Hoşgeldiniz!

can nergiz

Arka Sokaklar 345. Bölüm Fragmanı 00:40
Arka Sokaklar 345. Bölüm Fragmanı 73.206 izlenme - 3 yıl önce Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar yine heyecan dolu bir bolumle ekranlara geliyor. Arka Sokaklar 345. bolum ozeti: Ekip, bir seri katilin pesine dusuyor! Arda, Husnu’nun durumu ogrendiginden beri sirra kadem basmistir. Husnu her yerde Arda’yi aramakta, olabilecegi yerlere cesitli baskinlar duzenlemektedir. Mesut dahil kimse adami durduramaz. Husnu, Arda’yi her bulamadigi yerde Yasemin’e yuklenmekte, kizi adeta sorguya cekmektedir. Faruk adinda birinin cesedi bulunur. Adam cocuk tecavuzcusu ve katilidir. Bilinen uc kurbani oldugu ogrenilir. Ancak faili mechul bir sekilde oldurulmus ve katilin kim oldugu bilinmemektedir. Aylin, pedofili sucundan yatip cikmis herkesi sistemde aramaya baslar. Sistemde arastirma yaparken bilgisayar ekraninda donmalar yasanir. Sistem kesilip durmaktadir. Ne oldugunu kimse anlamaz. Mahir, kucuk yastaki kizini pedofili yuzunden kaybetmistir. Sonrasinda da esi, cocugunun olumune dayanamayip intihar etmistir. Mahir’in gozunu intikam hirsi burumus, kendi adaletini kendi bulmaya calisan bir seri katil haline gelmistir. Ekip, bu cinayetleri kimin islediginin, seri katilin kim oldugunun pesine duser. Hasan, uyusturucu bagimlisi bir genctir. Babasi Dundar, evladini kurtarabilmek icin elinden ne geliyor ise yapar. Hasan pesindeki alacaklisi Rasit ve adamlarindan fazlasi ile korkmaktadir. Rasit, adami Fahri ile birlikte Hasan’larin kapisina dayanir. Dundar yaralanir. Olay yerine ekip hemen intikal eder. Dundar hastaneye kaldirilir. Ekip, Rasit’in pesine duser. Rasit’in takildigi eskort Ebru ile is birligi yapilarak, Ece, Deniz ve Yasemin kilik degistirip Rasit’in bulundugu mekana sizarlar. Yayin Tarihi : 31 Ekim Cuma/2014 Yayin Saati : 20.00
Arka Sokaklar 344. Bölüm Fragmanı 00:42
Arka Sokaklar 344. Bölüm Fragmanı 33.250 izlenme - 3 yıl önce Arka Sokaklar 344. Bolum Ozeti: Mahir’in gozunu intikam hirsi burumus, kendi adaletini kendi bulmaya calisan bir seri katil haline gelmistir. Ekip, bu cinayetleri kimin islediginin, seri katilin kim oldugunun pesine duser.
Arka Sokaklar 343. Bölüm Fragmanı - 2 00:28
Arka Sokaklar 343. Bölüm Fragmanı - 2 17.690 izlenme - 3 yıl önce Suriyeli Abdullah, eşi Amine ile birlikte, küçük oğulları Hüseyin’e, İstanbul’da tamirhanesi olan Necip’in kızı Canan’ı istemeye giderler. Hüseyin ve Canan birbirini görmüş, beğenmiş, aşık olmuş iki gençtir. Ancak Hüseyin bir anda, “Benim Suriyeli aileye verilecek kızım yok!” deyince ortalık karışır. Abdullah ve ailesi, ufak bir arbede sonucu evden çıkar. Canan bu duruma fazlasıyla üzülür. Hüseyin’i arayıp,” Beni kaçır, kaçalım gidelim!” der. Plan yapılır, kız evden çıkar yolda yürürken, kimin kullandığı bilinmeyen bir araç tarafından kaçırılır. Kısa süre sonra da cesedi bulunur. Ekip, Canan’ın katilinin peşine düşer.
