Hoşgeldiniz!

cansız manken

Sokak Sanatçısının Parasını Çaldığına Pişman Oldu 00:27
Sokak Sanatçısının Parasını Çaldığına Pişman Oldu 503.413 izlenme - 3 yıl önce Sokakta cansız manken performansı sergileyen adamın parasını çalmak isteyen bir kişi cansız mankenin beklenmedik hareketine maruz kaldı.
Cansız Mankene Hallenen Dayı 00:28
Cansız Mankene Hallenen Dayı 30.119 izlenme - 2 yıl önce Cansız mankene tecavüz eden şahıs...Ne olur biri bunun bir şaka olduğunu falan söylesin. Yada biri şu dayıyı durdursun.
Cansız Mankene  İş Koyan Dayı 00:30
Cansız Mankene İş Koyan Dayı 4.906 izlenme - 5 ay önce Görüntüde torunu olcak yaşta adam gezmeye geldiği mağazada camsız mankene halleniyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Mağazayı Soyarken Cansız Mankenle Sevişmek! 00:52
Mağazayı Soyarken Cansız Mankenle Sevişmek! 59.082 izlenme - 6 yıl önce Düzce'de, ayakkabı ve konfeksiyon mağazasını soyan iki hırsızdan birinin vitrindeki cansız mankenle sevişmesi güvenlik kameralarına yansıdı.
Cansız Manken Şakası 03:53
Cansız Manken Şakası 7.947 izlenme - 8 ay önce Girdiğiniz mağazaların önünde duran mankenler, her zaman cansız çıkmayabilir. Lübnan başkenti Beyrut'ta bir mağaza önünde yapılan cansız manken şakasını hep birlikte izliyoruz efendim.
Cansız Mankenle Öğretmen Trollemek (Thug Life İçerir) 00:28
Cansız Mankenle Öğretmen Trollemek (Thug Life İçerir) 13.526 izlenme - 3 yıl önce Cansız mankeni nerden bulup sınıfa getirdiniz? Eğitim sistemi giderek gelişiyor.
Yangın Tatbikatında Kurtarılması Beklenen Cansız Mankenin Hastanelik Olması 00:36
Yangın Tatbikatında Kurtarılması Beklenen Cansız Mankenin Hastanelik Olması 5.564 izlenme - 3 yıl önce Bugün Rize’de İtfaiye Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen yangın ve kurtarma tatbikatında kurtarılması beklenen cansız manken yandı.Birde üstüne ambulansla hastaneye kaldırıldı.İtfaiyemizde bilgi birikim hat safhada.izliyoruz.
Aşırı Korkunçlu Karı  - Banu Alkan 02:02
Aşırı Korkunçlu Karı - Banu Alkan 4.285 izlenme - 3 yıl önce Sam Peckinpah'ın "Straw Dogs / Köpekler" filminden uyarlama, başrollerini Banu Alkan ve Ferdi Özbeğen'in paylaştıkları kadınca filminden bir kesit.Efendim izlerken altınıza kaçırabilir(!) ,koltuğunuzdan zıplayabilirsiniz.Bu korkuyu banu ablamızın gözlerinden ve tepkisinden de anlayabilirsiniz.
Uyuyan Arkadaşını Cansız Manken İle Trolleyen Kız 01:00
Uyuyan Arkadaşını Cansız Manken İle Trolleyen Kız 1.727 izlenme - 1 yıl önce Uyuyan Arkadaşını Cansız Manken İle Trolleyen Kız Uyuyan ev arkadaşını cansız manken ile trolleyen kız sosyal medyayı salladı..
Yürekleri Ağza Getiren Kamera Şakası 01:33
Yürekleri Ağza Getiren Kamera Şakası 2.406 izlenme - 4 yıl önce Bir kamera şakasında cansız mankenin yere düşen kafasını almak için yere eğilen insanlar canlı bir kafayla karşılaşınca şoke oldu.
Cansız Mankeni Parmaklayan Eleman 00:10
Cansız Mankeni Parmaklayan Eleman 404 izlenme - 5 ay önce Alışveriş için gittiği spor mağazasındaki cansız mankeni merak edip kurcalamaya başlayan eleman parmaklamayı da ihmal etmemiş.
