Hoşgeldiniz!

camilla

Violetta - Camilla E Francesca E Violetta Cantano Veo Veo (ep32) 01:46
Violetta - Camilla E Francesca E Violetta Cantano Veo Veo (ep32) 152.743 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: Veo Veo Veo, veo ¿Qué ves? Todo depende de qué quieras ver Piénsalo bien antes de actuar Si te enamoras te puedes lastimar ¡Oye! escúchame bien Respira y deja de temblar cual papel Si crees que sí vuelve a intentar Y no te rindas ni por casualidad Mira el cielo, intenta cambiarlo Piensa qué quieres y corre a buscarlo Siempre, tú puedes volver a intentarlo Otra vez, tú puedes, otra vez, si quieres Veo, veo ¿Qué ves? Olvida todo y díselo de una vez Si crees que sí no puedes fallar Será tu sueño hecho realidad Mira el cielo, intenta cambiarlo Piensa qué quieres y corre a buscarlo Siempre, tú puedes volver a intentarlo Otra vez, tú puedes, otra vez, si quieres Y tú sabes bien que si lo sientes Va a suceder, entonces sí, no puedes fallar Lo que imaginas será realidad Mira el cielo, intenta cambiarlo Piensa qué quieres y corre a buscarlo Siempre, tú puedes volver a intentarlo Otra vez, tú puedes, otra vez, si quieres Görüyorum, Görüyorum Görüyorum, görüyorum, sen ne görüyorsun? Her şey ne görmek istediğine bağlı, Bir şey yapmadan önce düşün, Eğer seversen, incinebilirsin. Hey! Dinle beni iyice, Nefes al ve kağıt gibi titremeyi bırak, Eğer sen de böyle düşünüyorsan, dene yeniden, Ve asla vazgeçme, asla. Gökyüzüne bak, değişmeyi dene, İstediğin şeyi düşün ve onu almaya koş, Daima, denemeye çalışabilirsin, Yeniden, yapabilirsin, yeniden, istersen. Görüyorum, görüyorum, sen ne görüyorsun? Unut her şeyi ve söyle onlara bir kerede, Sen de böyle düşünüyorsan, hata yapamazsın, Hayallerin gerçekleşmiş olacak. Gökyüzüne bak, değişmeyi dene, İstediğin şeyi düşün ve onu almaya koş, Daima, denemeye çalışabilirsin, Yeniden, yapabilirsin, yeniden, istersen. Ve iyi biliyorsan ne hissettiğini, O olacaktır, sonra evet, hata yapamazsın, Hayal ettiğin her şey gerçek olacak. Gökyüzüne bak, değişmeyi dene, İstediğin şeyi düşün ve onu almaya koş, Daima, denemeye çalışabilirsin, Yeniden, yapabilirsin, yeniden, istersen.
Prens Charles Ve Düşes Camilla'nın Kahkahaya Boğulması 00:33
Prens Charles Ve Düşes Camilla'nın Kahkahaya Boğulması 5.092 izlenme - 12 ay önce Orta Asya'dan Alaska'ya kadar geniş bir coğrafyada icra edilen "Gırtlak şarkıları"nı dinleyen Prens Charles ve eşi Cornwall Düşesi Camilla'nın gülüşmeleri İngiliz basınında eleştiri konusu olmuş.
Zehirli Sarmaşık 2 Fragmanı 01:07
Zehirli Sarmaşık 2 Fragmanı 17.204 izlenme - 5 yıl önce 1996 ABD yapımı Poison Ivy 2: Lily (Zehirli Sarmaşık 2) filminin fragmanı. Bakıcı olarak geldiği evde kadınlığını kulllarak aile içi bunalım yaratan bir fahişenin öyküsü..