Arka Sokaklar 343. Bölüm Fragmanı 00:28
Arka Sokaklar 343. Bölüm Fragmanı 17.393 izlenme - 3 yıl önce Arka Sokaklar 343. Bölüm Özeti: Suriyeli Abdullah, esi Amine ile birlikte, kucuk ogullari Huseyin’e, Istanbul’da tamirhanesi olan Necip’in kizi Canan’i istemeye giderler. Huseyin ve Canan birbirini gormus, begenmis, asik olmus iki genctir. Ancak Huseyin bir anda, “benim Suriyeli aileye verilecek kizim yok” deyince ortalik karisir. Abdullah ve ailesi, ufak bir arbede sonucu evden cikar. Canan bu duruma fazlasiyla uzulur. Huseyin’i arayip,” beni kacir, kacalim gidelim” der. Plan yapilir, kiz evden cikar yolda yururken, kimin kullandigi bilinmeyen bir arac tarafindan kacirilir. Kisa sure sonra da cesedi bulunur. Ekip, Canan’in katilinin pesine duser.
Arka Sokaklar 352. Bölüm Fragmanı 00:39
Arka Sokaklar 352. Bölüm Fragmanı 15.081 izlenme - 3 yıl önce Sidar, kardeşinin ölümünden sonra eylemlerinin dozunu arttırmıştır!.. Mesut ile olan husumetini Dr. Esma'yı kaçırarak göstermiştir!.. Ekip ise, yavaş yavaş Sidar'a yaklaşmıştır! Arka Sokaklar 352. Bölüm Cuma akşamaı saat 20:00'de Kanal D'de!..
Arka Sokaklar 346. Bölüm Fragmanı 00:41
Arka Sokaklar 346. Bölüm Fragmanı 15.320 izlenme - 3 yıl önce Ekip, uyuşturucu kuryesinin peşine düşer.. Rıza Baba, ekipteki herkesi görevlendirir.. Aylin, karşı karşıya kaldığı uyuşturucu kuryesi tarafından vurulur.. Hayatı, Dr. Esma'nın ellerindedir!.. Heyecan dolu bölüm Cuma akşamı saat 20:00'da Kanal D'de!..
Arka Sokaklar 351. Bölüm Fragmanı 00:36
Arka Sokaklar 351. Bölüm Fragmanı 14.695 izlenme - 3 yıl önce Arka Sokaklar 351. Bölüm Özeti: Sidar, Mesut’u köşeye sıkıştırıyor ve silahını Mesut’un kafasına doğrultuyor! Sidar, erkek kardeşini kurtarmak için eve gelir. Tarık gitmemekte dirense de, kardeşini ikna edip götürmeyi başarır. İhsan sorgulanır ve Urfa üzerinden sınıra gideceklerini öğrenirler. Mesut ve Onur, Urfa Emniyeti ile koordineli çalışmak üzere yola çıkar. Urfa Emniyeti’nden Serdar Komiser ile buluşulur. Sidar, Yakup ve Tarık, Urfa’da şehir dışı bir eve yerleşirler. Bekir ve adamları kendilerini misafir eder. Harita açılıp çıkış yolu aranır. Yakup, Bekir’in dayısının nalburuna girip, yola çıkmak için hazırlık malzemesi alırken; Mesut, Onur, Serdar’lı ekip baskın yapar. Yakup kaçmayı başarır ancak, nalburun sahibi Bekir’in dayısı İkram göz altına alınır. İkram sorguda kaldıkları evin adresini verir. Mesut, Sidar’ın izini bulmuştur. Serdar’ın ekibi ile birlikte karşılıklı çatışmaya girerler. Sidar’ın kardeşi Tarık’ta çatışmanın ortasında kalır. Bekir çatışmada Tarık’ı kurşunların önüne atar ve olay yerinde can verir. Sidar, Mesut’u köşeye sıkıştırır. Kardeşini öldüren Mesut’un kafasına silahı dayar.
Arka Sokaklar 341. Bölüm Fragmanı 00:30
Arka Sokaklar 341. Bölüm Fragmanı 13.524 izlenme - 4 yıl önce Ekip, Abdo tarafindan vurulan ve Mahur’un mekanina goturulen Onur’u kurtarmak icin harekete geciyor. Onur, Abdo tarafindan vurulmus ve Mahur’un mekanina goturulmustur. Riza, tum ekibi Onur’u bulmak icin seferber eder.
