Hoşgeldiniz!

cankurtaran

Cankurtaran Çocuğu Böyle Kurtardı 01:33
Cankurtaran Çocuğu Böyle Kurtardı 13.974 izlenme - 3 yıl önce Cankurtaran Çocuğu Böyle Kurtardı
Fransız Polislerin Sel ile Mücadelesi 01:50
Fransız Polislerin Sel ile Mücadelesi 966 izlenme - 4 ay önce Cankurtarmak için okyanusa açılan Fransız polisinin işleri umdukları gibi gitmiyor.Bu videodan anlıyoruz ki Fransız polisinin de bizim polislerimizden eksik kalır bi yönü yok. https://www.youtube.com/watch?v=T8EX5RpLb2E
Dalga Havuzunda Boğulmak Üzere Olan Çocuğu Kurtaran Cankurtaran 01:24
Dalga Havuzunda Boğulmak Üzere Olan Çocuğu Kurtaran Cankurtaran 1.722 izlenme - 1 yıl önce Dalga havuzunda simidi ters dönen çocuğun çırpınışlarını gören cankurtaranın müthiş refleksi ve zaman kaybetmeden olaya müdahil olmasını izliyoruz.
Kadın Plajında Erkek Cankurtaran Tepkisi 00:54
Kadın Plajında Erkek Cankurtaran Tepkisi 2.754 izlenme - 2 yıl önce Zonguldak’ta salı ve perşembe günleri kadınlara tahsis edilen kapuz plajı’nda tatilcilerden bazıları, erkek cankurtaranların görev yapmasına tepki gösteriyor.
Ayaklı Cankurtaran Mobil Sağlık Projesi 01:20
Ayaklı Cankurtaran Mobil Sağlık Projesi 702 izlenme - 8 ay önce Akıllı telefonlara ücretsiz indirilecek mobil aplikasyon sayesinde ambulans öncesi ilk yardım ve OED'nin devreye girmesi ile hayatlar kurtarılması hedefleniyor. Ani kalp durmasında %1 olan hayatta kalma oranı ilk 1-2 dakikada ayaklı cankurtaranların mağdur kişiye ulaşması sayesinde ` düzeyine çıkabilir. Proje Telif Hakkı: Doç. Dr. Mutlu Vural Proje Kullanım Hakkı: Hayatta Kal Derneği Proje Yazılım Geliştirici: Birleşik Medya&Sağlık AŞ KAMU SPOTU Oyuncular: Özhan Carda, Burçin Abdullah, Teoman Gelmez, Fidan Kurt, Mustafa Kemal Dolaşır Yönetmen: Haydar Işık Metin Yazarı&Tıbbi Danışman: Doç. Dr. Mutlu Vural Seslendirme: Engin Alkan Montaj: Yalçın Yıldız Kuaför&Makyaj: Serdar Kürnek
Cankurtaran Sexy Kızlar :)) 01:34
Cankurtaran Sexy Kızlar :)) 4.521 izlenme - 7 yıl önce tabi insanda biraz şans olmalı :))
Türk Usulü Sapık Ve Sorgulanması 02:36
Türk Usulü Sapık Ve Sorgulanması 1.523 izlenme - 2 yıl önce Yeşilçam işin içine girdiği zaman sinema filmi daha başlangıçta sanat eserine dönüşür. Katilden kaçarken memelerini rahatça sergileyen kurban, kameraya göz kırpan sapık katil ve pencereden aşağı düşen vitrin mankeni önemli ayrıntılardır. Polislerimizin sorgulama şekliyse dosta güven düşmana korku vermektedir.
uyanık cankurtaran 01:28
uyanık cankurtaran 4.433 izlenme - 10 yıl önce Adam sıcakta oturmaktan sıkılmış. Keyfinede çok düşkün hani...
