Hoşgeldiniz!

çankaya üniversitesi

Çankaya Üniversitesi - Harlem Shake 00:30
Çankaya Üniversitesi - Harlem Shake 1.144 izlenme - 3 yıl önce Ankara Çankaya Üniversitesinden ibretlik bir Harlem Shake. Bu 31 saniyede herkesin kendine pay çıkaracağı bir şey olacaktır.
Çankaya Üniversitesi Matematik - Bilgisayar bölümünü anlatır mısınız? 01:25
Çankaya Üniversitesi Matematik - Bilgisayar bölümünü anlatır mısınız? 327 izlenme - 4 yıl önce Nokta'da Tasarım Uzmanı olarak çalışan Rıza Selçuk Saydam, Çankaya Üniversitesi ve Matematik - Bilgisayar bölümünü anlattı.
Hem Çalışıp Hem Okumanın Artıları Ve Eksileri Neler? 01:04
Hem Çalışıp Hem Okumanın Artıları Ve Eksileri Neler? 208 izlenme - 4 yıl önce Nokta'da Tasarım Uzmanı Olarak Çalışan Rıza Selçuk Saydam, Hem Okuyup Hem Çalışmanın Artılarını Ve Eksilerini Anlattı.
Harlem Shake - Çankaya Üniversitesi 00:30
Harlem Shake - Çankaya Üniversitesi 233 izlenme - 5 yıl önce Türkiyenin En Büyük Harlem Shake Organizasyonu Çankaya Üniversitesinde Yapıldı. Narmmus Medya Tarafından Organize Edilen Harlem Shake Etkinliğine Yaklaşık 3000 Kişi Katılmıştır. Etkinliği Sosyal Medya Sponsoru Olan Https://www.facebook.com/cankayamagazin Ve Https://www.facebook.com/cankayaogren... Sayfalarına Teşekkür Ederiz... organizasyon & Yönetmen: Narmmus Medya oyuncu: Faruk Can Özdemir kameraman: Aykut Akkan, Gökhan Gündoğdu set Fotoğrafçısı: Arda Tanrısever ses Ve Müzik Kordinatörü: Cihan Yılmaz
Suskun Sokak Film Fragmanı 02:36
Suskun Sokak Film Fragmanı 297 izlenme - 7 yıl önce YAZAN VE YÖNETEN : MUSTAFA NARMANLI YAPIM KOORDİNATORÜ: AHMET CAN SANAT YÖNETMENİ: PINAR YAVUZ & SILA GÜRBÜZ GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: TRAJİ DEWRAN SET ASİSTANI : BURAK ÇOLAK MÜZİK VE SES DİZAYN: SERKAN TÜRKOĞLU (NOCONTROL MUSİC) OYUNCULAR: İBRAHİM ŞEN, SANEM ALTUNAY, ÖYKÜ CANDAN, FATİH KORKMAZ ve HÜSEYİN ŞEN ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 2010
Türkiye Kadınlar Basketbol - Kırçiçeği Bodrum Basketbol: 74 - Çankaya Üniversitesi: 55 02:22
Türkiye Kadınlar Basketbol - Kırçiçeği Bodrum Basketbol: 74 - Çankaya Üniversitesi: 55 5 izlenme - 11 ay önce Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi play-off final grubunda Kırçiçeği Bodrum Basketbol, Çankaya Üniversitesi'ni 74-55 yendi.