Hoşgeldiniz!

caniler

Hey Işid! Neden Filistin'de Savaş Mıyorsun? 04:17
Hey Işid! Neden Filistin'de Savaş Mıyorsun? 8.319 izlenme - 4 yıl önce Fazla bir açıklama yapmaya gerek yok kanımca. Çünkü videoda belgeleriyle fotolarla herşey çok açık ve net ortaya konmuş durumda.
Hey IŞİD! Neden Filistin'de Savaş mıyorsun? 04:17
Hey IŞİD! Neden Filistin'de Savaş mıyorsun? 2.056 izlenme - 3 yıl önce Fazla bir açıklama yapmaya gerek yok kanımca. Çünkü videoda belgeleriyle fotolarla herşey çok açık ve net ortaya konmuş durumda.
Filistin 03:55
Filistin 4.394 izlenme - 9 yıl önce sıır banan aıttır tastıklıdır ben seslendırıyorum tesekkurler
Hepimiz Mehmetizzz!!! 04:58
Hepimiz Mehmetizzz!!! 4.532 izlenme - 11 yıl önce asker vurulunca degİl,unutulunca ölür. bu böyle bİlİne...
Cüneyt Arkın - Gırgır Ali Fragman 02:24
Cüneyt Arkın - Gırgır Ali Fragman 800 izlenme - 3 yıl önce Cüneyt Arkın'ın 1982 yapımı filmi Gırgır Ali Fragmanı... Prodüktörün ve rejisörün ne aslında iş yaptığını tüm izleyenlere anlatmayı borç bilenlerin önce öptüğü sonra dövdüğü gırgırına site; alkışlarlayaşıyorum.com
the night of the hunter 01:40
the night of the hunter 1.304 izlenme - 7 yıl önce ben harper peter graves 10.000 dolar için cinayet işliyor. parayı saklyor ve kızı pearl ile oğlu john'a paranın yerini kimseye söylememelerini tembihliyor.nanneleri ile bile bu konuyu konuşmalarını yasaklıyor.nhapiste asılmayı beklerken hücre komşusu preacher robert mitchum ile konuşmaya başlıyor.nparanın yerini soruyor ancak ben bu tip olaylara hazırlıklı olduğu için cevap vermekten kaçınıyor.npreacher hapisten çıkınca ber'in evini ve sakladığı paralarını bulmaya çalışıyor.
ÖZGECAN ASLAN'a AĞIT-Mut'lu Fikri Demir.Mut-MERSİN 06:40
ÖZGECAN ASLAN'a AĞIT-Mut'lu Fikri Demir.Mut-MERSİN 172 izlenme - 3 yıl önce r*Şarkı sözleri*T*Mut'lu Fikri Demir-Onbir şubat Mersin-tarsus.Böyle vahşet görülmedi.İnsan olan böyle yapmaz.Okula gitti Özgecan.Söylen dostlar neden gelmez.İçim yanar,içim yanar.Özgecan'a içim yanar.2015 şubat onbir.Bir can için içim yanar.Özgecan'a içim yanar.Vuran elleri kırılsın.yakan elleri çürüsün.Özgecan hepimizin kızı.İzin ver ey devlet baba.Dar ağaçları kurulsun.İçim yanar içim yanar.özgecan'a içim yanar.2015 şubat onbir.Bir can için içim yanar.Böyle yazı olmaz olsun.Fikri der başımız sağ olsun.Caniler tükenmez amma.Asın aleme ibret olsun.-söz-müzik=fikri demir