Hoşgeldiniz!

Cannes Film Festivali Videoları İzle

Geliyorum Reyiz - Cannes Ödüllü Kısa Film 00:30
Geliyorum Reyiz - Cannes Ödüllü Kısa Film 712.156 izlenme - 2 yıl önce Bu paylaşımda Cannes Film Festivalinin en iyi kısa film ödülünü almış ''Geliyorum Reyiz'' adlı eseri izleyeceksiniz. İyi seyirler.
Nuri Bilge Ceylan'ın Cannes Film Festivali'nde Konuşması 02:31
Nuri Bilge Ceylan'ın Cannes Film Festivali'nde Konuşması 37.379 izlenme - 3 yıl önce 2014 Cannes Film Festivali ödül töreninde Nuri Bilge Ceylan 'Kış Uykusu' filmiyle Altın Palmiye ödülünün sahibi oldu. "bu ödülü son bir yılda hayatını kaybeden gençlere ve Somada hayatını kaybeden maden işçilerine adıyorum" Nuri Bilge Ceylan ödülü Quantin Tarantino ve Uma Thurman'ın elinden alırken, salonda oldukça duygusal anlar yaşandı. Bu ödülün kendisi için müthiş bir sürpriz olduğunu söyleyen Ceylan, "Bu ödülü geçen sene Türkiye'de hayatını kaybeden gençlere adıyorum" dedi. Director: Nuri Bilge Ceylan Writers: Ebru Ceylan, Nuri Bilge Ceylan Stars: Haluk Bilginer, Melisa Sözen, Demet Akbag 67. Cannes Film Festival (2014) The Golden Palm (Palme d'Or) Candidate
Mavi En Sıcak Renktir Fragmanı 01:44
Mavi En Sıcak Renktir Fragmanı 76.304 izlenme - 3 yıl önce Cannes Film Festivali'nde düzenlenen ödül töreninde altın palmiyeyi kazanan Mavi En Sıcak Renktir (Blue is The Warmest Color - La vie d'Adèle) filminin resmi fragmanı. Kendisinden yaşlı bir kadına aşık olduktan sonra hayatı değişen 15 yaşındaki bir genç kızı anlatan 2013 yapımı Abdellatif Kechiche filmi.
Altın Palmiye Ödülü Nuri Bilge Ceylan'ın Kış Uykusu (Cannes Film Festivali) 01:37
Altın Palmiye Ödülü Nuri Bilge Ceylan'ın Kış Uykusu (Cannes Film Festivali) 29.164 izlenme - 3 yıl önce 2014 Cannes Film Festivali ödül töreninde Nuri Bilge Ceylan ‘Kış Uykusu’ filmiyle Altın Palmiye ödülünün sahibi oldu. Nuri Bilge Ceylan ödülü Quantin Tarantino ve Uma Thurman’ın elinden alırken, salonda oldukça duygusal anlar yaşandı. Bu ödülün kendisi için müthiş bir sürpriz olduğunu söyleyen Ceylan, “Bu ödülü geçen sene Türkiye’de hayatını kaybeden gençlere adıyorum” dedi. Director: Nuri Bilge Ceylan Writers: Ebru Ceylan, Nuri Bilge Ceylan Stars: Haluk Bilginer, Melisa Sözen, Demet Akbag 67. Cannes Film Festival (2014) The Golden Palm (Palme d'Or) Candidate
Uzak Filmi Tartışma Sahnesi (Nuri Bilge Ceylan - 2002) 04:31
Uzak Filmi Tartışma Sahnesi (Nuri Bilge Ceylan - 2002) 1.964 izlenme - 7 ay önce Uzak, Nuri Bilge Ceylan'ın 2002 tarihli filmidir. 2003 yılı Cannes Film Festivali ödüllerinde "en iyi erkek oyuncu" ve "jüri özel ödülü"nü almıştır. En iyi erkek oyuncu ödülü bu sahnede yer alan iki oyuncuya(Muzaffer Özdemir, Mehmet Emin Toprak) ortak verilmiştir. Mehmet Emin Toprak, Nuri Bilge Ceylan'ın yeğenidir ve film çekildikten kısa bir süre sonra trafik kazasında vefat etmiştir.
