Hoşgeldiniz!

Can Yeleği

Gülşen - Can Yeleği (2015) 03:41
Gülşen - Can Yeleği (2015) 129.122 izlenme - 3 yıl önce Gülşen - Bangır Bangır (2015) Full Albüm Nette İlk Kez! Yaza merhaba diyerek 10 şarkılık albümü piyasaya çıkan ünlü sanatçı gülşen'in 10 şarkılık yepyeni albümü izlesene.com 'da sizlerle! Gülşen Can Yeleği Şarkı Sözleri: Hatalarınla kabul edip seviyorum seni Gözyaşlarımızda yüzüyorum kollarım can yeleği Aklımız aşkımız ve şarkımız başka telden Nasıl güzel görünebiliyorsun her hayalimi katlederken Ben hiç inanmadım gölgede yanmaya Yoksa sen inandın mı Aşk güneş olup kavuruyor içimi Sen ısınmadın mı Öyleyse de öyle olsun gidişat değişmez Sebepsiz de sever insan Mevzuya uyandın mı Hastalıklı düşüncelerdeyim biraz kafam gidik İlacımmdan umutluyum delirmedim şimdilik Aklımız aşkımız şarkımız bir başka telden Nasıl güzel görünebiliyorsun her hayalimi katlederken Ben hiç inanmadım gölgede yanmaya Yoksa sen inandın mı Aşk güneş olup kavuruyor içimi Sen ısınmadın mı Öyleyse de öyle olsun gidişat değişmez Sebepsiz de sever insan Mevzuya uyandın mı Söz-Müzik: Gülşen Aranjör: Ozan Çolakoğlu Albüm: Bangır Bangır Yıl: Nisan 2015 Albüm Listesi: 01. Gülşen Bangır Bangır Şarkı Sözleri 02. Gülşen Bir Fırt Çek Şarkı Sözleri 03. Gülşen Kara Liste Şarkı Sözleri 04. Gülşen Dan Dan Şarkı Sözleri 05. Gülşen Ellerinden Öper Şarkı Sözleri 06. Gülşen Yıkım Kararı Şarkı Sözleri 07. Gülşen Büyük Hatırın Var Şarkı Sözleri ( feat. Ozan Çolakoğlu ) 08. Gülşen Parti Kur Oy Vereyim Şarkı Sözleri 09. Gülşen En Sevdiğim Yanlışım Şarkı Sözleri 10. Gülşen Can Yeleği Şarkı Sözleri
Can Yeleğini Kestik! - İçinde Ne Var? - Oha Diyorum 04:15
Can Yeleğini Kestik! - İçinde Ne Var? - Oha Diyorum 2.037 izlenme - 2 yıl önce OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
İnek Can Yeleği Giydirilerek Kurtarıldı 01:20
İnek Can Yeleği Giydirilerek Kurtarıldı 1.329 izlenme - 3 yıl önce Samsun’da limandan denize kaçan ve suda yaklaşık 4 mil açılan büyükbaş hayvan, deniz polisinin can yelekli operasyonu ile kurtarıldı.
Safiye Soyman'ın Jet Ski Macerası 04:21
Safiye Soyman'ın Jet Ski Macerası 1.381 izlenme - 3 yıl önce O yaz dönemindeki magazin programlarının gözdesi bir andı. Aslında videonun ham halini çok aradım ama bulamadım, bu programda asıl önemli bölümleri almamışlar, yaklaşık 4-5 kez suya batıp çıkıyordu, gerçekten boğulmaz noktasına gelmişti.
