Hoşgeldiniz!

canlı yayın kavgası

acı umut son kavga çok komik gülceksiniz 02:38
acı umut son kavga çok komik gülceksiniz 165.742 izlenme - 9 yıl önce 2 milyar borcu var adamla kadın kavga ediyor argo sözler kullaıyor çok komik www.myspace.com/djyusuf2
Hakan Ural Rasim Ozan ve Ahmet Çakar'ın Kavgası 02:22
Hakan Ural Rasim Ozan ve Ahmet Çakar'ın Kavgası 18.168 izlenme - 3 yıl önce Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol adlı programda dün gece ilginç bir tartışma yaşandı. ÇAKAR, ÇILGINA DÖNDÜ Hakan Ural'ın "Ben bu varlıklara açık net diyeceğimi dedim gram ciğer yürek böbrek dalağınız varsa ..geçersiniz karsıma canlı yayında, ama yanınıza oturacağım bu Ahmet'le" tweeti sonrası ise Ahmet Çakar adeta çılgına döndü.
Esra Erol'un Programında Alenî Kavga Çıkması 01:07
Esra Erol'un Programında Alenî Kavga Çıkması 10.691 izlenme - 3 yıl önce Esra Erol'un dünkü programında 2 kişi arasında sözlü tartışma sonrası fiziki temas başladı. Diğer evlennmek isteyen damat adaylarının araya girmesiyle kavga daha fazla büyümeden sonlandı.
Dilber Ay Canlı Yayında Çıldırıyor!(Küfür İçerir) 04:15
Dilber Ay Canlı Yayında Çıldırıyor!(Küfür İçerir) 9.140 izlenme - 3 yıl önce Dilber Ay bu dobra insan...Adamın üstüne yürüdü mü tırstırır..O ne tarz o ne bıçkın delikanlılıktır...Valla kafa kol bir girer dalağını alıp çıkar...İşte Su Gibi nin seneler önce yayınlanan programında çocuğunu evlatlık verip üstüne de para almaya çalışan kadını görünce dayanamıyor ve dalıyor....
Gürcistan'daki Canlı Yayında Bardak Savaşı 01:00
Gürcistan'daki Canlı Yayında Bardak Savaşı 3.358 izlenme - 2 yıl önce Gürcistan'da canlı yayın yapan bir televizyon programında ortalık fena karıştı. Muhalif vekil eski bakana su dolu bardak fırlattı. Eski bakan çılgına döndü. Modaratör araya girdi ancak tarafları bir türlü sakinleştiremedi. Olayın ardından programa bir süre ara verildi.
Mısır Televizyonunda Başörtüsü Kavgası 00:43
Mısır Televizyonunda Başörtüsü Kavgası 2.503 izlenme - 2 yıl önce Mısırlı Avukat Nebih el-Vaş ve İmam Mustafa Raşid Mısır'da yayın yapan bir televizyon kanalında canlı yayında kavga etti. Mısırlı Avukat, İslam hakkında tartışmalı görüşleriyle tanınan İmam Mustafa Raşid'in "başörtüsü dini bir görev değil, kültürel simgedir" sözleri üzerine canlı yayında ayakkabısını çıkararak imama saldırdı.
Canlı Yayında Feci Kavga 02:12
Canlı Yayında Feci Kavga 6.601 izlenme - 9 yıl önce yavaş gel
Gürcü Milletvekillerinin Canlı Yayında Kavgası 00:24
Gürcü Milletvekillerinin Canlı Yayında Kavgası 1.358 izlenme - 2 yıl önce Canlı yayında bağımsız milletvekilinin rüşvet almakla suçlaması sonrasında birbirlerini yumruklaması...
Canlı Yayın Dayakları 01:16
Canlı Yayın Dayakları 5.351 izlenme - 10 yıl önce kptum walla
Şahmaral ve Ümmüye Canlı Yayın Kavgası! 02:48
Şahmaral ve Ümmüye Canlı Yayın Kavgası! 2.216 izlenme - 3 yıl önce Şahmaral , o yıllarda paylaşılamayan erkek Hüsnü Şenlendirici ile bir şeyler yaşadığını ve Deniz Seki’yi kendisiyle aldattığı iddiasında.Ümmüye, Kibariye’nin eşine özelliklikle kilo aldırarak askere gitmesini önlemeye çalıştığını savunuyor ve 2007 yılında aniden canlı yayında kapışıyorlar.Saffet Soykal da bonus.Müge Anlı ve Pakize Suda ise tarafları ayırmaya çalışıyor...
