Hoşgeldiniz!

Canım Kardeşim Videoları İzle

Canım Kardeşim - Film Çekiyoruz 09:29
Canım Kardeşim - Film Çekiyoruz 32.059 izlenme - 3 yıl önce Abla Müge ve kardeşi Mine ile film çekiyoruzz :)) Bu iki kardeşin tatlı mı tatlı maceraları tüm hızıyla devam ediyor! İyi seyirler diliyorum.. :)))
Canım Kardeşim - Kesin Kum Var Sende 05:11
Canım Kardeşim - Kesin Kum Var Sende 1.473 izlenme - 1 ay önce Canım Kardeşim, yönetmenliğini Ertem Eğilmez'in üstlendiği, 1973 yapımı bir Türk dram filmidir. Türk Filmlerinin başyapıtları arasında gösterilmektedir. Filmin müzikleri ve senaryosu yayınlandığı döneme damga vurmuştur.
Canım Kardeşim 11:24
Canım Kardeşim 20.085 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim
Canım Kardeşim 03:45
Canım Kardeşim 12.193 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim
Canım Kardeşim 98.Bölüm - Onur Uzay Aracı Yapıyor   06:14
Canım Kardeşim 98.Bölüm - Onur Uzay Aracı Yapıyor 2.357 izlenme - 3 ay önce Canım Kardeşim 98.Bölüm - Onur Uzay Aracı Yapıyor CANIM KARDEŞİM / 98.BÖLÜM / ONUR UZAY ARACI YAPIYOR Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Canım Kardeşim Eyvah Fare Var. 09:48
Canım Kardeşim Eyvah Fare Var. 23.891 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim Eyvah Fare Var
Canım Kardeşim - Issız Adaya Düşmek 09:21
Canım Kardeşim - Issız Adaya Düşmek 179 izlenme - 1 hafta önce Balık tutmak isterken ıssız bir adaya düşen ailenin, sıra dışı ve eğlenceli maceralarını izliyoruz. Keyifli seyirler...
Canım Kardeşim - Mine Düzenli Olmayı Öğreniyor  09:03
Canım Kardeşim - Mine Düzenli Olmayı Öğreniyor 15.949 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim & Mine Düzenli Olmayı Öğreniyor Eğitici Çizgi Film İzle - Trt Çocuk Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim - Hayat Bilgisayar Oyunu Olsa 09:45
Canım Kardeşim - Hayat Bilgisayar Oyunu Olsa 22.717 izlenme - 3 yıl önce Mine Müge ile oyun oynamak ister ancak bilgisayarı paylaşmada biraz sorun yaşarlar.. Neyse ki anneleri bu işe bir çözüm bulur ve sorun ortadan kalkar :))
Canım Kardeşim - Daha Dün Annemizin Şarkısı - Trt Çocuk 01:01
Canım Kardeşim - Daha Dün Annemizin Şarkısı - Trt Çocuk 13.083 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim - Daha Dün Annemizin Şarkısı - Trt Çocuk
Canım Kardeşim - Mine Veteriner Oluyor 08:53
Canım Kardeşim - Mine Veteriner Oluyor 12.204 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim ' de bugün küçük kardeş Mine kendine bir meslek seçiyor.. Yaralı bir kuş bulan Müge ve Mine hangi mesleği seçecek dersiniz? hepinize iyi seyirler dilerim...
Canım Kardeşim - Tasarruf Yap İsraf Etme 09:44
Canım Kardeşim - Tasarruf Yap İsraf Etme 13.919 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim çizgi filmimizde Müge ve Mine bugün çok ama çok önemli bir şey öğreniyor.. Bakalım tasarruf yapmakta başarılı olabilecekler mi? :)) iyi seyirler..
Canım Kardeşim - Basketbol 01:48
Canım Kardeşim - Basketbol 2.053 izlenme - 7 ay önce Canım Kardeşim - Basketbol İbi, Maysa ve Buluıt, Tel Ali, Rafadan Tayfa ve Kuzucuk oyunlarını telefonuna ya da tabletine ücretsiz indirebilirsin.
Canım Kardeşim - Annemize Yardım Edelim 08:20
Canım Kardeşim - Annemize Yardım Edelim 10.785 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim - Annemize Yardım Edelim Bölümü Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim - Kardeş Geliyor 08:46
Canım Kardeşim - Kardeş Geliyor 9.281 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim - Kardeş Geliyor
Canım Kardeşim - Bak Postacı Geliyor  09:11
Canım Kardeşim - Bak Postacı Geliyor 9.653 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim Bak Postacı Geliyor TRT Çocuk Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Elektro Bağlama İle Canım Kardeşim Film Müziği 01:56
Elektro Bağlama İle Canım Kardeşim Film Müziği 9.182 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar, bağlama ile amatörce ilgilenen biri olarak, Tarık AKAN, Halit AKÇATEPE ve Kahraman KIRAL'ın baş rollerde olduğu Canım Kardeşim filminin müziğini elektro bağlamayla çalmaya çalıştım. Sondaki akorları doğru mu bastım tam bilemiyorum. Sonuçta kulaktan duyarak çaldım. Umarım beğenirsiniz.
Canım Kardeşim Trailer 02:30
Canım Kardeşim Trailer 11.440 izlenme - 4 yıl önce Büyük ustalar Cahit Oben, Metin Bükey ve Ertem Eğilmez'e saygılarımla... Video kalitesi (görüntü ve ses) çok kötü olduğundan üzerinde çok çalışamadım ama es ...
