Hoşgeldiniz!

cami minaresi

 Deprem Sırasında Camii Minaresi Yıkıldı 00:32
Deprem Sırasında Camii Minaresi Yıkıldı 822 izlenme - 4 yıl önce Ekirdağ'da Deprem Sırasında Camii Minaresi Yıkıldı. tekirdağ'da Deprem Sırasında Camii Minaresi Yıkıldı.
Cami , Arifiye Bahçeli Cami , Camiden Görüntüler 06:43
Cami , Arifiye Bahçeli Cami , Camiden Görüntüler 1.380 izlenme - 9 yıl önce amatör bir çekim oldugu için amatörekoydum.bu videoda cami görüntüleri ve caminin binaresine çıkarak çekilen görüntüler bulunmakta.çokk ilginç videolar.caminin binaresinden aşagı sı çok ilginç gözüküo bi görün çok ilginç hapım : hasan can kaim e teşekkürler
Cami Bölüm 2 03:21
Cami Bölüm 2 693 izlenme - 9 yıl önce amatör bir çekim oldugu için amatörekoydum.bu videoda cami görüntüleri ve caminin binaresine çıkarak çekilen görüntüler bulunmakta.çokk ilginç videolar.caminin binaresinden aşagı sı çok ilginç gözüküo. bi görün çok ilginç
DJI Phantom Kamerasıyla Cami Minaresine Toslamak - İstanbul 01:04
DJI Phantom Kamerasıyla Cami Minaresine Toslamak - İstanbul 139 izlenme - 3 yıl önce Etrafındaki güzelliklere hayran kalan kameramız! o hayranlıkla caminin minaresine toslamış efendim. Çarptıktan sonra neyse ki çabuk toparlayı kazasız belasız bir iniş yapmış. Şükretsin ki cami minaresine asılı kalmamış. Yoksa camiye gelen amcalarımız taşlayarak indirirlerdi oradan.
Söke'de cami minaresi alev alev yandı 00:44
Söke'de cami minaresi alev alev yandı 97 izlenme - 5 yıl önce Söke'de cami minaresi alev alev yandı
 DJI Phantom Kamerasıyla Cami Minaresine Toslamak - İstanbul 01:04
DJI Phantom Kamerasıyla Cami Minaresine Toslamak - İstanbul 60 izlenme - 3 yıl önce Etrafındaki güzelliklere hayran kalan kameramız! o hayranlıkla caminin minaresine toslamış efendim. Çarptıktan sonra neyse ki çabuk toparlayı kazasız belasız bir iniş yapmış. Şükretsin ki cami minaresine asılı kalmamış. Yoksa camiye gelen amcalarımız taşlayarak indirirlerdi oradan.