Hoşgeldiniz!

Cansız Manken Videoları İzle

Sokak Sanatçısının Parasını Çaldığına Pişman Oldu 00:27
Sokak Sanatçısının Parasını Çaldığına Pişman Oldu 500.631 izlenme - 2 yıl önce Sokakta cansız manken performansı sergileyen adamın parasını çalmak isteyen bir kişi cansız mankenin beklenmedik hareketine maruz kaldı.
Cansız Mankene Hallenen Dayı 00:28
Cansız Mankene Hallenen Dayı 22.960 izlenme - 6 ay önce Cansız mankene tecavüz eden şahıs...Ne olur biri bunun bir şaka olduğunu falan söylesin. Yada biri şu dayıyı durdursun.
Mağazayı Soyarken Cansız Mankenle Sevişmek! 00:52
Mağazayı Soyarken Cansız Mankenle Sevişmek! 58.632 izlenme - 5 yıl önce Düzce'de, ayakkabı ve konfeksiyon mağazasını soyan iki hırsızdan birinin vitrindeki cansız mankenle sevişmesi güvenlik kameralarına yansıdı.
Cansız Mankenle Öğretmen Trollemek (Thug Life İçerir) 00:28
Cansız Mankenle Öğretmen Trollemek (Thug Life İçerir) 12.869 izlenme - 2 yıl önce Cansız mankeni nerden bulup sınıfa getirdiniz? Eğitim sistemi giderek gelişiyor.
Cansız Mankenle Öpüşmek - Justin Bieber 01:03
Cansız Mankenle Öpüşmek - Justin Bieber 8.287 izlenme - 3 yıl önce Jimmy Fallon, Justin Bieber'den masanın üzerinde bulunan cansız mankenleri basketbol potasına atmasını istedi. Justin Bieber, cansız mankeni eline aldığı anda öpmeye başladı. Jimmy Fallon bu durumu sonlandırmaya çalışsa da pek başarılı olamadı. Bieber, kendini o kadar kaptırdı ki sunucunun ikazını duymadı.
Justin Bieber Cansız Mankenle Öpüştü 01:03
Justin Bieber Cansız Mankenle Öpüştü 17.692 izlenme - 4 yıl önce Justin Bieber Cansız Mankenle Öpüştü Justin Bieber'ın, Katıldığı Şov Programında Cansız Mankenle Öpüşmesi Olay Oldu
Yangın Tatbikatında Kurtarılması Beklenen Cansız Mankenin Hastanelik Olması 00:36
Yangın Tatbikatında Kurtarılması Beklenen Cansız Mankenin Hastanelik Olması 5.402 izlenme - 2 yıl önce Bugün Rize’de İtfaiye Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen yangın ve kurtarma tatbikatında kurtarılması beklenen cansız manken yandı.Birde üstüne ambulansla hastaneye kaldırıldı.İtfaiyemizde bilgi birikim hat safhada.izliyoruz.
Uyuyan Arkadaşını Cansız Manken İle Trolleyen Kız 01:00
Uyuyan Arkadaşını Cansız Manken İle Trolleyen Kız 1.014 izlenme - 4 ay önce Uyuyan Arkadaşını Cansız Manken İle Trolleyen Kız Uyuyan ev arkadaşını cansız manken ile trolleyen kız sosyal medyayı salladı..
cansız manken sandılar suni teneffüs yaptılar 03:06
cansız manken sandılar suni teneffüs yaptılar 7.562 izlenme - 6 yıl önce
Cansız Manken Canlanırsa:)) 01:14
Cansız Manken Canlanırsa:)) 8.568 izlenme - 9 yıl önce cansız manken canlanırsa:))kırılmaya hazır olun:))
Beşiktaş Kadın Futbol Takımıda Mannequin Challenge Akımına Katıldı 00:59
Beşiktaş Kadın Futbol Takımıda Mannequin Challenge Akımına Katıldı 849 izlenme - 6 ay önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Beşiktaş Kadın Futbol Takımı'da uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu.
Aşırı Korkunçlu Karı  - Banu Alkan 02:02
Aşırı Korkunçlu Karı - Banu Alkan 2.673 izlenme - 2 yıl önce Sam Peckinpah'ın "Straw Dogs / Köpekler" filminden uyarlama, başrollerini Banu Alkan ve Ferdi Özbeğen'in paylaştıkları kadınca filminden bir kesit.Efendim izlerken altınıza kaçırabilir(!) ,koltuğunuzdan zıplayabilirsiniz.Bu korkuyu banu ablamızın gözlerinden ve tepkisinden de anlayabilirsiniz.
Yürekleri Ağza Getiren Kamera Şakası 01:33
Yürekleri Ağza Getiren Kamera Şakası 2.340 izlenme - 2 yıl önce Bir kamera şakasında cansız mankenin yere düşen kafasını almak için yere eğilen insanlar canlı bir kafayla karşılaşınca şoke oldu.
Justin Bieber Cansız Mankenle Öpüştü 01:03
Justin Bieber Cansız Mankenle Öpüştü 2.831 izlenme - 4 yıl önce Justin Bieber'in ateşli öpüşmesi karşısında stüdyoda bulunan hayranları kıskançlıktan çılgına döndü ve bağırmaya başladılar. Cansız mankeni öptükten sonra basketbol potasına atan Justin'in atışı başarılı olmadı.
