Hoşgeldiniz!

canlı yayın saçmalıkları

Canlı Yayında Serdar'a Senin Bacını S**erim Diyen İbrahim Tatlıses 04:23
Canlı Yayında Serdar'a Senin Bacını S**erim Diyen İbrahim Tatlıses 54.686 izlenme - 6 yıl önce Serdar ve Hadise'nin ibo showa konuk olduğu o dönemlerde, ibrahim denen azgın yine yapmış yapacağını
Canlı Yayın Reytinglerini Müthiş Şekilde Göğüsleyen Kız 00:29
Canlı Yayın Reytinglerini Müthiş Şekilde Göğüsleyen Kız 35.741 izlenme - 6 yıl önce İtalya'da her yayında mutlaka olması gereken meme bu kez farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Tv kanalında giydiği kıyafetle görsel şölen sunan sunucu kızımızı seyrediyoruz.
Canli Yayinda Küfür Gafı 00:58
Canli Yayinda Küfür Gafı 69.391 izlenme - 14 yıl önce zuhal topalla İzdivaç programına konuk olan 60 yaşındaki adam canlı yayında küfür edince
Nilay Dorsa'nın Latif Dogan Karşısında Zor Anları 00:55
Nilay Dorsa'nın Latif Dogan Karşısında Zor Anları 11.406 izlenme - 5 yıl önce Nilay Dorsa'yı cıbıldak gören Latif Dogan'ın libidosunun aniden yükselişe geçmesini izliyoruz efem
Mehmet Ali Erbil ve Kadir Çöpdemir'in Direk Dansı 00:38
Mehmet Ali Erbil ve Kadir Çöpdemir'in Direk Dansı 11.684 izlenme - 7 yıl önce Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Şansa Dansa adlı yarışmadan bir kesit izliyoruz. Daha fazla nostalji videoyu https://volafile.io/r/a3cn2nnr odasında bulabilirsiniz.
Şarkıcıların Üstüne  Güreşçi Salmak - Ver Coşkuyu 02:06
Şarkıcıların Üstüne Güreşçi Salmak - Ver Coşkuyu 10.946 izlenme - 7 yıl önce Şarkı söyleyen kızların üstüne güreşçi salarak reyting peşinde koşan bir atv yapımı. dünyada eşine az rastlanır bir absürdlük. japon tv showları ayarında bir kesit. aslına bakılırsa rezilce..
Kimin Göğüsleri Silikon? - İbo Show 04:38
Kimin Göğüsleri Silikon? - İbo Show 9.278 izlenme - 7 yıl önce İbrahim Tatlıses, Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon programcısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır. Müzik, televizyon ve sinemanın yanında İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, iletişim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi birçok alanda yatırımı bulunmaktadır.
Kravatı Öve Öve Bitiremeyen Sunucu (Nostalji) 00:49
Kravatı Öve Öve Bitiremeyen Sunucu (Nostalji) 5.419 izlenme - 6 yıl önce TRT'de yıllar önce görev yapan sunucunun partner sunucuların sürekli kravatına dikkat etmesi ortaya eğlenceli görüntüler çıkarmış.
Seda Sayan ve Peker Açıkalın'dan Yeşil Uzaylı Dansı 02:14
Seda Sayan ve Peker Açıkalın'dan Yeşil Uzaylı Dansı 8.834 izlenme - 5 yıl önce Ünlüler arasında gitgide yayılan Yeşil Uzaylı dansı akımına Seda Sayan ve Peker Açıkalın'da uydu. Yeşil Uzaylı’nın dans hareketlerini canlı yayında taklit eden Seda Sayan sempatik hareketler sergiledi.
Canlı Yayını Kesen Çocuk - BBC News 00:43
Canlı Yayını Kesen Çocuk - BBC News 7.575 izlenme - 7 yıl önce Profesör Robert Kelly'nin Güney Kore hakkındaki BBC Haberinde canlı olarak röportaj yaparken beklenmedik bir olay gerçekleşti ancak rahatlığını sürdürdü ve görüşmeyi başarıyla tamamladı.