Canım Kardeşim - Davetsiz Misafir  31:19
Canım Kardeşim - Davetsiz Misafir 8.035 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim - Davetsiz Misafir (30 Dk Lık Uzun Çizgi Film) Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim - Ressam Olmak İstiyorum 14:59
Canım Kardeşim - Ressam Olmak İstiyorum 7.836 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim - Ressam Olmak İstiyorum - Trt Çocuk Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim 75. Bölüm 09:37
Canım Kardeşim 75. Bölüm 1.442 izlenme - 8 ay önce İki kız kardeşin yapabileceği her şeyi yapıyorlar. Kâh gülüyorlar, kâh üzülüyorlar. Müge ve Mine’den bahsediyoruz. Bazen aralarında rekabet yaşanıyor. Her ailede olduğu gibi, bu evde de bazen anlaşmazlıklar oluyor. Fakat sonunda her şey tatlıya bağlanıyor. Aralarında 3 yaş fark olan iki kız kardeşin başından geçen eğlenceli, samimi ve komik maceraları anlatan “Canım Kardeşim”, ailevi değerleri yüceltirken, izleyiciyi sıkmıyor. Seyirci bu mini hikâyelerde kendi hayatından bir şeyler buluyor. Bir ailede yaşanabilecek her şey bu macerada!
canım kardeşim film müziği 02:35
canım kardeşim film müziği 18.275 izlenme - 7 yıl önce tarık akan ve halit akçatepe nin başrollerini oynadığı muhteşem bir film
Canım Kardeşim - Hayvanlar Neden Konuşamıyor 37:37
Canım Kardeşim - Hayvanlar Neden Konuşamıyor 6.904 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim - Hayvanlar neden konuşamıyor - TRT Çocuk CANIM KARDEŞİM İki çok sevimli kız kardeş… Müge abla… Mine küçük kardeş… Müge ikinci sınıfa gidiyor… Mine daha okula başlamadı… Mine’nin hayal dünyası çok geniş… Çok zaman hayal dünyasında çok farklı bir dünya kuruyor. Müge kardeşi Mine’nin ablası olduğu kadar hem arkadaşı hem de öğretmeni… Mıncır evin kedisi… Fazla bilmiş… Mıncır farklı bir kedi Müge ve Mine’nin çok yakın arkadaşı… Lale hanım bu iki sevimli kız çocuğunun annesi. Her anne gibi çocuklarının üzerine titriyor. Evin babası da Galip bey. Bu sevimlinin en büyük özelliği birlikte hareket etmek. Hep birlikte eğlenip, hep birlikte yeri geldiğinde hüzünleniyorlar. Genel de evde hep neşeli bir ortam var. Sevimli kedimiz Mıncır’ın gözünden ve de ilginç yorumları ile evde yaşanan olaylara tanık oluyoruz…
Canım Kardeşim Satranç Şarkısı 01:16
Canım Kardeşim Satranç Şarkısı 1.297 izlenme - 8 ay önce CANIM KARDEŞİM İki çok sevimli kız kardeş… Müge abla… Mine küçük kardeş… Müge ikinci sınıfa gidiyor… Mine daha okula başlamadı… Mine’nin hayal dünyası çok geniş… Çok zaman hayal dünyasında çok farklı bir dünya kuruyor. Müge kardeşi Mine’nin ablası olduğu kadar hem arkadaşı hem de öğretmeni… Mıncır evin kedisi… Fazla bilmiş… Mıncır farklı bir kedi Müge ve Mine’nin çok yakın arkadaşı… Lale hanım bu iki sevimli kız çocuğunun annesi. Her anne gibi çocuklarının üzerine titriyor. Evin babası da Galip bey. Bu sevimlinin en büyük özelliği birlikte hareket etmek. Hep birlikte eğlenip, hep birlikte yeri geldiğinde hüzünleniyorlar. Genel de evde hep neşeli bir ortam var. Sevimli kedimiz Mıncır’ın gözünden ve de ilginç yorumları ile evde yaşanan olaylara tanık oluyoruz…
Canım Kardeşim - Mıncır Veterinere Gidiyor 10:27
Canım Kardeşim - Mıncır Veterinere Gidiyor 6.316 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim Yeni Bölümler TRT Çocuk Çizgi Film Mıncır veterinere gidiyor Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim - Harika Bir Deniz 21:49
Canım Kardeşim - Harika Bir Deniz 3.092 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim - Harika Bir Deniz
Canım Kardeşi - Bayram Neşesi 09:25
Canım Kardeşi - Bayram Neşesi 92 izlenme - 1 hafta önce Mine ve Müge bayram için aldıkları kıyafetleri büyük bir heyecanla deniyor. Bayram sabahına büyük bir heyecanla başlayıp şeker toplamaya gidiyorlar.
Canım Kardeşim - Mine'nin Koleksiyonu 08:51
Canım Kardeşim - Mine'nin Koleksiyonu 5.838 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim & Mine 'nin Koleksiyonu | Eğitici Çizgi Film İzle - Trt Çocuk Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.izlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim - Gazeteci Kızlar 09:51
Canım Kardeşim - Gazeteci Kızlar 94 izlenme - 1 hafta önce Gazeteye merak saran kardeşler, gazeteci olmak için kolları sıvarlar. Bakalım gazetelerinde kimlere yer vermişler. Keyifli seyirler...
Canım Kardeşim Film Çekiyoruz 00:05
Canım Kardeşim Film Çekiyoruz 2.982 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim Film Çekiyoruz Canım Kardeşim Film Çekiyoruz Canım Kardeşim Film Çekiyoruz Canım Kardeşim Film Çekiyoruz Canım Kardeşim Film Çekiyoruz Canım Kardeşim Film Çekiyoruz