Hoşgeldiniz!

canlanan

Canlanan Şovalye(Şaka 01:42
Canlanan Şovalye(Şaka 4.299 izlenme - 10 yıl önce
Canlanan Oyuncaklar Kamera Şakası - Brezilya 04:58
Canlanan Oyuncaklar Kamera Şakası - Brezilya 1.674 izlenme - 3 yıl önce brezilyada yapılan bu kamera şakası tam anlamıyla alta doldurtan cinstenmiş. cüceleri bir güzel hazırlayıp kutulara oyuncak bebek gibi koymuşlar, kutularındaki grafikler filanda çok muazzam, bayağı bi çalışılmış ve de çok güzel bir kamera şakası olayı çıkmış ortaya. evet biz de olsa, ben olsam yorumlarınıza kalıyor meydan.
Ölü Balığın Dirilmesi! 00:59
Ölü Balığın Dirilmesi! 1.325 izlenme - 3 yıl önce Hayvanın (büyük ihtimal canlıyken) kesildikten sonra dahi hareketlenişini hayretler içinde izliyoruz.
Müzede Canlanan Şövalye Kamera Şakası 01:42
Müzede Canlanan Şövalye Kamera Şakası 1.248 izlenme - 7 yıl önce müzede canlanan şövalye kamera şakası
canlanan heykel şakası 01:42
canlanan heykel şakası 1.137 izlenme - 8 yıl önce canlanan heykel şakası
Koltuk Canlanırsa - Şaka 01:28
Koltuk Canlanırsa - Şaka 385 izlenme - 5 yıl önce Koltuk Canlanırsa - Şaka
Kızarmış Balık Hareket Ediyor 00:30
Kızarmış Balık Hareket Ediyor 15 izlenme - 3 ay önce Çin'in Hunan Eyaletindeki Hengyang şehrindeki bir markette kızartılmış bir balığın hareket ettiği görenler şaşkınlıktan çığlık attılar.
Canlanan Baskılar Lc Waikikiden Wear 4d Tshirt Aldık Denedik, Eğlenceli Çocuk Videosu 14:30
Canlanan Baskılar Lc Waikikiden Wear 4d Tshirt Aldık Denedik, Eğlenceli Çocuk Videosu 24 izlenme - 9 ay önce Merhaba ben elif ; 4 yaşındayım ; oyun oynamayı , oyuncaklarımla vakit geçirmeyi , dans etmeyi çok severim. Bazen oyuncaklarım bazen annem ve babamla oynadığım oyunlarımı sizinle paylaşacağım. Videolarımı izledikten sonra beğenirseniz ve kanalıma abone olursanız çok sevinirim. sizinle hergün yeni sürpriz videolar paylaşmaya çalışacağım, Kendinize iyi bakın, anne ve babanızı üzmeyin.. Hergün süt içmeyi ve iyi beslenmeyi unutmayın .. Ha birde Türkiyemizi çok ama çok çok çok sevin .. HI!My name is Elif İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate Facebook : https://www.facebook.com/PRENSESELİFTV My twitter : https://twitter.com/PEprensesselif My instagram : https://www.instagram.com/ELİFELİFTV
Limon suyuyla canlanan balık 01:39
Limon suyuyla canlanan balık 84 izlenme - 6 yıl önce Limon suyuyla canlanan balık
 Kapı tokmağı canlanırsa! 01:11
Kapı tokmağı canlanırsa! 61 izlenme - 5 yıl önce Canlanan tokmak