Hoşgeldiniz!

Canım Kardeşim

Canım Kardeşim - Büyüyünce Ne Olacağım 10:32
Canım Kardeşim - Büyüyünce Ne Olacağım 31.184 izlenme - 2 yıl önce Mine büyünce ne olacağını düşünmektedir bulamayınca ailesine sormaya karar verir.. Aldığı cevaplar ona yetmeyince hayaller kurmaya başlar .. Önce astronot olmak ister. daha sonra daaa.. izleyip görelim, herkese iyi seyirler dilerim :)))
Canım Kardeşim - Film Çekiyoruz 09:29
Canım Kardeşim - Film Çekiyoruz 30.300 izlenme - 2 yıl önce Abla Müge ve kardeşi Mine ile film çekiyoruzz :)) Bu iki kardeşin tatlı mı tatlı maceraları tüm hızıyla devam ediyor! İyi seyirler diliyorum.. :)))
Canım Kardeşim - Mine Düzenli Olmayı Öğreniyor  09:03
Canım Kardeşim - Mine Düzenli Olmayı Öğreniyor 15.524 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim & Mine Düzenli Olmayı Öğreniyor Eğitici Çizgi Film İzle - Trt Çocuk Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim - Hayat Bilgisayar Oyunu Olsa 09:45
Canım Kardeşim - Hayat Bilgisayar Oyunu Olsa 22.242 izlenme - 2 yıl önce Mine Müge ile oyun oynamak ister ancak bilgisayarı paylaşmada biraz sorun yaşarlar.. Neyse ki anneleri bu işe bir çözüm bulur ve sorun ortadan kalkar :))
Canım Kardeşim - Annemize Yardım Edelim 08:20
Canım Kardeşim - Annemize Yardım Edelim 10.608 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim - Annemize Yardım Edelim Bölümü Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim - Bak Postacı Geliyor  09:11
Canım Kardeşim - Bak Postacı Geliyor 9.538 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim Bak Postacı Geliyor TRT Çocuk Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Elektro Bağlama İle Canım Kardeşim Film Müziği 01:56
Elektro Bağlama İle Canım Kardeşim Film Müziği 8.716 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar, bağlama ile amatörce ilgilenen biri olarak, Tarık AKAN, Halit AKÇATEPE ve Kahraman KIRAL'ın baş rollerde olduğu Canım Kardeşim filminin müziğini elektro bağlamayla çalmaya çalıştım. Sondaki akorları doğru mu bastım tam bilemiyorum. Sonuçta kulaktan duyarak çaldım. Umarım beğenirsiniz.
Canım Kardeşim - Tasarruf Yap İsraf Etme 09:44
Canım Kardeşim - Tasarruf Yap İsraf Etme 13.122 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim çizgi filmimizde Müge ve Mine bugün çok ama çok önemli bir şey öğreniyor.. Bakalım tasarruf yapmakta başarılı olabilecekler mi? :)) iyi seyirler..
Canım Kardeşim - Kardeş Geliyor 08:46
Canım Kardeşim - Kardeş Geliyor 9.015 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim - Kardeş Geliyor
Canım Kardeşim - Davetsiz Misafir  31:19
Canım Kardeşim - Davetsiz Misafir 8.009 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim - Davetsiz Misafir (30 Dk Lık Uzun Çizgi Film) Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim - Ressam Olmak İstiyorum 14:59
Canım Kardeşim - Ressam Olmak İstiyorum 7.797 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim - Ressam Olmak İstiyorum - Trt Çocuk Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim - Mine Veteriner Oluyor 08:53
Canım Kardeşim - Mine Veteriner Oluyor 11.312 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim ' de bugün küçük kardeş Mine kendine bir meslek seçiyor.. Yaralı bir kuş bulan Müge ve Mine hangi mesleği seçecek dersiniz? hepinize iyi seyirler dilerim...
Canım Kardeşim - Hayvanlar Neden Konuşamıyor 37:37
Canım Kardeşim - Hayvanlar Neden Konuşamıyor 6.353 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim - Hayvanlar neden konuşamıyor - TRT Çocuk CANIM KARDEŞİM İki çok sevimli kız kardeş… Müge abla… Mine küçük kardeş… Müge ikinci sınıfa gidiyor… Mine daha okula başlamadı… Mine’nin hayal dünyası çok geniş… Çok zaman hayal dünyasında çok farklı bir dünya kuruyor. Müge kardeşi Mine’nin ablası olduğu kadar hem arkadaşı hem de öğretmeni… Mıncır evin kedisi… Fazla bilmiş… Mıncır farklı bir kedi Müge ve Mine’nin çok yakın arkadaşı… Lale hanım bu iki sevimli kız çocuğunun annesi. Her anne gibi çocuklarının üzerine titriyor. Evin babası da Galip bey. Bu sevimlinin en büyük özelliği birlikte hareket etmek. Hep birlikte eğlenip, hep birlikte yeri geldiğinde hüzünleniyorlar. Genel de evde hep neşeli bir ortam var. Sevimli kedimiz Mıncır’ın gözünden ve de ilginç yorumları ile evde yaşanan olaylara tanık oluyoruz…
Canım Kardeşim Trailer 02:30
Canım Kardeşim Trailer 10.503 izlenme - 4 yıl önce Büyük ustalar Cahit Oben, Metin Bükey ve Ertem Eğilmez'e saygılarımla... Video kalitesi (görüntü ve ses) çok kötü olduğundan üzerinde çok çalışamadım ama es ...
