Sevgilisi 02:40
Çılgın Sevgililer - Kıskanç Mahmut Tuncer ve Kezban Sevgilisi 1.570 izlenme - 3 yıl önce Remzi Jöntürk'ün yönetmenliğini yaptığı, başrolünde Mahmut Tuncer'in yer aldığı 1983 yapımı tek kelimeyle kült bir film olan Can Kurban filminden kesitler.
Tavuğu Çamaşır Suyu İle Yıkayıp 05:55
Tavuğu Çamaşır Suyu İle Yıkayıp 1.120 izlenme - 4 yıl önce İşte akıl almaz yöntemlerle hazırlanan sahte ve katkılı gıda ürünleri.
E-Okul Hilesi - 2012 Model Karne Değiştirme Yöntemi 01:52
E-Okul Hilesi - 2012 Model Karne Değiştirme Yöntemi 1.304 izlenme - 3 yıl önce Karne günü yaklaştıkça öğrencilerin not telaşı da artmaktadır. Karneden çamaşur suyu ile yada türlü fotokopi oyunlarıyla not düzelten öğrencilerin şimdi de korkulu ruyası yeni nesil not öğrenme sistemi olan E - okul sitesidir. Notu karneden önce görebilen veliler için önemli bir hizmet olan bu elektronik karnede de elbette değişik yöntemlerle hileye başvurulacaktır. Çakal bir velet (net cafedeki abilerinden mi yoksa forumlardan mı öğrenmiş bilinmez) zayıf notun nasıl düzeltileceğini anlatmaktadır.
Kolaya Çamaşır Suyu Katılırsa Ne Olur? 01:59
Kolaya Çamaşır Suyu Katılırsa Ne Olur? 939 izlenme - 3 yıl önce Rus yarışmasında çekilen bu görüntülerde bir bardak içinde olan kolaya çamaşır suyu katılıyor. Kolaya çamaşır suyunun katılmasıyla birlikte kolanın renginin değiştiği ve asidinin ise kaybolduğu gözlemleniyor. Çamaşır suyu katılmış kolada meydana gelen değişim görenleri şaşkına çeviriyor.
Perran Kutman - Hypo Çamaşır Suyu Reklamı (1990) 00:39
Perran Kutman - Hypo Çamaşır Suyu Reklamı (1990) 767 izlenme - 3 yıl önce Ben onu bunu bilmem anacım kir pas leke, yatırıyorum hypoya tertemiz oluyor Yönetmen: Alinur Velidedeoğlu Perran Kutman'ın Perihan abla dizli, şöhretinin doruğunda olduğu zamanlar.
Pet Şişe Su ve Çamaşır Suyuyla Ampul Nasıl Yapılır? 00:57
Pet Şişe Su ve Çamaşır Suyuyla Ampul Nasıl Yapılır? 735 izlenme - 3 yıl önce Pet şişe, su ve çamaşır suyuyla ampul nasıl yapılır? Filipinler'de halk, hayatlarını kolaylaştırmak için pratik ve yaratıcı çözümler üretiyor. Bunlardan biri de Pet şişe, su ve çamaşır suyuyla ampul yapmak. Videoda, Filipinliler'in bu ilginç aydınlanma yöntemini nasıl yaptıklarını izleyeceksiniz.
Kolaya Çamaşır Suyu Katılırsa Ne Olur? 00:42
Kolaya Çamaşır Suyu Katılırsa Ne Olur? 305 izlenme - 3 yıl önce Amatör olarak çekilen görüntülerde bir bardak içinde olan kolaya çamaşır suyu katılıyor. Kolaya çamaşır suyunun katılmasıyla birlikte kolanın renginin değiştiği ve asidinin ise kaybolduğu gözlemleniyor. Çamaşır suyu katılmış kolada meydana gelen değişim görenleri şaşkına çeviriyor.
Yeni Hödö Çamaşır Suyu - G.a.g 01:05
Yeni Hödö Çamaşır Suyu - G.a.g 485 izlenme - 3 yıl önce Komik videoların yeni yeni ortaya çıkmaya başladığı dönemlerde, ATV'de Gülse Birsel'in G.A.G programı yayınlanıyordu. Gülse Birsel'i Türk insanı ile tanıştıran 2002 yapımı programda 'Çektikleriniz seçtiklerimiz' diye de bir bölüm vardı. İzleyicilerin kendi videolarını gönderdiği bu bölümün ilk reklamını izliyoruz.
Kırıkkale'de Öğrenciler Çamaşır Suyundan Zehirlendi 01:08
Kırıkkale'de Öğrenciler Çamaşır Suyundan Zehirlendi 48 izlenme - 9 ay önce Son dakika habere göre, Kırıkkale Bahçelievler Milli Eğitim Vakfı Ortaokulu'nda, çamaşır suyu ve tuz ruhundan etkilenen 650 mevcutlu okulda çok sayıda öğrenci zehirlenme tehlikesi geçirdi. Öğrencilerin rahatsızlanması üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ekibi ve ambulans sevk edilirken, bazı öğrenciler ambulanslarla hastaneye kaldırıldı, bazılarına ise olay yerinde müdahale edildi. Hatırlanacağı üzere dün de Amasya'da bir Kur'an kursundaki 44 öğrenci yemekten zehirlenmişti.
Kokmuş Tavuğa Çamaşır Suyu Oyunu 01:47
Kokmuş Tavuğa Çamaşır Suyu Oyunu 301 izlenme - 6 yıl önce Kokmuş Tavuğa Çamaşır Suyu Oyunu
Çamaşır Suyu İle Kola Karıştırılırsa? 01:59
Çamaşır Suyu İle Kola Karıştırılırsa? 97 izlenme - 3 yıl önce Crazy Russian Hacker isimli Youtube kanalı ilginç deneylerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Ekip şimdi ise çamaşır suyuyla kolayı karıştırdı. Bakalım bu karışımda karşımıza ne çıkacak? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Kolanın içine çamaşır suyu katılırsa... 01:19
Kolanın içine çamaşır suyu katılırsa... 84 izlenme - 3 yıl önce
Kıyafetlerinizi Çamaşır Suyu Kullanmadan Beyazlatmanın 5 Yolu 03:14
Kıyafetlerinizi Çamaşır Suyu Kullanmadan Beyazlatmanın 5 Yolu 35 izlenme - 1 yıl önce Beyaz sirke Beyaz sirke kıyafetlerdeki leke ve kirleri çıkartmaya yardımcı olur ayrıca kumaşlara zarar vermez ve kimyasal yumuşatıcılara ihtiyaç kalmadan doğal yollarla giyisilerinizi yumuşatmanızı sağlar.
Hayvanların Su Kabına Çamaşır Suyu Döken Adam 00:59
Hayvanların Su Kabına Çamaşır Suyu Döken Adam 21 izlenme - 1 yıl önce Görüntüde hayvanların su kaplarına çamaşır suyu döktüğü duyan kadının bunu yapan kişiden hesap sorduğu anları izliyoruz