Cansız Manken Canlanırsa =) 03:05
Cansız Manken Canlanırsa =) 3.135 izlenme - 8 yıl önce cansız manken canlanırsa
Cansız Mankenle Halay Çeken Yurdum İnsanı 00:29
Cansız Mankenle Halay Çeken Yurdum İnsanı 575 izlenme - 1 yıl önce Gün geçmiyor ki yurdumun güzel insanları bir ilginç olaya komik bir duruma imza atmasın. Şimdi de cansız mankenle halay çeken gençlerimiz karşımızda.
Sıçırtan Cansız Manken Şakası 03:15
Sıçırtan Cansız Manken Şakası 916 izlenme - 2 yıl önce Çok iyi düşünülmüş, kim düşünmüşse tebrik etmek lazım. Video'da, elinde cansız manken taşıyan bir dayı, mankenin kafasını kaldırıma düşürüyor, olaylar buradan sonra kopmaya başlıyor.
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 04:17
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 1.425 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de hemen her şehirde bulunan ve giderek daha da çoğalan Ürotik! Shop mağazalarında satılan bir ürün Realistik Bebek... Realistik Bebek yani bir nevi kaliteli şişme bebek diyebiliriz. İşte bu seks oyuncağının imalatını üstlenen Çin'nin fabrikasında ufak bir tur atacaksınız. Videonun sonlarına doğru fabrika çalışanlarından bir adam üretmiş olduğu ürünleride kameralar önünde kontrol ediyor.
Cansız Manken Canlanıyor Kamera Şakası 03:05
Cansız Manken Canlanıyor Kamera Şakası 3.102 izlenme - 8 yıl önce cansız manken canlanıyor kamera şakası
Mağazayı Soyarken Cansız Mankenle Sevişmek 01:20
Mağazayı Soyarken Cansız Mankenle Sevişmek 1.106 izlenme - 3 yıl önce Düzce'de, ayakkabı ve konfeksiyon mağazasını soyan iki hırsızdan birinin vitrindeki cansız mankenle sevişmesi güvenlik kameralarına yansıdı.
Cansız mankene şiddet uygulayıp polisi keklemek 02:56
Cansız mankene şiddet uygulayıp polisi keklemek 755 izlenme - 2 yıl önce Ünlü youtube fenomeni Vitaly, sokak ortasında cansız mankene şiddet uygulayıp polisi keklemiş. Olaya müdahale etmek isteyen polisler kadının cansız olduğunu görünce gülüp geçmiş. Tabi kelepçeyi takan da olmuş.
Cansız Manken 05:11
Cansız Manken 2.332 izlenme - 9 yıl önce
Cansız Mankene Hallenen Dayı 00:28
Cansız Mankene Hallenen Dayı 159 izlenme - 6 ay önce Nerede çekildiğini bilmediğimiz kafası güzel dayımızın kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle. Belki o an birisi bir kova suyu başından aşağıya dökse ben ne yapıyorum deyip şener modeli koşmaya başlardı ))
Cansız Manken Canlanırsa - Kamera Şakası 02:17
Cansız Manken Canlanırsa - Kamera Şakası 632 izlenme - 2 yıl önce Public Prank isimli şaka grubu mağazaların önündeki cansız mankenlerin yanında manken gibi durup sonra insanları korkutuyor.
En Korkunç Noel Baba 00:21
En Korkunç Noel Baba 614 izlenme - 2 yıl önce Bir mağazanın vitrinine konan hareketli noel baba tipindeki cansız manken görenleri oldukça korkutuyor.
Cansız Mankeni Taciz Etti 00:08
Cansız Mankeni Taciz Etti 330 izlenme - 2 yıl önce Yurt dışında çekilen bu görüntüler izleyenleri şaşkına çeviriyor. Yoldaki cansız mankeni taciz eden adam bir vatandaşın cep telefonuna böyle takılıyor...
Koreli Kızın Cansız Mankenle Çamurlu Fantezi Gösterisi 01:01
Koreli Kızın Cansız Mankenle Çamurlu Fantezi Gösterisi 215 izlenme - 1 yıl önce Koreli kızı artık iyi tanıyoruz popülerite peşinde belliki bu haftaki gösterisi yani karşımıza toprak,su ve cansız mankenle karşımıza çıktı iyi seyirler diyelim ne dicen başka
www.cansizmanken.com.tr 02:41
www.cansizmanken.com.tr 745 izlenme - 8 yıl önce www.cansizmanken.com.tr( tüm kanpanyalarınızda yanınızda,tanıtımlarınızda acılış,indirim,teknoleji,beyaz neşya.fuar organizasyonunuzda,sizlerle birlikte,olmak isterim birtelefonkadar yakınım(0532 650 38 54):):):)
Demet Akalın İle Yılmaz Morgül'de Mannequin Challenge Akımına Katıldı 00:36
Demet Akalın İle Yılmaz Morgül'de Mannequin Challenge Akımına Katıldı 90 izlenme - 6 ay önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Beşiktaş Kadın Futbol Takımı'da uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu.
Cansız Manken Canlanırsa - Kamera Şakası 01:53
Cansız Manken Canlanırsa - Kamera Şakası 226 izlenme - 2 yıl önce Cansız Manken Canlanırsa - Kamera Şakası Şakacı mağazada cansız mankenlerin yanında manken gibi durup sonra insanları korkutuyor.