Hoşgeldiniz!

Canan

Canan Karatay'ı Gözyaşlarına Boğan Öğretmen Sorusu 00:43
Canan Karatay'ı Gözyaşlarına Boğan Öğretmen Sorusu 32.484 izlenme - 2 ay önce Çanakkale'nin Ezine ilçesinde bir ilkokulda düzenlenen 'Beslenme Dostu Okul' sertifika törenine katılan Prof. Dr. Canan Karatay, ilkokul öğretmeninin hatırlatılması üzerine gözyaşlarına hakim olamadı.
Neset Ertaş - Doyulurmu 06:12
Neset Ertaş - Doyulurmu 368.197 izlenme - 3 yıl önce Tatalı Dile Güler Yüze Doyulurmu....
Gamze Özçelik Canan Tecavüz Sahnesi 02:00
Gamze Özçelik Canan Tecavüz Sahnesi 536.326 izlenme - 7 yıl önce Gamze Özçelik'in oynadığı Canan dizisindeki tecavüz sahnesi. Sahnede, Gamze Özçelik'in gençliğini oynayan oyuncu, kimliği belirsiz bir şahıs tarafından tecavüze uğruyor.
Canan Karatay: Meyve Yemeyin 04:56
Canan Karatay: Meyve Yemeyin 4.514 izlenme - 3 hafta önce 2. Yerel Tohum Takas Şenliği için Tekirdağ’a gelen Prof. Dr. Canan Karatay burada düzenlenen bir konferansta ezber bozan açıklamalar yaptı. Karatay tüm meyvelerin içerisinde şeker barındırdığını ifade ederek, vücuttaki insülinin artmaması için meyve yenilmemesi, meyve sularının içilmemesi gerektiğini ifade etti. Meyve içerisindeki şeker bağışıklık sistemini çökertiyor Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Tohum Takas Şenlikleri’ne bir konuşma yapmak üzere katılan Prof. Dr. Canan Karatay vatandaşlara yaptığı sunumda; şekerden ve şeker bazlı yiyecek ve içeceklerden uzak durulması çağrısında bulunurken, zeytinin en iyi meyve, zeytinyağının ise en sağlıklı meyve suyu olduğunu ifade etti. Karatay konuşmasında meyvelerin insülini artırdığına değinerek “Meyve yemeyecek miyiz? Meyvedeki şeker früktozdur. Früktoz karaciğeri yağlandırır. Kutu ve taze meyve suları, mısır nişastası şurubuyla tatlandırılmış bütün şekerli ve gazlı içecekler dondurmalar da dahil karaciğerinizi yağlandırır. Meyve suyu ürik asiti yükseltir. Ürik asidiniz yüksekse meyve suyu zehirlenmesi içerisindesiniz. Peki C vitamini nereden alacağız. Bana en çok sorulan sorulardan biri budur. Meyve suyu ve meyveler gibi şeker içeren yiyeceklerle C vitamini birlikte vücuda girdiği zaman, şeker C vitamininin hücrelere girmesini engelliyor. Şeker kendi de hücrelere giriyor ve böylece bağışıklık sistemi çöküyor. Bunları tüketmezsek hastalıklarımız yükselmiyor.
Canan Sağar - Kalbim (Official Video) 05:12
Canan Sağar - Kalbim (Official Video) 109.368 izlenme - 1 yıl önce Canan Sağar'ın, Fono Müzik Müzik etiketiyle yayımlanan "Kalbim" isimli şarkısının video klibi MuzikPlay kanalında. Türk Telekom Müzik: https://goo.gl/8NCZIW iTunes: https: https://goo.gl/HyT7xC MuzikPlay Facebook: https://www.facebook.com/MuzikPlayTR/ MuzikPlay Twitter: https://twitter.com/muzikplay MuzikPlay iOS Uygulaması: https://goo.gl/6PYU6c MuzikPlay Android Uygulaması: https://goo.gl/BmH4SG
Canan Karatay'ın Zorla Zeytin Yedirdiği Sunucuyu Zora Sokması 01:04
Canan Karatay'ın Zorla Zeytin Yedirdiği Sunucuyu Zora Sokması 30.013 izlenme - 7 ay önce Canan Karatay, Öteki Gündem'de Cansu Canan Özgen'e acı zeytin yedirince sunucu yemekte zorlanmış ve rejiye ısrarla reklama diye haykırmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Canan Karatay Ekşi Sözlük Yazarlarının Sorularını Yanıtladı 07:42
Canan Karatay Ekşi Sözlük Yazarlarının Sorularını Yanıtladı 2.619 izlenme - 1 hafta önce Beslenme ile ilgili yaptığı açıklamalar ile her daim gündem olan Profesör Canan Karatay, Ekşi Sözlük yazarlarının sorularını yanıtladı ve hakkında girilen entry'leri yorumladı.