Sürü - Yılmaz Güney - Türk Filmi ( İngilizce Altyazılı ) 01:57:27
Sürü - Yılmaz Güney - Türk Filmi ( İngilizce Altyazılı ) 528 izlenme - 5 ay önce
Sahte Psy Cannes Film Festivali’ne Katılırsa 01:25
Sahte Psy Cannes Film Festivali’ne Katılırsa 1.844 izlenme - 4 yıl önce 66. Cannes Film Festivali'ne 'sahte Psy' damgasını vurdu! Gangnam Style adlı şarkısıyla dünyayı kasıp kavuran Psy'ı taklit eden bir kişi Cannes Film Festivali'ne katılan herkesi ünlü şarkıcı olduğuna inandırdı.
Yılmaz Güney - Cannes Film Festivali (1982) 00:34
Yılmaz Güney - Cannes Film Festivali (1982) 663 izlenme - 2 yıl önce Yılmaz Güney'in Cannes Film Festivalinde 1982 yılında aldığı Altın Palmiye sonrasındaki görüntüler.
Fahriye Evcen Kırmızı Halıda Yürüdü (Cannes Film Festivali) 01:40
Fahriye Evcen Kırmızı Halıda Yürüdü (Cannes Film Festivali) 605 izlenme - 2 yıl önce Fahriye Evcen Kırmızı Halıda Yürüdü (17 Mayıs 2015) Fransa'nın Cannes şehrinde düzenlenen 68.Cannes film festivalinde Fahriye Evcen Kırmızı Halıda Yürüdü
Nuri Bilge Ceylan Ödül Konuşması - Cannes 2014 00:57
Nuri Bilge Ceylan Ödül Konuşması - Cannes 2014 830 izlenme - 2 yıl önce 67. Cannes Film Festivali sona erdi. Yönetmen Nuri Bilge Ceylan 'Kış Uykusu' filmiyle Altın Palmiye'yi kazandı. Ödülünü geçen yıldan bu yana Türkiye'de yaşanan olaylarda hayatını kaybeden gençlere adayan Ceylan, ödülün Türk sinemasının 100. yıldönümünde kazanılmasının da hoş bir sürpriz olduğunu belirtti.
Ceylan'dan Yılmaz Güney Pozu 02:32
Ceylan'dan Yılmaz Güney Pozu 1.131 izlenme - 3 yıl önce Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye kazanan Nuri Bilge Ceylan, Yılmaz Güney'in 1982'de aynı ödülü alırken verdiği pozu verdi.
Cannes Film Festivali 03:38
Cannes Film Festivali 746 izlenme - 4 yıl önce Bu yıl 66. düzenlenen Cannes Film Festivali 15 Mayıs'da başlıyor.
Kış Uykusu -Fragman (Nuri Bilge Ceylan) 01:37
Kış Uykusu -Fragman (Nuri Bilge Ceylan) 467 izlenme - 2 yıl önce Nuri Bilge Ceylan’ın Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye için yarışacak son filmi ‘Kış Uykusu’nun fragmanı yayınlandı. Haluk Bilginer, Melise Sözen ve Demet Akbağ’ın başrollerini paylaştığı film, Kapadokya’da inzivaya çekilen emekli bir oyuncunun hikayesini anlatıyor.
Cannes Film Festivali'nin En Seksi Kadınları! 01:56
Cannes Film Festivali'nin En Seksi Kadınları! 649 izlenme - 4 yıl önce 66. Cannes Film Festivali'ne ünlü isimler giydikleri birbirinden ünlü markaların kıyafetleriyle göz doldurdu
Ceylan'dan Yılmaz Güney Pozu 02:32
Ceylan'dan Yılmaz Güney Pozu 704 izlenme - 3 yıl önce Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye kazanan Nuri Bilge Ceylan, Yılmaz Güney'in 1982'de aynı ödülü alırken verdiği pozu verdi.
