Hoşgeldiniz!

canım kardeşim

Canım Kardeşim 11:24
Canım Kardeşim 15.459 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim
Canım Kardeşim - Film Çekiyoruz 09:29
Canım Kardeşim - Film Çekiyoruz 27.888 izlenme - 1 yıl önce Abla Müge ve kardeşi Mine ile film çekiyoruzz :)) Bu iki kardeşin tatlı mı tatlı maceraları tüm hızıyla devam ediyor! İyi seyirler diliyorum.. :)))
Canım Kardeşim - Mine Düzenli Olmayı Öğreniyor  09:03
Canım Kardeşim - Mine Düzenli Olmayı Öğreniyor 14.702 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim & Mine Düzenli Olmayı Öğreniyor Eğitici Çizgi Film İzle - Trt Çocuk Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim - Hayat Bilgisayar Oyunu Olsa 09:45
Canım Kardeşim - Hayat Bilgisayar Oyunu Olsa 21.387 izlenme - 1 yıl önce Mine Müge ile oyun oynamak ister ancak bilgisayarı paylaşmada biraz sorun yaşarlar.. Neyse ki anneleri bu işe bir çözüm bulur ve sorun ortadan kalkar :))
Elektro Bağlama İle Canım Kardeşim Film Müziği 01:56
Elektro Bağlama İle Canım Kardeşim Film Müziği 8.268 izlenme - 8 ay önce Merhaba arkadaşlar, bağlama ile amatörce ilgilenen biri olarak, Tarık AKAN, Halit AKÇATEPE ve Kahraman KIRAL'ın baş rollerde olduğu Canım Kardeşim filminin müziğini elektro bağlamayla çalmaya çalıştım. Sondaki akorları doğru mu bastım tam bilemiyorum. Sonuçta kulaktan duyarak çaldım. Umarım beğenirsiniz.
Canım Kardeşim - Annemize Yardım Edelim 08:20
Canım Kardeşim - Annemize Yardım Edelim 10.193 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim - Annemize Yardım Edelim Bölümü Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim - Bak Postacı Geliyor  09:11
Canım Kardeşim - Bak Postacı Geliyor 9.220 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim Bak Postacı Geliyor TRT Çocuk Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim Final Sahnesi (Restorasyonlu) 03:52
Canım Kardeşim Final Sahnesi (Restorasyonlu) 3.936 izlenme - 6 ay önce Bir film her izlendiğinde insanı ağlatır, adaletsizliğe isyan ettirir, fakirliğe lanet ettirir, ölme Kahraman nolur dedittirir mi ? işte böyle bir film bu... Hele o müzik yokmu... Aranızda "duygu sömürüsü yiaaa" falan diyenler olursa filmi tamamen izlesinler... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/55589/canim-kardesim-final-sahnesi
Canım Kardeşim - Davetsiz Misafir  31:19
Canım Kardeşim - Davetsiz Misafir 7.829 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim - Davetsiz Misafir (30 Dk Lık Uzun Çizgi Film) Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim - Ressam Olmak İstiyorum 14:59
Canım Kardeşim - Ressam Olmak İstiyorum 7.647 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim - Ressam Olmak İstiyorum - Trt Çocuk Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim - Kardeş Geliyor 08:46
Canım Kardeşim - Kardeş Geliyor 8.771 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim - Kardeş Geliyor
Canım Kardeşim - Tasarruf Yap İsraf Etme 09:44
Canım Kardeşim - Tasarruf Yap İsraf Etme 9.567 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim çizgi filmimizde Müge ve Mine bugün çok ama çok önemli bir şey öğreniyor.. Bakalım tasarruf yapmakta başarılı olabilecekler mi? :)) iyi seyirler..
Canım Kardeşim - Harika Bir Deniz 21:49
Canım Kardeşim - Harika Bir Deniz 2.986 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim - Harika Bir Deniz
Canım Kardeşim - Mine Veteriner Oluyor 08:53
Canım Kardeşim - Mine Veteriner Oluyor 9.431 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim ' de bugün küçük kardeş Mine kendine bir meslek seçiyor.. Yaralı bir kuş bulan Müge ve Mine hangi mesleği seçecek dersiniz? hepinize iyi seyirler dilerim...