Canan Karatay Canlı Yayında Eşine İlan-ı Aşk Etti (Pelin Çift'le İyi Fikir) 02:14
Canan Karatay Canlı Yayında Eşine İlan-ı Aşk Etti (Pelin Çift'le İyi Fikir) 4.581 izlenme - 4 hafta önce Kalp ve iç hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, TRT ekranlarında yayınlanan ve konuk olduğu "Pelin Çift'le İyi Fikir" programında kameralardan uzak bir yaşam süren eşine ilan-ı aşk etti.
Armağan Çağlayan'ı Canan Karatay'a Benzetmek 01:41
Armağan Çağlayan'ı Canan Karatay'a Benzetmek 6.323 izlenme - 2 ay önce Popstar 2018 jüri üyelerinden Armağan Çağlayan, kendisini Canan Karatay'a benzetenlere işte böyle cevap verdi!
Canan Karatay Vs Işıklı Tosun Baba 10:18
Canan Karatay Vs Işıklı Tosun Baba 5.611 izlenme - 2 ay önce Sağlıksız beslenmesiyle ve oburluğuyla meşhur Işıklı Tosun Baba bir saba programında Canan Karatay'la karşı karşıya gelmiş izliyoruz.
Canan Karatay'ın Şekerini Çıkaran Şişman Hakan (Zahide Yetiş'le 23 Ocak Salı) 00:52
Canan Karatay'ın Şekerini Çıkaran Şişman Hakan (Zahide Yetiş'le 23 Ocak Salı) 11.233 izlenme - 4 ay önce Yediklerinden pişman olmayan Şişman Adam Hakan bu kez Prof. Dr. Canan Karatay'ın karşısında. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Su İçer Gibi Zeytinyağı İçen Canan Karatay 05:46
Su İçer Gibi Zeytinyağı İçen Canan Karatay 2.464 izlenme - 1 ay önce Prof. Dr. Canan Karatay, Zeytinyağı her derde devadır, ana sütü ile aynıdır dedi. Daha sonra su bardağına doldurduğu zeytinyağını bir dikişte içti.
Canlı Yayında Cansu Canan Özgen'ı Kızdıran Soru 04:14
Canlı Yayında Cansu Canan Özgen'ı Kızdıran Soru 34.190 izlenme - 1 yıl önce Kur'an'da Haram ve Günahların konuşulduğu Öteki Gündem'de sosyal medyada konuğa sorulan "Müslümana helal olmayan bir bayanla nasıl karşılıklı sohbet edilir?" sorusuna Cansu Canan Özgen'in haklı tepkisi
Canan Karatay:  Meyve Suyunun Alkonden Farkı Yok   00:59
Canan Karatay: Meyve Suyunun Alkonden Farkı Yok 1.778 izlenme - 1 ay önce Her zaman yaptığı açıklamalarla ezber bozan Prof. Dr. Canan Karatay, bu kez meyve suyunun alkolden bir farkı olmadığını belirterek yine dikkatleri üzerine çekti.
