Hoşgeldiniz!

cankurtaran

Dünyanın En İyi Cankurtaranı 00:50
Dünyanın En İyi Cankurtaranı 6.986 izlenme - 9 ay önce Virginia sahillerinin kumunu attıran genç ve yakışıklı cankurtaranın performansını izliyoruz
cankurtaran 00:40
cankurtaran 56.067 izlenme - 12 yıl önce ii tras olmak lazım
Cankurtaran Çocuğu Böyle Kurtardı 01:33
Cankurtaran Çocuğu Böyle Kurtardı 14.040 izlenme - 5 yıl önce Cankurtaran Çocuğu Böyle Kurtardı
Kadın Plajında Erkek Cankurtaran Tepkisi 00:54
Kadın Plajında Erkek Cankurtaran Tepkisi 3.541 izlenme - 3 yıl önce Zonguldak’ta salı ve perşembe günleri kadınlara tahsis edilen kapuz plajı’nda tatilcilerden bazıları, erkek cankurtaranların görev yapmasına tepki gösteriyor.
Dalga Havuzunda Boğulmak Üzere Olan Çocuğu Kurtaran Cankurtaran 01:24
Dalga Havuzunda Boğulmak Üzere Olan Çocuğu Kurtaran Cankurtaran 1.820 izlenme - 3 yıl önce Dalga havuzunda simidi ters dönen çocuğun çırpınışlarını gören cankurtaranın müthiş refleksi ve zaman kaybetmeden olaya müdahil olmasını izliyoruz.
Cankurtaran Sexy Kızlar :)) 01:34
Cankurtaran Sexy Kızlar :)) 4.748 izlenme - 9 yıl önce tabi insanda biraz şans olmalı :))
Nazlı Su Cankurtaran 'You Know I'm No Good' - O Ses Türkiye (18 Aralık Pazar) 02:21
Nazlı Su Cankurtaran 'You Know I'm No Good' - O Ses Türkiye (18 Aralık Pazar) 1.104 izlenme - 1 yıl önce O Ses Türkiye sahnesine çıkan Nazlı Su Cankurtaran 'You Know I'm No Good' şarkısını seslendirdi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Türk Usulü Sapık Ve Sorgulanması 02:36
Türk Usulü Sapık Ve Sorgulanması 1.850 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam işin içine girdiği zaman sinema filmi daha başlangıçta sanat eserine dönüşür. Katilden kaçarken memelerini rahatça sergileyen kurban, kameraya göz kırpan sapık katil ve pencereden aşağı düşen vitrin mankeni önemli ayrıntılardır. Polislerimizin sorgulama şekliyse dosta güven düşmana korku vermektedir.
Fransız Polislerin Sel ile Mücadelesi 01:50
Fransız Polislerin Sel ile Mücadelesi 1.084 izlenme - 2 yıl önce Cankurtarmak için okyanusa açılan Fransız polisinin işleri umdukları gibi gitmiyor.Bu videodan anlıyoruz ki Fransız polisinin de bizim polislerimizden eksik kalır bi yönü yok. https://www.youtube.com/watch?v=T8EX5RpLb2E
kadın can kurtaran olursa :))) 00:34
kadın can kurtaran olursa :))) 3.086 izlenme - 9 yıl önce
Salim Cankurtaran - Payduşka 03:09
Salim Cankurtaran - Payduşka 2.122 izlenme - 6 yıl önce
Ayaklı Cankurtaran Mobil Sağlık Projesi 01:20
Ayaklı Cankurtaran Mobil Sağlık Projesi 786 izlenme - 2 yıl önce Akıllı telefonlara ücretsiz indirilecek mobil aplikasyon sayesinde ambulans öncesi ilk yardım ve OED'nin devreye girmesi ile hayatlar kurtarılması hedefleniyor. Ani kalp durmasında %1 olan hayatta kalma oranı ilk 1-2 dakikada ayaklı cankurtaranların mağdur kişiye ulaşması sayesinde ` düzeyine çıkabilir. Proje Telif Hakkı: Doç. Dr. Mutlu Vural Proje Kullanım Hakkı: Hayatta Kal Derneği Proje Yazılım Geliştirici: Birleşik Medya&Sağlık AŞ KAMU SPOTU Oyuncular: Özhan Carda, Burçin Abdullah, Teoman Gelmez, Fidan Kurt, Mustafa Kemal Dolaşır Yönetmen: Haydar Işık Metin Yazarı&Tıbbi Danışman: Doç. Dr. Mutlu Vural Seslendirme: Engin Alkan Montaj: Yalçın Yıldız Kuaför&Makyaj: Serdar Kürnek
Uyarıya Uymayan Genci Cankurtaranların Denizde Dövmesi 01:14
Uyarıya Uymayan Genci Cankurtaranların Denizde Dövmesi 229 izlenme - 7 ay önce İstanbul Caddebostan'da cankurtaranlar, sahilde bir kişiyi tekme tokat dövdü. Nedeni, o gencin cankurtaranların "Açılmayın“ uyarısına aldırış etmemesiymiş.