Arka Sokaklar 342. Bölüm Fragmanı 00:40
Arka Sokaklar 342. Bölüm Fragmanı 13.210 izlenme - 4 yıl önce Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar'ın 342.bölümün özeti: Emniyet istihbaratına, bombalı intihar saldırısı yapılacağı bilgisi geliyor. Ekip de, bu saldırıyı durdurmak için operasyonlara başlıyor. Arif Müdür ve Rıza, ekibi toplantıya alır. Emniyet istihbaratından, radikal İslamcılar’ın eylem hazırladığına dair bir rapor alınır. Bu rapor da direk ekibe intikal eder. Ekiptekiler bu rapor neden Terörle Mücadele’ye gitmedi diye birbirlerine sorarken, cevap gecikmeden Arif Müdür’den gelir. Şehir içerisinde çalışacak özel bir ekibe ihtiyaç vardır. Durdurulması gereken intihar eylemleri vardır. Uyuyan hücrelerden biri harekete geçmiştir. Bombalı saldırı olasılığı da yüksek durumdadır. Öncelikli hedef bu saldırıyı durdurmak ve bir yandan da hücrenin peşine düşüp çökertmektir. Onur, Efe’nin yurduna gidip çocuklarla futbol maçı yapar. Ece, Onur’u almaya gider. Ekibe dönmeleri gerekmektedir. Ama Onur çocuklar gibi şendir ve oyununu oyamaya devam eder. Onur’un devriye sonrası Ece’yi sürekli eve bırakması Neriman Hanım’ın dikkatini çeker. Neriman bu durumdan rahatsızdır, kızına da belli eder.
Arka Sokaklar 347. Bölüm Fragmanı 00:36
Arka Sokaklar 347. Bölüm Fragmanı 12.180 izlenme - 3 yıl önce Arka Sokaklar dizisi 347.bölüm özeti: Ekip, eski kocası Tuncay tarafından tehdit edilen Aysel adlı bir kadını koruma altına alırken, Tuncay’ın da peşine düşüyor Aysel, arkadaşı Yeliz ile beraber yaşamaktadır. Eski eşi Tuncay hapisten çıkmış ve Aysel’in peşine düşmüştür. Adam eve gelip Yeliz’i rehin alır. Aysel’e ulaşamayınca da sinirinden evi yakar. Ev yanarken Yeliz içeridedir. Ekip olay yerine gelir. Her yerde Tuncay aranmaktadır. Aysel de emniyete alınır. Aysel tüm yaşadıklarını ekibe anlatır. Kızın bir babası vardır, adam emniyete çağırılır. Babası Akif, kızını Tuncay ile evlendiği için kovmuştur. Yıllar sonra ilk karşılaşmalarını yaparlar. Aysel babasına emanet edilir ancak, adamın hiç kıza bakmak gibi bir niyeti yoktur. Tuncay’ı arayıp kızının yerini bildirir. Tuncay’ın Aysel ile derdi başkadır. Bu derdin de ne olduğunu Aysel kimseye söylemez. Aylin taburcu olur. Ancak omurgasında kalan mermi yürüyememesine sebep olur. Aylin’in ameliyat olması gerekmektedir ancak, bu ameliyat sonrası tamamen felç olma riski de bulunmaktadır. Aylin, Deniz’in evine getirilir. Deniz’in ablası Feray ve Suat kıza refakatçilik yapacaktır. Onur’un eski sevgilisi Ankara Emniyetinden Seda sürpriz yapıp İstanbul’a gelir. Onur ve Seda karşılaşmasından Ece hiç mutlu olmaz. Seda bir operasyon için görevli gelir. Gelmişken de Onur’u görmek ister. Daha da fenası Onur’un evinde kalmaya karar verir. Yayın Tarihi: 21 Kasım Cuma/2014 Yayın Saati: 20.00 Arka Sokaklar İzlesene kanalına hemen abone olmak için: http://www.izlesene.com/arkasokaklar
Arka Sokaklar - 342. Bölüm Fragmanı 00:40
Arka Sokaklar - 342. Bölüm Fragmanı 12.115 izlenme - 4 yıl önce Ekip, İstanbul'da eylemlerde çocukları kullanan kökten dinci terör örgütünün peşinde!.. Arka Sokaklar, yeni bölümüyle Cuma 20:00'da Kanal D'de...