Justin Bieber Cansız Mankenle Öpüştü 01:03
Justin Bieber Cansız Mankenle Öpüştü 2.861 izlenme - 5 yıl önce Justin Bieber'in ateşli öpüşmesi karşısında stüdyoda bulunan hayranları kıskançlıktan çılgına döndü ve bağırmaya başladılar. Cansız mankeni öptükten sonra basketbol potasına atan Justin'in atışı başarılı olmadı.
Beşiktaş Kadın Futbol Takımıda Mannequin Challenge Akımına Katıldı 00:59
Beşiktaş Kadın Futbol Takımıda Mannequin Challenge Akımına Katıldı 1.273 izlenme - 2 yıl önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Beşiktaş Kadın Futbol Takımı'da uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu.
Cansız Mankenle Elleme Şakası Yapan Çılgın Adam 03:14
Cansız Mankenle Elleme Şakası Yapan Çılgın Adam 536 izlenme - 1 yıl önce Çılgın adamın elinde bulunan yarım gövdeli cansız mankenle yolda yürüyen insanları adres sorma bahenesiyle trollemesi.
Sıçırtan Cansız Manken Şakası 03:15
Sıçırtan Cansız Manken Şakası 1.265 izlenme - 4 yıl önce Çok iyi düşünülmüş, kim düşünmüşse tebrik etmek lazım. Video'da, elinde cansız manken taşıyan bir dayı, mankenin kafasını kaldırıma düşürüyor, olaylar buradan sonra kopmaya başlıyor.
Davul Zurna Sesine Dayanamayan Cansız Mankenin Göbek Atması 00:54
Davul Zurna Sesine Dayanamayan Cansız Mankenin Göbek Atması 330 izlenme - 10 ay önce Edirne’de heykel gibi durarak para kazanan pandomim sanatçısı, karşısına çıkan davul zurnanın dokuz sekiz ezgilerine dayanamayıp göbek atmış.
Cansız Manken 05:11
Cansız Manken 2.333 izlenme - 10 yıl önce
Cansız mankene şiddet uygulayıp polisi keklemek 02:56
Cansız mankene şiddet uygulayıp polisi keklemek 757 izlenme - 4 yıl önce Ünlü youtube fenomeni Vitaly, sokak ortasında cansız mankene şiddet uygulayıp polisi keklemiş. Olaya müdahale etmek isteyen polisler kadının cansız olduğunu görünce gülüp geçmiş. Tabi kelepçeyi takan da olmuş.
Cansız Mankenle Halay Çeken Yurdum İnsanı 00:29
Cansız Mankenle Halay Çeken Yurdum İnsanı 582 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki yurdumun güzel insanları bir ilginç olaya komik bir duruma imza atmasın. Şimdi de cansız mankenle halay çeken gençlerimiz karşımızda.
Cansız Manken Canlanırsa - Kamera Şakası 02:17
Cansız Manken Canlanırsa - Kamera Şakası 729 izlenme - 4 yıl önce Public Prank isimli şaka grubu mağazaların önündeki cansız mankenlerin yanında manken gibi durup sonra insanları korkutuyor.
Cansız Mankene Hallenen Dayı 00:28
Cansız Mankene Hallenen Dayı 289 izlenme - 2 yıl önce Nerede çekildiğini bilmediğimiz kafası güzel dayımızın kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle. Belki o an birisi bir kova suyu başından aşağıya dökse ben ne yapıyorum deyip şener modeli koşmaya başlardı ))
En Korkunç Noel Baba 00:21
En Korkunç Noel Baba 635 izlenme - 4 yıl önce Bir mağazanın vitrinine konan hareketli noel baba tipindeki cansız manken görenleri oldukça korkutuyor.
Cansız Manken Canlanırsa - Kamera Şakası 01:53
Cansız Manken Canlanırsa - Kamera Şakası 327 izlenme - 3 yıl önce Cansız Manken Canlanırsa - Kamera Şakası Şakacı mağazada cansız mankenlerin yanında manken gibi durup sonra insanları korkutuyor.
Halay Çeken Cansız Mankenler 00:45
Halay Çeken Cansız Mankenler 87 izlenme - 8 ay önce Diyarbakır'da gelinlik ve yöresel kıyafet satışı yapan bir iş yeri, cansız mankenlere halay çektirmiş. Halay görüntüleri sosyal medyada izleyenlerin beğenisi kazanmış.
Ribery Cansız Manken Olursa 00:45
Ribery Cansız Manken Olursa 377 izlenme - 5 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...