Hoşgeldiniz!

Çankaya Köşkü Videoları İzle

Çankırı'yı Ankara'nın İli Zanneden Kız 01:41
Çankırı'yı Ankara'nın İli Zanneden Kız 7.295 izlenme - 3 yıl önce Şansa Davet programında Çankırı'yı Ankara'nın ilçesi zanneden genç yarışmacı zor anlar yaşamış. Genç yarışmacı Çankırı'yı ilçe zannettiği gibi Çankaya Köşkü'ne de "Çankırı Köşkü" diyerek skandala imza atmış. İzliyoruz.
Atatürk'ün Malvarlığı (Tarihin Arka Odası) 02:58
Atatürk'ün Malvarlığı (Tarihin Arka Odası) 592 izlenme - 1 yıl önce Efenim; video, Tarihin Arka Odası programında Atatürk'ün mal varlığıyla ilgili atıp tutan bir şebeğe koyulan seri lafları içermektedir. Bu şebeğin günümüz Türkiye'sinden haberi var mıdır? İzliyoruz. Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=4rs5qURM2k4
Atatürk`ün Gerçek Sesi Ve Net Görüntüsü 02:51
Atatürk`ün Gerçek Sesi Ve Net Görüntüsü 534 izlenme - 3 yıl önce Atatürk ün gerçek sesi,net görüntüsü,atatürk,mustafa kemal,mustafa kemal atatürk,kemal atatürk,gerçek,ses,sesi,gerçek sesi,konuşma,konuşması,atatürkün gerçek sesi,Atatürk`ün gerçek sesi,görüntü,video,videosu,atatürk konuşma,atatürk konuşması,atatürk`ün konuşması,atatürkün konuşması,atatürk ün konuşması,"atatürk konuşmaları,mustafa kemal atatürk konuşma,atatürk video,atatürk videoları,mustafa,kemal,atatürk sesi,atatürk ses,atatürk konuşuyor,atatürkün,ataturkun gercek sesi,atatürkün,gerçek,sesi,atatürkün sesi,atatürk sesi,atatürk ses,atatürk görüntü,görüntü,atatürk görüntüler,mustafa kemal atatürk görüntü,mustafa kemal atatürk görüntüleri,görüntüleri,görüntüler,musta­fa kemal atatürk ses,mustafa kemal atatürk sesi,mustafa kemal atatürk gerçek sesi,atatürk gerçek,mustafa kemal atatürk gerçek,mustafa kemal
Mümin Sekman Çankaya Köşkünde 01:48
Mümin Sekman Çankaya Köşkünde 1.339 izlenme - 7 yıl önce mümin sekman çankaya köşkünde türkiyenin yıldızlarına başarı semineri verdi.cumhurbaşkanlığının organizasyonunda gerçekleştirilen "81 ilden 81 yıldız" projesiyle seçilen türkiye'nin en başarılı gençleri çankaya köşkü'nde bir araya geldi.seçilen gençlerin tanıtımı ve hayrünisa gül'ün açılış konuşmasından sonra yıldızlar topluluğuna yazar mümin sekman "her şey seninle başlar" konulu bir başarı seminer verdi."yıldızlar yükselmek için doğar. ait olduğunuz yüksekliğe aklınızın kanatlarıyla
 Devletin zirvesi Köşk’te 00:35
Devletin zirvesi Köşk’te 384 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, yeni yıl münasebetiyle yasama, yürütme ve yargı organları başkanlarına Çankaya Köşkü’nde öğle yemeği verdi. Yemeğin ardından Gül ve Erdoğan, haftalık olağan görüşmelerini gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, yeni yıl münasebetiyle yasama, yürütme ve yargı organları başkanlarına Çankaya Köşkü’nde öğle yemeği verdi. Yemeğe, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, Yargıtay Başkanı Ali Kalkan, Danıştay Başkanı Zerrin Güngör, Adalet Bakanı ve HSYK Başkanı Sadullah Ergin, Sayıştay Başkanı Recai Akyel, Uyuşmazlık Mahkemesi Başkanı Serdar Özgüldür ve Askerî Yüksek İdare Mahkemesi Başkanı Tuğgeneral Abdullah Arslan katıldı. Askerî Yargıtay Başkanı Tuğamiral Ahmet Zeki Liman’ın yurt dışında olması nedeniyle Askerî Yargıtay Başkan Vekili Hâkim Albay Dr. Mehmet Ali Uzun’un da hazır bulunduğu yemekte, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı Nadir Alpaslan ile Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Büyükelçi Koray Ertaş da yer aldı. Yemeğin ardından Gül ve Erdoğan, olağan haftalık görüşmelerini gerçekleştirdi.