Canım Kardeşim Film Çekiyoruz 00:05
Canım Kardeşim Film Çekiyoruz 2.935 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim Film Çekiyoruz Canım Kardeşim Film Çekiyoruz Canım Kardeşim Film Çekiyoruz Canım Kardeşim Film Çekiyoruz Canım Kardeşim Film Çekiyoruz Canım Kardeşim Film Çekiyoruz
Canım Kardeşim Mine ve saz arkadaşları 10:04
Canım Kardeşim Mine ve saz arkadaşları 2.906 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim Mine ve saz arkadaşları
Canım Kardeşim - Hayvanlar Neden Konuşamıyor 37:37
Canım Kardeşim - Hayvanlar Neden Konuşamıyor 5.079 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim - Hayvanlar neden konuşamıyor - TRT Çocuk CANIM KARDEŞİM İki çok sevimli kız kardeş… Müge abla… Mine küçük kardeş… Müge ikinci sınıfa gidiyor… Mine daha okula başlamadı… Mine’nin hayal dünyası çok geniş… Çok zaman hayal dünyasında çok farklı bir dünya kuruyor. Müge kardeşi Mine’nin ablası olduğu kadar hem arkadaşı hem de öğretmeni… Mıncır evin kedisi… Fazla bilmiş… Mıncır farklı bir kedi Müge ve Mine’nin çok yakın arkadaşı… Lale hanım bu iki sevimli kız çocuğunun annesi. Her anne gibi çocuklarının üzerine titriyor. Evin babası da Galip bey. Bu sevimlinin en büyük özelliği birlikte hareket etmek. Hep birlikte eğlenip, hep birlikte yeri geldiğinde hüzünleniyorlar. Genel de evde hep neşeli bir ortam var. Sevimli kedimiz Mıncır’ın gözünden ve de ilginç yorumları ile evde yaşanan olaylara tanık oluyoruz…
Canım Kardeşim - Mine'nin Koleksiyonu 08:51
Canım Kardeşim - Mine'nin Koleksiyonu 5.706 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim & Mine 'nin Koleksiyonu | Eğitici Çizgi Film İzle - Trt Çocuk Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.izlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim İzle 01:00:02
Canım Kardeşim İzle 3.210 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim İzle
Canım Kardeşim - Mıncır Veterinere Gidiyor 10:27
Canım Kardeşim - Mıncır Veterinere Gidiyor 5.534 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim Yeni Bölümler TRT Çocuk Çizgi Film Mıncır veterinere gidiyor Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim Bir Yıldızım Olsa Neler Yapardım Neler 09:37
Canım Kardeşim Bir Yıldızım Olsa Neler Yapardım Neler 5.019 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim Bir Yıldızım Olsa Neler Yapardım Neler Bölümü Sizlerle. Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
canım kardeşim film müziği 02:35
canım kardeşim film müziği 17.829 izlenme - 6 yıl önce tarık akan ve halit akçatepe nin başrollerini oynadığı muhteşem bir film
Canım Kardeşim Trailer 02:30
Canım Kardeşim Trailer 8.557 izlenme - 3 yıl önce Büyük ustalar Cahit Oben, Metin Bükey ve Ertem Eğilmez'e saygılarımla... Video kalitesi (görüntü ve ses) çok kötü olduğundan üzerinde çok çalışamadım ama es ...
Canım Kardeşim - 8. Bölüm  01:01
Canım Kardeşim - 8. Bölüm 4.362 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim 8 bölüm - Trt Çocuk - Çizgi Film Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.izlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim Ocak Ayı Reklamı 00:28
Canım Kardeşim Ocak Ayı Reklamı 483 izlenme - 2 ay önce E-Satış: www.canimkardesim.com.tr
Canım Kardeşim Mıncır Veterinere Gidiyor 02:04
Canım Kardeşim Mıncır Veterinere Gidiyor 1.694 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim Mıncır Veterinere Gidiyor
Canım Kardeşim Bir Yıldızım Olsa Neler Yapardım Neler 08:24
Canım Kardeşim Bir Yıldızım Olsa Neler Yapardım Neler 1.643 izlenme - 1 yıl önce Canım Kardeşim Bir Yıldızım Olsa Neler Yapardım Neler
Canım Kardeşim 03:40
Canım Kardeşim 5.054 izlenme - 4 yıl önce
Yeşilçam Film Müzikleri - Klip 35:42
Yeşilçam Film Müzikleri - Klip 1.440 izlenme - 5 ay önce Yesilcamci.com'un, "unutulmaz yeşilçam film müzikleri" adı altında Yeşilçam’ın unutulmaz bazı filmlerin yine unutulmaz müzikleri eşliğinde hazırladığı bir video. Elbette bu tarz içerikler sitede çok ama unutturmamak açısından..lan ne diyorum ben! Bu sitenin nostalji sitesinden çıkması çok olmuştu dimi.neyse..
Canım Kardeşim - En Akıllı Köpek En Şirin Kedi 09:34
Canım Kardeşim - En Akıllı Köpek En Şirin Kedi 4.208 izlenme - 1 yıl önce Evimizin çok bilmiş kedisi Mıncır ile çok ama çok keyifli bir bölümü izlemeye ne dersiniz? :)) Müge ve Mine'nin maceraları devam ediyooor... iyi seyirler..