Hoşgeldiniz!

canilik

Köpek Eti Festivali - Çin 02:52
Köpek Eti Festivali - Çin 12.288 izlenme - 3 yıl önce Çin'de Guanşi eyaletinin Yulin kentinde her yıl geleneksel olarak yaz gün dönümlerinde düzenlenen köpek eti festivalinde, 10binlerce köpek katledilmekte ve de tropik meyve ve içkilerle tüketilmekte. Köpekler önce dövülüyor sonra da ya yakılarak ya da elektrikle öldürülüyor. Bu caniliğin adı da festival ve bu bir gelenek.
Kediyi İple Asıp Sevgilisini Tehdit Eden Kız 01:03
Kediyi İple Asıp Sevgilisini Tehdit Eden Kız 3.303 izlenme - 2 yıl önce İzmir’in Çiğli ilçesinde, iddiaya göre evin çatı katında kediyi çamaşır ipiyle asıp yanında fotoğraf çektiren lise öğrencisi kız, fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşıp altına da ''Dikkat et sevdiğim seni de böyle asmim ;)'' notu paylaştı. Fotoğrafı gören hayvanseverler ayaklanırken, kediyi asan kız hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Kimse gelip bunun 15 yaşında yaşında olduğunu, mazur görülmesi gerektiğini söylemesin. 2 köpek ve 4 kedi besliyorum. Ben o hayvanların gözlerine bakıyorum aç kalmasınlar, üşümesinler diye bu soyu bozuğun yaptığına bak. Ulan nasıl bi ortamda büyüyo bunlar, ne biçim aileleri var çıldırıcam. Önce kedinin kafasını damacanayla ezen puşt, sonra bu. Bunların etini kemiğini birbirine karıştırıp köpeklere yedireceksin allah belanızı versin.
Çin'de Sokak Ortasında Uygur TÜRK Çocuğuna Yapılan Eziyet 02:18
Çin'de Sokak Ortasında Uygur TÜRK Çocuğuna Yapılan Eziyet 459 izlenme - 3 yıl önce Çin'de gerçekleşen ve sokakta Uygur TÜRK Çocuğuna Yapılan eziyet böyle görüntülendi. İzledikten sonra çok sinirleneceksiniz!
Gazze'de Koca Mahallenin 1 Saatte Yok Olması 01:15
Gazze'de Koca Mahallenin 1 Saatte Yok Olması 48 izlenme - 3 yıl önce Gazze'nin Beyt Hanun mahallesi sadece 1 saat içerisinde yerle bir edildi. Yıkımın aralıklarla kaydedildiği anlar durumun ciddiyetini gösteriyor. İnsanlık suşu ve soykırım işleniyor maalesef dünya sadece seyrediyor. Bunun Arap olmakla müslüman olmakla alakası yok. Vicdanı olan her insanın içinin acıması gereken bir durum. Savunmasız ve silahsız insanları öldürmek , bebekleri katletmek hiçbir şeyle izahat edilemez. İsrail'in amacının artık Gazze yi tamamen ortadan kaldırıp israil topraklarını genişletme olduğunu anlamayan kalmamıştır. Yazık vallahi yazık insanlığınıza yazık !!!
 Gazze'de Koca Mahallenin 1 Saatte Yok Olması 01:15
Gazze'de Koca Mahallenin 1 Saatte Yok Olması 52 izlenme - 3 yıl önce Gazze'nin Beyt Hanun mahallesi sadece 1 saat içerisinde yerle bir edildi. Yıkımın aralıklarla kaydedildiği anlar durumun ciddiyetini gösteriyor. İnsanlık suşu ve soykırım işleniyor maalesef dünya sadece seyrediyor. Bunun Arap olmakla müslüman olmakla alakası yok. Vicdanı olan her insanın içinin acıması gereken bir durum. Savunmasız ve silahsız insanları öldürmek , bebekleri katletmek hiçbir şeyle izahat edilemez. İsrail'in amacının artık Gazze yi tamamen ortadan kaldırıp israil topraklarını genişletme olduğunu anlamayan kalmamıştır. Yazık vallahi yazık insanlığınıza yazık !!!