Hoşgeldiniz!

çamaşır suyu

Çamaşır Suyu Reklamlarındaki Mantık 00:06
Çamaşır Suyu Reklamlarındaki Mantık 68.063 izlenme - 3 yıl önce Çamasır Suyu Reklamlarındaki Mantık Vine
Kolaya Çamaşır Suyu Katılırsa Ne Olur? 00:42
Kolaya Çamaşır Suyu Katılırsa Ne Olur? 523 izlenme - 10 ay önce Amatör olarak çekilen görüntülerde bir bardak içinde olan kolaya çamaşır suyu katılıyor. Kolaya çamaşır suyunun katılmasıyla birlikte kolanın renginin değiştiği ve asidinin ise kaybolduğu gözlemleniyor. Çamaşır suyu katılmış kolada meydana gelen değişim görenleri şaşkına çeviriyor.
Çılgın Sevgililer - Kıskanç Mahmut Tuncer ve  Kezban Sevgilisi 02:40
Çılgın Sevgililer - Kıskanç Mahmut Tuncer ve Kezban Sevgilisi 828 izlenme - 1 yıl önce Remzi Jöntürk'ün yönetmenliğini yaptığı, başrolünde Mahmut Tuncer'in yer aldığı 1983 yapımı tek kelimeyle kült bir film olan Can Kurban filminden kesitler.
Tavuğu Çamaşır Suyu İle Yıkayıp 05:55
Tavuğu Çamaşır Suyu İle Yıkayıp 828 izlenme - 3 yıl önce İşte akıl almaz yöntemlerle hazırlanan sahte ve katkılı gıda ürünleri.
Pet Şişe Su ve Çamaşır Suyuyla Ampul Nasıl Yapılır? 00:57
Pet Şişe Su ve Çamaşır Suyuyla Ampul Nasıl Yapılır? 650 izlenme - 2 yıl önce Pet şişe, su ve çamaşır suyuyla ampul nasıl yapılır? Filipinler'de halk, hayatlarını kolaylaştırmak için pratik ve yaratıcı çözümler üretiyor. Bunlardan biri de Pet şişe, su ve çamaşır suyuyla ampul yapmak. Videoda, Filipinliler'in bu ilginç aydınlanma yöntemini nasıl yaptıklarını izleyeceksiniz.
Kolaya Çamaşır Suyu Katılırsa Ne Olur? 00:42
Kolaya Çamaşır Suyu Katılırsa Ne Olur? 208 izlenme - 10 ay önce Amatör olarak çekilen görüntülerde bir bardak içinde olan kolaya çamaşır suyu katılıyor. Kolaya çamaşır suyunun katılmasıyla birlikte kolanın renginin değiştiği ve asidinin ise kaybolduğu gözlemleniyor. Çamaşır suyu katılmış kolada meydana gelen değişim görenleri şaşkına çeviriyor.
Perran Kutman - Hypo Çamaşır Suyu Reklamı (1990) 00:39
Perran Kutman - Hypo Çamaşır Suyu Reklamı (1990) 481 izlenme - 2 yıl önce Ben onu bunu bilmem anacım kir pas leke, yatırıyorum hypoya tertemiz oluyor Yönetmen: Alinur Velidedeoğlu Perran Kutman'ın Perihan abla dizli, şöhretinin doruğunda olduğu zamanlar.
Yeni Hödö Çamaşır Suyu - G.a.g 01:05
Yeni Hödö Çamaşır Suyu - G.a.g 275 izlenme - 1 yıl önce Komik videoların yeni yeni ortaya çıkmaya başladığı dönemlerde, ATV'de Gülse Birsel'in G.A.G programı yayınlanıyordu. Gülse Birsel'i Türk insanı ile tanıştıran 2002 yapımı programda 'Çektikleriniz seçtiklerimiz' diye de bir bölüm vardı. İzleyicilerin kendi videolarını gönderdiği bu bölümün ilk reklamını izliyoruz.
E-Okul Hilesi - 2012 Model Karne Değiştirme Yöntemi 01:52
E-Okul Hilesi - 2012 Model Karne Değiştirme Yöntemi 485 izlenme - 2 yıl önce Karne günü yaklaştıkça öğrencilerin not telaşı da artmaktadır. Karneden çamaşur suyu ile yada türlü fotokopi oyunlarıyla not düzelten öğrencilerin şimdi de korkulu ruyası yeni nesil not öğrenme sistemi olan E - okul sitesidir. Notu karneden önce görebilen veliler için önemli bir hizmet olan bu elektronik karnede de elbette değişik yöntemlerle hileye başvurulacaktır. Çakal bir velet (net cafedeki abilerinden mi yoksa forumlardan mı öğrenmiş bilinmez) zayıf notun nasıl düzeltileceğini anlatmaktadır.
Kolaya Çamaşır Suyu Katılırsa Ne Olur? 01:59
Kolaya Çamaşır Suyu Katılırsa Ne Olur? 114 izlenme - 10 ay önce Rus yarışmasında çekilen bu görüntülerde bir bardak içinde olan kolaya çamaşır suyu katılıyor. Kolaya çamaşır suyunun katılmasıyla birlikte kolanın renginin değiştiği ve asidinin ise kaybolduğu gözlemleniyor. Çamaşır suyu katılmış kolada meydana gelen değişim görenleri şaşkına çeviriyor.
 Kolanın içine çamaşır suyu katılırsa... 01:19
Kolanın içine çamaşır suyu katılırsa... 79 izlenme - 10 ay önce
Çamaşır Suyu İle Kola Karıştırılırsa? 01:59
Çamaşır Suyu İle Kola Karıştırılırsa? 68 izlenme - 10 ay önce Crazy Russian Hacker isimli Youtube kanalı ilginç deneylerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Ekip şimdi ise çamaşır suyuyla kolayı karıştırdı. Bakalım bu karışımda karşımıza ne çıkacak? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Parkta Ayranı Fazla Kaçırmak 01:48
Parkta Ayranı Fazla Kaçırmak 224 izlenme - 2 yıl önce bilen varsa söylesin, bu hangi maddenin kafası? çamaşır suyu mu içtiniz, deterjan mı yaladınız evladım ne yaptınız da bu hallerdesiniz? tahminimce olayın cereyan ettiği yerde de 22.00 dan sonra alkol satışı yasak ki genşler gündüzden çekmiş kafayı.
Kokmuş Tavuğa Çamaşır Suyu Oyunu 01:47
Kokmuş Tavuğa Çamaşır Suyu Oyunu 204 izlenme - 5 yıl önce Kokmuş Tavuğa Çamaşır Suyu Oyunu
Çamaşır Suyu Reklamları Fail 00:06
Çamaşır Suyu Reklamları Fail 64 izlenme - 1 yıl önce Çamaşır Suyu Reklamları Fail - Yeni Vine