Kapitalizm 1974 09:47
Kapitalizm 1974 "Cannes Film Festivali" Kısa Film 600 izlenme - 3 yıl önce Kapitalizm 1974 Cannes Film Festivali-En İyi Kısa Film ödülünü alan "Ada" isimli kısa filmi... 1974 Cannes Film Festivali "En İyi Kısa Film Ödülü" olan bu animasyon insanın insandan nasıl da uzaklaştığının tek başına anlatımı olarak görülebilir. Toplum olmaktan çıkıp birey olma sarhoşluğu içinde çürüyenin yine insanın kendisi olduğu gerçeğini göremeyen "bireyseltoplumcu" zihniyetin sistemi getirdiği nokta bu animasyonda gayet açık bir dille anlatılmış. Toplumcu olmak birey olmaktan caymak anlamına gelmez bu konuda V for Vendetta (2006) güzel bir karşı koyma ve birey olma, fikir sahibi olma konusunda izlenebilir bir altyapıya sahiptir. Bireyseltoplumcu kavramı da kendini bu sistem de avutmanın, çark olma zorunluluğun kaçınılmaz sonucu gibi gözükse de, her zaman başka bir seçenek vardır. İnsan olanı, insandan olanı seçme şansı. Kapitalizm (1974) Bu da Die fetten Jahre sind vorbei / Eğitmenler (2004) Alman yapımı filmden bir sahne. Ayrıca film de izlenmeye değer ölçüdedir.
Cannes Film Festivali'nin En Seksi Kadınları! 01:56
Cannes Film Festivali'nin En Seksi Kadınları! 479 izlenme - 4 yıl önce 66. Cannes Film Festivali'ne ünlü isimler giydikleri birbirinden ünlü markaların kıyafetleriyle göz doldurdu
Canlı Yayında Silah Sesleri! 00:44
Canlı Yayında Silah Sesleri! 299 izlenme - 4 yıl önce Cannes Film Festivalinde Canal Televizyonunun Çekim Yaptığı Platformda Silah Sesleri Duyuldu
L’Oréal Paris ile #CannesdaGuzellik Başrolde! 00:30
L’Oréal Paris ile #CannesdaGuzellik Başrolde! 191 izlenme - 2 yıl önce Cannes Film Festivali'nin ışıltısı L'Oréal Paris ile 14 Mayıs'ta İstanbul'da yaşanıyor! Tanıtım videomuzu izle, #CannesdaGuzellik senin için ne ifade ediyor, bir cümle ile anlat. L'Oréal Paris etkinliğine ünlü isimlerle birlikte katılacak 3 şanslı kişiden biri ya da Cannes Makyaj seti kazanan 20 kişiden biri ol!
Brad Pitt Kırmızı Halıda Yumruklu Saldırıya Uğradı 01:23
Brad Pitt Kırmızı Halıda Yumruklu Saldırıya Uğradı 164 izlenme - 3 yıl önce Saldırgan Pitt'in suratına yumruk atarken, ünlü oyuncu da karşılık verdi. 25 yaşındaki saldırgan, Cannes Film Festivali'nde de gündeme gelmişti.
68. Cannes Film Festivali'nin İlk Ödülleri 01:27
68. Cannes Film Festivali'nin İlk Ödülleri 100 izlenme - 2 yıl önce Bu yıl 68.si düzenlenen Cannes Film Festivali’nde sona gelindi. Yarın gece Altın Palmiye sahibi bulacak. Festival, ünlü İngiliz yazar Shakespeare’in eserinden beyaz perdeye uyarlanan ‘Macbeth’ filmi ile kapanışı yapıyor. Justin Kurzel imzalı filmin yıldızları Michael Fassbender ve Marion Cotillard gösterimden önce kırmızı halıdaydı. Yarınki büyük törenden önce, uluslararası kısa filmlerin yarıştığı La Cinéfondation Ödülleri’ni kimin kazandığı bugünden açıklandı. ‘Share’ (Paylaş) adlı kısa filmi ile Amerika Birleşik Devletleri’nden katılan Pippa Bianco, genç yeteneklere verilen ödüle layık görüldü. ‘Lost Queens’ (Kayıp Kraliçeler) kısa filmi ile Ignacio Juricic Merillán ise ikincilik ödülünü kaptı. Bu yıl ilk kez festivale eklenen ve belgesel dalında verilen L’Oeil d’Or ödülünün sahibi ise ‘Beyond My Grandfather Allende’ adlı yapıtın yönetmeni Marcia Tambutti Allende’ın oldu. Sıra, bu gece jüri üyelerinin belirleyeceği ve yarın açıklanacak büyük ödüllerde.
