Hoşgeldiniz!

çanakkalede

Flaş Flaş Flaş!....çanakkaleli Erhan Öldü Mü? 03:58
Flaş Flaş Flaş!....çanakkaleli Erhan Öldü Mü? 2.219 izlenme - 5 yıl önce şair ve senarist çanakkaleli erhan öldü mü? çanakkale'den istanbul'a giden 35 ha 6912 plakalı yolcu otobüsü kaza yaptı.çanakkaleli erhan'ın da içinde bulunduğu otobüs traktörle çarpışarak şarampole yuvarlandı.kazada 1 kişi ölüp 18 kişi yaralanırken ölü ve yaralıların kimliği henüz açıklanmadı... dha ..
Dursun Ali Erzincanlı - Efendimiz Çanakkalede 04:16
Dursun Ali Erzincanlı - Efendimiz Çanakkalede 691 izlenme - 4 yıl önce Dursun Ali Erzincanlı - Efendimiz Çanakkalede
Çanakkale'de Düğün - Tiyatro 1. Bölüm 06:12
Çanakkale'de Düğün - Tiyatro 1. Bölüm 235 izlenme - 3 yıl önce Perşembe Beldesi (Çaycuma- Zonguldak) Şehit Astsubay Salim Uçar İlköğretim Okulu Yıl Sonu Veda Gecesi Programı (18 Haziran 2010) Salim Uçar İlköğretim Okulu Tiyatro Kulübü Sunar.Çanakkalede Düğün adlı tiyatro(1.nci Bölüm)
Başbakan Erdoğan : Bir Olacağız Diri Olacağız Bu İşi Bitireceğiz! 09:40
Başbakan Erdoğan : Bir Olacağız Diri Olacağız Bu İşi Bitireceğiz! 277 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan : Bir Olacağız Diri Olacağız Bu İşi Bitireceğiz.!
Çanakkale'de Yaşananlar Ve Türk Askerinin Kahramanlığı 19:43
Çanakkale'de Yaşananlar Ve Türk Askerinin Kahramanlığı 212 izlenme - 4 yıl önce Çanakkale'de Yaşananlar Ve Türk Askerinin Kahramanlığı.
Çanakkale Cepheler 07:35
Çanakkale Cepheler 148 izlenme - 6 yıl önce www.icanadoluhaber.com tarafından halkımızın o dönemki çaresizliği yoksulluğu daha iyi anlayabilmesi için yayına sunulmuştur.
Biz Çanakkalede Tanrı ile Savaştık - Adnan Zeki Bıyık VAAZ 02:23
Biz Çanakkalede Tanrı ile Savaştık - Adnan Zeki Bıyık VAAZ 7 izlenme - 2 yıl önce Biz Çanakkalede Tanrı ile Savaştık-Adnan Zeki Bıyık VAAZ
Biz Çanakkalede Tanrı ile Savaştık - Adnan Zeki Bıyık 02:23
Biz Çanakkalede Tanrı ile Savaştık - Adnan Zeki Bıyık 5 izlenme - 2 yıl önce Biz Çanakkalede Tanrı ile Savaştık, Adnan Zeki Bıyık,SIRADIŞI MÜFTÜ