Yılmaz Özdil - Mustafa Kemal'in Oturduğu Yerde Erdoğan Oturmayacağı İçin Mutluyum 02:03
Yılmaz Özdil - Mustafa Kemal'in Oturduğu Yerde Erdoğan Oturmayacağı İçin Mutluyum 311 izlenme - 2 yıl önce Duayen Gazeteci Uğur Dündar’ın Halk TV ekranındaki Halk Arenası programına konuk olan Yılmaz Özdil, Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı olduktan sonra Çankaya Köşkü’nde oturmayacak olmasıyla ilgili görüşlerini bildirdi. Özdil; ”Mustafa Kemal’in oturduğu yerde Erdoğan oturmayacağı için mutluyum” dedi.
Çankırı'yı Ankara'nın İli Yapmak 01:41
Çankırı'yı Ankara'nın İli Yapmak 189 izlenme - 2 yıl önce Şansa Davet programında Çankırı'yı Ankara'nın ilçesi zanneden genç yarışmacı zor anlar yaşamış. Genç yarışmacı Çankırı'yı ilçe zannettiği gibi Çankaya Köşkü'ne de "Çankırı Köşkü" diyerek skandala imza atmış. İzliyoruz.
Resmî Törenle Karşılama 04:56
Resmî Törenle Karşılama 231 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Çankaya Köşkü’nde, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrünnisa Gül tarafından resmî törenle karşılandı.
Halkı İçin Sarayda Yaşayan Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan 07:41
Halkı İçin Sarayda Yaşayan Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan 124 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanlığı törenleri Çankaya Köşkünde olduğu için kapatılan trafikten rahatsız olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, buna engel olmak olmak için Ak-Saray'ı yaptırdığını söylemiş.
Ak Saray'ı Gerekli Bulan Genç 00:40
Ak Saray'ı Gerekli Bulan Genç 178 izlenme - 2 yıl önce Vatandaşa ak saray'ı sormuşlar. İçlerinden bir tane güzel kardeşimiz ak sarayın ne kadar gerekli olduğunu objektif yorumuyla açıklamış. İzliyoruz efendim.
Çankaya‘daki 23 Nisan Kabulünde Gülümseten Anlar 00:22
Çankaya‘daki 23 Nisan Kabulünde Gülümseten Anlar 67 izlenme - 2 yıl önce 23 Nisan kabul töreninde 10 yaşındaki Pelin Su Başbakanlık koltuğuna oturdu. İşte Türkiye nin yeni enerjisi! Her yıl geleneksel olarak düzenlenen 23 Nisan törenlerinde bu yıl Başbakanlık koltuğuna Pelin Su adlı bir kız öğrenci oturdu. Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Çankaya'da konuğu olan ve gazetecilerin sorularını yanıtlayan minik Başbakan'ın Başkanlık sistemiyle ilgili verdiği cevap herkesi güldüdü. - Sayın Başbakan seçim dönemi yaklaşıyor. Başkanlık sistemi için neler söyleyeceksiniz? Biz sınıf başkanımızı seçtik. - Çözüm süreci için ne söylemek istersiniz? Kardeşlik. - Muhalefetin seçim vaatleri için neler söyleyeceksiniz? Bol keseden atıyor.