Cannes 2016 Film Festivali'nde Altın Palmiye Ödülü Sahibini Buldu 01:06
Cannes 2016 Film Festivali'nde Altın Palmiye Ödülü Sahibini Buldu 35 izlenme - 9 ay önce 69. Cannes Film Festivali'nin kazananları belli oldu. Fransa'da düzenlenen Cannes Film Festivali'nin en önemli ödülü Altın Palmiye'nin sahibi yönetmenlik koltuğunda Ken Loach'un oturduğu 'I, Daniel Blake' filmine verildi.Ödülünü ünlü aktör Mel Gibson'ın elinden alan Loach, 'kemer sıkma politikaları için tehlikeli proje' ifadesini kullandı. Loach konuşmasını; 'Umut mesajı vermek zorundayız, başka bir dünyanın mümkün olduğunu söylemek zorundayız' sözleriyle tamamladı. En iyi yönetmen ödülü ise iki isim arasında paylaştırıldı. Cannes'da en iyi yönetmen ödülü ise "Graduation" isimli filmi ile Romanyalı yönetmen Cristian Mungiu ve "Personal Shopper" filmiyle Fransalı yönetmen "Olivier Assayas" arasında paylaşıldı. Cannes 2016'nın kazananlarının listesi ise şöyle; Jüri Büyük Ödülü - It's Just the End of the World - Xavier Dolan Jüri Ödülü: American Honey - Andrea Arnold En İyi Yönetmen: Graduation - Cristian Mungiu ve Personal Shopper- Olivier Assayas En İyi Senaryo: The Salesman - Asghar Farhadi En İyi Kadın Oyuncu: Jaclyn Jose En İyi Erkek Oyuncu: Shahab Hosseini
Ünlü Pilot Hamilton, Sevgilisinin Dekoltesini Dikizledi 00:25
Ünlü Pilot Hamilton, Sevgilisinin Dekoltesini Dikizledi 146 izlenme - 3 yıl önce Formula 1 pilotu Lewis Hamilton, katıldığı galada şarkıcı sevgilisi Nicole Scherzinger'in göğüs dekoltesine bakarken objektiflere yakalandı.
Cannes Film Festivaline Damga Vuran isimler (Magazin 8) 04:41
Cannes Film Festivaline Damga Vuran isimler (Magazin 8) 21 izlenme - 9 ay önce Tv8' de yayınlanan, Yapımcılığını Baykuş Yapımın yaptığı magazin içerikli televizyon eğlence programı. Ünlüler dünyasını, en objektif ve en iyi şekilde yansıtan magazin programı.
Sahte Psy Herkesi Kandırdı 01:25
Sahte Psy Herkesi Kandırdı 99 izlenme - 4 yıl önce Cannes Film Festivali'ne katılan sahte PSY iki gün boyunca VIP partilere katıldı, herkesin ilgi odağı oldu. Olayın aslı PSY'ın resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamayla ortaya çıktı.
Ünlü Pilot Hamilton, Sevgilisinin Dekoltesini Dikizledi 00:25
Ünlü Pilot Hamilton, Sevgilisinin Dekoltesini Dikizledi 92 izlenme - 3 yıl önce Formula 1 pilotu Lewis Hamilton, katıldığı galada şarkıcı sevgilisi Nicole Scherzinger'in göğüs dekoltesine bakarken objektiflere yakalandı.