Arka Sokaklar 353. Bölüm Fragmanı 01:00
Arka Sokaklar 353. Bölüm Fragmanı 11.187 izlenme - 3 yıl önce Arka Sokaklar 353. Bölüm Özeti: Sidar tarafından vurulan Dr. Esma, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede tüm çabalara rağmen kurtarılamamıştır!. Mesut komiserin tek amacı Sidar'ı bulup, Dr. Esma'nın intikamını almak olmuştur!.. Ekip, kalabalık insanların olduğu bir meydanda bombalı bir eylem yapılacağı haberini almıştır!.. Eylemin ucu Sidar'a ulaşmaktadır!.. Eylem engellenmiş ve Mesut komiser Sidar'a daha da yaklaşmıştır!.. Ele geçirilen bilgiler ışığında Mesut Sidar'ı bulmuş ve kovalamaca sonunda onu vurarak DDr. Esma'nın intikamını almıştır; fakat, bu olay sonrasında Rıza Baba onu görevden almıştır!.. Arka Sokaklar 352. Bölüm 16 Ocak Cuma akşamı saat 20:00'de Kanl D'de'!...
Arka Sokaklar - Aylin Vuruldu! 03:41
Arka Sokaklar - Aylin Vuruldu! 11.681 izlenme - 3 yıl önce Aylin, uyuşturucu müptelası bir genç tarafından vuruluyor. Arka Sokaklar Cuma günleri saat 20:00'de Kanal'de...
Arka Sokaklar 349. Bölüm Fragmanı 00:47
Arka Sokaklar 349. Bölüm Fragmanı 11.278 izlenme - 3 yıl önce Arka Sokaklar dizisi 349. Bölüm Özeti: Ekip, şehirde terör estiren uyuşturucu bağımlısı iki serserinin peşine düşüyor. Aylin’in ameliyatı başarılı geçer. Artık ayaklarını hissetmekte ve kıpırdatabilmektedir. Bir an önce toparlayıp, işinin başına dönmek ister. Bülent ve Engin, iki uyuşturucu bağımlısı, serseri arkadaşlardır. Hayatlarında korku olamayan, önlerine gelen her şeyi yıkıp döken iki tiptir. Uyuşturucu kullanıp bir aracı kaçırırlar. Aracın sahibi polise haber verir. Araç hırsızlığı ihbarı ekibe düşer. Mesut ve Onur, Bülent ve Engin’in peşlerine düşer. Bülent ve Engin, Mesut’ları atlatmanın yolunu bulup kaçarlar. Akabinde, ellerinde silahları ile bir dükkana girip, soyarlar. Hızlarını daha alamamış halde, aralarda hap kullanarak, uyuşturucunun da verdiği güçle özgürce takılmaya devam ederler. Hali vakti yerinde bir çift çıkar karşılarına. Nusret ve Duygu. Adamları evlerinde rehin alırlar. Duygu’ya tecavüz etmeye kalkışırlar. Ekip, uyuşturucu bağımlısı Engin ve Bülent’in peşine düşer… Arka Sokaklar 349. Bölüm 5 Aralık 2014 Cuma akşamı saat 20:0'de Kanal D'de!..