Cumhurbaşkanlığı Forsu Sökülen Çankaya Köşkü 02:05
Cumhurbaşkanlığı Forsu Sökülen Çankaya Köşkü 69 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanlığı’nın Beştepe’de yapılan Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na taşınmasının tamamlanmasının ardından Başbakanlığa devredileceği açıklanan Çankaya Köşkü’nün 1 No’lu girişinde bulunan, “Cumhurbaşkanlığı Forsu” kaldırıldı. Köşk’ün ana kapısının yan duvarına asılı olan yıldızlar tek tek söküldü. Ana kapıdaki forsun da ilerleyen dönemde kaldırılacağı bildirildi. Bazı gazeteciler sökülen, “Cumhurbaşkanlığı Forsu”nun önünde hatıra fotoğrafı çektirdi. Cumhurbaşkanlığı’nda görevli teknisyenler duvardan söktükleri forsu araçlara yükleyerek Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na götürdü. Bu arada Köşk’ün 1 No’lu girişinde bulunan protokol kapısı üzerindeki büyük “Cumhurbaşkanlığı Forsu”nun Köşk’ün bütünüyle Başbakanlığa devredilmesinin ardından söküleceği öğrenildi. Çankaya Köşkü’nün içinde bulunan lojmanların Cumhurbaşkanlığı lojmanı olarak kullanılmasına devam edilecek. Bu nedenle lojmanlara açılan 4 ve 5 No’lu kapılarındaki forsların ise kaldırılmayacağı belirtildi. CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, Cumhurbaşkanlığı Forsu’nun kaldırılmasına ilişkin olarak, “Çankaya Köşkü, Cumhuriyet’in sembolüdür. O istediği kadar o forsu oradan kaldırsın götürsün. Bizim için Cumhurbaşkanlığı Köşkü orasıdır. Türkiye, Erdoğan’dan sonra tekrar Cumhurbaşkanlığı’nı Çankaya Köşkü’ne taşıyacaktır. Sadece 5 yıllık ara verilmiş olacak. Onlar Cumhuriyet’e Reklam arası olarak bakıyorlar. Biz Çankaya Köşkü’ne 5 yıllık bir ara verildiğini düşünüyoruz. Türkiye tekrar gerçek cumhurbaşkanlığına Çankaya Köşkü’ne kavuşacaktır” dedi.
Genelkurmay Başkanı Akar'ın Getirilişi Güvenlik Kameralarında 01:38
Genelkurmay Başkanı Akar'ın Getirilişi Güvenlik Kameralarında 35 izlenme - 9 ay önce 15 Temmuz darbe girişimi sırasında etkisiz hale getirilen ve Akıncı 4. Ana Jet Üssü’nde tutulan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın sabah saatlerinde Çankaya Köşkü'ne helikopterle gelişi güvenlik kameralarına yansıdı.
Çankaya Köşkünde Bir İlk 01:03
Çankaya Köşkünde Bir İlk 107 izlenme - 4 yıl önce Çankayada Bir İlk genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel Yerine Başkomutan Sıfatıyla Cumhurbaşkanı Gül'ün Ev Sahipliğinde Çankaya Köşkü'nde Resepsiyon Verilecek cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Başkomutan Sıfatıyla İlk Kez Geçen Sene Vereceği Ancak Kulak Rahatsızlığı Sebebiyle İptal Edilen 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu, Bu Yıl Gerçekleştirilecek. Çankaya Köşkü'nde Verilecek Olan 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonuna Komuta Kademesi Eşleriyle Tam Kadro Katılacak.çankaya Köşkü Bu Yıl Bir İlke Hazırlanıyor. Geçen Yıl Çankaya Köşkü'nde İlk Kez Başkomutan Sıfatıyla Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Vereceği 30 Ağustos Resepsiyonu, Kulak Rahatsızlığı Nedeniyle İptal Edilmişti. Her Yıl Genelkurmay Başkanı Tarafından Verilen 30 Ağustos Resepsiyonu Bu Yıl İlk Kez Çankaya Köşkü'nde Başkomutan Sıfatıyla Cumhurbaşkanı Gül'ün Ev Sahipliğinde Gerçekleştirilecek. Komuta Kademesi, 2007 Yılından Bu Yana İkinci Kez Cumhurbaşkanlığı'nda Verilen Eşli Resepsiyona Katılacak. Türban Hassasiyeti Nedeniyle Geçmiş Yıllarda Köşk Tarafından Verilen Resepsiyonlara Asker Katılmıyordu. Ancak Bu Geleneğe, Geçtiğimiz 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda Son Verilmiş; Komuta Kademesi, 6 Yıl Aradan Sonra Köşk Tarafından Verilen 29 Ekim Resepsiyonuna Eşleriyle Birlikte Katılmıştı. Askerin İkinci Kez Köşk'e Çıkacağı Resepsiyona Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Da Eşiyle Birlikte Katılımı Bekleniyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı Tebriklerini Bu Yıl Yine Cumhurbaşkanı Gül Kabul Edecek, Ancak Tebrikat Adresi Değişecek. 2011'de İlk Kez Başkomutan Olarak Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Genelkurmay Karargahı'nda Tebrikleri Kabul Etti. Bu Yılki Tebrikleri De Yine Başkomutan Sıfatıyla Cumhurbaşkanı Gül Kabul Edecek. Ancak Tebrikler Bu Kez Genelkurmay Karargahı'nda Değil, Çankaya Köşkü'nde Alınacak.
