Hoşgeldiniz!

çanakkale şehitlerine

Mehmet Akif Ersoy-Çanakkale Şehitlerine 07:38
Mehmet Akif Ersoy-Çanakkale Şehitlerine 67.784 izlenme - 9 yıl önce Mehmet Akif Ersoy tarafından Çanakkale Şehitlerine itafen yazılmış "Çanakkale Şehitlerine" adlı şiirin mükemmel bir yorumla okunarak ve efektlerle süslenerek belgesel-çalışma haline getirilmiş bir videosudur.Şiiri okuyan o kadar müthiş ve içten okumuştur ki,tüylerinizin dik dik olmaması içten bile değildir.mutlaka ama mutlaka izleyİnİz.Mehmet Zihni Karşı'nın Çanakkale Savaşları arşivinden alınmıştır
Çanakkale Türküsü - Çanakkale Şehitlerine 04:50
Çanakkale Türküsü - Çanakkale Şehitlerine 8.943 izlenme - 7 yıl önce çanakkale türküsü - çanakkale şehitlerine
Çanakkale Türküsü 04:50
Çanakkale Türküsü 5.020 izlenme - 6 yıl önce çanakkale türküsü
Çanakkale Şehitlerine 03:40
Çanakkale Şehitlerine 7.332 izlenme - 10 yıl önce arkadaşım sedat ünal'ın söylediği müthiş çanakkale Şehitleri'ne şiiri.
Çanakkale şehitlerine şiiri Mehmet Akif ERSOY 06:40
Çanakkale şehitlerine şiiri Mehmet Akif ERSOY 4.711 izlenme - 6 yıl önce
Çanakkale Şehitlerine Bedirhan Gökçe Şiir 03:16
Çanakkale Şehitlerine Bedirhan Gökçe Şiir 4.336 izlenme - 6 yıl önce Çanakkale Şehitlerine (Bedirhan Gökçe) Şiir
Mehmet Akif Ersoy Tarafından Çanakkale Şehitlerine 21:21
Mehmet Akif Ersoy Tarafından Çanakkale Şehitlerine 8.322 izlenme - 9 yıl önce mehmet akif ersoy tarafından çanakkale Şehitlerine itafen yazılmış "çanakkale Şehitlerine" adlı Şiirin mehmet zihni karşı tarafından tam olarak türkçeleştirilerek,herkezin anlayabileceği günümüz türkçesi İle belgesel haline getilmiş bir videosudur.BANDIRMA MÜFTÜLÜĞÜ ÇALIŞANLARINA VE HALİL UZUN'A SONSUZ TEŞEKKÜRLER.
Çanakkale Şehitlerine 08:43
Çanakkale Şehitlerine 3.879 izlenme - 8 yıl önce çanakkalede ki o değşeti gelin birde mehmet akif'in kaleminden dinleyelim.
Çanakkale Şehitlerine - Uğur Işılak 05:09
Çanakkale Şehitlerine - Uğur Işılak 1.243 izlenme - 4 yıl önce Çanakkale Şehitlerine - Uğur Işılak
Çanakkale Şehitlerine Muhteşem Ses 03:15
Çanakkale Şehitlerine Muhteşem Ses 1.712 izlenme - 6 yıl önce Çanakkale şehitlerine muhteşem ses İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv
Çanakkale Şehitlerine - Şehit Onbaşı Kınalı Ali 08:59
Çanakkale Şehitlerine - Şehit Onbaşı Kınalı Ali 3.390 izlenme - 8 yıl önce çanakkale şehitlerine - şehit onbaşı kınalı ali - şehitlerimizin ruhu şad olsun..kendi adıma minnetle anıyorum.
çanakkale şehitlerine şiiri mehmet akif ersoy . . . 06:40
çanakkale şehitlerine şiiri mehmet akif ersoy . . . 1.933 izlenme - 7 yıl önce çanakkale şehitlerine şiiri mehmet akif ersoy . . .
