Hoşgeldiniz!

Canım Kardeşim

Canım Kardeşim - Mine Düzenli Olmayı Öğreniyor  09:03
Canım Kardeşim - Mine Düzenli Olmayı Öğreniyor 16.061 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim & Mine Düzenli Olmayı Öğreniyor Eğitici Çizgi Film İzle - Trt Çocuk Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim - Hayat Bilgisayar Oyunu Olsa 09:45
Canım Kardeşim - Hayat Bilgisayar Oyunu Olsa 22.904 izlenme - 3 yıl önce Mine Müge ile oyun oynamak ister ancak bilgisayarı paylaşmada biraz sorun yaşarlar.. Neyse ki anneleri bu işe bir çözüm bulur ve sorun ortadan kalkar :))
Canım Kardeşim - Issız Adaya Düşmek 09:21
Canım Kardeşim - Issız Adaya Düşmek 4.211 izlenme - 8 ay önce Balık tutmak isterken ıssız bir adaya düşen ailenin, sıra dışı ve eğlenceli maceralarını izliyoruz. Keyifli seyirler...
Canım Kardeşim - Gazeteci Kızlar 09:51
Canım Kardeşim - Gazeteci Kızlar 2.536 izlenme - 8 ay önce Gazeteye merak saran kardeşler, gazeteci olmak için kolları sıvarlar. Bakalım gazetelerinde kimlere yer vermişler. Keyifli seyirler...
Canım Kardeşim - Mine'nin Doğum Günü 19:55
Canım Kardeşim - Mine'nin Doğum Günü 1.329 izlenme - 5 ay önce İki küçük kız kardeş Mine ve ablası Müge’nin sımsıcak, sevgi dolu hikayesine hoş geldiniz. İlkokul öğrencisi olan Müge ve onun kocaman bir hayal dünyasına sahip küçük kardeşi Mine, anneleri Lale Hanım ve babaları Galip Bey’in samimi yaşamlarına evin kedisi Mıncır’ın gözüyle tanıklık ediyoruz. Bu sevgi dolu ve neşeli ailenin tatlı maceralarında bütün çocuklara yer var.
Canım Kardeşim - Annemize Yardım Edelim 08:20
Canım Kardeşim - Annemize Yardım Edelim 10.855 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim - Annemize Yardım Edelim Bölümü Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim - Tasarruf Yap İsraf Etme 09:44
Canım Kardeşim - Tasarruf Yap İsraf Etme 14.490 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim çizgi filmimizde Müge ve Mine bugün çok ama çok önemli bir şey öğreniyor.. Bakalım tasarruf yapmakta başarılı olabilecekler mi? :)) iyi seyirler..
Canım Kardeşim 98.Bölüm - Onur Uzay Aracı Yapıyor   06:14
Canım Kardeşim 98.Bölüm - Onur Uzay Aracı Yapıyor 3.106 izlenme - 11 ay önce Canım Kardeşim 98.Bölüm - Onur Uzay Aracı Yapıyor CANIM KARDEŞİM / 98.BÖLÜM / ONUR UZAY ARACI YAPIYOR Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Canım Kardeşim - Daha Dün Annemizin Şarkısı - Trt Çocuk 01:01
Canım Kardeşim - Daha Dün Annemizin Şarkısı - Trt Çocuk 13.152 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim - Daha Dün Annemizin Şarkısı - Trt Çocuk
Alet Ne Marka - Canım Kardeşim (Restorasyonlu) 01:09
Alet Ne Marka - Canım Kardeşim (Restorasyonlu) 1.301 izlenme - 6 ay önce 1973 yapımı Ertem Eğilmez'in yönettiği Canım Kardeşim filminden bir sahne.
Canım Kardeşim Trailer 02:30
Canım Kardeşim Trailer 12.647 izlenme - 5 yıl önce Büyük ustalar Cahit Oben, Metin Bükey ve Ertem Eğilmez'e saygılarımla... Video kalitesi (görüntü ve ses) çok kötü olduğundan üzerinde çok çalışamadım ama es ...
Canım Kardeşim - Mine Veteriner Oluyor 08:53
Canım Kardeşim - Mine Veteriner Oluyor 12.784 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim ' de bugün küçük kardeş Mine kendine bir meslek seçiyor.. Yaralı bir kuş bulan Müge ve Mine hangi mesleği seçecek dersiniz? hepinize iyi seyirler dilerim...
Canım Kardeşim - Bak Postacı Geliyor  09:11
Canım Kardeşim - Bak Postacı Geliyor 9.703 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim Bak Postacı Geliyor TRT Çocuk Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
canım kardeşim film müziği 02:35
canım kardeşim film müziği 18.380 izlenme - 8 yıl önce tarık akan ve halit akçatepe nin başrollerini oynadığı muhteşem bir film
Canım Kardeşi - Bayram Neşesi 09:25
Canım Kardeşi - Bayram Neşesi 2.381 izlenme - 8 ay önce Mine ve Müge bayram için aldıkları kıyafetleri büyük bir heyecanla deniyor. Bayram sabahına büyük bir heyecanla başlayıp şeker toplamaya gidiyorlar.
Elektro Bağlama İle Canım Kardeşim Film Müziği 01:56
Elektro Bağlama İle Canım Kardeşim Film Müziği 9.325 izlenme - 3 yıl önce Merhaba arkadaşlar, bağlama ile amatörce ilgilenen biri olarak, Tarık AKAN, Halit AKÇATEPE ve Kahraman KIRAL'ın baş rollerde olduğu Canım Kardeşim filminin müziğini elektro bağlamayla çalmaya çalıştım. Sondaki akorları doğru mu bastım tam bilemiyorum. Sonuçta kulaktan duyarak çaldım. Umarım beğenirsiniz.
