Hoşgeldiniz!

cameo

Justin Bieber on The Simpsons 00:12
Justin Bieber on The Simpsons 2.381 izlenme - 3 yıl önce Justin Bieber Simpsons
kimbra - cameo lover 03:58
kimbra - cameo lover 1.454 izlenme - 5 yıl önce
Bütün Süper Kahramn Filmlerinde Rol Almak - Stan Lee 04:43
Bütün Süper Kahramn Filmlerinde Rol Almak - Stan Lee 426 izlenme - 1 yıl önce Stan Lee, ünlü ABD'li çizgi roman yazarıdır. Spider Man, Fantastik Dörtlü, X-Men ve Daredevil, Hulk, Kaptan Amerika, Thor gibi süperkahraman karakterlerini yaratmıştır. Stanley Martin Lieber 1922'de New York'da doğdu. Ailesi maddi sorunlar çekiyordu. Okulu bıraktıktan sonra çizgi roman yayınlama şirketi Timely'de çalışmaya başladı. İlk hikayesi 1942 yılında Kaptan Amerika hakkındaydı. Fantastik Dörtlü'yü 1961 yılında yarattı ve bunu Hulk takip etti. Bir yıl sonra ise Spider Man'i yarattı. Daredevil ise 1964'te ortaya çıktı. Bu videoda ise Stan Lee'nin çizgi roman uyarlaması filmlerde aldığı rollerden bir derleme yapılmış.
shane dawson cameo 02:15
shane dawson cameo 825 izlenme - 7 yıl önce shane dawson cameo
kimbra cameo lover live at sing sing studios 04:18
kimbra cameo lover live at sing sing studios 448 izlenme - 5 yıl önce
kimbra - 03:58
kimbra - 233 izlenme - 5 yıl önce
Cameo - Word Up 04:39
Cameo - Word Up 39 izlenme - 1 yıl önce Yo, pretty ladies around the world Got a weird thing to show you, so tell all the boys and girls Tell your brother, your sister and your mamma too 'Cause they're about to throw down and you'll know just what to do Wave your hands in the air like you don't care Glide by the people as they start to look and stare Do your dance, do your dance, do your dance quick mamma Come on baby, tell me what's the word Word up, everybody say When you hear the call, you've got to get it underway Word up, it's the code word No matter where you say it, you'll know that you'll be heard now All you sucker DJ's who think you're fly There's got to be a reason and we know the reason why You try to put on those airs and act real cool But ya got to realize that you're acting like fools If there's music, we can use it, we need to dance We don't have the time for psychological romance No romance, no romance, no romance for me, mamma Come on baby, tell me what's the word Word up, everybody say When you hear the call, you've got to get it underway Low Dial 'L' for Low Low [Incomprehensible] Do your dance, do your dance [Incomprehensible] Do your dance, do do do do your dance, do your dance Check it, baby Do do do, do your dance, do your dance Say like that Say like that [Incomprehensible] Every body is gonna [Incomprehensible] C'mon, all you people say W O R D up W O R D up W O R D up
D-12 - My Band (Clean Version) ft. Cameo 05:37
D-12 - My Band (Clean Version) ft. Cameo 125 izlenme - 3 yıl önce Music video by D-12 performing My Band. (C) 2004 Shady Records/Interscope Records
Alfred Hitchcock'un Cameo Rolleri 03:49
Alfred Hitchcock'un Cameo Rolleri 62 izlenme - 1 yıl önce Cameo Görüntü: Bir oyun, film, video oyunu, televizyon gibi gösteri sanatlarında, insanlar tarafından çok bilinen birisinin kısa olarak görülmesine denir. Sinema filmlerinde Alfred Hitchcock cameo rollerde öncü olmuştur. Yaşadığı süre içinde 66 filme yönetmen olarak imza atan Alfred Hitchcock, yönettiği filmlerinden 37 tanesinde çok kısa rollerde şöyle bir görünmüştü. Bu görünmelerin ortalama süresi 4, 5 saniyeyi geçmiyordu. kimi zaman otobüs bekliyor, kimi zaman bir fotoğraf karesinde , kimi zaman gazete reklamında, kiminde de kameranın önünden öylece geçip gidiyordu.