canım kardeşim film müziği 02:35
canım kardeşim film müziği 18.156 izlenme - 7 yıl önce tarık akan ve halit akçatepe nin başrollerini oynadığı muhteşem bir film
Canım Kardeşim - Harika Bir Deniz 21:49
Canım Kardeşim - Harika Bir Deniz 3.048 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim - Harika Bir Deniz
Canım Kardeşim Final Sahnesi (Restorasyonlu) 03:52
Canım Kardeşim Final Sahnesi (Restorasyonlu) 4.201 izlenme - 1 yıl önce Bir film her izlendiğinde insanı ağlatır, adaletsizliğe isyan ettirir, fakirliğe lanet ettirir, ölme Kahraman nolur dedittirir mi ? işte böyle bir film bu... Hele o müzik yokmu... Aranızda "duygu sömürüsü yiaaa" falan diyenler olursa filmi tamamen izlesinler... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/55589/canim-kardesim-final-sahnesi
Canım Kardeşim - Mıncır Veterinere Gidiyor 10:27
Canım Kardeşim - Mıncır Veterinere Gidiyor 5.996 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim Yeni Bölümler TRT Çocuk Çizgi Film Mıncır veterinere gidiyor Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim Film Çekiyoruz 00:05
Canım Kardeşim Film Çekiyoruz 2.976 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim Film Çekiyoruz Canım Kardeşim Film Çekiyoruz Canım Kardeşim Film Çekiyoruz Canım Kardeşim Film Çekiyoruz Canım Kardeşim Film Çekiyoruz Canım Kardeşim Film Çekiyoruz
Canım Kardeşim - Mine'nin Koleksiyonu 08:51
Canım Kardeşim - Mine'nin Koleksiyonu 5.815 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim & Mine 'nin Koleksiyonu | Eğitici Çizgi Film İzle - Trt Çocuk Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.izlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim Mine ve saz arkadaşları 10:04
Canım Kardeşim Mine ve saz arkadaşları 2.937 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim Mine ve saz arkadaşları
Canım Kardeşim İzle 01:00:02
Canım Kardeşim İzle 3.398 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim İzle
Canım Kardeşim Bir Yıldızım Olsa Neler Yapardım Neler 09:37
Canım Kardeşim Bir Yıldızım Olsa Neler Yapardım Neler 5.154 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim Bir Yıldızım Olsa Neler Yapardım Neler Bölümü Sizlerle. Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.İzlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Canım Kardeşim - 8. Bölüm  01:01
Canım Kardeşim - 8. Bölüm 4.859 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim 8 bölüm - Trt Çocuk - Çizgi Film Canım Kardeşim Çizgi Filmi İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle www.izlesene.com/cizgifilm kanalında İzle.
Yeşilçam Film Müzikleri - Klip 35:42
Yeşilçam Film Müzikleri - Klip 3.931 izlenme - 1 yıl önce Yesilcamci.com'un, "unutulmaz yeşilçam film müzikleri" adı altında Yeşilçam’ın unutulmaz bazı filmlerin yine unutulmaz müzikleri eşliğinde hazırladığı bir video. Elbette bu tarz içerikler sitede çok ama unutturmamak açısından..lan ne diyorum ben! Bu sitenin nostalji sitesinden çıkması çok olmuştu dimi.neyse..
Canım Kardeşim 03:40
Canım Kardeşim 5.075 izlenme - 5 yıl önce
Canım Kardeşim Mıncır Veterinere Gidiyor 02:04
Canım Kardeşim Mıncır Veterinere Gidiyor 1.840 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim Mıncır Veterinere Gidiyor
Canım Kardeşim Bir Yıldızım Olsa Neler Yapardım Neler 08:24
Canım Kardeşim Bir Yıldızım Olsa Neler Yapardım Neler 1.651 izlenme - 2 yıl önce Canım Kardeşim Bir Yıldızım Olsa Neler Yapardım Neler
Canım Kardeşim - En Akıllı Köpek En Şirin Kedi 09:34
Canım Kardeşim - En Akıllı Köpek En Şirin Kedi 4.496 izlenme - 2 yıl önce Evimizin çok bilmiş kedisi Mıncır ile çok ama çok keyifli bir bölümü izlemeye ne dersiniz? :)) Müge ve Mine'nin maceraları devam ediyooor... iyi seyirler..
Hasan Cihat Örter - Canım Kardeşim (Film Müziği) 02:54
Hasan Cihat Örter - Canım Kardeşim (Film Müziği) 2.556 izlenme - 2 yıl önce https://www.facebook.com/hasancihator... CANIM KARDEŞİM Yönetmen Ertem Eğilmez Senaryo Sadık Şendil Müzik Cahit Oben Oynayanlar Tarık Akan , Halit Akçatepe , Kahraman Kıral , Metin Akpınar , Adile Naşit , Kemal Sunal , Sıtkı Akçatepe , Ali Yağız , Renan Fosforoğlu , Ahmet Turgutlu , Kamer Baba , İhsan Yüce , Necdet Yakın , Bahri Ateş , Pekcan Koşar , Nilgün Kasapbaşoğlu , Cüneyt Türel , Rıza Tüzün , Zafer Önen , Ödüller En İyi Yönetmen (5. Adana Altın Koza Film Şenliği-1973) En İyi Müzik (5. Adana Altın Koza Film Şenliği-1973) En İyi Görüntü Yönetmeni (5. Adana Altın Koza Film Şenliği-1973) En İyi 2. Film (5. Adana Altın Koza Film Şenliği-1973)