Hoşgeldiniz!

cansız manken

Sokak Sanatçısının Parasını Çaldığına Pişman Oldu 00:27
Sokak Sanatçısının Parasını Çaldığına Pişman Oldu 497.529 izlenme - 1 yıl önce Sokakta cansız manken performansı sergileyen adamın parasını çalmak isteyen bir kişi cansız mankenin beklenmedik hareketine maruz kaldı.
Cansız Mankene Hallenen Dayı 00:28
Cansız Mankene Hallenen Dayı 16.299 izlenme - 3 hafta önce Cansız mankene tecavüz eden şahıs...Ne olur biri bunun bir şaka olduğunu falan söylesin. Yada biri şu dayıyı durdursun.
Mağazayı Soyarken Cansız Mankenle Sevişmek! 00:52
Mağazayı Soyarken Cansız Mankenle Sevişmek! 58.489 izlenme - 4 yıl önce Düzce'de, ayakkabı ve konfeksiyon mağazasını soyan iki hırsızdan birinin vitrindeki cansız mankenle sevişmesi güvenlik kameralarına yansıdı.
Cansız Mankenle Öğretmen Trollemek (Thug Life İçerir) 00:28
Cansız Mankenle Öğretmen Trollemek (Thug Life İçerir) 12.429 izlenme - 1 yıl önce Cansız mankeni nerden bulup sınıfa getirdiniz? Eğitim sistemi giderek gelişiyor.
Beşiktaş Kadın Futbol Takımıda Mannequin Challenge Akımına Katıldı 00:59
Beşiktaş Kadın Futbol Takımıda Mannequin Challenge Akımına Katıldı 197 izlenme - 2 gün önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Beşiktaş Kadın Futbol Takımı'da uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu.
Yangın Tatbikatında Kurtarılması Beklenen Cansız Mankenin Hastanelik Olması 00:36
Yangın Tatbikatında Kurtarılması Beklenen Cansız Mankenin Hastanelik Olması 5.278 izlenme - 1 yıl önce Bugün Rize’de İtfaiye Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen yangın ve kurtarma tatbikatında kurtarılması beklenen cansız manken yandı.Birde üstüne ambulansla hastaneye kaldırıldı.İtfaiyemizde bilgi birikim hat safhada.izliyoruz.
Cansız Mankenle Öpüşmek - Justin Bieber 01:03
Cansız Mankenle Öpüşmek - Justin Bieber 7.869 izlenme - 2 yıl önce Jimmy Fallon, Justin Bieber'den masanın üzerinde bulunan cansız mankenleri basketbol potasına atmasını istedi. Justin Bieber, cansız mankeni eline aldığı anda öpmeye başladı. Jimmy Fallon bu durumu sonlandırmaya çalışsa da pek başarılı olamadı. Bieber, kendini o kadar kaptırdı ki sunucunun ikazını duymadı.
Demet Akalın İle Yılmaz Morgül'de Mannequin Challenge Akımına Katıldı 00:36
Demet Akalın İle Yılmaz Morgül'de Mannequin Challenge Akımına Katıldı 56 izlenme - 1 gün önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Beşiktaş Kadın Futbol Takımı'da uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu.
Justin Bieber Cansız Mankenle Öpüştü 01:03
Justin Bieber Cansız Mankenle Öpüştü 17.559 izlenme - 4 yıl önce Justin Bieber Cansız Mankenle Öpüştü Justin Bieber'ın, Katıldığı Şov Programında Cansız Mankenle Öpüşmesi Olay Oldu
Cansız Mankene Hallenen Dayı 00:28
Cansız Mankene Hallenen Dayı 137 izlenme - 3 hafta önce Nerede çekildiğini bilmediğimiz kafası güzel dayımızın kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle. Belki o an birisi bir kova suyu başından aşağıya dökse ben ne yapıyorum deyip şener modeli koşmaya başlardı ))
cansız manken sandılar suni teneffüs yaptılar 03:06
cansız manken sandılar suni teneffüs yaptılar 7.516 izlenme - 6 yıl önce
Cansız Manken Canlanırsa:)) 01:14
Cansız Manken Canlanırsa:)) 8.550 izlenme - 8 yıl önce cansız manken canlanırsa:))kırılmaya hazır olun:))
Yürekleri Ağza Getiren Kamera Şakası 01:33
Yürekleri Ağza Getiren Kamera Şakası 2.324 izlenme - 2 yıl önce Bir kamera şakasında cansız mankenin yere düşen kafasını almak için yere eğilen insanlar canlı bir kafayla karşılaşınca şoke oldu.
Aşırı Korkunçlu Karı  - Banu Alkan 02:02
Aşırı Korkunçlu Karı - Banu Alkan 2.095 izlenme - 2 yıl önce Sam Peckinpah'ın "Straw Dogs / Köpekler" filminden uyarlama, başrollerini Banu Alkan ve Ferdi Özbeğen'in paylaştıkları kadınca filminden bir kesit.Efendim izlerken altınıza kaçırabilir(!) ,koltuğunuzdan zıplayabilirsiniz.Bu korkuyu banu ablamızın gözlerinden ve tepkisinden de anlayabilirsiniz.
Cansız Mankenle Halay Çeken Yurdum İnsanı 00:29
Cansız Mankenle Halay Çeken Yurdum İnsanı 513 izlenme - 7 ay önce Gün geçmiyor ki yurdumun güzel insanları bir ilginç olaya komik bir duruma imza atmasın. Şimdi de cansız mankenle halay çeken gençlerimiz karşımızda.