Çanakkale Şehitlerine -18 Mart 1915 03:17
Çanakkale Şehitlerine -18 Mart 1915 2.199 izlenme - 7 yıl önce çanakkale şehitlerine -18 mart 1915
İbrahim Sadri - Çanakkale Şehitlerine 2011 [mehmet Akif Ersoy Şiirleri] 06:44
İbrahim Sadri - Çanakkale Şehitlerine 2011 [mehmet Akif Ersoy Şiirleri] 1.545 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Mehmet Akif Ersoy 04:37
Mehmet Akif Ersoy 4.347 izlenme - 10 yıl önce
Çanakkale Şehitlerine Şiiri Mehmet Akif Ersoy (Animasyon) 06:40
Çanakkale Şehitlerine Şiiri Mehmet Akif Ersoy (Animasyon) 1.515 izlenme - 6 yıl önce
Çanakkale Şehitlerine 02:14
Çanakkale Şehitlerine 2.140 izlenme - 9 yıl önce çanakkale şehitlerine
Ferah Zeydan - Çanakkale Şehitlerine (17.03.2011) 06:19
Ferah Zeydan - Çanakkale Şehitlerine (17.03.2011) 1.094 izlenme - 4 yıl önce Ferah Zeydan - Çanakkale Şehitlerine
Unutmadık Unutmayacağız 03:08
Unutmadık Unutmayacağız 1.720 izlenme - 9 yıl önce 18 mart çanakkale şehitlerine
Çanakkale Şehitlerine 07:21
Çanakkale Şehitlerine 742 izlenme - 8 yıl önce çanakkale şehitlerine
Çanakkale Şehitlerine Şiiri- Nihat Ünsal 02:17
Çanakkale Şehitlerine Şiiri- Nihat Ünsal 809 izlenme - 4 yıl önce Çanakkalem, "cumhuriyet'in Önsözüdür!" Bilirim. Bayrak, Vatan Sevgisiyle, Yurdumun Her Tarafından, Siperlere Koşan, Mehmetlerim, Tıbbiyeli Öğrencilerim, Kınalı Kuzularım, "geriye Dönmeyi Düşünmeyen", Tek Vücut Halinde, "çanakkale Geçilmez", Dedirtmek İçin, Gözünü Kırpmadan Canlarını Veren, Yiğitlerim ! Güçlü Düşman Donanmasını, Sulara Gömen, Amaçlarından Çark Ettiren, Nusret Gemim, Anlamsız Şekilde Canlarını Veren Anzac Askerleri İçin, "onlar Artık Bizim Çocuklarımızdır" Diyen, Anafartalar Kahramanı, Mustafa Kemal'im! Sizler Ki Destan Yazdınız Vatan Sevgisi Ve Savaş Dehasının Ne Olduğunu, Tarihin Sayfalarına Aktardınız! Dünya Tarihine Altın Harflerle Yazıldınız... Aziz Şehitlerimiz, Sonuncusunu Da Kaybettiğimiz Gazilerimiz, Tanımı Olanaksız Başarılarınızın 99. Yılı'nda, Aziz Hatıranız Önünde Saygıyla Eğilirim, Türkiye Çanakkale, Çanakkale Türkiye Derim. Şükran Duygularımı Arz Ederim. N.ünsal 17.03.2014 Çanakkale https://www.facebook.com/seslisiirlerr şiirseverleri Sayfamıza Bekleriz...
Çanakkale Şehitlerine...zemherım046 02:31
Çanakkale Şehitlerine...zemherım046 878 izlenme - 7 yıl önce çanakkale şehitlerine...by_zemherım
Çanakkale Şehitlerine 03:06
Çanakkale Şehitlerine 867 izlenme - 9 yıl önce dur yolcu! bilmeden gelip bastığın, bu toprak, bir devrin battığı yerdir.
Çanakkale Şehitlerine Şiiri 05:38
Çanakkale Şehitlerine Şiiri 1.185 izlenme - 9 yıl önce 12 mart etkinliğinde okululmuz müdür yardımcısı murat altunel tarafından okunmuştur.