 Çankırı'yı Ankara'nın İli Yapmak 01:41
Çankırı'yı Ankara'nın İli Yapmak 95 izlenme - 3 yıl önce Şansa Davet programında Çankırı'yı Ankara'nın ilçesi zanneden genç yarışmacı zor anlar yaşamış. Genç yarışmacı Çankırı'yı ilçe zannettiği gibi Çankaya Köşkü'ne de "Çankırı Köşkü" diyerek skandala imza atmış. İzliyoruz.
ABD'li General Dunford'un Ankara Temasları ve Köşk Ziyaretinden Görüntüler  02:23
ABD'li General Dunford'un Ankara Temasları ve Köşk Ziyaretinden Görüntüler 21 izlenme - 9 ay önce ABD'li general Joseph Dunford İncirlik'e gidiyor ABD'li General Dunford'un Ankara Temasları ve Köşk Ziyaretinden Görüntüler 01.08.2016 Irak'tan Adana'daki İncirlik Üssü'ne gelen ABD Genelkurmay Başkanı Joseph Dunford, TBMM'yi ziyaretinin ardından Çankaya Köşkü'nde Başbakan Yıldırım tarafından kabul edildi Darbe girişimi sonrası bazı generallerinin yaptığı açıklamalar nedeniyle Türkiye ile ilişkilerde gerginlik doğan ABD'nin Genelkurmay Başkanı Joseph Dunford, Türkiye'ye geldi. Dunford ilk ziyaretini FETÖ/PDY üyesi darbecilerin saldırdığı TBMM'ye gelerek yaptı. Ardından Başbakan Binali Yıldırım ile görüşmek üzere Çankaya Köşkü'ne geçti.
Çankaya'da Olan Ak Saray'da Olmayan Atatürk Resmi 02:30
Çankaya'da Olan Ak Saray'da Olmayan Atatürk Resmi 44 izlenme - 2 yıl önce Milli Güvenlik Kurulu (MGK) Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan"ın başkanlığında önceki gün (30 Aralık 2014) ilk kez Ak Saray"da toplandı. MGK toplantısında Mustafa Kemal Atatürk"ün fotoğrafının olmaması dikkat çekti. Devletin zirvesinin bir araya geldiği MGK toplantılarında, daha önce kurulun başı Cumhurbaşkanı"nın arkasında Atatürk fotoğrafı yer almaktaydı. Ancak Ak Saray"da yapılan ilk MGK"da Atatürk fotoğrafının Cumhurbaşkanı Erdoğan"ın arkasında olmaması sosyal medyada da tartışmaya yol açtı. Cumhurbaşkanlığı kaynakları, Beştepe Cumhurbaşkanlığı Sarayı"nda tefrişat çalışmalarının halen devam etmekte olduğunu, sadece toplantının yapıldığı salonda değil, sarayın bazı başka bölümlerinde de tablo, saat, perde vb parçaların henüz yerlerine asılmadığını belirtti. Kaynaklar, salonun yakında nihai halini alacağı ve dolayısı ile MGK toplantısının yapıldığı salonda Atatürk resmi bulunmamasına özel bir anlam yüklenmemesi gerektiğini söylediler.