Violetta 2 - Codigo Amistad (Episode 57) 01:59
Violetta 2 - Codigo Amistad (Episode 57) 7.845 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: Código Amistad No se imaginan de qué cosas hablamos Estando en nuestro sitio especial (conversar) De moda, chicos, música y vacaciones Sueños que se vuelven, canciones jugando Secretos entre melodías Y con mis amigas siempre imaginar Un mundo mágico ideal Hablamos de todo, siempre falta más Planeta de las chicas, exclusividad Las claves son las risas, código amistad Planeta de las chicas, exclusividad Las claves son las risas, código amistad Aquí el tiempo se nos pasa volando Todo es importante y vital (conversar) Entre nosotras no hay detalles pequeños Nada se nos puede escapar de las manos Secretos entre melodías Y con mis amigas siempre imaginar Un mundo mágico ideal Hablamos de todo, siempre falta más Planeta de las chicas, exclusividad Las claves son las risas, código amistad Planeta de las chicas, exclusividad Las claves son las risas, código amistad Misterios, pasiones Secretos de cada corazón Amores, los sueños Las llaves de la amistad Planeta de las chicas, exclusividad No hay detalles pequeños Planeta de las chicas, exclusividad Nuestra planeta, siempre en mi corazón Türkçe Dostluk Kodu Konuştuğumuz şeyler ne hayal bile edemiyorum bizim özel sitede (İlköğretim) olmak Şık, çocuklar, tatil müzik ve oyun şarkıları haline rüyalar Melodiler arasında Sırlar Ve arkadaşlarımla hep hayal büyülü bir dünya , tüm konuşmak mükemmel , her zaman daha fazla ihtiyaç Metro kızlar, münhasırlık Keys kahkaha, dostluk vardır Metro kızlar kodu , münhasırlık Keys kahkaha, dostluk kodu vardır Burada zaman bize uçar Everything (İlköğretim) önemli ve hayati olan hiçbir küçük ayrıntılar vardır Aramızda hiçbir şey bizim eller kaçabilir Melodiler arasında Sırlar Ve arkadaşlarımla hep hayal büyülü bir dünya , tüm konuşmak mükemmel , her zaman daha fazla ihtiyaç Metro kızlar, münhasırlık Keys kahkaha, dostluk vardır Metro kızlar kodu , münhasırlık Keys kahkaha, dostluk kodu vardır Gizemler Sırlar tutkular her kalp , hayallerini seviyor dostluk Keys Metro kızlar, özel Hayır küçük ayrıntıları Metro kızlar, münhasırlık Gezegenimiz, hep kalbimde
Violetta 3-Camila, Francesca Y Violetta ''veo Veo'' 02:09
Violetta 3-Camila, Francesca Y Violetta ''veo Veo'' 5.135 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: Veo Veo Veo, veo ¿Qué ves? Todo depende de qué quieras ver Piénsalo bien antes de actuar Si te enamoras te puedes lastimar ¡Oye! escúchame bien Respira y deja de temblar cual papel Si crees que sí vuelve a intentar Y no te rindas ni por casualidad Mira el cielo, intenta cambiarlo Piensa qué quieres y corre a buscarlo Siempre, tú puedes volver a intentarlo Otra vez, tú puedes, otra vez, si quieres Veo, veo ¿Qué ves? Olvida todo y díselo de una vez Si crees que sí no puedes fallar Será tu sueño hecho realidad Mira el cielo, intenta cambiarlo Piensa qué quieres y corre a buscarlo Siempre, tú puedes volver a intentarlo Otra vez, tú puedes, otra vez, si quieres Y tú sabes bien que si lo sientes Va a suceder, entonces sí, no puedes fallar Lo que imaginas será realidad Mira el cielo, intenta cambiarlo Piensa qué quieres y corre a buscarlo Siempre, tú puedes volver a intentarlo Otra vez, tú puedes, otra vez, si quieres Görüyorum, Görüyorum Görüyorum, görüyorum, sen ne görüyorsun? Her şey ne görmek istediğine bağlı, Bir şey yapmadan önce düşün, Eğer seversen, incinebilirsin. Hey! Dinle beni iyice, Nefes al ve kağıt gibi titremeyi bırak, Eğer sen de böyle düşünüyorsan, dene yeniden, Ve asla vazgeçme, asla. Gökyüzüne bak, değişmeyi dene, İstediğin şeyi düşün ve onu almaya koş, Daima, denemeye çalışabilirsin, Yeniden, yapabilirsin, yeniden, istersen. Görüyorum, görüyorum, sen ne görüyorsun? Unut her şeyi ve söyle onlara bir kerede, Sen de böyle düşünüyorsan, hata yapamazsın, Hayallerin gerçekleşmiş olacak. Gökyüzüne bak, değişmeyi dene, İstediğin şeyi düşün ve onu almaya koş, Daima, denemeye çalışabilirsin, Yeniden, yapabilirsin, yeniden, istersen. Ve iyi biliyorsan ne hissettiğini, O olacaktır, sonra evet, hata yapamazsın, Hayal ettiğin her şey gerçek olacak. Gökyüzüne bak, değişmeyi dene, İstediğin şeyi düşün ve onu almaya koş, Daima, denemeye çalışabilirsin, Yeniden, yapabilirsin, yeniden, istersen.
