Hoşgeldiniz!

camia

Fethullah Gülen Teslim Olmayın Zorlasın, Göbekleri Çatlasın Beyin Kanamasından Gitsinler 00:55
Fethullah Gülen Teslim Olmayın Zorlasın, Göbekleri Çatlasın Beyin Kanamasından Gitsinler 1.477 izlenme - 2 yıl önce Fethullah Gülen'den operasyon yorumu: Beyin kanamasından gitsinler Fuat Avni'nin operasyon iddiası sonrası açıklamalarda bulunan Fethullah Gülen, "Zalimin işini kolaylaştırmak bir vebaldir. Zorlasın, göbekleri çatlasın, beyin kanamasından gitsinler" dedi. Fethullah Gülen, bugün yayınlanan videosunda cemaat operasyonu iddialarını değerlendirdi. "İçeri atacaklarmış, ben zannediyorum dün içeri attıkları insanlar, meseleyi Kuran okuyarak ve gülerek karşıladıkları gibi, yarın öbür gün içeriye atacakları insanlar da, onu Seyyidina Hazreti Musa gibi gülerek karşılayacaklardı" diyen Gülen, "zalimin işini kolaylaştırmak bir vebaldir. Zorlasın, göbekleri çatlasın, beyin kanamasından gitsinler" dedi.
Fethullah Gülen'e Şiir Okuyan Genç 05:44
Fethullah Gülen'e Şiir Okuyan Genç 995 izlenme - 3 yıl önce Sene 90 küsür. Genç bir şakirt hocasına şiir okuyor. Her zamanki gibi duygusal anlar yaşanıyor. Gül.. pardon hüzünlenerek izliyoruz.
Tacikistan Camianın Okullarını Kapatmamalı 03:11
Tacikistan Camianın Okullarını Kapatmamalı 224 izlenme - 3 yıl önce Tacikistan camianın okullarını kapatmamalı.
Jamia Online 01:49
Jamia Online 541 izlenme - 8 yıl önce jamia online - hayat burada başlıyor. http://www.jamiaonline.org
Tacikistan camianın okullarını kapatmamalı 03:11
Tacikistan camianın okullarını kapatmamalı 175 izlenme - 3 yıl önce Tacikistan camianın okullarını kapatmamalı Adnan Oktar’ın 7 Ocak 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Fenerbahçe Günü Anlam Ve Önemi - Fenerbahçe Camiası 01:26
Fenerbahçe Günü Anlam Ve Önemi - Fenerbahçe Camiası 81 izlenme - 3 yıl önce Bugünün 19.07 olması dolayısıyla Fenerbahçe camiası tarafından hazırlanan videoyu izliyoruz.
Hafız Ümit AYDIN / Yeraltı Camii İmam Hatibi & Cuma Vaazı 27:15
Hafız Ümit AYDIN / Yeraltı Camii İmam Hatibi & Cuma Vaazı 87 izlenme - 2 yıl önce 11 Aralık 2015 Tarihinde " ÜMMETİ MUHAMMEDİN KARDEŞLİĞİ " Yüce ALLAH Celle Celalühu Dinleyenlerden Dinlenmesine Vesile Olanlardan razı olsun. www.yeralticamii.com www.ayetvehadis.com
İbrahim Üzülmez ile Resim Sevinci 00:51
İbrahim Üzülmez ile Resim Sevinci 91 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'ın 100. yılı dolayısıyla kendisine hediye edilen tabloyu hayranlıkla izleyen İbrahim Üzülmez, 3-0 kazanılmış maç sonrası takındığı ses tonunun bir benzeriyle tabloya övgüler yağdırıyor. Sonlara doğru da hafiften maç sonrası psikolojisine kayıyor.
..beytepe.. 04:05
..beytepe.. 121 izlenme - 10 yıl önce bizim camıa
Mahmut Efendi Hz.lerinin Camiası Çok Temiz Bir Camia. Bu Camianın Birliğini Bozmak İsteyenlere Kanun 01:39
Mahmut Efendi Hz.lerinin Camiası Çok Temiz Bir Camia. Bu Camianın Birliğini Bozmak İsteyenlere Kanun 12 izlenme - 8 ay önce Mahmut Efendi Hz.lerinin camiası çok temiz bir camia. Bu camianın birliğini bozmak isteyenlere kanunla, hukukla müsaade etmeyiz.
Bakan Kılıç Ve Güreş Camiası İftarda Bir Araya Geldi 05:35
Bakan Kılıç Ve Güreş Camiası İftarda Bir Araya Geldi 2 izlenme - 4 yıl önce Türk güreş camiası, Güreş Federasyonunun verdiği iftarda bir araya geldi.