 Abdullah Gül’den 'tahliyeler' yorumu 02:50
Abdullah Gül’den 'tahliyeler' yorumu 48 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, hükümsüz tutuklulukta üst sınırı 5 yıla indiren yasal düzenlemenin ardından gerçekleşen tahliyeleri değerlendirdi. Gül, hükümsüz tutuklulukta üst sınırı 5 yıla indiren yasal düzenlemenin ardından gerçekleşen tahliyelerle ilgili, "Burada tabii esas sorun mahkemelerin kararlarını vermesinde bu kadar uzun zamanın geçmesi. 5 yıl içerisinde eğer suçüstü yapılan olaylarla ilgili bile, failleri yakalanmış olaylarla ilgili bile karar verilemiyorsa hepimizin ciddi düşünmesi ve bu noktaya bakması gerekir" dedi. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Nijer Cumhurbaşkanı Issoufou Mahamadou, Çankaya Köşkü’nde ortak basın toplantısı düzenledi. Türkiye ile Nijer arasında 15. yüzyılda başlayan ilişkilerin 1912 yılına kadar devam ettiğini belirterek, değişen dünya şartları içerisinde 1966 yılında Nijer ile diplomatik ilişkilerin yeniden kurulduğunu ifade etti. Bu ziyaretin Cumhurbaşkanlığı seviyesinde ilk ziyaret olduğunu anlatan Gül, görüşmelerde ikili ilişkilerin ele alındığını ve birçok alanda işbirliğini önümüzdeki dönemde gerçekleştireceklerini dile getirdi. Gül, "Heyetlererası yaptığımız toplantıyla, özellikle Nijer madenler konusunda, uranyum başta olmak üzere çok zengin bir ülkedir. Türkiye’nin daha faal olmasını istiyoruz, Nijer’in madenlerinin değerlendirilmesi konusunda çok güçlü işbirliğimiz olacaktır. Türk yatırımının Nijer’e gitmesini sağlayacak. Buralarda Türk şirketlerinin görev almasını ve katkı sağlamasını istiyoruz" şeklinde konuştu. Mahamadou, Nijer ile Türkiye arasındaki ilişkilerin büyükelçiliklerin açılmasıyla büyük bir ivme kazandığını anlatarak, iki ülke arasındaki ilişkinin her alanda güçlü işbirliğine dönüştüğüne dikkati çekti. Türk yatırımcıların Nijer’e gelmesini arzu ettiklerini belirten Mahamadou, iki ülke arasındaki ilişkilerin artarak devam edeceğine işaret etti. Cumhurbaşkanı Gül ile Nijer Cumhurbaşkanı Mahamadou, açıklamaları sonrası gazetecilerin sorularını cevapladı. Afrika’ya yapılan yardımlara ilişkin bir soru üzerine Gül, "Birinci neden Afrika’nın sorunlarını duyarsız kalmamak. Afrika’nın büyük sorunları vardır. Bu sorunları sadece o halklar kaldıracak durumda değildir. Bütün dünyaya yıllık insani yardımlarımız 2 milyar dolar civarında. Bizim 35 Afrika ülkesinde büyükelçilik sayımız 39’a çıkacak. İlişkilerimizi geliştirmek istiyoruz. Afrika’daki çok sayıda okulla, STK’ların faaliyetleri, bütün bunları Afrika halkının Türk halkına katkıları olarak görmek gerekir. Türkiye, Afrika ile stratejik ortaklık kuran bir ülke önümüzdeki yıl bunun ikinci zirve toplantısı yapılacak" diye konuştu. Mahamadou, Türkiye’ye gerçekleştirdiği ziyarete ilişkin, "Bu ziyaretten beklentim, Türkiye’nin bizi desteklemesi. Öncelikli sektörlerde bu desteğin sağlanması. Su son derece önemli, içilebilir suya erişim. Türkiye bu alanda Nijer halkına içilebilir suya erişimi sağlamaktadır" dedi. Bir gazetecinin, ’Eski Bakan Zafer Çağlayan’ın bir açıklaması oldu. 17 Aralık eleştirirken, ’Bir Yahudi, bir Zerdüşt, bir ateist olsa anlarım ama bunları bize yapanlar Müslümanlar’ dedi. Buna Yahudi cemaatinden bir açıklama geldi, bunu nasıl değerlendiriyorsunuz" sorusuna Cumhurbaşkanı Gül, "Bu tip söylemleri tasvir etmek mümkün değildir. Onlar tasvir