Hoşgeldiniz!

Cansel Buse Kınalı

Cansel'in Babası: Benim Mezhebim Özgecan'ın Babası Kadar Geniş Değil 01:55
Cansel'in Babası: Benim Mezhebim Özgecan'ın Babası Kadar Geniş Değil 5.720 izlenme - 2 yıl önce Kayseri'de lise öğrencisi 17 yaşındaki Cansel Buse K.'ye cinsel istismarda bulunarak intiharına neden olduğu iddiasıyla tutuklanan matematik öğretmeni Bayram Özcan, yargılandığı 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nce 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırılıp tahliye edildi. Cansel'in polis babası Mustafa K. duruşmada "Bayram burada sana verilecek cezanın hükmü yok. Senin cezan belli. Gününü bekle" dedi.
Cansel Buse Kınalı'nın İntihar Öncesi Son Görüntüleri 01:01
Cansel Buse Kınalı'nın İntihar Öncesi Son Görüntüleri 3.549 izlenme - 2 yıl önce Kayseri'de öğretmeni tarafından tecavüze uğradıktan sonra, polis olan babasının silahı ile başına ateş ederek hayatına son verdiği iddia edilen 18 yaşındaki Cansel Buse Kınalı'nın, son anları güvenlik kameralarınca kaydedildi. Kayseri'de geçtiğimiz hafta Çarşamba günü meydana gelen olayda Mustafa Eminoğlu Anadolu Lisesi'nde okuyan Cansel Buse Kınalı (18), matematik öğretmeni tarafından tecavüze uğradığı için polis olan babasının silahı ile başına ateş ederek hayatına son vermişti. Cansel Buse Kınalı'nın son anları, güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Kameralara yansıyan görüntülerde, Kınalı'nın oturdukları binanın önünde bir arkadaşı ile vedalaşarak binaya girdiği ve asansöre binerek evlerine çıktığı görüldü. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, Cansel Buse Kınalı'nın evine girdikten 1 saat sonra sağlık ekipleri tarafından ambulansa götürüldüğü an be an kaydedildi. Kınalı'nın ambulansa götürüldüğü anda, bina sakinlerinin yaşadığı panikte kameralara yansıdı.
Cansel Buse Kınalı'nın Zanlısı Bayram Özcan 01:10
Cansel Buse Kınalı'nın Zanlısı Bayram Özcan 518 izlenme - 2 yıl önce Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde bulunan Mustafa Eminoğlu Anadolu Lisesi'nde okuyan Cansel Buse Kınalı'ya cinsel saldırıda bulunan matematik öğretmeni Bayram Özcan
Cansel Buse Kınalı'nın Son Görüntüleri Güvenlik Kamerasında 00:45
Cansel Buse Kınalı'nın Son Görüntüleri Güvenlik Kamerasında 150 izlenme - 2 yıl önce Kayseri'de öğretmeni tarafından tecavüze uğradıktan sonra polis olan babasının silahı ile başına ateş ederek hayatına son veren 18 yaşındaki Cansel Buse K.'nin son anları güvenlik kameralarınca kaydedildi.