Ermeni ile Azeri Gazetecilerin Canlı Yayında Birbirine Girmesi 01:55
Ermeni ile Azeri Gazetecilerin Canlı Yayında Birbirine Girmesi 269 izlenme - 5 ay önce Rusya'nın “Zvezda” televizyon kanalında Azerbaycanlı gazeteci Fuad Abbasov'la Ermeni uzman Samvel Tsaturyan arasında canlı yayında kavga çıktı. Tartışma Samvel Tsaturyan' ın Türkiye 'nin Suriye'deki iç savaşla ilgili hakarete varacak ifadeler kullanması üzerine başladı.
Ne Dedin Sen? Çat! 01:45
Ne Dedin Sen? Çat! 2.305 izlenme - 4 yıl önce Türk televizyon tarihinin en komik olaylarından biri, genel kültürümüze saygı değer bir katkıda bulunmuş olan görüntüler admin notu: biz bunu oyun diye üniversitede oynardık. Nasıl oyun demeyin, oyun işte.
Rasim Ozan Kütayhalı - Ertem Şener Canlı Yayın Kavgası 02:31
Rasim Ozan Kütayhalı - Ertem Şener Canlı Yayın Kavgası 1.680 izlenme - 3 yıl önce Şike olayları sonrasında Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'ın konuk olacağı programın iptal edilmesi üzerine konuşulduğu sırada Rasim Ozan ile Ertem Şener birbirine girdi.Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş..
Canlı Yayında Hunharca Kavga Etmek 02:12
Canlı Yayında Hunharca Kavga Etmek 1.850 izlenme - 4 yıl önce Yalçın abide bile böylesini görmemiştim ben. Gerçeği söylemek gerekirse Türkiye mi len burası diye düşünecekken adamın suratı gördüm ooh değilmiş dedim. İyi seyirler efenim.
Canlı Yayında Birbirlerine Masayla Dalan Konuklar 01:18
Canlı Yayında Birbirlerine Masayla Dalan Konuklar 1.235 izlenme - 3 yıl önce Suriye'de canlı yayında kavga çıktı. Bu kadar komik kavga görülmedi. Canlı yayında masayla saldırdılar. Suriye'de canlı yayın kavgası çıkınca canlı yayın küfür olmasa bile bu kadar komik kavga görülmedi. canlı yayın kavgaları arasında yer alan kavga canlı yayın fena kavga ettiler. İki adam masayı kaldırıp birbirine saldırdı. Haberlere konu olan video. Canlı yayında inanılmaz kavga! Suriye rejimini savunan yorumcu ile rejim karşıtı konuk televizyon programında canlı yayında stüdyoyu birbirine katıyor. Ürdün'de yayın yapan bir televizyon programına katılan Suriye rejimi karşıtı ve onun destekçisi iki konuk arasında ateşli bir tartışma başladı. Konuklardan biri, karşısındakinin Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esed'i savunmasına hazmedemedi. Asabi konuklar saniyelerce tartıştıktan sonra fiili müdahaleye geçti ve ortada bulunan masayı söktü.
Ahmet Çakar'ın Canlı Yayında Als Kavgası - Beyaz Futbol 04:54
Ahmet Çakar'ın Canlı Yayında Als Kavgası - Beyaz Futbol 1.377 izlenme - 3 yıl önce Ümit Özat'ın Elazığspor'un başına gelmesinin ardından yeni döneme eski Fenerbahçeli futbolcu Abdülkerim Durmaz'ı da alarak devam eden Beyaz Futbol ekibi dün gece programın sonunda ALS hastalığına dikkat çekmek istemiş. Fakat Ahmet Çakar bu olaya baş kaldırınca Sinan Engin biraz darılmış gibi. "Komik" kategorisine ekliyorum çünkü dünkü program kesinlikle komediydi. Çoğu sit-com dizilerinden daha iyiydi. Neyse efendim, izleyelim..