Havuza İşeyen Cankurtaran :)) 01:28
Havuza İşeyen Cankurtaran :)) 2.214 izlenme - 10 yıl önce yok artık:)
Axe Apollo - Cankurtaran Tv Reklamı 00:30
Axe Apollo - Cankurtaran Tv Reklamı 1.090 izlenme - 5 yıl önce AXE Apollo - Cankurtaran TV Reklamı
Salim Cankurtaran - Rodop Dağları 03:49
Salim Cankurtaran - Rodop Dağları 837 izlenme - 6 yıl önce
Cankurtaran Sutyen 00:12
Cankurtaran Sutyen 958 izlenme - 8 yıl önce
CHP'li Yasemin Öney Cankurtaran'dan Skandal Açıklama 01:45
CHP'li Yasemin Öney Cankurtaran'dan Skandal Açıklama 296 izlenme - 2 yıl önce CHP'li Yasemin Öney Cankurtaran, Özel Harekat ve polislerin Güneydoğu'ya gönülsüz gittiğini söyledi. Türk askerinin Güneydoğu'da uyguladığı savaş taktiklerini İsrail ordusunun Gazzeli müslümanlara uyguladığı yönteme benzeten CHP'li Yasemin Öney Cankurtaran özel harekat ve polislerin Güneydoğu'ya gitmek istemediği ve görev değişikliği istediğini ifade etti. 1000 ÖZEL HAREKATÇININ SAVAŞMAK İSTEMEDİĞİ İÇİN GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ İSTEDİĞİNİ SAVUNDU Cankurtaran, görev değişikliği için imza verenlerin 1000 kişi olarak açıklandığını dile getirdi. Özel Harekat'ın PKK ile savaşmak istemediğini söyleyen CHP'li vekilin Mehmetçiğin operasyon taktiğini İsrail'e, bölgedeki teröristleri ise Filistinlilere benzetmesi tepki çekmişti "SURİYE'DEKİ SAVAŞIN KOPYASI YAŞANIYOR" Cankurtaran, “Suriye'deki iç savaşın bir kopyası resmen Türkiye'de yaşanıyor, hatta daha acısı yaşanıyor. Zira Suriye'de bir adı var. Türkiye'de üstelik Güneydoğuda olanların gizlendiği bambaşka, çok daha derin bir savaş var. Kimin savaşı çıkardığı, merminin, topun nereden geldiği belli olmayan başka bir savaşımız var" dedi.
Karasu Cankurtaran Eylemi 02:42
Karasu Cankurtaran Eylemi 459 izlenme - 4 yıl önce Karasu Cankurtaran Eylemi
cankurtaran kursu 01:58
cankurtaran kursu 563 izlenme - 7 yıl önce cankurtaran kursu bronz gümüş
İzmit'te Kızı 4. Kattan Atlarken Mahalleliyi Düşünen Anne 01:32
İzmit'te Kızı 4. Kattan Atlarken Mahalleliyi Düşünen Anne 57 izlenme - 5 ay önce İZMİT'te, lise öğrencisi 16 yaşındaki B.N.A. 4'üncü kattaki evlerinin penceresine çıkarak intihar etmek istedi. İtfaiye önlem alırken, kendini aşağı bırakan genç kız hava yastığının üstüne düştü. Anne G.A. kızına kendilerini rezil ettiğini söyleyerek, tepki gösterdi.
Boğulan İnsanı Kurtarmak İçin Eğitilmiş Köpek 00:33
Boğulan İnsanı Kurtarmak İçin Eğitilmiş Köpek 505 izlenme - 3 yıl önce Olay basit, insan boğuluyor, köpek kardeş kurtarıyor. İnsan boğuluyor, köpek kardeş atlıyor suya kurtarıyor! Duygusal bir varlık bu köpek denen yaratık, seviyor ve "düşünebiliyor"(her ne kadar düşünemediği yazsada bazı yerlerde) İyi seyirler.
Salim Cankurtaran - Zeynep Aliş 02:10
Salim Cankurtaran - Zeynep Aliş 644 izlenme - 6 yıl önce
Hasan Aga 00:35
Hasan Aga 715 izlenme - 9 yıl önce hasan aganın oyun stili
Salim Cankurtaran - Sarı Kavun Dilimi 01:45
Salim Cankurtaran - Sarı Kavun Dilimi 566 izlenme - 6 yıl önce
bayan cankurtaran farkı 00:30
bayan cankurtaran farkı 515 izlenme - 8 yıl önce
Şile Cankurtaran Ekibi - Ölümcül Tatbikat 01:15
Şile Cankurtaran Ekibi - Ölümcül Tatbikat 305 izlenme - 3 yıl önce Şile karasularının ne kadar tehlikeli olduğunu cümle alem bilir, fakat bir tehlike daha var ki, Kemal Sunal filmlerini aratmıyor. Yaşıyoooor yaşıyoooor! (Evde denemeyin)
Ultra Hızlı Cankurtaran Salı 00:51
Ultra Hızlı Cankurtaran Salı 187 izlenme - 3 yıl önce Can kurtaralım derken, açarken kendileri ölecekti.
cankurtaran köyü 03:45
cankurtaran köyü 934 izlenme - 9 yıl önce
Beyşehir Sağlık 10:13
Beyşehir Sağlık 922 izlenme - 9 yıl önce