Hoşgeldiniz!

cani anne

Yavru Kedileri Öldürdü Cani Anne Kedi Savundu Ama Çaresi Kaldı 06:14
Yavru Kedileri Öldürdü Cani Anne Kedi Savundu Ama Çaresi Kaldı 965 izlenme - 4 yıl önce 2 YAVRU KEDİYİ İŞKENCEYLE ÖLDÜRDÜ.. ANNE KEDİ YAVRULARINI SAVUNMAYA ÇALIŞTI AMA BAŞARAMADI Kedi ve köpeklere musallat olan, onlara işkence yapan esrarengiz kadın önceki gece 2 yavru kediyi acımasızca tekmeleyerek, başlarını ezerek öldürdü. Görenin kanını donduran hayvan katliamı güvenlik kamerası görüntülerine yansıdı. Fatih'te esrarengiz hayvan katili 2 yavru kediyi önce defalarca tekmeledi; sonra da ayaklarının altına alıp sokak ortasında öldürdü. İnsanın kanını donduran görüntüler güvenlik kamera kayıtlarına saniye saniye yansıdı. MAHALLEDEKİ SERİ HAYVAN ÖLÜMLERİ Olay, art arda yaşanan hayvan ölümlerinin peşine düşen mahallelinin çabasıyla ortaya çıktı. Esrarengiz giyimli bir kişinin sokakta gördüğü hayvanlara işkence yaparak öldürdüğünü gördüğünü söyleyenlerin sayısı arttı. Önceki gün, aynı bölgede iki kedi yavrusunun ölüsü bulundu. KAMERA EŞİNE ENDER RASTLANIR VAHŞETİ KAYDETTİ Başlarının ezik olduğu görülen kedi yavrularının nasıl öldüğünü soruşturan mahalleli, olayın yaşandığı yerdeki kameraların varlığını farketti. Kamera kayıtları izlenince inanılması zor vahşet ortaya çıktı. HAYVAN KATİLİ CİNAYETİ İŞLERKEN GÖRÜNTÜLENDİ Kayıtlar geçtiğimiz pazar gününe ait. Saat 03.00 sıraları. Kadın mı erkek mi olduğu anlaşılmayan tuhaf giyimli bir kişi anne kedi ve yavrularına işkence yapıyor. Yaşanan vahşeti anlatacak kelime yok. ANNE KEDİ YAVRULARINI KURTARMAK İÇİN SALDIRDI Ancak bir ara anne kedinin yavrularını tekmeleyen kişiye son bir hamleyle saldırışı var ki, bu çaba insanın gözünü yaşartıyor.
Çocuguna Kustuğu Yemeği Yediren  Hollandalı Anne 02:38
Çocuguna Kustuğu Yemeği Yediren Hollandalı Anne 690 izlenme - 4 yıl önce Gün geçmıyor ki Hollanda'da türk çocuklarına karşı yapılan bir skandal daha çıkmasın. Bir annenin yemek yemek istemeyen çocuğuna karşı tutumunu hepbirlikte izliyoruz !!
İzmirli Cani Anne: Çocuğu Kestim, Tavuk Kümesinin Üzerine Koydum 02:14
İzmirli Cani Anne: Çocuğu Kestim, Tavuk Kümesinin Üzerine Koydum 48 izlenme - 2 yıl önce İzmir'in Kiraz ilçesinde, eşinden boşanan ve psikolojik sorunları olan anne, 9 aylık bebeğini baltayla parçalayarak öldüren anne, "çocuğu kestim, tavuk kümesinin üzerine koydum" dedi.
İzmir - 9 Aylık Bebeğini Baltayla Öldürdü Haberine Ek Görüntü 03:45
İzmir - 9 Aylık Bebeğini Baltayla Öldürdü Haberine Ek Görüntü 36 izlenme - 2 yıl önce 9 aylık bebeğini baltayla öldürdü" haberine ek görüntü.
Cani Anne, 10 Aylık Bebeğinin Boğazını Kesti 00:20
Cani Anne, 10 Aylık Bebeğinin Boğazını Kesti 20 izlenme - 2 yıl önce İzmir'in Kiraz ilçesinde, eşinden boşanan ve psikolojik sorunları olan bir anne, 10 aylık bebeğini boğazını keserek öldürdü.
Bebek Vahşetinin Ardından Aile Dramı Çıktı 02:14
Bebek Vahşetinin Ardından Aile Dramı Çıktı 8 izlenme - 2 yıl önce İzmir'de, 10 aylık bebeğini baltayla öldüren Hatice Ç.'nin, bebeği boşandığı eşine hiç göstermediği ortaya çıktı. Görmediği çocuğunun cenazesini almak acılı babaya düştü.