Canlı Yayında Böyle Kavga Görülmedi(Umut Ballı) 00:46
Canlı Yayında Böyle Kavga Görülmedi(Umut Ballı) 1.812 izlenme - 8 yıl önce canlı yayında adam tekvando yapıyor , umut burayada el attı izleyin ve görün
Adnan Oktar İle Rasim Ozan Kütahyalı Kavgası (Adalet Masası) 05:27
Adnan Oktar İle Rasim Ozan Kütahyalı Kavgası (Adalet Masası) 1.147 izlenme - 5 yıl önce Tv ekranlarında bu akşam büyük bir kavgaya tanık olduk. Rasim ozan kütahyalı ve adnan oktar bir anda birbirine girince bakın ortalık nasıl karıştı. İşte o büyük kavga anı sizlerle. Adnan Oktar: Bana Böyle soru soramassın ağzını topla terbiyeli konuş Al bunu yayından al al
Adana'da Canlı Yayına Yakalanan Kavga 01:25
Adana'da Canlı Yayına Yakalanan Kavga 1.212 izlenme - 3 yıl önce İnönü parkı önüne trafik sorununu görmek ve halktan izlenimler edinmek için gidenKenanTürkart'ın önünde çıkan, tam da işlenen konuya parmak basan kavgaya yorumu.
Türk Canlı Yayın Kazaları 10:08
Türk Canlı Yayın Kazaları 83 izlenme - 5 ay önce Türk canlı yayın kavgaları, en popüler türk canlı yayın kavgaları, türk canlı yayın kovulma anları ve daha en enteresan videolar Komik Tv da. Abone olmayı unutma. Her hafta yeni video Komik TV https://www.youtube.com/channel/UCdPZ... Canlı Yayın Kavgaları, Kovulmaları ve Kazaları https://youtu.be/kMJpLQWpFAw
Gürcistan Kanalında Bardaklar Havada Uçuştu 01:05
Gürcistan Kanalında Bardaklar Havada Uçuştu 95 izlenme - 6 ay önce Batum'daki otelde çıkan yangının değerlendirildiği programda, konuklar arasında sert bir tartışma başladı. Birbirine ağır hakaretler eden konuklar, daha sonra bardakları fırlatarak kavga etmeye başladı. Stüdyodaki görevlilerin hemen araya girmesiyle kavganın büyümesi önlendi.
Canlı Yayında Kurban Kavgası 01:00
Canlı Yayında Kurban Kavgası 765 izlenme - 3 yıl önce Beyaz tv'de canlı yayında ilginç bir olay yaşandı.Esnaf ile vatandaş kurbanlık için Pazarlığa tutuşmuşken müşteri 500 Tl'ye inmeyen satıcıya birden alevleniverdi.
Sivilce Yüzünden Kavga Edip Canlı Yayını Terketmek 04:14
Sivilce Yüzünden Kavga Edip Canlı Yayını Terketmek 793 izlenme - 3 yıl önce Doğal yollardan sivilcelerle nasıl başedildiğini anlatan Şems Arslan'a programın sunucusu Prof. Dr. Osman Müftüoğlu'ndan itiraz geldi. İkili arasında soğuk rüzgarların estiği programda, konuk olarak katılan güzellik uzmanı programı terk etti. Programın diğer sunucusu Ebru Akel, programı terk eden konuğun arkasından sert konuştu. Ebru Akel, "bu şekilde davranan birisini hiç kimse programına çağırmaz" dedi.
Canlı Yayın Kovulma Anları #2 10:10
Canlı Yayın Kovulma Anları #2 127 izlenme - 10 ay önce Türk canlı yayın kovulma anları, en popüler türk canlı yayın kavgaları (kovulma anları). Canlı yayın kovulmaları ve kovulma anları. Canlı yayın kazaları, kavgaları ve kovulma anları. En komik canlı yayın kazaları komik videoları izle. Türk canlı yayın kovulma anları ve kavgaları. Türk canlı yayın kavgaları, türk futbol kavgaları canlı yayın kavgaları kovulma anları komik videoları izle. En popüler canlı yayın kovulmaları ve kovulma anları. Türk canlı yayın kovulma anları 2017 canlı yayın kazaları ve komik videoları izle. Canlı yayın kovulma anları, kovulmaları canlı yayın kavgaları, en komik canlı yayın kazaları komik videoları izle. Türk canlı yayın kavgaları, canlı yayın kovulmaları kovulma anları. Canlı yayında kovulmaları kovuldu kovulma anları, en komik videoları izle. Türk canlı yayın küfürleri, canlı yayın kavgaları ve en komik canlı yayın kazaları komik videoları izle. Komik TV en komik canlı yayın videoları, komik videoları, komik kazaları, kavgaları, küfürleri ve kovulma anları, kovulmaları her hafta izle. Komik TV kanala abone ol ve daha fazla canlı yayın kazaları izle, canlı yayın kavgaları izle, canlı yayın küfürleri izle, canlı yayın kovulmaları izle, canlı yayın kovulma anları izle. En popüler türk canlı yayın kavgaları ve kovulma anları kovulmaları kavga videoları izle. Türk canlı yayın kovulma anaları 2017 komik videoları izle, canlı yayın kazaları komik videoları izle. En popüler Türk canlı yayın kavgaları (Kovulma anları) en komik kazaları ve komik canlı yayın kavgaları Türkiye televizyonlarda kovulma anları. Yeni komik türk canlı yayın kazaları ve kavgaları, türk canlı yayında komik kazaları (komik röportajlar) ve en komik türk canlı yayında küfürler. Komik TV dünyanın en komik kazaları ve en komik videoları izle. Her hafta kanalda en yeni ve en komik videoları izle. En komik canlı yayın kazaları ve komik kazaları Türkiye youtube kanalıda. Abone ol ve daha fazla komik videoları izle. En popüler Türk canlı yayın kavgaları (Kovulma anları).