Türk Televizyonlarında Bir İlk! Canlı Yayını Cinler Bastı 01:14
Türk Televizyonlarında Bir İlk! Canlı Yayını Cinler Bastı 7.014 izlenme - 6 yıl önce Her hafta Gazeteci Lütfü Bulut'un Yaşam Tv'de Canlı olarak hazırlayıp sunduğu Kent ve yaşam isimli programında Bu hafta Havasci Hocalar ve Ufo bilimciler buluştu... Uzaylılar ve Cinler'in konu edilip Havasçi Metafizik Uzmanı Halit Çöğürcü, Saruhan Şahin, Umut Kısacık, Kuzey Atacan, İkrar Duman gibi isimlerin katıldığı ve konunun tartışıldığı program'da Programın moderatörü Lütfü Bulut'un "uzaylılar; ufo ve uçan dairler şeklinde maddesel bir hal alarak bir şekilde kendilerini somutlaştırıp insanlara mesajlar vermeye çalışıyorlar peki cinler den insanlara somut bir kanıt mesaj gelmiyor mu? insanlar inanıp inanmama konusunda çelişkiler yaşıyor " sorusuna 76 yaşında ki havas alimi Mehmet Alkan canlı yayında ekran karşısında okuduğu bir dua ile A4 kağıdını tüpte yakarak kameralar önünde Arapça ve Türkçe olmak üzere mesajlar aldı! Bu esnada trans anında kendinden geçen Havasçı şir mehmet lakaplı Mehmet Alkan stüdyoda bulunan katılımcı konuklar ve ekran karşısındaki izleyicileri bir anda şaşkına uğrattı!... programın yapımcısı Bulut odukça soğukkanlı davranarak kısa süren şaşkınlığın giderilmesini sağladı...
Canlı Yayında 5 Yıldır Kesmediği Koltuk Altı Kıllarını Gösteren Kadın 00:30
Canlı Yayında 5 Yıldır Kesmediği Koltuk Altı Kıllarını Gösteren Kadın 5.475 izlenme - 6 yıl önce Canlı yayın programında koltuk altı kıllarını gösteriyor.Her halde bütün kardeşleri erkek olmalı tek kız olmalı muhtemelen
Dayım Sanırım Yengemi Travestiyle Aldatıyor 06:35
Dayım Sanırım Yengemi Travestiyle Aldatıyor 5.366 izlenme - 6 yıl önce Evet arkadaşlar Dayımız yengemizi konsemetris böyle mi yazılıyor bılmıyorum konsemetris ama travesti de olabilir bok da çıkabilir yani aldatıyormuş. Biz de çığlık feryatlarını duyuyoruz Yuvalar yıkılmasın dayılar yengeleri aldatmasın. Ama neferin yengesi dayısını siteyle aldatabilir.
İbrahim Tatlıses'in Milleti Cigaraya Başlatması (1997) 00:32
İbrahim Tatlıses'in Milleti Cigaraya Başlatması (1997) 4.478 izlenme - 6 yıl önce İbrahim Tatlıses' in bir programda çiğköftenin hemen ardından şark köşesinde ağırladıktan sonra birer sigara yaktırması ve bunu televizyon karşısında dile getirmesi senelerce konuşulmuştu. Bizde sizlere bu videoyu tekrar getirdik. İşte ibo show ve ibrahim tatlıses in sigara dağıtması.
Aysel Doydoy ile Kadınca - Kese Kağıdı 00:15
Aysel Doydoy ile Kadınca - Kese Kağıdı 4.692 izlenme - 6 yıl önce Görüntüler Aysel Doydoy ile Kadınca programından,reyting için insanları ne hale sokmuşlar,sokmaya devam ediyolar gibi
02:15
"Yalçın Bey Nerenle Dinliyorsun?" Kamera Manyağı Şehriye Abla Yalçın Çakır 4.379 izlenme - 6 yıl önce Yalçın Çakır Babasının işi nedeniyle çocukluk yıllarını Kasımpaşa'da geçirdi. Babasının iş değişikliği sebebi ile gençlik yıllarında Etiler'de yaşadı. Gazeteciliğe 1978 yılında Hürriyet Gazetesi'nde serbest bölge muhabiri olarak başladı. Bir yandan okurken, ailesinin ekonomik şartları gereği çalışmaya başlayan Çakır, okuldan sonra taksi duraklarında telefonlara bakarak evin geçimine katkı sağladı. Geceleri gazinolarda fotoğrafçılık da yapan Çakır, Milliyet, Cumhuriyet ve Yeni Asır gazetelerinde de çalıştı. Gençlik yıllarında Beşiktaş Spor Kulübü'nde boks ile uğraştı. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan Çakır, bir süre de Nurettin Sözen İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkanı iken onun danışmanlığını yaptı. 1992'den bu yana, 2 kez ara vermesine rağmen Flash TV'de çalışıyor. 2004 yılında aşırı stresten kalp krizi geçirmiştir. Yalçın Çakır, Flash TV'de "Düzlem Ayna", "Yüzyüze", "Flaş Ekip", "Evlat Acısı", "Evlat Hasreti" programlarını hazırladı. 2007'den beri sunuculuğunu yaptığı Gerçeğin Peşinde programı, Ağustos 2012 tarihinde son bulmuştur. 2013 yılının Eylül ayından 2017'nin Ocak ayına kadar Flash TV ekranlarında ana haber bülteni sunmuştur ve sonra 25 yıldır çalıştığı Flash TV'den ayrılmış ve kayıpların aranacağı faili meçhul cinayetlerin aydınlatılmaya çalışıldığı bir reality programı için Beyaz TV ile anlaşmıştır. 27 Şubat 2017 tarihinde Yalçın Abi adlı reality programı Beyaz TV'de başlamıştır.