Ekrem Çelebi Aşkı Yasaklım 05:23
Ekrem Çelebi Aşkı Yasaklım 146.535 izlenme - 9 yıl önce
Canan Karatay'a Bir Tek Siz Mi Doğrusunuz Diyen Modaratör 01:50
Canan Karatay'a Bir Tek Siz Mi Doğrusunuz Diyen Modaratör 5.504 izlenme - 5 ay önce Prof. Dr. Canan Karatay, Kübra Par'ın sunduğu TV programına katıldı. Sağlık konusunda çok tartışılan açıklamalara imza atan Canan Karatay'a Kübra Par'dan ilginç bir soru geldi. Kübra Par, kolesterol konusunda Karatay'a “Sizi eleştiren doktorların hepsi yanlış, bir tek siz mi doğrusunuz?” sorusunu sordu. Karatay ise Kübra Par'ın sorusuna şu sözlerle cevap verdi: “Ben öyle bir şey söylemiyorum. Yalnız kolesterol yüksekliğinin faydalı olduğunu söylüyorum. Bilimsel olarak da bu gösterilmiş. Kardiyolog Dr. Murat Kınıkoğlu'na da sesleniyorum, esas kalp krizinin sebebi şeker ve trans yağlardır. Bitmedi, lafım bitmedi. Yüksek kolesterollü kadınlar ve erkekler uzun yaşıyor. Kolesterol bütün hücrelerin yapısında vardır. Kalp krizi geçiren kişilerin yarısının kolesterolü düşüktür. Damar tıkanıklığı olmayan hastalarımızın da yarısının kolesterolü yüksektir.”
Canan Karatay İle Sefa Doğanay Bir Araya Geldi 02:27
Canan Karatay İle Sefa Doğanay Bir Araya Geldi 3.210 izlenme - 2 ay önce Büyük buluşma gerçekleşti Canan Karatay taklitleriyle büyük beğeni toplayan Sefa Doğanay bir araya geldi bir yanda karatayı birebir taklit eden Sefa Doğanay diğer yanda tarzıyla milyonları etkileyen Canan Karatay
Canan Karatay Cansu Canan'a Zorla Zeytinyağı İçirdi 03:01
Canan Karatay Cansu Canan'a Zorla Zeytinyağı İçirdi 15.330 izlenme - 2 yıl önce Verdiği sağlık tavsiyeleriyle dikkat çeken Prof. Dr. Canan Karatay, katıldığı TV programında sunucuya saf zeytinyağı içirdi.
Mehmet Okuyan: Cenneteki Huriler Arkadaş Olarak Var (Öteki Gündem) 01:36
Mehmet Okuyan: Cenneteki Huriler Arkadaş Olarak Var (Öteki Gündem) 7.268 izlenme - 6 ay önce Cansu Canan'ın sunduğu Öteki Gündem programının konuğu Prof. Dr. Mehmet Okuyan, hurilerin cennet ödüllerinden biri olduğunu ancak bunun yanlış anlatıldığını söyledi.
Canan Danyıldız Canlı Yayına Sütyenle Çıktı - Renkli Sayfalar 25 Ekim Salı 01:48
Canan Danyıldız Canlı Yayına Sütyenle Çıktı - Renkli Sayfalar 25 Ekim Salı 17.797 izlenme - 2 yıl önce Ünlü isimlerle yaptığı röportajlar ve onlarla verdiği pozlarla adından söz ettiren Canan Danyıldız'ın konuk olduğu yayında giydiği kıyafet şaşkınlık yarattı. Posta gazetesinde sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz ile yaptığı röportajla gündeme gelen Canan Danyıldız'ın canlı yayın kıyafeti olay oldu. GÜLŞEN YÜKSEL ŞAŞIP KALDI Danyıldız'ın cesur kıyafeti karşısında "Bu giyinik halin mi?" diye soran Gülşen Yüksel şaşkınlığını gizleyemedi. Bir ara yerinden kalkan ve Danyıldız'ın yanına giden Yüksel, "klima çarpar" diyerek ünlü ismin ceketinin önünü kapattı.
Cansu Canan'ın Gülme Krizine Girmesi 00:22
Cansu Canan'ın Gülme Krizine Girmesi 8.720 izlenme - 8 ay önce İzleyicisinden gelen twit üstüne gülme krizine giren Cansu Canan'ı izleyeceğiz.
Kurtlar Vadisi 03:10
Kurtlar Vadisi 1.405 izlenme - 1 ay önce Kurtlar Vadisi, Osman Sınav'ın yarattığı politik konuları ele alan Türk film ve dizi serisidir.
