Hoşgeldiniz!

cami

Cami'de Türkçe ile dalga geçmek / Rize 04:11
Cami'de Türkçe ile dalga geçmek / Rize 6.476 izlenme - 4 hafta önce Rabbim sana güzellik versin der. Rab İbranice'dir. Yani Yahudi dili. Mevlam korusun der. Mevla Farsça dır.. Allah'a şükür der. Allah Arapça.'dır. Ama Öz Türkçe olarak Tanrı kelimesine gıcıktırlar. Türk'ün diline düşmandırlar.
Çorum Ulu Camideki Gay Dayılar 01:23
Çorum Ulu Camideki Gay Dayılar 129.631 izlenme - 2 yıl önce Çorum ulu cami tuvaletinde kameraya yansıyan görütüler oha dedirtti. Ayrıca tuvalete kamera koymak da başka soruları akla getirebilirir.
Vaaz Veren İmam Kalp Krizi Geçirdi 01:53
Vaaz Veren İmam Kalp Krizi Geçirdi 4.793 izlenme - 2 ay önce Endonezya'nın Tangerang kentindeki El Falah Camii'nde vaaz veren imam kalp krizi geçirdi. Hastaneye kaldırılan imamın hayatını kaybettiği açıklandı.
En Güzel Ezan Okuma Finali (İkili Ezan) Türkiye 08:09
En Güzel Ezan Okuma Finali (İkili Ezan) Türkiye 64.549 izlenme - 5 yıl önce En Güzel Ezan Okuma Finali (ikili Ezan) Edirne Selimiye Cami Türkiye
Camide Bir Garip Cin Çıkarma Ayini 02:11
Camide Bir Garip Cin Çıkarma Ayini 3.680 izlenme - 3 ay önce İngiliz medyasında, Sheffield çekilen "Cin Çıkarma" ayini görüntüleri yer aldı. İngilizleri şaşkına çeviren görüntülere ilişkin haberlerde, bu tür ayinlerin ülke çapına yayıldığı vurgulandı. Görüntülerde; mikrofonla ayini yöneten Eyüp Tayeb, 29 yaşındaki kadını cinlerden kurtardığını iddia ediyor.
Namaz Kılan Kadınların Üzerinden Atlayıp Çanta Çalan Hırsız 00:19
Namaz Kılan Kadınların Üzerinden Atlayıp Çanta Çalan Hırsız 6.682 izlenme - 4 ay önce Camide kadınlara ait bölüme giren hırsız, secde halindeki cemaatin üzerinden atlayarak namaz kılan kadınlardan birinin çantasını alıp kaçmış. O anlar saniye saniyesine güvenlik kamerasına yansımış efendim.
Cami Mahyasında Dansöz Oynatılması - Mısır 00:44
Cami Mahyasında Dansöz Oynatılması - Mısır 6.858 izlenme - 9 ay önce Sisi diktatörlüğü altında yaşayan Mısır'da cami mahyasında dansöz oynatıldı. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler büyük tepki çekti.
Diyarbakır Hz. Süleyman Camisinde Melekler Görüldü 00:49
Diyarbakır Hz. Süleyman Camisinde Melekler Görüldü 14.973 izlenme - 12 ay önce Peygamberler şehri Diyarbakır'da Hz. Süleyman camisinde melekler görüldü. O anlarda ise kameralar kayıttaydı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Camideki Hırsızlığa Cemaatten Rocky Yumruğu 02:11
Camideki Hırsızlığa Cemaatten Rocky Yumruğu 11.297 izlenme - 1 yıl önce Konya'da bir camide toplanan yardım paralarını namaz kılıyormuş gibi yapıp hırsızlık yapmaya çalışan şahıs, durumu fark eden cemaatten bir kişi tarafından dövüldü. Olay geçtiğimiz Cuma günü cuma namazında merkez Meram ilçesi Karahüyük Büyük Camisinde meydana geldi. Edinen bilgiye göre, cuma namazında camiye bağış için toplanan paraları namaz kılıyormuş gibi yaparak hırsızlık yapmak isteyen şüpheliyi cemaatten Şerafettin Kaya, selam verdiği sırada fark edince tokatlayarak etkisiz hale getirdi. Ne yapacağını şaşıran şüpheli daha sonra ayağa kalkarak camiden hızla uzaklaştı. Bu anlar ise caminin güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Şüphelinin daha önce de hırsızlık girişiminde bulunduğunu ileri süren Şerafettin Kaya, paraları çalmak isteyen şüpheliyi "Rocky yumruğu” ile etkisiz hale getirdiğini söyledi.
