Hoşgeldiniz!

Cami Minaresi Videoları İzle

 Deprem Sırasında Camii Minaresi Yıkıldı 00:32
Deprem Sırasında Camii Minaresi Yıkıldı 774 izlenme - 3 yıl önce Ekirdağ'da Deprem Sırasında Camii Minaresi Yıkıldı. tekirdağ'da Deprem Sırasında Camii Minaresi Yıkıldı.
Cami , Arifiye Bahçeli Cami , Camiden Görüntüler 06:43
Cami , Arifiye Bahçeli Cami , Camiden Görüntüler 1.368 izlenme - 9 yıl önce amatör bir çekim oldugu için amatörekoydum.bu videoda cami görüntüleri ve caminin binaresine çıkarak çekilen görüntüler bulunmakta.çokk ilginç videolar.caminin binaresinden aşagı sı çok ilginç gözüküo bi görün çok ilginç hapım : hasan can kaim e teşekkürler
Cami Bölüm 2 03:21
Cami Bölüm 2 691 izlenme - 9 yıl önce amatör bir çekim oldugu için amatörekoydum.bu videoda cami görüntüleri ve caminin binaresine çıkarak çekilen görüntüler bulunmakta.çokk ilginç videolar.caminin binaresinden aşagı sı çok ilginç gözüküo. bi görün çok ilginç
Söke'de cami minaresi alev alev yandı 00:44
Söke'de cami minaresi alev alev yandı 97 izlenme - 4 yıl önce Söke'de cami minaresi alev alev yandı
DJI Phantom Kamerasıyla Cami Minaresine Toslamak - İstanbul 01:04
DJI Phantom Kamerasıyla Cami Minaresine Toslamak - İstanbul 85 izlenme - 3 yıl önce Etrafındaki güzelliklere hayran kalan kameramız! o hayranlıkla caminin minaresine toslamış efendim. Çarptıktan sonra neyse ki çabuk toparlayı kazasız belasız bir iniş yapmış. Şükretsin ki cami minaresine asılı kalmamış. Yoksa camiye gelen amcalarımız taşlayarak indirirlerdi oradan.
 DJI Phantom Kamerasıyla Cami Minaresine Toslamak - İstanbul 01:04
DJI Phantom Kamerasıyla Cami Minaresine Toslamak - İstanbul 58 izlenme - 3 yıl önce Etrafındaki güzelliklere hayran kalan kameramız! o hayranlıkla caminin minaresine toslamış efendim. Çarptıktan sonra neyse ki çabuk toparlayı kazasız belasız bir iniş yapmış. Şükretsin ki cami minaresine asılı kalmamış. Yoksa camiye gelen amcalarımız taşlayarak indirirlerdi oradan.