Violetta 2 - Nel Mio Mondo (Temp 2 - Ep 32) 03:22
Violetta 2 - Nel Mio Mondo (Temp 2 - Ep 32) 3.518 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: Nel mio mondo Ti confesso che non so bene cosa fare Forse è perché non ho tempo per pensare I miei dubbi sono tanti e non posso andare avanti Ma ora sono stanca, non aspetto più Me sveglio ancora qui, Nel mio mondo, questa sono io Da oggi io vivrò, fino in fondo il destino mio Finalmente lo so ascolterò tutto ciò Che provo tutto, tutto Finalmente lo so ascolterò tutto ciò che provo Niente mi spaventerà E mi accorgo che quel che sento sta cambiando Tutto intorno a me, ad un tratto sta girando I miei dubbi sono tanti e non posso andare avanti Ma ora sono stanca non aspetto più Me sveglio ancora qui, Nel mio mondo, questa sono io Da oggi io vivrò, fino in fondo il destino mio Finalmente lo so ascolterò tutto ciò Che provo tutto, tutto Finalmente lo so ascolterò tutto ciò che provo Niente mi spaventerà
Violetta 3: Nata E Camilla Cantano 'encender Nuestra Luz' 01:01
Violetta 3: Nata E Camilla Cantano 'encender Nuestra Luz' 972 izlenme - 4 yıl önce Violetta - Terza Stagione - Disney Channel Facebook: https://www.facebook.com/DisneyMundialVioletta All rights go to Disney Channel America Latina , Disney C...
Futbolda İzlanda'nın Simgesi Olan 00:30
Futbolda İzlanda'nın Simgesi Olan "Yanakson", Rusya'da Tüm İlgiyi Topladı 5 izlenme - 1 hafta önce 2016 Avrupa Şampiyonasında İzlanda'nın simgesi haline gelen "yanakson" lakaplı Camilla Aradottir, Rusya'da da ilgi topladı.
Father Of Invention Fragman 02:04
Father Of Invention Fragman 419 izlenme - 4 yıl önce Başrolde Kevin Spacey ve Virginia Madsen'ın bulunduğu Father of Invention filminde son derece varlıklı bir mucit çılgın projeler üzerinde çalışıyor. Fakat büyük bir keşif gözüyle baktığı projenin elinde patlaması sonucu sahip olduğu her şeyi bir anda kaybediyor ve hapse giriyor. Sekiz yıl sonunda hiçbir şeyi olmayan, evsiz bir adam olarak sokaklara geri dönüyor. Mucitliğe dönüş yapmanın tek kurtuluş olduğunu fark ediyor.
Open Road Fragman 01:44
Open Road Fragman 347 izlenme - 4 yıl önce Angie brezilyalı genç bir ressamdır.O eski yaşamını terketmiş ve taşraya yolculuğa çıkmıştır. O geçmişinden kaçıyor.Ve hayatı için bir dayanak arıyor. Angie kendini bulmuyor ama sevgi bir çok biçimdedir.
Deep Sound Effect ft. Camilla Voice - Searching (Geonis & Mier Remix) [Video Edit] 05:25
Deep Sound Effect ft. Camilla Voice - Searching (Geonis & Mier Remix) [Video Edit] 12 izlenme - 1 yıl önce Deep Sound Effect ft. Camilla Voice - Searching (Geonis & Mier Remix) [Video Edit]
Deep Sound Effect ft. Camilla Voice - Searching (Geonis & Mier Remix) 05:25
Deep Sound Effect ft. Camilla Voice - Searching (Geonis & Mier Remix) 7 izlenme - 10 ay önce Deep Sound Effect ft. Camilla Voice - Searching (Geonis & Mier Remix)