Hoca Camide Coştu 2 02:10
Hoca Camide Coştu 2 143.940 izlenme - 10 yıl önce hoca camide coştu 2
Camilerde Toplanan Paralar Nereye Gidiyor? 03:55
Camilerde Toplanan Paralar Nereye Gidiyor? 3.798 izlenme - 5 ay önce İstanbul, Yenidoğan Bilal-i Habeşi Camisi’nde görev yapan imam Ebubekir Karsan camilerde toplanan paraların nerelere harcandığı meçhul olduğunu söyleyerek bir video yayınladı.
Kadir Mısıroğlu Gülen Cemaatine Sordu 03:06
Kadir Mısıroğlu Gülen Cemaatine Sordu 28.391 izlenme - 4 yıl önce KADİR MISIROĞLU GÜLEN CEMAATİNE SORDU: CAMİLERİ AHIRA ÇEVİREN CHP'YE Mİ OY VERECEKSİNİZ ?
2017 Camiler Haftası 05:56
2017 Camiler Haftası 6.224 izlenme - 7 ay önce 2017 Camiler Haftası
İzmir'de Darbe Gecesi Sela Okuyan Müezzini Susturmak 02:11
İzmir'de Darbe Gecesi Sela Okuyan Müezzini Susturmak 10.767 izlenme - 2 yıl önce İzmir'de sela okumaya gelen müezzin e saldırı da bulunuluyor
İstanbul Müftüsü : İstanbul'un 10 Bin Camii'ye İhtiyacı Var. 02:03
İstanbul Müftüsü : İstanbul'un 10 Bin Camii'ye İhtiyacı Var. 3.378 izlenme - 7 ay önce
Kuşadası'nda Minarelerden İbrahim Tatlıses Şarkıları Çalındı 01:40
Kuşadası'nda Minarelerden İbrahim Tatlıses Şarkıları Çalındı 1.131 izlenme - 2 ay önce Aydın'ın Kuşadası ilçesinde, merkezi sistemle ezan okunan çeşitli camilerin minarelerinden müzik yayını yapıldı. Farklı camilerden, farklı günlerde yapılan yayınları kaydedenler, imamları suçlarken, müftülük yetkilileri ise merkezi sistemin frekansına girildiğini söyledi. Minarelerden müzik yayını ilk olarak geçen hafta Türkmen Camii'nden yapıldı. Ezan sonrası minareden Aşık Fakir'in yazdığı, ilk kez İbrahim Tatlıses'in seslendirdiği 'Tabip sen elleme benim yaramı' türküsünü duyanlar, kulaklarına inanamadı. Çevredekilerin cep telefonu kamerasıyla kaydettiği görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasından sonra bu kez de Cumhuriyet Mahallesi'ndeki Belediye Camii'nin minaresinden, radyodan çalındığı anlaşılan parçalar yankılandı. Sosyal medya paylaşımlarında, camilerin imamları hedef alındı. Kimi, "Hoca kendini fazla kaptırdı, ezandan sonra minareden türkü çalıyor" derken, kimi ise "Hoca radyo frekansını ayarlamaya çalışıyor" diye yorum yaptı.
2009 kepçe çalışması SIRA CAMİ ÖNÜNDEKİ BAYRAMLAŞMA YERİNE TAŞ DÖŞEMEYE GELDİ 04:39
2009 kepçe çalışması SIRA CAMİ ÖNÜNDEKİ BAYRAMLAŞMA YERİNE TAŞ DÖŞEMEYE GELDİ 28.476 izlenme - 6 yıl önce
Bursa'daki Patlama Anı 02:45
Bursa'daki Patlama Anı 11.959 izlenme - 2 yıl önce Bursa'da yaşanan patlamayı şans eseri kayıttayken yakalayan gençler.
İsrail Askerinin Müslüman Adama Salladığı Yumruk 00:18
İsrail Askerinin Müslüman Adama Salladığı Yumruk 5.309 izlenme - 9 ay önce Mescid-i Aksa camii girişinde galiba İki İsrail askeri Müslümanlar tarafından öldürülmüş. İsrail askeri de girişi kapatmış ve cuma namazı kılmak isteyenlere engel olmuş. Evet, olmuş. Bu abi de, afedersiniz, yumrukla vurulmak suretiyle suratının ortasında acıyı hissetmiş.
Camiden Ayakkabı Çalan Şık Giyimli Hırsız 01:17
Camiden Ayakkabı Çalan Şık Giyimli Hırsız 2.712 izlenme - 7 ay önce Camiden ayakkabı çalan şık giyimli hırsız kamerada Önce namaz kıldı sonra ayakkabı çaldı.İstanbul - Fatih'te öğlen namazı vaktinde gittiği camide ayakkabı çalan hırsız kameralara yakalandı.
