Hoşgeldiniz!

canım kardeşim

Canım Kardeşim - Büyüyünce Ne Olacağım 10:32
Canım Kardeşim - Büyüyünce Ne Olacağım 29.914 izlenme - 2 yıl önce Mine büyünce ne olacağını düşünmektedir bulamayınca ailesine sormaya karar verir.. Aldığı cevaplar ona yetmeyince hayaller kurmaya başlar .. Önce astronot olmak ister. daha sonra daaa.. izleyip görelim, herkese iyi seyirler dilerim :)))
Canım Kardeşim - Film Çekiyoruz 09:29
Canım Kardeşim - Film Çekiyoruz 29.015 izlenme - 2 yıl önce Abla Müge ve kardeşi Mine ile film çekiyoruzz :)) Bu iki kardeşin tatlı mı tatlı maceraları tüm hızıyla devam ediyor! İyi seyirler diliyorum.. :)))
Canım Kardeşim - Mine Düzenli Olmayı Öğreniyor  09:03
Canım Kardeşim - Mine Düzenli Olmayı Öğreniyor 15.156 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim & Mine Düzenli Olmayı Öğreniyor Eğitici Çizgi Film İzle - Trt Çocuk Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim - Hayat Bilgisayar Oyunu Olsa 09:45
Canım Kardeşim - Hayat Bilgisayar Oyunu Olsa 21.891 izlenme - 2 yıl önce Mine Müge ile oyun oynamak ister ancak bilgisayarı paylaşmada biraz sorun yaşarlar.. Neyse ki anneleri bu işe bir çözüm bulur ve sorun ortadan kalkar :))
Canım Kardeşim - Annemize Yardım Edelim 08:20
Canım Kardeşim - Annemize Yardım Edelim 10.443 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim - Annemize Yardım Edelim Bölümü Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Elektro Bağlama İle Canım Kardeşim Film Müziği 01:56
Elektro Bağlama İle Canım Kardeşim Film Müziği 8.430 izlenme - 12 ay önce Merhaba arkadaşlar, bağlama ile amatörce ilgilenen biri olarak, Tarık AKAN, Halit AKÇATEPE ve Kahraman KIRAL'ın baş rollerde olduğu Canım Kardeşim filminin müziğini elektro bağlamayla çalmaya çalıştım. Sondaki akorları doğru mu bastım tam bilemiyorum. Sonuçta kulaktan duyarak çaldım. Umarım beğenirsiniz.
Canım Kardeşim - Bak Postacı Geliyor  09:11
Canım Kardeşim - Bak Postacı Geliyor 9.392 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim Bak Postacı Geliyor TRT Çocuk Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim - Tasarruf Yap İsraf Etme 09:44
Canım Kardeşim - Tasarruf Yap İsraf Etme 12.424 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim çizgi filmimizde Müge ve Mine bugün çok ama çok önemli bir şey öğreniyor.. Bakalım tasarruf yapmakta başarılı olabilecekler mi? :)) iyi seyirler..
Canım Kardeşim - Kardeş Geliyor 08:46
Canım Kardeşim - Kardeş Geliyor 8.849 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim - Kardeş Geliyor
Canım Kardeşim - Davetsiz Misafir  31:19
Canım Kardeşim - Davetsiz Misafir 7.923 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim - Davetsiz Misafir (30 Dk Lık Uzun Çizgi Film) Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim - Ressam Olmak İstiyorum 14:59
Canım Kardeşim - Ressam Olmak İstiyorum 7.703 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim - Ressam Olmak İstiyorum - Trt Çocuk Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim Final Sahnesi (Restorasyonlu) 03:52
Canım Kardeşim Final Sahnesi (Restorasyonlu) 3.980 izlenme - 10 ay önce Bir film her izlendiğinde insanı ağlatır, adaletsizliğe isyan ettirir, fakirliğe lanet ettirir, ölme Kahraman nolur dedittirir mi ? işte böyle bir film bu... Hele o müzik yokmu... Aranızda "duygu sömürüsü yiaaa" falan diyenler olursa filmi tamamen izlesinler... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/55589/canim-kardesim-final-sahnesi
Canım Kardeşim - Mine Veteriner Oluyor 08:53
Canım Kardeşim - Mine Veteriner Oluyor 10.165 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim ' de bugün küçük kardeş Mine kendine bir meslek seçiyor.. Yaralı bir kuş bulan Müge ve Mine hangi mesleği seçecek dersiniz? hepinize iyi seyirler dilerim...