Gülşen - Can Yeleği 03:41
Gülşen - Can Yeleği 1.094 izlenme - 3 yıl önce Gülşen - Can Yeleği (2015) Şarkı Sözleri Albüm İçeriği; Gülşen - Bangır Bangır (2015) Full Albüm 1. Bangır Bangır 2. Bir Fırt Çek 3. Kara Liste 4. Dan Dan 5. Ellerinden Öper 6. Yıkım Kararı 7. Büyük Hatırım Var (feat Ozan Çolakoğlu) 8. Parti Kur Oy Vereyim 9. En Sevdiğim Yanlışım 10. Can Yeleği
Gülşen - Can Yeleği (2015 Yepyeni) 03:41
Gülşen - Can Yeleği (2015 Yepyeni) 534 izlenme - 3 yıl önce Gülşen - Can Yeleği (2015 Yepyeni) Şarkı Sözleri: Hatalarınla kabul edip seviyorum seni Gözyaşlarımızda yüzüyorum kollarım can yeleği Aklımız aşkımız ve şarkımız başka telden Nasıl güzel görünebiliyorsun her hayalimi katlederken Ben hiç inanmadım gölgede yanmaya Yoksa sen inandın mı Aşk güneş olup kavuruyor içimi Sen ısınmadın mı Öyleyse de öyle olsun gidişat değişmez Sebepsiz de sever insan Mevzuya uyandın mı Hastalıklı düşüncelerdeyim biraz kafam gidik İlacımmdan umutluyum delirmedim şimdilik Aklımız aşkımız şarkımız bir başka telden Nasıl güzel görünebiliyorsun her hayalimi katlederken Ben hiç inanmadım gölgede yanmaya Yoksa sen inandın mı Aşk güneş olup kavuruyor içimi Sen ısınmadın mı sarkisarki.com Öyleyse de öyle olsun gidişat değişmez Sebepsiz de sever insan Mevzuya uyandın mı Gülşen Bangır Bangır Albümü 2015 Albümdeki Eserler: Bangır Bangır Bir Fırt Çek Kara Liste Dan Dan Ellerinden Öper Yıkım Kararı Büyük Hatıran Var Parti Kur Oy Vereyim En Sevdiğim Yanlışım Can Yeleği
Can Yeleği Görevi Üstlenen Bileklik 02:37
Can Yeleği Görevi Üstlenen Bileklik 493 izlenme - 3 yıl önce Su sporlarıyla uğraşanlar, çocuklar ve yüzme konusunda yeterince iyi olmayanlar için can yelekleri oldukça büyük bir önem taşıyor. Buna karşın birçok kişi rahatsız olduğu gerekçesiyle bu yelekleri giymeye pek yanaşmıyor. Geliştirilen Kingii isimli bileklik ise hem küçük boyutuyla şık görünüyor hem de zor durumlarda hayat kurtarıyor. Dünyanın en küçük şişirilebilir can kurtarma cihazı olarak lanse edilen Kingii, birçok özelliği bünyesinde barındırıyor. Üzerinde yer alan pusula sayesinde kıyının ne tarafta kaldığı görülüyor ve üzerindeki düdük aracılığıyla zor durumlarda yardım çağırılması mümkün oluyor. Bileklik üzerinde bulunan kol çekildiğinde balon şişiyor ve suyun altında zor durumda olan kişi su yüzeyine doğru kolayca çıkmış oluyor. Bir kere kullanıldıktan sonra şişmiş olan balon talimatlara uygun olarak yerine geri koyuluyor ve yeni bir karbondioksit silindiri cihaza takılarak kullanıma devam ediliyor. Kingii’nin kurucusu Tom Agapiades, daha önce bir arkadaşının denizde hayatını kaybetmesinin ardından böyle bir cihaz geliştirmeye karar verdiğini ve bu cihazla birlikte boğulmaların sona ermesini umduğunu belirtiyor. Indiegogo‘da yalnızca 65 bin dolar destek bekleyen ve neredeyse 500 bin dolar toplamayı başaran proje kapsamında bu cihazlardan birine sahip olmak için 69 doları gözden çıkarmak gerekiyor. Her şey beklendiği gibi giderse bu yılın eylül ayında kullanıcılara ürünün gönderiminin sağlanacağı ifade ediliyor.
Can Yeleğinin İçinden Geçen Şişman Adam 00:13
Can Yeleğinin İçinden Geçen Şişman Adam 131 izlenme - 2 yıl önce Şişman adam, cüssesine aldırmadan can yeleğinin içinden geçiyor.
Gülşen - Can Yeleği 03:35
Gülşen - Can Yeleği 1 izlenme - 2 ay önce