Ayakkabıyla Camiye Giren İngiliz Polisinin Cemaati Çıldırtması 02:38
Ayakkabıyla Camiye Giren İngiliz Polisinin Cemaati Çıldırtması 3.156 izlenme - 7 ay önce İngiltere'nin High Wycombe bölgesindeki Townfield Camii'sinin dışındaki bir olaya müdahale eden polis camiye ayakkabılarını çıkarmadan girmiş. Camide bulunan cemaatin tepkisiyle karşılaşan polis olay bitene kadar ayakkabılarını çıkarmadan camide durmaya devam etmiş.
Bulent Ersoy - Ezan 02:15
Bulent Ersoy - Ezan 19.555 izlenme - 4 yıl önce Mükemmel Okuyo Helal Olsun
İkindi Namazının Kılınışı Nasıl Kılınır 06:36
İkindi Namazının Kılınışı Nasıl Kılınır 22.304 izlenme - 5 yıl önce ikindi namazının kılınışını öğrenin
Çanakkale Zaferi Kutlamaları 1916 01:10
Çanakkale Zaferi Kutlamaları 1916 1.155 izlenme - 3 ay önce Imperial War Museum arşivinden çıkan bu kısa videoda, İstanbul, Fatih cami civarında Çanakkale'de cepheden zafer haberi üzerine sevinç gösterisi yapan halk görülüyor.
Namaz Kıldırırken Telefonu Çalan İmam 00:27
Namaz Kıldırırken Telefonu Çalan İmam 3.479 izlenme - 10 ay önce Arabistanda namaz kıldıran imamın telefonu çalıyor ve telefona bakmayı ihmal etmiyor hocamız
Elinde Allah Yazısı Beliren Kadın 05:48
Elinde Allah Yazısı Beliren Kadın 8.754 izlenme - 2 yıl önce Daha önce gördüğü rüya üzerine Eskişehir’e cami yaptırmasıyla gündeme gelen Aynur Eken'in umredeyken elinde bir işaret belirdi. Eken, işaretin Arapça ‘Allah’ lafzı olduğunu iddia etti. Daha önceden gördüğü rüya üzerine Eskişehir Batıkent Mahallesi'ne 'Medine Camii'nin yapılmasına vesile olan Aynur Eken (63), umredeyken sol elinde 'Allah' yazısı belirdiğini iddia etti. Kabe'de ikindi namazını kıldığı esnada baygınlık geçirdiğini anlatan Eken, bir gün sonra 'elini yüzünü görmediği' ve 'başkalarının fark etmediği' birisinin yanına gelerek, elini öptüğünü öne sürdü. Daha sonra elini öpen kişinin "Allah adını eline yazdı" dediğini ifade eden Aynur Eken, elini görenlerin hayrete düştüğünü söyledi. "RABBİM BANA ÖBÜR TARAFI GÖSTERDİ" Umrede ikindi namazını kılarken birden nefesinin kesildiğini ve ardından Allah'ın kendisine öbür tarafı gösterdiğini iddia eden Aynur Eken, "Umre'deyken Kabe'yle aramd
İmam Şehitler İçin Dua İstedi Cemaat Camiyi Terk Etti 00:22
İmam Şehitler İçin Dua İstedi Cemaat Camiyi Terk Etti 9.792 izlenme - 2 yıl önce Batman merkez güneş camisinin imamı cuma namazından önce şehit asker ve polisler için dua isteyince, tepki gösterenler camiyi terk etti. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Camiye Yardım Diye 300 Lira Toplyan Suriyeliler 01:00
Camiye Yardım Diye 300 Lira Toplyan Suriyeliler 7.494 izlenme - 2 yıl önce Camiye yardım ayagına cuma çıkışı millete darbe indiren suriyelilerin tuzağını izliyoruz.
Camide Cemaatin Üzerine Avize Düştü 00:45
Camide Cemaatin Üzerine Avize Düştü 6.796 izlenme - 2 yıl önce Kayseri'de bulunan Ahmet ve Ayşe İnci Camii'sinde cuma namazı öncesinde cemaatin üzerine avize düştü. Olayda 11 kişi yaralandı.
Susayan Kediye Şadırvanda Su İçiren Amca 01:23
Susayan Kediye Şadırvanda Su İçiren Amca 9.872 izlenme - 2 yıl önce Bu amcamız abdest alırken yanına gelen kediciğe kendi elleriyle su ikram etmiş. Gelin birlikte izleyelim. Amcamızın ismi Emir Kaptan. Bu video Facebook sayfasından alınmıştır. https://www.facebook.com/emirkaptan Hakkını helal et Emir amca.