kadın can kurtaran olursa :))) 00:34
kadın can kurtaran olursa :))) 3.075 izlenme - 7 yıl önce
Salim Cankurtaran - Payduşka 03:09
Salim Cankurtaran - Payduşka 1.891 izlenme - 5 yıl önce
Axe Apollo - Cankurtaran Tv Reklamı 00:30
Axe Apollo - Cankurtaran Tv Reklamı 1.076 izlenme - 4 yıl önce AXE Apollo - Cankurtaran TV Reklamı
havuza işeyen cankurtaran :)) 01:28
havuza işeyen cankurtaran :)) 2.206 izlenme - 8 yıl önce yok artık:)
Karasu Cankurtaran Eylemi 02:42
Karasu Cankurtaran Eylemi 444 izlenme - 2 yıl önce Karasu Cankurtaran Eylemi
Boğulan İnsanı Kurtarmak İçin Eğitilmiş Köpek 00:33
Boğulan İnsanı Kurtarmak İçin Eğitilmiş Köpek 460 izlenme - 2 yıl önce Olay basit, insan boğuluyor, köpek kardeş kurtarıyor. İnsan boğuluyor, köpek kardeş atlıyor suya kurtarıyor! Duygusal bir varlık bu köpek denen yaratık, seviyor ve "düşünebiliyor"(her ne kadar düşünemediği yazsada bazı yerlerde) İyi seyirler.
CHP'li Yasemin Öney Cankurtaran'dan Skandal Açıklama 01:45
CHP'li Yasemin Öney Cankurtaran'dan Skandal Açıklama 116 izlenme - 6 ay önce CHP'li Yasemin Öney Cankurtaran, Özel Harekat ve polislerin Güneydoğu'ya gönülsüz gittiğini söyledi. Türk askerinin Güneydoğu'da uyguladığı savaş taktiklerini İsrail ordusunun Gazzeli müslümanlara uyguladığı yönteme benzeten CHP'li Yasemin Öney Cankurtaran özel harekat ve polislerin Güneydoğu'ya gitmek istemediği ve görev değişikliği istediğini ifade etti. 1000 ÖZEL HAREKATÇININ SAVAŞMAK İSTEMEDİĞİ İÇİN GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ İSTEDİĞİNİ SAVUNDU Cankurtaran, görev değişikliği için imza verenlerin 1000 kişi olarak açıklandığını dile getirdi. Özel Harekat'ın PKK ile savaşmak istemediğini söyleyen CHP'li vekilin Mehmetçiğin operasyon taktiğini İsrail'e, bölgedeki teröristleri ise Filistinlilere benzetmesi tepki çekmişti "SURİYE'DEKİ SAVAŞIN KOPYASI YAŞANIYOR" Cankurtaran, “Suriye'deki iç savaşın bir kopyası resmen Türkiye'de yaşanıyor, hatta daha acısı yaşanıyor. Zira Suriye'de bir adı var. Türkiye'de üstelik Güneydoğuda olanların gizlendiği bambaşka, çok daha derin bir savaş var. Kimin savaşı çıkardığı, merminin, topun nereden geldiği belli olmayan başka bir savaşımız var" dedi.
Salim Cankurtaran - Rodop Dağları 03:49
Salim Cankurtaran - Rodop Dağları 796 izlenme - 5 yıl önce
Cankurtaran Sutyen 00:12
Cankurtaran Sutyen 946 izlenme - 7 yıl önce
cankurtaran kursu 01:58
cankurtaran kursu 545 izlenme - 6 yıl önce cankurtaran kursu bronz gümüş
Şile Cankurtaran Ekibi - Ölümcül Tatbikat 01:15
Şile Cankurtaran Ekibi - Ölümcül Tatbikat 249 izlenme - 2 yıl önce Şile karasularının ne kadar tehlikeli olduğunu cümle alem bilir, fakat bir tehlike daha var ki, Kemal Sunal filmlerini aratmıyor. Yaşıyoooor yaşıyoooor! (Evde denemeyin)
Salim Cankurtaran - Zeynep Aliş 02:10
Salim Cankurtaran - Zeynep Aliş 604 izlenme - 5 yıl önce
Hasan Aga 00:35
Hasan Aga 712 izlenme - 7 yıl önce hasan aganın oyun stili
Salim Cankurtaran - Sarı Kavun Dilimi 01:45
Salim Cankurtaran - Sarı Kavun Dilimi 528 izlenme - 5 yıl önce
Ultra Hızlı Cankurtaran Salı 00:51
Ultra Hızlı Cankurtaran Salı 150 izlenme - 2 yıl önce Can kurtaralım derken, açarken kendileri ölecekti.