Çanakkale Şehitlerine Bedirhan Gökçe 03:08
Çanakkale Şehitlerine Bedirhan Gökçe 605 izlenme - 6 yıl önce tokatlı salih
Çanakkale Şehitlerine 08:10
Çanakkale Şehitlerine 735 izlenme - 8 yıl önce video çanakkale şehitlerine
Çanakkale Şehitlerine 07:39
Çanakkale Şehitlerine 1.196 izlenme - 8 yıl önce aylin temel çanakkale şehitleri hatırasına okudu saygı ve rahmetle anıyoruz ruhları şad olsun milletimize yüce allah böyle savaşlar ve günler yaşatmasın
Çanakkale Türküsü Çanakkale Şehitlerine 04:50
Çanakkale Türküsü Çanakkale Şehitlerine 537 izlenme - 6 yıl önce
Mehmet Akif Ersoy - Çanakkale Şehitlerine Rap Cover Reflex 03:08
Mehmet Akif Ersoy - Çanakkale Şehitlerine Rap Cover Reflex 645 izlenme - 5 yıl önce Söz: Mehmet Akif ERSOY Müzik: Free Beat Aranjör: Salgın Ares (Adem Yaramış) Stüdyo: Marzi Records & Beso Records Çanakkale Şehitlerine Şiiri ; Şu Boğaz Harbi Nedir ? Var mı ki Dünyada Eşi ? En Kesif Orduların Yükleniyor Dördü Beşi, Tepeden Yol Bularak Geçmek İçin Marmara'ya Kaç Donanmayla Sarılmış Ufacık Bir Karaya Ne Hayasızca Tahaşşüt ki Ufuklar Kapalı ! Nerde -Gösterdiği Vahşetle- Avrupalı !'' Eski Dünya,Yeni Dünya,Bütün Akvam-ı Beşer, Kaynıyor Kum Gibi...Mahşer mi, Mahşer Çehreler Başka, Lisanlar, Rengarenk; Sade Hadise Var Vahşetler Denk. Kimi Hindu, Kimi Yamyam, Kimi Bilmem Ne Bela... Hani,Tauna de Züldür Bu Rezil İstila ! Öteden Saikalar Parçalıyor Afakı; Beriden Zelzeleler Kaldırıyor A'makı; Bomba Şimşekleri Beyninden İnip Her Siperin; Sönüyor Göğsünün Üstünde O Arslan Neferin. Ölüm İndirmede Gökler Ölü Püskürmede Yer O Ne Mühtiş Tipidir:Savrulur Enkaz-ı Beşer... Kafa,Göz,Gövde,Kol,Bacak,Çene,Parmak,El Ayak, Boşanır Sırtlara,Vadilere,Sağnak Sağnak. Şüheda Gövdesi,Bir Baksana,Dağlar,Taşlar... O,Rüku Olmasa,Dünyada Eğilmez Başlar Vurulmuş Tertemiz Alnından,Uzanmış Yatıyor, Bir Hilal Uğruna,Ya Rab,Ne Güneşler Batıyor ! Ey, Bu Topraklar İçin Toprağa Düşmüş, Asker ! Gökten Ecdat İnerek Öpse O Pak Alnı Değer. Ne Büyüksün ki Kanın Kurtarıyor Tevhidi... Bedr'in Aslanları Ancak,Bu Kadar Şanlı İdi. Sana Dar Gelmeyecek Makberi Kimler Kazsın Gömelim Gel Seni Tarihe Desem Sıgmazsın Bu Taşındır Diyerek Kabeyi Diksem Başıma Ruhumun Vahyini Duysamda Geçirsem Taşına Tullenen Mahribi Akşamları Sarsam Yarana Yine Bir Şey Yapabildim Diyemem Hatırına Ey Şehit Oglu Şehit İsteme Benden Makber Sana Auşunu Açmış Duruyor Peygamber Öteden Saikalar Parçalıyor Afakı; Beriden Zelzeleler Kaldırıyor A'makı; Bomba Şimşekleri Beyninden İnip Her Siperin; Sönüyor Göğsünün Üstünde O Arslan Neferin. Şüheda Gövdesi,Bir Baksana,Dağlar,Taşlar... O,Rüku Olmasa,Dünyada Eğilmez Başlar Vurulmuş Tertemiz Alnından,Uzanmış Yatıyor, Bir Hilal Uğruna,Ya Rab,Ne Güneşler Batıyor ! Mehmet Akif ERSOY
Video Vav  Çanakkale Şehitlerine Slaytı 08:07
Video Vav Çanakkale Şehitlerine Slaytı 371 izlenme - 6 yıl önce çanakkale şehitlerimize a.r.e amin