Adnan Aybaba Ve Mehmet Baransu Kavgası - Serbest Vuruş 06:01
Adnan Aybaba Ve Mehmet Baransu Kavgası - Serbest Vuruş 720 izlenme - 3 yıl önce Serbest Vuruş programında yorumcular Adnan Aybaba ile Mehmet Baransu canlı yayında kavga etti. Reklam arasında Mehmet Baransu Aybaba'nın üzerine yürüdü. Bu olay sonrasında Adnan Aybaba stüdyoyu terketti. Belgeleriyle hükümeti bitiricem diyen adam adnan aybaba gibi ortalama bir insanla reyting uğruna kavgaya tutuşuyor üzerine yürüyor.
Andy Kaufman'ın Meşhur Canlı Yayın Kavgası 05:41
Andy Kaufman'ın Meşhur Canlı Yayın Kavgası 590 izlenme - 3 yıl önce Döneminin en ünlü komedyenlerinden Andy Kaufman 1981 yılında konuk oyuncu olduğu canlı yayınlanan Fridays TV Show'da bir skeç sırasında aniden duraksıyor ve bunları söyleyemem demeye başlıyor. karşısındaki Michael Rİchards (Seindfield dizisinde Kramer rolüyle gönüllere taht kurmuştur kendisi) sinirli bir şekilde kalkarak repliklerin olduğu kartonları önüne fırlatıyor ve olaylar gelişiyor. Sonrasında yapımcı ve kendisi bu olayın skecin parçası olduğunu belirten açılamalar yaptılarsa da kimse inanmamıştır. Jim Carrey'in Man On The Moon filmini izleyenler bu olayın filmde de aynı şekilde geçtiğini hatırlayacaklardır.
Canlı Yayında Ayakkabı Fırlatıp Silah Çekmek 01:03
Canlı Yayında Ayakkabı Fırlatıp Silah Çekmek 555 izlenme - 3 yıl önce Olay Ürdün'ün yerel bir tv kanalında geçiyor... Muhtemelen tartışan kişiler parti vekilleri, bir birlerine laf sokup ortam iyice geriliyor. Tv programını sunan arkadaş her ne kadar tartışmaya mudehale etsede pek işe yaramıyor. Tartışan iki kişiden en agrasif olan adam önce karşısındaki kişiye ayakkabısını fırlatıyor bunlada yetinmeyen adam belinden silahını çekip tartıştığı kişiye canlı yayında silahını doğrultuyor.
Sevda Demirel'den Kendisine 'O...pu' Diyen Hande Ataizi'ne Tokat - 'ne Dedin Sen?' Ayarı 01:45
Sevda Demirel'den Kendisine 'O...pu' Diyen Hande Ataizi'ne Tokat - 'ne Dedin Sen?' Ayarı 46 izlenme - 5 ay önce Sevda Demirel'den Hande Ataizi'ne Tokat
En Popüler Türk Canlı Yayın Kavgaları 10:32
En Popüler Türk Canlı Yayın Kavgaları 71 izlenme - 1 yıl önce
Televizyon Tarihine Geçen Canlı Yayın Kavgaları  (Çocuklara İzletmeyin) 10:32
Televizyon Tarihine Geçen Canlı Yayın Kavgaları (Çocuklara İzletmeyin) 27 izlenme - 5 ay önce Baştan sona tarihi anlara sahne olan kült program İki Kere Kiki'de, Arto ve Sevda Demirel'in konuk olduğu o akşam ''Ne dedin sen?'' cümlesi Türk telev.. https://line.do/tr/unutulmaz-canli-ya...