Hoşgeldiniz!

Caner Çalışır

Arda Turan ile Caner Çalışır Yan Yana 00:16
Arda Turan ile Caner Çalışır Yan Yana 246 izlenme - 3 ay önce Barcelonalı Arda Turan ile sosyal medya fenomeni Caner Çalışır bir araya geldi...
Kerimcan Durmaz Ve Caner Çalışır Aleyna Tilki'yi Fena Trolledi 00:09
Kerimcan Durmaz Ve Caner Çalışır Aleyna Tilki'yi Fena Trolledi 326 izlenme - 7 ay önce Sosyal medyanın fenomen isimleri Kerimcan Durmaz Ve Caner bir AVM'nin yürüyen merdiven inden inerken Aleyna Tilki'yi kendi şarkıları ile trollemiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yoğun Bakımda Tutulan Caner Çalışır'dan Kerimcan'a Mesaj 01:04
Yoğun Bakımda Tutulan Caner Çalışır'dan Kerimcan'a Mesaj 165 izlenme - 11 ay önce Sosyal medyanın popüler isimlerinden Caner Çalışır, tutulduğu yoğun bakımda "ablan star" yazarak Kerimcan Durmaz'a mesaj gönderdi.
Hakan Kakız ve Caner Çalışır'ın Selenayı Çağırması 00:06
Hakan Kakız ve Caner Çalışır'ın Selenayı Çağırması 368 izlenme - 3 yıl önce Efendim "sanat camiasının iki beyefendisinin" çekmiş olduğu anlaşılmaşı güç bir selena çağırma sahnesi.
Kerimcan Durmaz - Caner Çalışır Hayatını Kaybetmedi 00:31
Kerimcan Durmaz - Caner Çalışır Hayatını Kaybetmedi 25 izlenme - 11 ay önce Caner Çalışır'ın çoklu organ yetmezliği nedeniyle Gaziosmanpaşa Özel Başarı Hastanesi'ne kaldırıldığı öğrenildi. KERİMCAN DURMAZ: DUANIZI EKSİK ETMEYİN Sosyal medyada Caner Çalışır'ın sağlık durumu ile ilgili çeşitli iddialar ortaya atıldı. Çalışır'ın yakın arkadaşı Kerimcan Durmaz, Instagram sayfasında yaptığı açıklama ile takipçilerinde dua istedi. "Arkadaşlar Caner'in tedavisi hala devam ediyor. Hakkında çıkan 'hayatını kaybettiği' yönündeki haberlere inanmayın. Yakın dostları ve ailesi olarak biz yanındayız. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin. "
Caner Çalışır Yoğun Bakımda 00:42
Caner Çalışır Yoğun Bakımda 26 izlenme - 11 ay önce Kerimcan Durmaz ile birlikte çektiği videolarla popüler olan sosyal medya fenomeni Caner Çalışır yoğun bakıma alındı.