Canım Kardeşim - Ressam Olmak İstiyorum 14:59
Canım Kardeşim - Ressam Olmak İstiyorum 7.841 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim - Ressam Olmak İstiyorum - Trt Çocuk Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim - Misafir Leylek 09:03
Canım Kardeşim - Misafir Leylek 2.085 izlenme - 8 ay önce Evlerinin yakınlarına yuva yapan leyleklere karşı aşırı sempati duyan Mine ile Müge'nin maceralarını ve Mıncır'ın çilesini izliyoruz.
Canım Kardeşim - Bıktım Be Abi ! 00:44
Canım Kardeşim - Bıktım Be Abi ! 1.812 izlenme - 9 ay önce Tarık Akan, Halit Akçatepe ve Kahraman Kıral'ın 1973 yılında oynadığı ve milyonları gözyaşlarına boğan filminden duygu yüklü bir sahne efendim.
Kahraman Sınıftan Çıkarken Devam Edilmesi İstenen Şiir ( Canım Kardeşim ) 00:54
Kahraman Sınıftan Çıkarken Devam Edilmesi İstenen Şiir ( Canım Kardeşim ) 1.477 izlenme - 7 ay önce ilkbaharda çocuklar, taze başaklar gibi serpilirler, canlanırlar çünkü önlerinde uzun bir hayat vardır hayat boyunca insanları sevecekler insanlık için çalışacaklar ......
Canım Kardeşim - Elektrik Olmasaydı 16:08
Canım Kardeşim - Elektrik Olmasaydı 833 izlenme - 5 ay önce İki küçük kız kardeş Mine ve ablası Müge’nin sımsıcak, sevgi dolu hikayesine hoş geldiniz. İlkokul öğrencisi olan Müge ve onun kocaman bir hayal dünyasına sahip küçük kardeşi Mine, anneleri Lale Hanım ve babaları Galip Bey’in samimi yaşamlarına evin kedisi Mıncır’ın gözüyle tanıklık ediyoruz. Bu sevgi dolu ve neşeli ailenin tatlı maceralarında bütün çocuklara yer var.
Canım Kardeşim - Basketbol 01:48
Canım Kardeşim - Basketbol 3.130 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim - Basketbol İbi, Maysa ve Buluıt, Tel Ali, Rafadan Tayfa ve Kuzucuk oyunlarını telefonuna ya da tabletine ücretsiz indirebilirsin.
Canım Kardeşim - Mıncır Veterinere Gidiyor 10:27
Canım Kardeşim - Mıncır Veterinere Gidiyor 6.748 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim Yeni Bölümler TRT Çocuk Çizgi Film Mıncır veterinere gidiyor Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canim Kardeşim - Yumurtada Ne Var? 09:33
Canim Kardeşim - Yumurtada Ne Var? 1.748 izlenme - 8 ay önce Mine ve Lale bahçede buldukları yumurtanın kime ait olduğunu bilmiyor. Bunun yerine hayal güçlerini yine çalıştırmaya başlıyorlar.
Yeşilçam Film Müzikleri - Klip 35:42
Yeşilçam Film Müzikleri - Klip 7.084 izlenme - 2 yıl önce Yesilcamci.com'un, "unutulmaz yeşilçam film müzikleri" adı altında Yeşilçam’ın unutulmaz bazı filmlerin yine unutulmaz müzikleri eşliğinde hazırladığı bir video. Elbette bu tarz içerikler sitede çok ama unutturmamak açısından..lan ne diyorum ben! Bu sitenin nostalji sitesinden çıkması çok olmuştu dimi.neyse..
Canım Kardeşim - Harika Bir Deniz 21:49
Canım Kardeşim - Harika Bir Deniz 3.114 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim - Harika Bir Deniz
Canım Kardeşim Satranç Şarkısı 01:16
Canım Kardeşim Satranç Şarkısı 2.479 izlenme - 1 yıl önce CANIM KARDEŞİM İki çok sevimli kız kardeş… Müge abla… Mine küçük kardeş… Müge ikinci sınıfa gidiyor… Mine daha okula başlamadı… Mine’nin hayal dünyası çok geniş… Çok zaman hayal dünyasında çok farklı bir dünya kuruyor. Müge kardeşi Mine’nin ablası olduğu kadar hem arkadaşı hem de öğretmeni… Mıncır evin kedisi… Fazla bilmiş… Mıncır farklı bir kedi Müge ve Mine’nin çok yakın arkadaşı… Lale hanım bu iki sevimli kız çocuğunun annesi. Her anne gibi çocuklarının üzerine titriyor. Evin babası da Galip bey. Bu sevimlinin en büyük özelliği birlikte hareket etmek. Hep birlikte eğlenip, hep birlikte yeri geldiğinde hüzünleniyorlar. Genel de evde hep neşeli bir ortam var. Sevimli kedimiz Mıncır’ın gözünden ve de ilginç yorumları ile evde yaşanan olaylara tanık oluyoruz…
Canım Kardeşim - Mine'nin Koleksiyonu 08:51
Canım Kardeşim - Mine'nin Koleksiyonu 5.868 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim & Mine 'nin Koleksiyonu | Eğitici Çizgi Film İzle - Trt Çocuk Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.izlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.