edilemez. Herşeyden önce ben ne kadar çok kendi inancıma, düşünceme, inancıma başkasını saygı göstermesini istersem başkasının da dinine, inancına, görüşüne saygı göstermek durumundayız. Buna hepimizin dikkat etmesi gerekir" cevabını verdi. BERKİN ELVAN’IN HAYATINI KAYBETMESİ Gezi Parkı olaylarında yaralanarak bir süredir komada yadan Berkin Elvan’ın hayatını kaybetmesine ilişkin bir soru üzerine Gül, "Bugün sabah televizyonlarda görünce üzüldüm gerçekten üzüldüm. Bugün hayatını kaybettiğini öğrendim, ailesine başsağlığı diliyorum, acılarını paylaşıyorum. Bugün herhangi bir olay yaşanmaması için herkesin çok dikkatli olması gerektiğini, yeni acıların yaşanmasına fırsat verilmemesi gerektiğinin altını çizmek istedim. Dün de ailesiyle de konuştum, gerekli dikkat gösterilecektir. Bir kez daha üzüntülerimi paylaşmak isterim" diye konuştu. TAHLİYELER ’Tutuklulukta üst sınırı 5 yıla indiren yasal düzenlemenin ardından tahliyelerin başlamasına’ ilişkin bir soru üzerine Cumhurbaşkanı Gül, "Burada tabii esas sorun mahkemelerin kararlarını vermesinde bu kadar uzun zamanın geçmesi. 5 yıl içerisinde eğer suçüstü yapılan olaylarla ilgili bile, failleri yakalanmış olaylarla ilgili bile karar verilemiyorsa hepimizin ciddi düşünmesi ve bu noktaya bakması gerekir. Hatırlarsanız, bir süre önce Hizbullah davasından 10 yıl içerisinde mahkemeler neticelenmediği için tahliyeler gerçekleşmişti. Esas bakılması nokta bu. Bir taraftan uzun tutukluluk süreleri bir nevi cezaya dönüşüyor. Bunu gidermek gerekiyor ama diğer taraftan bu kadar uzun süre içinde karar verememek kabul edilebilir birşey değil. Onun için dediğiniz doğru, çünkü tartışmalı bir suç üstü yapılmış, failler belli, Danıştay Davası’nda da aynı durumda değil mi? Failler bulunmamış olsa hadi diyeceksiniz ki bu kadar uzun sürebilir. Aynı gün failler yakalanmış bu kadar süre geçmiş. Dolayısıyla bunların çok ciddi bir şekilde konuşulması ve gerekli tedbirlerin, yargı sürecimiz içerisinde hızlandırılması gerektiğine inanıyorum. Bununla ilgili düzenlemeler aslında yapıldı. Yargıtayın, Danıtay’ın üye sayıları artırıldı, gereken dosyaların azaltılmasıyla ilgili ama hala bu sorununun bu şekilde devam ediyor olması bizim ciddi meselelerinden birisidir. Sadece siyasi konular olunca kamuoyu tartışıyor ama bir de siyasi olmayan konu ve davalar var. Onların da derdi, acısı, sıkıntısı hiçbirimize ulaşmıyor o açıdan ülke olarak buna ciddi bir şekilde bakmamız ve bunların tartışıp çözümlerini kısa sürede bulmamız gerekir" ifadelerini kullandı. "Berkin" mesajı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Berkin Elvan’ın ölümüne çok üzüldüğünü belirterek, "Ailesine başsağlığı diliyorum" dedi. Nijerli mevkidaşı ile düzenlediği basın toplantısında, Berkin Elvan’ın vefatıyla ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Gül, "Haberi görünce çok üzüldüm gerçekten. Ailesine başsağlığı diliyorum. Yeni acıların yaşanmasına fırsat verilmemesi gerektiğinin buradan altını çizmem gerekiyor. İstanbul valisi ile dün görüşmüştüm, eminim gerekli dikkat gösterilecektir" ifadelerini kullandı.
Erdoğan İlk Turda Cumhurbaşkanı Seçilir mi Anketi 05:36
Erdoğan İlk Turda Cumhurbaşkanı Seçilir mi Anketi 73 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan Cumhurbaşkanlığı için vatandaşın da nabzını yokladı. Erdoğan'a Köşk yolunda halktan yüzde 53.6, partisinden yüzde 89 destek var.