Canım Kardeşim - Hayvanlar Neden Konuşamıyor 37:37
Canım Kardeşim - Hayvanlar Neden Konuşamıyor 5.809 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim - Hayvanlar neden konuşamıyor - TRT Çocuk CANIM KARDEŞİM İki çok sevimli kız kardeş… Müge abla… Mine küçük kardeş… Müge ikinci sınıfa gidiyor… Mine daha okula başlamadı… Mine’nin hayal dünyası çok geniş… Çok zaman hayal dünyasında çok farklı bir dünya kuruyor. Müge kardeşi Mine’nin ablası olduğu kadar hem arkadaşı hem de öğretmeni… Mıncır evin kedisi… Fazla bilmiş… Mıncır farklı bir kedi Müge ve Mine’nin çok yakın arkadaşı… Lale hanım bu iki sevimli kız çocuğunun annesi. Her anne gibi çocuklarının üzerine titriyor. Evin babası da Galip bey. Bu sevimlinin en büyük özelliği birlikte hareket etmek. Hep birlikte eğlenip, hep birlikte yeri geldiğinde hüzünleniyorlar. Genel de evde hep neşeli bir ortam var. Sevimli kedimiz Mıncır’ın gözünden ve de ilginç yorumları ile evde yaşanan olaylara tanık oluyoruz…
Canım Kardeşim Sinema Filmi Çok Yakında Sinemalarda 00:40
Canım Kardeşim Sinema Filmi Çok Yakında Sinemalarda 111 izlenme - 1 hafta önce http://www.canimkardesim.tv
Canım Kardeşim - Harika Bir Deniz 21:49
Canım Kardeşim - Harika Bir Deniz 3.015 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim - Harika Bir Deniz
Canım Kardeşim Film Çekiyoruz 00:05
Canım Kardeşim Film Çekiyoruz 2.964 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim Film Çekiyoruz Canım Kardeşim Film Çekiyoruz Canım Kardeşim Film Çekiyoruz Canım Kardeşim Film Çekiyoruz Canım Kardeşim Film Çekiyoruz Canım Kardeşim Film Çekiyoruz
Canım Kardeşim Mine ve saz arkadaşları 10:04
Canım Kardeşim Mine ve saz arkadaşları 2.927 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim Mine ve saz arkadaşları
Canım Kardeşim - Mine'nin Koleksiyonu 08:51
Canım Kardeşim - Mine'nin Koleksiyonu 5.761 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim & Mine 'nin Koleksiyonu | Eğitici Çizgi Film İzle - Trt Çocuk Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.izlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim - Mıncır Veterinere Gidiyor 10:27
Canım Kardeşim - Mıncır Veterinere Gidiyor 5.761 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim Yeni Bölümler TRT Çocuk Çizgi Film Mıncır veterinere gidiyor Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim İzle 01:00:02
Canım Kardeşim İzle 3.321 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim İzle
Canım Kardeşim Trailer 02:30
Canım Kardeşim Trailer 9.272 izlenme - 3 yıl önce Büyük ustalar Cahit Oben, Metin Bükey ve Ertem Eğilmez'e saygılarımla... Video kalitesi (görüntü ve ses) çok kötü olduğundan üzerinde çok çalışamadım ama es ...
canım kardeşim film müziği 02:35
canım kardeşim film müziği 17.973 izlenme - 6 yıl önce tarık akan ve halit akçatepe nin başrollerini oynadığı muhteşem bir film
Canım Kardeşim Bir Yıldızım Olsa Neler Yapardım Neler 09:37
Canım Kardeşim Bir Yıldızım Olsa Neler Yapardım Neler 5.056 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim Bir Yıldızım Olsa Neler Yapardım Neler Bölümü Sizlerle. Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim - 8. Bölüm  01:01
Canım Kardeşim - 8. Bölüm 4.621 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim 8 bölüm - Trt Çocuk - Çizgi Film Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.izlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim Bölüm 63 - Çizgi Film Dünyası 08:52
Canım Kardeşim Bölüm 63 - Çizgi Film Dünyası 179 izlenme - 4 hafta önce http://www.canimkardesim.tv
Canım Kardeşim Mıncır Veterinere Gidiyor 02:04
Canım Kardeşim Mıncır Veterinere Gidiyor 1.766 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim Mıncır Veterinere Gidiyor
Canım Kardeşim 03:40
Canım Kardeşim 5.062 izlenme - 4 yıl önce
Yeşilçam Film Müzikleri - Klip 35:42
Yeşilçam Film Müzikleri - Klip 2.316 izlenme - 8 ay önce Yesilcamci.com'un, "unutulmaz yeşilçam film müzikleri" adı altında Yeşilçam’ın unutulmaz bazı filmlerin yine unutulmaz müzikleri eşliğinde hazırladığı bir video. Elbette bu tarz içerikler sitede çok ama unutturmamak açısından..lan ne diyorum ben! Bu sitenin nostalji sitesinden çıkması çok olmuştu dimi.neyse..
Canım Kardeşim Bir Yıldızım Olsa Neler Yapardım Neler 08:24
Canım Kardeşim Bir Yıldızım Olsa Neler Yapardım Neler 1.646 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim Bir Yıldızım Olsa Neler Yapardım Neler