Hoşgeldiniz!

canlı yayın kavgası

Canlı Yayında Kavga Çıktı Müge Anlı Yayını Kesti! (Müge Anlı 29 Mart Salı) 01:37
Canlı Yayında Kavga Çıktı Müge Anlı Yayını Kesti! (Müge Anlı 29 Mart Salı) 16.289 izlenme - 1 yıl önce Fatma Karaciğa cinayetinin konuşulduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü bölümünde baba ve oğul arasında tartışma çıkınca canlı yayına ara verildi. Hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yaklaşık 20 gün önce öldürüldüğü ortaya çıkan Fatma Karaciğa'nın katili kim? Karaciğa'nın akrabaları kadının ailesi içinde neler yaşadığını anlattı.
Hakan Ural Rasim Ozan ve Ahmet Çakar'ın Kavgası 02:22
Hakan Ural Rasim Ozan ve Ahmet Çakar'ın Kavgası 17.684 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol adlı programda dün gece ilginç bir tartışma yaşandı. ÇAKAR, ÇILGINA DÖNDÜ Hakan Ural'ın "Ben bu varlıklara açık net diyeceğimi dedim gram ciğer yürek böbrek dalağınız varsa ..geçersiniz karsıma canlı yayında, ama yanınıza oturacağım bu Ahmet'le" tweeti sonrası ise Ahmet Çakar adeta çılgına döndü.
Esra Erol'un Programında Alenî Kavga Çıkması 01:07
Esra Erol'un Programında Alenî Kavga Çıkması 10.403 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'un dünkü programında 2 kişi arasında sözlü tartışma sonrası fiziki temas başladı. Diğer evlennmek isteyen damat adaylarının araya girmesiyle kavga daha fazla büyümeden sonlandı.
Dilber Ay Canlı Yayında Çıldırıyor!(Küfür İçerir) 04:15
Dilber Ay Canlı Yayında Çıldırıyor!(Küfür İçerir) 6.914 izlenme - 2 yıl önce Dilber Ay bu dobra insan...Adamın üstüne yürüdü mü tırstırır..O ne tarz o ne bıçkın delikanlılıktır...Valla kafa kol bir girer dalağını alıp çıkar...İşte Su Gibi nin seneler önce yayınlanan programında çocuğunu evlatlık verip üstüne de para almaya çalışan kadını görünce dayanamıyor ve dalıyor....
Gürcistan'daki Canlı Yayında Bardak Savaşı 01:00
Gürcistan'daki Canlı Yayında Bardak Savaşı 3.267 izlenme - 1 yıl önce Gürcistan'da canlı yayın yapan bir televizyon programında ortalık fena karıştı. Muhalif vekil eski bakana su dolu bardak fırlattı. Eski bakan çılgına döndü. Modaratör araya girdi ancak tarafları bir türlü sakinleştiremedi. Olayın ardından programa bir süre ara verildi.
Mısır Televizyonunda Başörtüsü Kavgası 00:43
Mısır Televizyonunda Başörtüsü Kavgası 2.353 izlenme - 10 ay önce Mısırlı Avukat Nebih el-Vaş ve İmam Mustafa Raşid Mısır'da yayın yapan bir televizyon kanalında canlı yayında kavga etti. Mısırlı Avukat, İslam hakkında tartışmalı görüşleriyle tanınan İmam Mustafa Raşid'in "başörtüsü dini bir görev değil, kültürel simgedir" sözleri üzerine canlı yayında ayakkabısını çıkararak imama saldırdı.
Gürcü Milletvekillerinin Canlı Yayında Kavgası 00:24
Gürcü Milletvekillerinin Canlı Yayında Kavgası 1.025 izlenme - 1 yıl önce Canlı yayında bağımsız milletvekilinin rüşvet almakla suçlaması sonrasında birbirlerini yumruklaması...