Başbakanlık'taki Uzun Ve Sancılı Gece 06:33
Başbakanlık'taki Uzun Ve Sancılı Gece 12 izlenme - 9 ay önce Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) gerçekleştirdiği darbe girişimi sırasında yaşananlar, bürokratik mekanizmalara verilen talimatlar, yapılan müdahaleler, Başbakanlık Koordinasyon Merkezi'nce dakika dakika kaydedilirken, darbe girişimi sırasında Çankaya Köşkü ve çevresinde verilen mücadele de güvenlik kameralarının kayıtlarına yansıdı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Yemen Türküsü' 00:34
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Yemen Türküsü' 44 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolasıyla Çankaya Köşkü'nde düzenlenen resepsiyona ev sahipliği yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan resepsiyonda çalınan 'Yemen Türküsü'ne eşlik etti ve 'Burası Muş'tur olarak bilinen sözlerin doğrusunun 'Huş' olduğunu belirtti.
Erdoğan, Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Szijjarto'yu Kabul Etti 00:36
Erdoğan, Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Szijjarto'yu Kabul Etti 30 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kabulü-Erdoğan, Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Szijjarto'yu kabul ettiANKARA (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto'yu kabul etti.
Çankaya Köşkü'nde Bir Devir Sona Erdi 03:33
Çankaya Köşkü'nde Bir Devir Sona Erdi 18 izlenme - 2 yıl önce Çankaya Köşkü'nde bir devir sona erdi Çankaya Köşkü artık başbakanlık konutu olarak kullanılacak. Başbakan Ahmet Davutoğlu yabancı konuklarını burada ağırlayabilecek. Cumhurbaşkanlığı, Beştepe'ye taşındı bir devir sona erdi. Çankaya Köşkü'ndeki Cumhurbaşkanlığı forsu söküldü. Köşk, artık Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından Başbakanlık Konutu olarak kullanılacak. Danışmanları ile birlikte Çankaya Köşkü'nde çalışacak olan Başbakan, yabancı konukları da burada ağırlayacak.
Bakanlar Kurulu, Çankaya Köşkü'nde Toplandı 02:02
Bakanlar Kurulu, Çankaya Köşkü'nde Toplandı 23 izlenme - 2 yıl önce Bakanlar Kurulu, Çankaya Köşkü'nde toplandı. Daha fazlası için http://www.sondakika.com/ http://www.izlesene.com/sondakikacom kanallarını takip edebilirsiniz..
Başbakan Ahmet Davutoğlu Çankaya Köşkü'nde İşçileri Ağırladı 14:20
Başbakan Ahmet Davutoğlu Çankaya Köşkü'nde İşçileri Ağırladı 6 izlenme - 12 ay önce Başbakan Ahmet Davutoğlu Çankaya Köşkü'nde işçileri ağırladı. İşçiler Çankaya Köşkü'nde 1 Mayıs coşkusu Türkiye'deki tüm alanlarda devam ederken bir ilk yaşandı ve işçiler Çankaya Köşkü'ne çıktı.
Türkiye'nin Musul Başkonsolosluğuna Düzenlenen Baskın 01:00
Türkiye'nin Musul Başkonsolosluğuna Düzenlenen Baskın 30 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan, ABD Başkan Yardımcısı Biden ile telefonda görüştü.
Siyasette Hanımın Eli Konferansı 07:32
Siyasette Hanımın Eli Konferansı 31 izlenme - 2 yıl önce "Siyasette Hanımın Eli" konferansı-AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: "Şunu çok net söylemem gerekir ki, kadına uygulanan şiddet, asla bu dönemde artmadı ya da kadın ölümleri asla bu dönemde artmadı.
Erdoğan İlk Turda Cumhurbaşkanı Seçilir mi Anketi 05:36
Erdoğan İlk Turda Cumhurbaşkanı Seçilir mi Anketi 20 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan Cumhurbaşkanlığı için vatandaşın da nabzını yokladı. Erdoğan'a Köşk yolunda halktan yüzde 53.6, partisinden yüzde 89 destek var.
Ak Partili Kadınlardan Erdoğan'a Seçim Bağışı 01:16
Ak Partili Kadınlardan Erdoğan'a Seçim Bağışı 25 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Manisa Kadın Kolları, Cumhurbaşkanlığı seçiminde kullanılmak üzere Ziraat Bankası'nda açılan hesaba bağış yaparak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek oldu.
Cumhurbaşkanı Gül, Merkel'i kabul etti 01:13
Cumhurbaşkanı Gül, Merkel'i kabul etti 22 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Almanya Federal Cumhuriyeti Şansölyesi Angela Merkel'i Çankaya Köşkü'nde kabul etti.