Arka Sokaklar 350. Bölüm Fragmanı 00:37
Arka Sokaklar 350. Bölüm Fragmanı 10.891 izlenme - 3 yıl önce Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Müge Boz, Can Nergiz, Alp Korkmaz ve Beril Kayar’ın oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” bu hafta 350. bölümü ile ekrana geliyor ve büyük bir başarıya daha imza atıyor. 9 sezondur beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; istihbarat birimleri şehir içi terör olaylarında artış bekleniyor bilgisini geçince, Ekip de iş başına koyuluyor. Onur, kardeşi Baran’dan gelen telefonla sarsılır. Baran, ağabeyini görmek için cezaevine çağırır. Babalarından bir mektup gelmiştir. Bu mektubu Onur’a verir. Onur iyice darma dağın olur. Okuyup okumama arasında kararsız kalır ve mektubu cebinde gezdirip durmaya başlar. Ece ne olduğunu bilmediği için sürekli Onur’un üzerine gider. Arka Sokaklar 350. Bölüm Foto Galerisi için tıklayın! Rıza Baba ve ekip, Terörle Şube Amiri Abbas, Ankara İstihbarat’tan MİT’çi Cengiz Bey ile birlikte toplantıdadırlar. Şehir içi terör olaylarında artış beklenmektedir. Polise saldırı beklendiği ile ilgili istihbarat alınır. Eylemcilerden biri İhsan’dır. Daha önce yakalanan ancak, delil yetersizliği ile serbest bırakılan bir suçludur. Lakabı Şehir Tilkisi’dir. Yeni bir ekip toplamış, gözü kara bir adamdır. Arka Sokaklar 350. Bölüm Fragmanı! Sidar’ın erkek kardeşi Tarık, barışçıl eylemler bahanesi ile okuldan atılmıştır. Tarık derslerinde başarılıdır ve okuluna geri dönmek için avukat arkadaşı ile savunma hazırlamaktadır. Sidar ise “boşuna uğraşıyorsun, devlet bize yaşamayı bile çok görüyor” mantığıyla hayatına devam etmektedir. İhsan, Sidar’ın evine gelir. Vakit kaybetmeden harekete geçeceklerini, Sidar’a da gereksinim olabileceğini söyler. Sidar, her şart ve koşulda göreve hazırdır. Peki Tarık, ya sen denir. Tarık, kendisini asla bu tip olaylarda düşünmemeleri gerektiğini ve onların da yanlış yaptığını söyleyebilecek kadar temiz ve düzgün bir gençtir. İhsan, adamlarını toplayıp Fazlı önderliğinde bir mahalleye saldırıya geçerler. Buldukları arabalar dahil sağda solda her şeyi yakmaya başlarlar. Ekip olay yerine intikal eder.
Arka Sokaklar - Aylin Gözlerini Açtı! 01:57
Arka Sokaklar - Aylin Gözlerini Açtı! 9.465 izlenme - 3 yıl önce Ameliyatı iyi geçen Aylin gözlerini açtı ve telsizden ekibi mutlu eden bir anons geçti! Arka Sokaklar Cuma günü saat 20:00 Kanal D'de....
Hoş Geldin Zeyno Bebek! 02:06
Hoş Geldin Zeyno Bebek! 9.631 izlenme - 4 yıl önce "Şimdi geldi, ha şimdi gelecek!" diye diye herkesi ayaklandıran Pınar ve Ali'nin bebekleri nihayet dünyaya geldi!
Arka Sokaklar - Ece'ye Seda Sürprizi 02:35
Arka Sokaklar - Ece'ye Seda Sürprizi 8.617 izlenme - 3 yıl önce Onur’un eski sevgilisi Seda sürpriz yapıp İstanbul’a gelir. Onur ve Seda'nın karşılaşmasından Ece hiç mutlu olmaz.
Arka Sokaklar - Ece Ve Onur Arasında Romantik Anlar! 02:06
Arka Sokaklar - Ece Ve Onur Arasında Romantik Anlar! 7.423 izlenme - 4 yıl önce Riza ve Arif, Baran Yalcin'in Onur'un kardesi, Mahur'un da has adami oldugu ... Ece, Caglar'in kendisini aldattigini gordukten sonra eve gelir ve duygusal anlar yasanir ...
Arka Sokaklar - Koskoca Onur Yalçın Neden Korktu? 01:46
Arka Sokaklar - Koskoca Onur Yalçın Neden Korktu? 5.074 izlenme - 3 yıl önce "Ben sana karsi hep ciddiydim" diyen Onur, annesi ile tanistirmak icin sikistiran Ece'den nasil kacacagini bilemedi!
Arka Sokaklar - Kızlar Tebdili Kıyafet Operasyondalar! 05:13
Arka Sokaklar - Kızlar Tebdili Kıyafet Operasyondalar! 4.908 izlenme - 3 yıl önce Kacirilan bir kisiyi kurtarmak icin ekibin kizlari hayat kadini kiliginda operasyona katildilar!.. Isler sarpa sarmaya baslayinca, ekip tam zamaninda gelir ve hem kizlari, hem de rehineyi kurtarirlar!