Cannes'dan 32 Yıl Sonra Gelen Ödül 00:48
Cannes'dan 32 Yıl Sonra Gelen Ödül 66 izlenme - 3 yıl önce Nuri Bilge Ceylan'ın, "Kış Uykusu" filmiyle elde ettiği ödülü daha önce Şerif Gören, 1982 yapımı "Yol" filmi ile kazanmıştı.
Cannes'dan 32 Yıl Sonra Gelen Ödül 00:48
Cannes'dan 32 Yıl Sonra Gelen Ödül 59 izlenme - 3 yıl önce Nuri Bilge Ceylan'ın, "Kış Uykusu" filmiyle elde ettiği ödülü daha önce Şerif Gören, 1982 yapımı "Yol" filmi ile kazanmıştı.
Cannes Film Festivali'nde Bu Yıl 17 Film Yarışıyor 01:19
Cannes Film Festivali'nde Bu Yıl 17 Film Yarışıyor 23 izlenme - 2 yıl önce 13-24 Mayıs tarihleri arasında yapılacak Cannes Film Festivali için geri sayım başladı. Bu yılki festivalde kadın yönetmen ve oyuncuların fazlalığı dikkat çekiyor. Fransız Emmanuelle Bercot festivalin açılışını yapan ilk kadın yönetmen olacak. Fransa, festivalde 4 film ile temsil edilecek. Bunlardan biri de daha önce büyük jüri ödülünü kazanan yönetmen Jacques Audiard’ın bir sığınmacının hayatını anlatan Dheepan filmi. Fransa’nın ardından İtalya üç filmle temsil edilecek. 2008 yılında Gomorra 2012’de Reality filmiyle büyük jüri ödülünü kazanan İtalyan yönetmen Matteo Garrone bu yıl da Masalların Masalı adlı filmini görücüye çıkarıyor. Toplamda 17 filmin altın palmiye için yarışacağı festivalde ayrıca Matthew McConaughey ile Naomi Watts’ın baş rolünü paylaştığı ve Gus Van Sant’in yönetmenliğini yaptığı The Sea of Trees filmi de yer alıyor. Festivalde ayrıca İsveçli aktris Ingrid Bergman ölümünün 33 yıl dönümünde anılacak. Geçen yıl Nuri Bilge Ceylan’ın Altın Palmiye kazandığı festivalde bu yıl Türkiye’den film yer almıyor.
Cannes'da Altın Palmiye Ev Sahibine Gitti 01:17
Cannes'da Altın Palmiye Ev Sahibine Gitti 16 izlenme - 2 yıl önce Fransa'daki 68. Cannes Film Festivali'nde büyük ödül olan Altın Palmiye'yi, Deephan adlı filmiyle Fransız yönetmen Jacques Audiard aldı. Film, Sri Lanka'daki iç savaştan Fransa'ya kaçan Tamil göçmenlerin hikayesini anlatıyor. Altın Palmiye için 19 filmin yarıştığı festivalin jüri başkanlığını yönetmen Joel ve Ethan Coen kardeşler yaptı. En İyi Yönetmen ödülü The Assassin filmiyle Tayvanlı yönetmen Hou Hsiao-hsien'in olurken, En İyi Erkek Oyuncu The Measure of a Man filmindeki rolüyle Fransız aktör Vincent Lindon'a gitti. En İyi Kadın Oyuncu ödülünü Mon Roi filmindeki rolüyle Fransız oyuncu Emmanuel Bercot ve Carol filmindeki rolüyle ABD’li oyuncu Rooney Mara bölüştü. 13 Mayıs'ta perdelerini açan festivalin kapanışı, İngiliz yazar Shakespeare’in ünlü eserinden beyazperdeye uyarlanan Macbeth filmiyle yapıldı. Altın Palmiye'yi geçtiğimiz yıl Nuri Bilge Ceylan'ın Kış Uykusu filmi almıştı.