Canlı Yayında Feci Kavga 02:12
Canlı Yayında Feci Kavga 6.589 izlenme - 8 yıl önce yavaş gel
Canlı Yayın Dayakları 01:16
Canlı Yayın Dayakları 5.351 izlenme - 9 yıl önce kptum walla
Şahmaral ve Ümmüye Canlı Yayın Kavgası! 02:48
Şahmaral ve Ümmüye Canlı Yayın Kavgası! 1.639 izlenme - 3 yıl önce Şahmaral , o yıllarda paylaşılamayan erkek Hüsnü Şenlendirici ile bir şeyler yaşadığını ve Deniz Seki’yi kendisiyle aldattığı iddiasında.Ümmüye, Kibariye’nin eşine özelliklikle kilo aldırarak askere gitmesini önlemeye çalıştığını savunuyor ve 2007 yılında aniden canlı yayında kapışıyorlar.Saffet Soykal da bonus.Müge Anlı ve Pakize Suda ise tarafları ayırmaya çalışıyor...
Rasim Ozan Kütayhalı - Ertem Şener Canlı Yayın Kavgası 02:31
Rasim Ozan Kütayhalı - Ertem Şener Canlı Yayın Kavgası 1.296 izlenme - 2 yıl önce Şike olayları sonrasında Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'ın konuk olacağı programın iptal edilmesi üzerine konuşulduğu sırada Rasim Ozan ile Ertem Şener birbirine girdi.Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş..
Eski Vekil Ve İslamcı Liderin Canlı Yayında Birbirine Girmesi 00:56
Eski Vekil Ve İslamcı Liderin Canlı Yayında Birbirine Girmesi 31 izlenme - 2 hafta önce Lübnan Devlet Televizyonu'nda bir tartışma programında 2 konuk, kavgaya tutuştu. Beşar Esad destekçisi ve Suriye eski milletvekili Ahmad Salaş, Sünni İslamcı lider Bilal Dakmak'la "Bel Moubashar" adlı tartışma programında birbirine girdi.
Ne Dedin Sen? Çat! 01:45
Ne Dedin Sen? Çat! 1.513 izlenme - 3 yıl önce Türk televizyon tarihinin en komik olaylarından biri, genel kültürümüze saygı değer bir katkıda bulunmuş olan görüntüler admin notu: biz bunu oyun diye üniversitede oynardık. Nasıl oyun demeyin, oyun işte.
Canlı Yayında Hunharca Kavga Etmek 02:12
Canlı Yayında Hunharca Kavga Etmek 1.188 izlenme - 3 yıl önce Yalçın abide bile böylesini görmemiştim ben. Gerçeği söylemek gerekirse Türkiye mi len burası diye düşünecekken adamın suratı gördüm ooh değilmiş dedim. İyi seyirler efenim.
Canlı Yayında Birbirlerine Masayla Dalan Konuklar 01:18
Canlı Yayında Birbirlerine Masayla Dalan Konuklar 883 izlenme - 3 yıl önce Suriye'de canlı yayında kavga çıktı. Bu kadar komik kavga görülmedi. Canlı yayında masayla saldırdılar. Suriye'de canlı yayın kavgası çıkınca canlı yayın küfür olmasa bile bu kadar komik kavga görülmedi. canlı yayın kavgaları arasında yer alan kavga canlı yayın fena kavga ettiler. İki adam masayı kaldırıp birbirine saldırdı. Haberlere konu olan video. Canlı yayında inanılmaz kavga! Suriye rejimini savunan yorumcu ile rejim karşıtı konuk televizyon programında canlı yayında stüdyoyu birbirine katıyor. Ürdün'de yayın yapan bir televizyon programına katılan Suriye rejimi karşıtı ve onun destekçisi iki konuk arasında ateşli bir tartışma başladı. Konuklardan biri, karşısındakinin Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esed'i savunmasına hazmedemedi. Asabi konuklar saniyelerce tartıştıktan sonra fiili müdahaleye geçti ve ortada bulunan masayı söktü.