Arka Sokaklar - Hüsnü Delirdi! 04:08
Arka Sokaklar - Hüsnü Delirdi! 4.829 izlenme - 3 yıl önce Arda, Husnu'nun, Zeliha ile sevgili oldugunu ogrendikten sonra gosterdigi tepki yuzunden ortadan kaybolur! Husnu her yerde Arda'yi aramaktadir.. Evine gider ve kapisini balyoz ile kirmaya calisir.. Ekip arkadaslari bile duruma mudahale edememektedir!
Arka Sokaklar - Ekip Ece'yi Kurtardı! 05:18
Arka Sokaklar - Ekip Ece'yi Kurtardı! 4.252 izlenme - 3 yıl önce Ekip; seri katil tarafından kaçırılan Ece'yi, Rıza Baba'nın yaptığı plan ile kurtardı! Arka Sokak Cuma Günleri Saat 20:00'de Kanal D'de...
Arka Sokaklar - Genç Aşıklar Yakalandılar! 01:54
Arka Sokaklar - Genç Aşıklar Yakalandılar! 3.786 izlenme - 3 yıl önce Onur ve Ece, Zeliha ve Arda’yi bir kafede sarmas dolas otururken basar. Genc asiklarin elleri ayaklari birbirine girer. Onur ve Ece ikisini de sakinlestirir.
Arka Sokaklar - Onur Dövüş Kafesinde! 03:50
Arka Sokaklar - Onur Dövüş Kafesinde! 2.991 izlenme - 3 yıl önce Ekip, Musa ve Sevcan’ın katilinin peşine düşer. Aynı zamanda da sokak arası gizli mekanlarda bahis ile ölümüne yapılan dövüş şebekesini de çökertmenin peşine düşer. Onur, Mesut ve Hüsnü ağabeylerinin antrenörlüğünde hazırlanıp dövüş alanına çıkartılır. Onur’un karşısındaki rakibi fazlasıyla iyi ve dişlidir
Arka Sokaklar - Suriyeli Aileye Linç Girişimi! 06:10
Arka Sokaklar - Suriyeli Aileye Linç Girişimi! 2.776 izlenme - 3 yıl önce Kiz kardesinin olumu uzerine doldurusa gelen genc, kalabalik bir grupla Suriyeli ailenin evini basar.. Ekip son anda yetisir ve durumun daha fazla buyumesine engel olur!
Arka Sokaklar - Ekip Onuru Mahurun Elinden Kurtadı! 02:54
Arka Sokaklar - Ekip Onuru Mahurun Elinden Kurtadı! 2.730 izlenme - 4 yıl önce Riza Baba, Onur ile Baran'in takasini kabul eder; fakat, Mahur beklemedigi bir surpriz ile karsilasir!
Arka Sokaklar - Ekip İntihar Bombacısı Yapılan Çocuğu Örgütten Kurtardı! 03:07
Arka Sokaklar - Ekip İntihar Bombacısı Yapılan Çocuğu Örgütten Kurtardı! 2.565 izlenme - 4 yıl önce Ekip, Kökten Dinci Terör Örgütü Tarafından İntihar Bombacısı Yapılan Çocuğu Kurtardı! bölüm ve tanıtım videoları sayfası, son bölüm ve en güncel fragmanları izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar - Onur Sorguda! 02:36
Arka Sokaklar - Onur Sorguda! 2.521 izlenme - 4 yıl önce Arka Sokaklar Mesut'un fotoğrafı. ... Yapılan araştırmalarda Rıza ve Arif, Baran Yalçın'ın Onur'un kardeşi ... Onur Eski Yaşamı İle İlgili Bir Durum Yüzünden Bir Şeyleri Ekipten Saklamak Zorunda .... Metin, Tekin ve Tunç kendilerinden geçmiş bir şekilde eğlenirken, .... Tunç Sorguda.
Arka Sokaklar - Onur Kardeşi Baran'ı Yakalattı! 01:46
Arka Sokaklar - Onur Kardeşi Baran'ı Yakalattı! 2.384 izlenme - 4 yıl önce Riza Baba ile plan yapan Onur kardesi Baran'i yakaladi! Onur, eski yaşamı ile ilgili bir durum yüzünden bir şeyleri ekipten saklamak zorunda kalmıştır; bu durum, ekibin ondan şüphelenmesini ...