bayan cankurtaran farkı 00:30
bayan cankurtaran farkı 512 izlenme - 6 yıl önce
Batan Gemiden Son Anda Kurtulmak 01:46
Batan Gemiden Son Anda Kurtulmak 182 izlenme - 2 yıl önce Geminin batmasına saniyeler kala, helikopterle ulaşan can görevliler, gemidekileri kurtarmayı başarıyor.
Küçük Kızın Tam Boğulmak Üzereyken Kurtarılma Anı 00:38
Küçük Kızın Tam Boğulmak Üzereyken Kurtarılma Anı 108 izlenme - 1 yıl önce Küçük Kızın Tam Boğulmak Üzereyken Kurtarılma Anı Küçük kızın denizde boğulurken son anda kurtarılması anlarına tanık oluyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kahraman Cankurtaran! 01:23
Kahraman Cankurtaran! 32 izlenme - 4 ay önce Onlarca kişi yanlarındaki küçük kızın boğulmak üzere olduğundan habersiz eğlenirken, cankurtaran olayı fark edip kızı kurtardı ABD’nin South Carolina eyaletindeki bir dalga havuzunda meydana gelen olay şöyle gelişti: Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, pek çok yetişkin ve çocuğun yüzdüğü kalabalık havuza yapay dalgalar verilmeye başlandı. Bu esnada, olası bir tehlikeye karşı havuzun müşterilerini izleyen cankurtaranlardan biri, küçük bir kızın dalgalar arasında batıp çıktığını ve boğulmak üzere olduğunu fark etti. Kalabalık havuza atlayarak suyun içinde küçük kızı bulmaya çalışan cankurtaran, kızı hızlı bir şekilde yakalayarak havuzun dışına çıkarmayı başardı. Bu korkutucu olay sonrasında, havuzun dalga fonksiyonu acilen kapatıldı. İsmi açıklanmayan cankurtaran küçük kızın ailesine saatler sonra ulaştığını belirterek “Ben bu işi 18 yıldır yapıyorum ve ailesi tarafından göz kulak olunmayan küçük çocukları her gördüğümde şaşkına dönüyorum” dedi.
Cankurtaranın Denizle İmtihanı 00:50
Cankurtaranın Denizle İmtihanı 172 izlenme - 2 yıl önce Boğulmak üzere olan şahsı kurtarmaya giden cankurtaranın başarısızlığı, izleyenleri gülme krizine soktu. Tarih boyunca görülmüş en kötü cankurtaran izleyenleri şaşkına çevirdi. Plajda cankurtaran olarak çalışan adam, denizden gelen imdat sesiyle hemen harekete geçti. Eline aldığı paletleri denizin kıyısında giymeyi başaran adam, dalarak hızlıca olay yerine doğru yüzmeye başladı.
Cankurtaranlar Kemer'de Yarıştı 08:10
Cankurtaranlar Kemer'de Yarıştı 143 izlenme - 2 yıl önce Halil ÖNCÜ ( KEMER ) - Bu yıl 3.sü gerçekleştirilen Cankurtaranlar Yarışması Kemer'in en özel ve güzel koylarından birisi olan Ayışığı koyunda gerçekleştiril...
cankurtaran köyü 03:45
cankurtaran köyü 920 izlenme - 8 yıl önce