Ahmet Çakar'ın Canlı Yayında Als Kavgası - Beyaz Futbol 04:54
Ahmet Çakar'ın Canlı Yayında Als Kavgası - Beyaz Futbol 1.004 izlenme - 2 yıl önce Ümit Özat'ın Elazığspor'un başına gelmesinin ardından yeni döneme eski Fenerbahçeli futbolcu Abdülkerim Durmaz'ı da alarak devam eden Beyaz Futbol ekibi dün gece programın sonunda ALS hastalığına dikkat çekmek istemiş. Fakat Ahmet Çakar bu olaya baş kaldırınca Sinan Engin biraz darılmış gibi. "Komik" kategorisine ekliyorum çünkü dünkü program kesinlikle komediydi. Çoğu sit-com dizilerinden daha iyiydi. Neyse efendim, izleyelim..
Adnan Oktar İle Rasim Ozan Kütahyalı Kavgası (Adalet Masası) 05:27
Adnan Oktar İle Rasim Ozan Kütahyalı Kavgası (Adalet Masası) 1.145 izlenme - 4 yıl önce Tv ekranlarında bu akşam büyük bir kavgaya tanık olduk. Rasim ozan kütahyalı ve adnan oktar bir anda birbirine girince bakın ortalık nasıl karıştı. İşte o büyük kavga anı sizlerle. Adnan Oktar: Bana Böyle soru soramassın ağzını topla terbiyeli konuş Al bunu yayından al al
Canlı Yayında Böyle Kavga Görülmedi(Umut Ballı) 00:46
Canlı Yayında Böyle Kavga Görülmedi(Umut Ballı) 1.811 izlenme - 8 yıl önce canlı yayında adam tekvando yapıyor , umut burayada el attı izleyin ve görün
Adana'da Canlı Yayına Yakalanan Kavga 01:25
Adana'da Canlı Yayına Yakalanan Kavga 810 izlenme - 3 yıl önce İnönü parkı önüne trafik sorununu görmek ve halktan izlenimler edinmek için gidenKenanTürkart'ın önünde çıkan, tam da işlenen konuya parmak basan kavgaya yorumu.
En Popüler Türk Canlı Yayın Kavgaları 10:32
En Popüler Türk Canlı Yayın Kavgaları 43 izlenme - 4 ay önce
Canlı Yayında Kurban Kavgası 01:00
Canlı Yayında Kurban Kavgası 503 izlenme - 3 yıl önce Beyaz tv'de canlı yayında ilginç bir olay yaşandı.Esnaf ile vatandaş kurbanlık için Pazarlığa tutuşmuşken müşteri 500 Tl'ye inmeyen satıcıya birden alevleniverdi.
Adnan Aybaba Ve Mehmet Baransu Kavgası - Serbest Vuruş 06:01
Adnan Aybaba Ve Mehmet Baransu Kavgası - Serbest Vuruş 559 izlenme - 2 yıl önce Serbest Vuruş programında yorumcular Adnan Aybaba ile Mehmet Baransu canlı yayında kavga etti. Reklam arasında Mehmet Baransu Aybaba'nın üzerine yürüdü. Bu olay sonrasında Adnan Aybaba stüdyoyu terketti. Belgeleriyle hükümeti bitiricem diyen adam adnan aybaba gibi ortalama bir insanla reyting uğruna kavgaya tutuşuyor üzerine yürüyor.
Sivilce Yüzünden Kavga Edip Canlı Yayını Terketmek 04:14
Sivilce Yüzünden Kavga Edip Canlı Yayını Terketmek 456 izlenme - 3 yıl önce Doğal yollardan sivilcelerle nasıl başedildiğini anlatan Şems Arslan'a programın sunucusu Prof. Dr. Osman Müftüoğlu'ndan itiraz geldi. İkili arasında soğuk rüzgarların estiği programda, konuk olarak katılan güzellik uzmanı programı terk etti. Programın diğer sunucusu Ebru Akel, programı terk eden konuğun arkasından sert konuştu. Ebru Akel, "bu şekilde davranan birisini hiç kimse programına çağırmaz" dedi.