Stephen King - Cameo Rolleri 09:26
Stephen King - Cameo Rolleri 58 izlenme - 1 yıl önce Cameo Görüntü: Bir oyun, film, video oyunu, televizyon gibi gösteri sanatlarında, insanlar tarafından çok bilinen birisinin kısa olarak görülmesine denir. Cameolar tanıdığımız oyuncular, şarkıcılar, siyasetçiler, bilim adamları ya da yönetmenler olabilirler.Sitede daha önceden paylaşmış olduğum ve bu işin Cameo’yu en sık ve düzenli olarak kullanan kişi ise Alfred Hitchcock'tur. Hitchcock 36 filminde 1 saniyeden 2 dakikaya kadar uzanan bir zaman aralığı içinde cameo olarak yer almıştır. Hitchcıck'tan sonra aklan gelen daha doğrusu aklıma gelen ilk kişi ünlü yazar Stephen King'tir. Kitaplarını konu edinen sinema filmlerinde ve dizilerde kadraja girmeyi başarmıştır ve seyirciyi her seferinde şaşırtmıştır.
Cameo - Word Up 04:39
Cameo - Word Up 35 izlenme - 2 yıl önce Geçmişi 70'li yıllara dayanan grup, 84 yılında shes strange ile ayağa kalkmış, 86 yılında da Word Up ile uçuşa geçmiştir. 86 yılında Amerika kıtasını sallayan, listeleri alt üst eden grup bu şarkıdan sonra başarısını devam ettirememiştir.
Dj Cameo - Moonwalker Ft. Fgm 03:38
Dj Cameo - Moonwalker Ft. Fgm 70 izlenme - 3 yıl önce DJ Cameo - Moonwalker ft. FGM (Video Klip 2014)
Yönetmenlerin Cameo Rolleri 05:05
Yönetmenlerin Cameo Rolleri 71 izlenme - 1 yıl önce Her yönetmen kendi filmlerinde cameo rol yapmıştır ünlü yönetmenler bile.Quentin Tarantino Rezervuar Köpeklerinde Mr.Brown olmuştur.Cameoyu başlatan Alfred Hitchcocktur.Oynadığı her filmde görüldüğü için cameoyu başlatmıştır.Quentin Tarantino Pulp Fictiondada cameo rol yapmıştır.Part 2yi paylaşırım.Altyazı yok ama kabul eder mi bilmem.
Dj Cameo Ft. Scrufizzer, Kozzie, Maxsta, Dot Rotten, Nasa | Win 03:44
Dj Cameo Ft. Scrufizzer, Kozzie, Maxsta, Dot Rotten, Nasa | Win 100 izlenme - 3 yıl önce DJ Cameo ft. Scrufizzer, Kozzie, Maxsta, Dot Rotten, NASA | Win (Yeni Klip 2013)
ellen's hilarious 'harry potter' cameo! 02:16
ellen's hilarious 'harry potter' cameo! 82 izlenme - 5 yıl önce
Bir iPhone'nun Yaşamına Kendi Gözünden Bakmak 07:10
Bir iPhone'nun Yaşamına Kendi Gözünden Bakmak 33 izlenme - 1 yıl önce Her gün biz insanların bakıp kullandığı iPhone'ların gözünden dünya nasıl gözüküyor? Paul Trillo'nu kısa film halinde sunduğu videoda bir iPhone'nun gözünden kendi hayatına tanıklık edeceğiz. Fabrikadan çıkıp insan eline ulaşan daha sonra defalarca el değiştiren telefonun gözünden bir iPhone neler yaşıyormuş, izliyoruz...
Cameo - Word Up 04:39
Cameo - Word Up 0 izlenme - 3 hafta önce Şarkı Sözleri: Yo, pretty ladies around the world Got a weird thing to show you so tell all the boys and girls Tell your brother, your sister and your mama too 'Cause we're about to throw down and you'll know just what to do Wave your hands in the air like you don't care Glide by the people as they start to look and stare Do your dance, do your dance, do your dance quick, mama Come on, baby, tell me what's the word Word up (Up, up), everybody say When you hear the call you've got to get it underway Word up (Up, up), it's the code word No matter where you say it you'll know that you'll be heard Now all you sucker DJ's who think you're fly There's got to be a reason and we know the reason why You try to put on those airs and act real cool But you've got to realize that you're acting like fools Give us music, we can use it, we need to dance We don't have the time for psychological romance No romance, no romance, no romance for me, mama Come on, baby, tell me what's the word Word up (Up, up), everybody say When you hear the call you've got to get it underway, ow Ow, dial L for love Ah, hey, hey Ah, hey, hey Now just come on, all you people say (W-O-R-D up, W-O-R-D up) Ah, ah, ah, ah, ah (W-O-R-D up, W-O-R-D up) Oooh! (W-O-R-D up) Hey, hey (W-O-R-D up) He-hey Hey, hey, hey, yeah Hey, hey, no, no, no, no, no, no, no Yeah, oooh, oooh, oooh, woh Tell me like that, like that Say it like that, now, now, yeah That's the word, everybody's got to know the word Like that, come on Ow, take me real low