 Canlı Yayında Uzaklara Dalan Kadın Sunucu Gafil Avlandı  00:16
Canlı Yayında Uzaklara Dalan Kadın Sunucu Gafil Avlandı 4.560 izlenme - 6 yıl önce ABC haber spikeri canlı yayında olduğunu unutup uzaklara dalınca reji tarafından uyarıldı ve ortaya ilginç görüntüler çıktı. Avustralya'da gece haberlerini sunan Natasha Exelbyi, habere ilişkin görüntüler yayınlandıktan sonra kemara kendisine dönünce fena yakalandı.
Çiş Kokusundan Cinsiyet Tayini - Ebubekir The Hadis Master 03:22
Çiş Kokusundan Cinsiyet Tayini - Ebubekir The Hadis Master 2.337 izlenme - 5 yıl önce Pseudoscience uzmanı, hadis üstadı Ebubekir Hoca'nın adli tıp ilmine yeni bir soluk getirecek tespitini izleyelim efendim.
Mahmut Tuncer Style (Olay yaratacak yeni dans - Yeni Video) 03:31
Mahmut Tuncer Style (Olay yaratacak yeni dans - Yeni Video) 2.550 izlenme - 6 yıl önce TV 8'de yayınlanan "Seda Sultan"da özel bir şov yapan Mahmut Tuncer sosyal medyayı salladı. Seda Sayan'ın konuğu olan Tuncer, şarkısı ve dansıyla izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. PSY'nin Gangnam Style şarkısı ve klibine benzer bir şov sergileyen Tuncer'e dansçılar da eşlik etti.
Selami Şahin'den Akla Zarar Espriler 01:06
Selami Şahin'den Akla Zarar Espriler 2.349 izlenme - 5 yıl önce memet ali erbil'in bi programına konuk olan selami şahin in memet ali erbil üzerinden yaptığı akla zarar esprileri ve seda sayan ın anlaşılmaz hareketleri izlerken iq otomatikmen 10 puan düşüyor.
Kocasını Başkasıyla Evlendirmek İsteyen İzleyici (Hayatta Her Şey Var) 04:44
Kocasını Başkasıyla Evlendirmek İsteyen İzleyici (Hayatta Her Şey Var) 2.505 izlenme - 6 yıl önce Hayatta Her Şey Var programına telefonla bağlanan İsmini vermek istemeyen kadın izleyici 14 yaşında evlendiğini belirterek "Artık kocama yetmediğimi düşünüyorum. Bu yüzden kocamı başka bir kadınla evlendirmek istiyorum." demiş . Canlı yayına bağlanan bayan izleyici anlattıklarıyla hem stüdyodakileri hem de ekran başındakileri şaşkına uğratmış efendim.
Yemekteyiz Hasan'ın Çıldırması 01:00
Yemekteyiz Hasan'ın Çıldırması 347 izlenme - 6 yıl önce Yıllar önce yayınlanan yemekteyiz programını hatırlamamak elde değil. Hele ki sarı bez Hasan'ı hatırlamamak duble imkansız. Yaptığı yemeklerden 4 puan alan Hasan'ın çıldırdığı anları izliyoruz.
Canlı Yayında Nicole Scherzinger'in Ayağından Krem Şanti Yemek 00:56
Canlı Yayında Nicole Scherzinger'in Ayağından Krem Şanti Yemek 269 izlenme - 5 yıl önce Dünyaca ünlü şarkıcı Nicole Scherzinger canlı yayında bot içerisinde ayaklarıyla karıştırdığı krem şantiyi sunucuya yedirir ve olaylar gelişir.