Canlı Yayında Ayakkabı Fırlatıp Silah Çekmek 01:03
Canlı Yayında Ayakkabı Fırlatıp Silah Çekmek 398 izlenme - 3 yıl önce Olay Ürdün'ün yerel bir tv kanalında geçiyor... Muhtemelen tartışan kişiler parti vekilleri, bir birlerine laf sokup ortam iyice geriliyor. Tv programını sunan arkadaş her ne kadar tartışmaya mudehale etsede pek işe yaramıyor. Tartışan iki kişiden en agrasif olan adam önce karşısındaki kişiye ayakkabısını fırlatıyor bunlada yetinmeyen adam belinden silahını çekip tartıştığı kişiye canlı yayında silahını doğrultuyor.
Big Brother Türkiye'de Büyük Kavga 02:15
Big Brother Türkiye'de Büyük Kavga 26 izlenme - 4 ay önce Big Brother Türkiye evinde yarışmacılar Funda ve Rezan arasında büyük bir kavga yaşandı.Kavga sonucunda diskalifiye yaşanıp yaşanmadığı henüz bilinmiyor.
Andy Kaufman'ın Meşhur Canlı Yayın Kavgası 05:41
Andy Kaufman'ın Meşhur Canlı Yayın Kavgası 248 izlenme - 2 yıl önce Döneminin en ünlü komedyenlerinden Andy Kaufman 1981 yılında konuk oyuncu olduğu canlı yayınlanan Fridays TV Show'da bir skeç sırasında aniden duraksıyor ve bunları söyleyemem demeye başlıyor. karşısındaki Michael Rİchards (Seindfield dizisinde Kramer rolüyle gönüllere taht kurmuştur kendisi) sinirli bir şekilde kalkarak repliklerin olduğu kartonları önüne fırlatıyor ve olaylar gelişiyor. Sonrasında yapımcı ve kendisi bu olayın skecin parçası olduğunu belirten açılamalar yaptılarsa da kimse inanmamıştır. Jim Carrey'in Man On The Moon filmini izleyenler bu olayın filmde de aynı şekilde geçtiğini hatırlayacaklardır.
İbrahim Tatlıses ve Muazzez Abacı birbirine girdi. 04:58
İbrahim Tatlıses ve Muazzez Abacı birbirine girdi. 6 izlenme - 1 ay önce İbrahim Tatlıses ve Muazzez Abacı birbirine girdi.
Survivor Finalinde Büyük Kavga 02:35
Survivor Finalinde Büyük Kavga 12 izlenme - 4 ay önce Survivor Finalinde Büyük Kavga Survivor Finalinde Büyük KavgaSurvivor Finalinde Büyük Kavga Survivor Finalinde Büyük Kavga Survivor Finalinde Büyük Kavga
Ütopya'da Tekme Tokat Kavga Çıktı! 02:19
Ütopya'da Tekme Tokat Kavga Çıktı! 15 izlenme - 4 ay önce Ütopya'da tekme tokat kavga çıktı! İnek satma tartışmalarıyla gündeme gelmişti. Ütopya'nın son bölümünde de süren bu tartışmanın sonu kavgayla bitti. Ütopya yarışmacıları Çağdaş ile Semih'in arasında inek yüzünden başlayan sözlü tartışmada Çağdaş sinirlerine hakim olamayarak Semih'e defalarca vurdu. İkiliyi diğer yarışmacılar zor ayırdı. Olay sonrası Çağdaş yarışmadan diskalifiye edildi.
Mehtap ve Cansel çok kötü kavga | Kısmetse olur canım | 5 çoçuk için yaşın müsait değil 02:31
Mehtap ve Cansel çok kötü kavga | Kısmetse olur canım | 5 çoçuk için yaşın müsait değil 12 izlenme - 4 ay önce Mehtap ve Cansel çok kötü kavga | Kısmetse olur canım | 5 çoçuk için yaşın müsait değil Mehtap ve Cansel çok kötü kavga | Kısmetse olur canım | 5 çoçuk için yaşın müsait değil Mehtap ve Cansel çok kötü kavga | Kısmetse olur canım | 5 çoçuk için yaşın müsait değil Mehtap ve Cansel çok kötü kavga | Kısmetse olur canım | 5 çoçuk için yaşın müsait değil Mehtap ve Cansel çok kötü kavga | Kısmetse olur canım | 5 çoçuk için yaşın müsait değil