Taner Olgun Canan Damar 04:55
Taner Olgun Canan Damar 78.185 izlenme - 10 yıl önce taner olgun canan damar ata66kan
Canan Karatay: Modern Tıp Diye Bir Şey Yoktur 01:26
Canan Karatay: Modern Tıp Diye Bir Şey Yoktur 2.266 izlenme - 3 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programına konuk olan İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, modern tıp diye bir şeyin olmadığını söyledi.
İncir Ve Üzüme Prezervatif Konulmayacak - Canan Karatay 00:22
İncir Ve Üzüme Prezervatif Konulmayacak - Canan Karatay 16.215 izlenme - 2 yıl önce Ünlü kardiyolog Prof. Dr. Canan Karatay, tatlı ihtiyacını gideren besinlerden bahsettiği sırada incir ve üzümün prezervatifsiz olması gerektiğini söyledi. Her ne kadar 'Preservative' kelimesi kelime manası olarak 'koruyucu'yu kapsasa da Karatay Hoca'nın 'ulan yanlış bir şey söyledim' ifadesi görülmeye değer.
Cansu Canan'ın Canlı Yayında Gülme Krizine Girmesi 00:21
Cansu Canan'ın Canlı Yayında Gülme Krizine Girmesi 4.884 izlenme - 8 ay önce Habertürk ekranlarının sevilen programı Öteki Gündem programının dün akşam yayınlanan bölümünde eğlenceli dakikalar yaşanmış. Canlı yayın sırasında bir izleyiciden gelen "Romayı kim yaktı? Evanşeristler" yorumu sunucu Cansu Canan'ı kahkahaya boğmuş.
Öteki Gündem'de Cansu Canan Özgen'i Şok Eden Şaka (Öteki Gündem 19 Şubat Cuma) 02:06
Öteki Gündem'de Cansu Canan Özgen'i Şok Eden Şaka (Öteki Gündem 19 Şubat Cuma) 34.149 izlenme - 2 yıl önce Cansu Canan Özgen, canlı yayında iletişim uzmanı konuklarının şakasıyla neye uğradığını şaşırdı. Habertürk'te Cansu Canan Özgen'in sunduğu Öteki Gündem'in konukları, akademisyen yazar Sefer Darıcı ve iletişim uzmanı Emrah Akçay oldu. YALANIN ALTINDAKİ GERÇEK Yalanın altında yatan gerçekler ve istihbarat çalışmalarındaki yalan tespit uygulamalarının konuşulduğu programda konuklar, sunucu Özgen'e kötü bir şaka yaptı. Konuklarına "Nasıl kandırılıyoruz" diye soran Özgen, Emrah Akçay'ın "Bu mu soru" şeklindeki tepkisi ve ardından söyledikleriyle neye uğradığını şaşırdı.
Sunucu Canan Tuğaner Tacizciye Kafa Attı 01:59
Sunucu Canan Tuğaner Tacizciye Kafa Attı 8.353 izlenme - 11 ay önce Canan Tuğaner, Büyükada'da sahil kenarında bikinili haldeyken cep telefonuyla görüntülerini çeken İranlıya kafa attı, görüntüleri aldı.
Canan Karatay: Fransız İhtilalinin Sebebi Tuzdu (Gel Konuşalım 19 Şubat Pazartesi) 01:23
Canan Karatay: Fransız İhtilalinin Sebebi Tuzdu (Gel Konuşalım 19 Şubat Pazartesi) 1.997 izlenme - 3 ay önce İç hastalıkları ve kardiyoloji uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, Fransız İhtilali'nin sebebinin halkı tuzsuz bırakmak olduğunu söyledi
Cansu Canan'a Arabada Fırça Çeken İlber Ortaylı 00:30
Cansu Canan'a Arabada Fırça Çeken İlber Ortaylı 11.575 izlenme - 11 ay önce Prof. Dr. İlber Ortaylı, "Öteki Gündem" sunucusu Cansu Canan Özgen ile trafiğe çıkmış ve direksiyon başındaki güzel sunucuya direktifler vermiş.