Justin Bieber Cansız Mankenle Öpüştü 01:03
Justin Bieber Cansız Mankenle Öpüştü 2.815 izlenme - 4 yıl önce Justin Bieber'in ateşli öpüşmesi karşısında stüdyoda bulunan hayranları kıskançlıktan çılgına döndü ve bağırmaya başladılar. Cansız mankeni öptükten sonra basketbol potasına atan Justin'in atışı başarılı olmadı.
Cansız Manken Canlanırsa =) 03:05
Cansız Manken Canlanırsa =) 3.126 izlenme - 7 yıl önce cansız manken canlanırsa
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 04:17
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 1.327 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de hemen her şehirde bulunan ve giderek daha da çoğalan Ürotik! Shop mağazalarında satılan bir ürün Realistik Bebek... Realistik Bebek yani bir nevi kaliteli şişme bebek diyebiliriz. İşte bu seks oyuncağının imalatını üstlenen Çin'nin fabrikasında ufak bir tur atacaksınız. Videonun sonlarına doğru fabrika çalışanlarından bir adam üretmiş olduğu ürünleride kameralar önünde kontrol ediyor.
Cansız mankene şiddet uygulayıp polisi keklemek 02:56
Cansız mankene şiddet uygulayıp polisi keklemek 752 izlenme - 2 yıl önce Ünlü youtube fenomeni Vitaly, sokak ortasında cansız mankene şiddet uygulayıp polisi keklemiş. Olaya müdahale etmek isteyen polisler kadının cansız olduğunu görünce gülüp geçmiş. Tabi kelepçeyi takan da olmuş.
Cansız Manken Canlanıyor Kamera Şakası 03:05
Cansız Manken Canlanıyor Kamera Şakası 3.099 izlenme - 7 yıl önce cansız manken canlanıyor kamera şakası
Mannequin Challenge Akımına Katılan Stüdyo Çalışanları 01:07
Mannequin Challenge Akımına Katılan Stüdyo Çalışanları 15 izlenme - 5 gün önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına sanalgerceklikdunyasi.com ekibide uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu. Vitrin mankeni düellosu olarak çevirebileceğimiz bu akım hızlı bir şekilde yayılırken Borussia Dortmund'a kadar ulaşmış durumda.
Sıçırtan Cansız Manken Şakası 03:15
Sıçırtan Cansız Manken Şakası 620 izlenme - 2 yıl önce Çok iyi düşünülmüş, kim düşünmüşse tebrik etmek lazım. Video'da, elinde cansız manken taşıyan bir dayı, mankenin kafasını kaldırıma düşürüyor, olaylar buradan sonra kopmaya başlıyor.
Mağazayı Soyarken Cansız Mankenle Sevişmek 01:20
Mağazayı Soyarken Cansız Mankenle Sevişmek 829 izlenme - 2 yıl önce Düzce'de, ayakkabı ve konfeksiyon mağazasını soyan iki hırsızdan birinin vitrindeki cansız mankenle sevişmesi güvenlik kameralarına yansıdı.
cansız manken 05:11
cansız manken 2.330 izlenme - 8 yıl önce
Cansız Manken Canlanırsa - Kamera Şakası 02:17
Cansız Manken Canlanırsa - Kamera Şakası 603 izlenme - 2 yıl önce Public Prank isimli şaka grubu mağazaların önündeki cansız mankenlerin yanında manken gibi durup sonra insanları korkutuyor.
En Korkunç Noel Baba 00:21
En Korkunç Noel Baba 603 izlenme - 2 yıl önce Bir mağazanın vitrinine konan hareketli noel baba tipindeki cansız manken görenleri oldukça korkutuyor.
Cansız Mankeni Taciz Etti 00:08
Cansız Mankeni Taciz Etti 323 izlenme - 2 yıl önce Yurt dışında çekilen bu görüntüler izleyenleri şaşkına çeviriyor. Yoldaki cansız mankeni taciz eden adam bir vatandaşın cep telefonuna böyle takılıyor...
Koreli Kızın Cansız Mankenle Çamurlu Fantezi Gösterisi 01:01
Koreli Kızın Cansız Mankenle Çamurlu Fantezi Gösterisi 183 izlenme - 11 ay önce Koreli kızı artık iyi tanıyoruz popülerite peşinde belliki bu haftaki gösterisi yani karşımıza toprak,su ve cansız mankenle karşımıza çıktı iyi seyirler diyelim ne dicen başka
www.cansizmanken.com.tr 02:41
www.cansizmanken.com.tr 742 izlenme - 7 yıl önce www.cansizmanken.com.tr( tüm kanpanyalarınızda yanınızda,tanıtımlarınızda acılış,indirim,teknoleji,beyaz neşya.fuar organizasyonunuzda,sizlerle birlikte,olmak isterim birtelefonkadar yakınım(0532 650 38 54):):):)
Cansız Manken Canlanırsa - Kamera Şakası 01:53
Cansız Manken Canlanırsa - Kamera Şakası 192 izlenme - 1 yıl önce Cansız Manken Canlanırsa - Kamera Şakası Şakacı mağazada cansız mankenlerin yanında manken gibi durup sonra insanları korkutuyor.