Hoşgeldiniz!

Çanakkale Belediyespor

Çanakkale Belediyespor'da Transfer 00:44
Çanakkale Belediyespor'da Transfer 223 izlenme - 2 yıl önce Bayanlar Voleybol 1. Lig ekiplerinden Çanakkale Belediyespor, geçen sezon İdmanocağı'nda forma giyen Sinem Barut'u transfer etti. Çanakkale Belediyespor Kulübü Başkanı İsmet Güneşhan, kulüp binasında düzenlenen törende yaptığı konuşmada, yeni sezona yönelik çalışmalarının sürdüğünü söyledi. Güneşhan, gelecek sezonda da iddialı olduklarını belirterek, "Kulübümüz, önümüzdeki yıl sadece kentimizi değil Türkiye'yi yurt dışında temsil edecek. Dolayısıyla hem kentimize hem de ülkemize yakışır bir takım oluşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz." diye konuştu.
Beşiktaşlı Voleybolculara İdmanda Tatlı İkramı 01:34
Beşiktaşlı Voleybolculara İdmanda Tatlı İkramı 115 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaşlı voleybolculara idmanda tatlı ikramı- Bayanlar Voleybol 1. Ligi'ndeki Çanakkale Belediyespor-Beşiktaş maçı öncesi bir grup siyah-beyazlı taraftar, antrenmanda sporculara tatlı ikram etti Bayanlar Voleybol 1. Ligi'nde yarın oynanacak Çanakkale Belediyespor-Beşiktaş maçı öncesi bir grup Beşiktaş taraftarı, antrenmanda siyah-beyazlı sporculara tatlı ikram etti.
Çanakkale Belediyesporlu Kinga'nın Sakatlığı 01:14
Çanakkale Belediyesporlu Kinga'nın Sakatlığı 47 izlenme - 3 yıl önce Çanakkale Belediyesporlu Kinga'nın sakatlığı- İdmanocağı maçında sakatlanan Polonyalı oyuncu, 2 hafta sahalardan uzak kalacakÇANAKKALE (AA) - Çanakkale Belediyesporlu Kinga Kasprzak'ın 2 hafta sahalardan uzak kalacağı bildirildi.
Çanakkale Belediyespor, Yeni Sezon İçin Bir Araya Geldi 01:42
Çanakkale Belediyespor, Yeni Sezon İçin Bir Araya Geldi 52 izlenme - 4 yıl önce Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi ekiplerinden Çanakkale Belediyespor, yeni sezon için bir araya geldi.