Hoşgeldiniz!

çanak çömlek

Medeniyet Reyizle Çanak - Çömlek Yapımı 11:26
Medeniyet Reyizle Çanak - Çömlek Yapımı 1.225 izlenme - 4 ay önce reyiz daha önce yaptığı fırını bi şekilde yıkmış, yerine yenisini inşa ediyor. Fırın yapmışken birşeyler kızartmadan olmaz demiş ve ilkel birkaç eşya hazırlayıp fırınlıyor lakin önceki eşyalarında yerden kazdığı toprağı kullanan reyiz bu sefer Termit yuvalarından aldığı kırmıızı toprapı kullanıyor bana daha sağlam gibi geldi.
Doğada Tek Başına Yaşayan Adamdan Çanak Çömlek Yapımı 11:26
Doğada Tek Başına Yaşayan Adamdan Çanak Çömlek Yapımı 364 izlenme - 4 ay önce Doğada ilkel aletlerle yaptığı muhteşem şeylerle insanı kıskandıran adamımız yine görev başında.Hayran kaldığımız el emeği göz nuru çanak çömlek yapımı sizlerle.
En Sevdiğim Oyun Saklambaç 01:28
En Sevdiğim Oyun Saklambaç 453 izlenme - 4 yıl önce Ebe ile sobenin kıyasıya mücadele ettiği, ustaların çanak çömlek patlattığı, kaybolmaktan korkmayanların oynadığı oyun. Her köşe başında başka bir sürpriz var. İşte saklambaç.
Doğada Tek Başına Yaşayan Adamdan Çanak Çömlek Yapımı 11:26
Doğada Tek Başına Yaşayan Adamdan Çanak Çömlek Yapımı 26 izlenme - 4 ay önce Her videosu gibi bu videosundaki el emeği göz nuru çanak çömlek yapımına da hayran bıraktırıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Adnan Aybaba'nın Canlı Yayını Baltalaması 01:48
Adnan Aybaba'nın Canlı Yayını Baltalaması 86 izlenme - 2 yıl önce Adnan Aybaba ve süper kadroyla spor programı olarak bilinen fakat,program dışında sürekli tuhaf olaylarla karşımıza çıkan ve yakında kan döküleceğini düşündüğüm programdan sıradan bir olay :)
Çanak Çömlek Patlattım-Mirage 05:21
Çanak Çömlek Patlattım-Mirage 110 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/mirage.edebiyat