Hoşgeldiniz!

çamaşırlık

Otomatik Asansörlü Çamaşırlık 02:37
Otomatik Asansörlü Çamaşırlık 3.271 izlenme - 7 yıl önce asansörlü çamaşırlık
Alsu Katlanabilir Çamaşırlık 01:38
Alsu Katlanabilir Çamaşırlık 1.264 izlenme - 8 yıl önce sabit montajlı katlanabilen yer kaplamayan geniş asma kapasiteli çamaşırlık. çamaşır asma telleri ss304 kalite paslanmaz çelik. otel motelturistik tesislerkuaförler evler ve iş yerleri için ideal. ayak altında durmaz rüzgarda uçmaz. kullanırken risk almazsınız. .
asansörlü çamaşırlık 01:05
asansörlü çamaşırlık 2.009 izlenme - 9 yıl önce ev hanımları için büyük kolaylık ve balkonların şıklığı için çok önemli bir etken...
Çamaşırlık Alsu 01:58
Çamaşırlık Alsu 446 izlenme - 3 yıl önce Alsu Çamaşırlıkları Duvara Sabit Montajlı Olabildiği Gibi, Balkona Küpeşte Üzerine Radyatör Üstüne Kapı Üzerine De Monte Edilebilir. Katlanır Olup Yer İşgal Etmezler. Paslanmaz Malzemeden Yapılmış Olup Dış Hava Şartlarına Dayanıklıdır. Çamaşır Asma Telleri Paslanmaz Çubuktan Olup Sarkmaz, Kopmaz Ve Kir Tutmaz. Dilediğiniz Ebatta İmal Edebiliriz.
Alsu Çamaşır Askısı 03:41
Alsu Çamaşır Askısı 466 izlenme - 4 yıl önce ALSU HCollection Katlanır Çamaşır Askısı
Çamaşırları Sakın Evde Kurutmayın! 01:36
Çamaşırları Sakın Evde Kurutmayın! 7 izlenme - 2 ay önce Çamaşırlarınızı odanın içerisinde çamaşır telinde radyatörün üzerinde kurutuyorsanız bu alışkanlık ciddi akciğer hastalıklarına yol açıyor.
Hepsini Bir Arada Kim İstemez Ki : Alsu Hcollection Dekoratif Çamaşırlık 03:54
Hepsini Bir Arada Kim İstemez Ki : Alsu Hcollection Dekoratif Çamaşırlık 120 izlenme - 5 yıl önce Bir Çamaşırlık Olsun. Ama Çamaşırlar Ayak Altında Kurumasın. Dekoratif Olsun, Duvara Monte Edilsin Ama İstediğimde Balkon Duvarına Da Veya Balkon Küpeşte Borusuna Veya Profiline De Monte Edilebilsin. İster Ev İçinde İster Dışında Kullanabileyim. Yer Sıkıntısı Varsa Radyatör Önüne Koyabileyim. Balkon Keyfime De Engel Olmasın. çamaşır Asma İpleri Sarkmasın Ve Leke Yapmasın, Kir Tutmasın. Üstelik Te Sağlam Olsun Diyorsanız Alsu Hcollection Serisi Katlanabilir Dekoratif Çamaşırlıkları Tam Size Göre. görselimizi İncelediğinizde Söylediklerimizin Fazlasının Olduğuna Kanaat Getireceksiniz.