Hoşgeldiniz!

cansız manken

Sokak Sanatçısının Parasını Çaldığına Pişman Oldu 00:27
Sokak Sanatçısının Parasını Çaldığına Pişman Oldu 496.477 izlenme - 12 ay önce Sokakta cansız manken performansı sergileyen adamın parasını çalmak isteyen bir kişi cansız mankenin beklenmedik hareketine maruz kaldı.
Mağazayı Soyarken Cansız Mankenle Sevişmek! 00:52
Mağazayı Soyarken Cansız Mankenle Sevişmek! 58.469 izlenme - 4 yıl önce Düzce'de, ayakkabı ve konfeksiyon mağazasını soyan iki hırsızdan birinin vitrindeki cansız mankenle sevişmesi güvenlik kameralarına yansıdı.
Cansız Mankenle Öğretmen Trollemek (Thug Life İçerir) 00:28
Cansız Mankenle Öğretmen Trollemek (Thug Life İçerir) 12.250 izlenme - 11 ay önce Cansız mankeni nerden bulup sınıfa getirdiniz? Eğitim sistemi giderek gelişiyor.
Yangın Tatbikatında Kurtarılması Beklenen Cansız Mankenin Hastanelik Olması 00:36
Yangın Tatbikatında Kurtarılması Beklenen Cansız Mankenin Hastanelik Olması 5.236 izlenme - 1 yıl önce Bugün Rize’de İtfaiye Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen yangın ve kurtarma tatbikatında kurtarılması beklenen cansız manken yandı.Birde üstüne ambulansla hastaneye kaldırıldı.İtfaiyemizde bilgi birikim hat safhada.izliyoruz.
Cansız Mankenle Öpüşmek - Justin Bieber 01:03
Cansız Mankenle Öpüşmek - Justin Bieber 7.775 izlenme - 2 yıl önce Jimmy Fallon, Justin Bieber'den masanın üzerinde bulunan cansız mankenleri basketbol potasına atmasını istedi. Justin Bieber, cansız mankeni eline aldığı anda öpmeye başladı. Jimmy Fallon bu durumu sonlandırmaya çalışsa da pek başarılı olamadı. Bieber, kendini o kadar kaptırdı ki sunucunun ikazını duymadı.
Justin Bieber Cansız Mankenle Öpüştü 01:03
Justin Bieber Cansız Mankenle Öpüştü 17.527 izlenme - 4 yıl önce Justin Bieber Cansız Mankenle Öpüştü Justin Bieber'ın, Katıldığı Şov Programında Cansız Mankenle Öpüşmesi Olay Oldu
Yürekleri Ağza Getiren Kamera Şakası 01:33
Yürekleri Ağza Getiren Kamera Şakası 2.323 izlenme - 2 yıl önce Bir kamera şakasında cansız mankenin yere düşen kafasını almak için yere eğilen insanlar canlı bir kafayla karşılaşınca şoke oldu.
cansız manken sandılar suni teneffüs yaptılar 03:06
cansız manken sandılar suni teneffüs yaptılar 7.511 izlenme - 6 yıl önce
Cansız Manken Canlanırsa:)) 01:14
Cansız Manken Canlanırsa:)) 8.546 izlenme - 8 yıl önce cansız manken canlanırsa:))kırılmaya hazır olun:))
Aşırı Korkunçlu Karı  - Banu Alkan 02:02
Aşırı Korkunçlu Karı - Banu Alkan 1.945 izlenme - 1 yıl önce Sam Peckinpah'ın "Straw Dogs / Köpekler" filminden uyarlama, başrollerini Banu Alkan ve Ferdi Özbeğen'in paylaştıkları kadınca filminden bir kesit.Efendim izlerken altınıza kaçırabilir(!) ,koltuğunuzdan zıplayabilirsiniz.Bu korkuyu banu ablamızın gözlerinden ve tepkisinden de anlayabilirsiniz.
Cansız Mankenle Halay Çeken Yurdum İnsanı 00:29
Cansız Mankenle Halay Çeken Yurdum İnsanı 472 izlenme - 6 ay önce Gün geçmiyor ki yurdumun güzel insanları bir ilginç olaya komik bir duruma imza atmasın. Şimdi de cansız mankenle halay çeken gençlerimiz karşımızda.
Justin Bieber Cansız Mankenle Öpüştü 01:03
Justin Bieber Cansız Mankenle Öpüştü 2.809 izlenme - 4 yıl önce Justin Bieber'in ateşli öpüşmesi karşısında stüdyoda bulunan hayranları kıskançlıktan çılgına döndü ve bağırmaya başladılar. Cansız mankeni öptükten sonra basketbol potasına atan Justin'in atışı başarılı olmadı.
Cansız Manken Canlanırsa =) 03:05
Cansız Manken Canlanırsa =) 3.126 izlenme - 7 yıl önce cansız manken canlanırsa
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 04:17
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 1.302 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de hemen her şehirde bulunan ve giderek daha da çoğalan Ürotik! Shop mağazalarında satılan bir ürün Realistik Bebek... Realistik Bebek yani bir nevi kaliteli şişme bebek diyebiliriz. İşte bu seks oyuncağının imalatını üstlenen Çin'nin fabrikasında ufak bir tur atacaksınız. Videonun sonlarına doğru fabrika çalışanlarından bir adam üretmiş olduğu ürünleride kameralar önünde kontrol ediyor.
Cansız mankene şiddet uygulayıp polisi keklemek 02:56
Cansız mankene şiddet uygulayıp polisi keklemek 752 izlenme - 2 yıl önce Ünlü youtube fenomeni Vitaly, sokak ortasında cansız mankene şiddet uygulayıp polisi keklemiş. Olaya müdahale etmek isteyen polisler kadının cansız olduğunu görünce gülüp geçmiş. Tabi kelepçeyi takan da olmuş.
Cansız Manken Canlanıyor Kamera Şakası 03:05
Cansız Manken Canlanıyor Kamera Şakası 3.099 izlenme - 7 yıl önce cansız manken canlanıyor kamera şakası
Sıçırtan Cansız Manken Şakası 03:15
Sıçırtan Cansız Manken Şakası 535 izlenme - 2 yıl önce Çok iyi düşünülmüş, kim düşünmüşse tebrik etmek lazım. Video'da, elinde cansız manken taşıyan bir dayı, mankenin kafasını kaldırıma düşürüyor, olaylar buradan sonra kopmaya başlıyor.
cansız manken 05:11
cansız manken 2.330 izlenme - 8 yıl önce
Mağazayı Soyarken Cansız Mankenle Sevişmek 01:20
Mağazayı Soyarken Cansız Mankenle Sevişmek 775 izlenme - 2 yıl önce Düzce'de, ayakkabı ve konfeksiyon mağazasını soyan iki hırsızdan birinin vitrindeki cansız mankenle sevişmesi güvenlik kameralarına yansıdı.
Cansız Manken Canlanırsa - Kamera Şakası 02:17
Cansız Manken Canlanırsa - Kamera Şakası 598 izlenme - 2 yıl önce Public Prank isimli şaka grubu mağazaların önündeki cansız mankenlerin yanında manken gibi durup sonra insanları korkutuyor.
En Korkunç Noel Baba 00:21
En Korkunç Noel Baba 603 izlenme - 2 yıl önce Bir mağazanın vitrinine konan hareketli noel baba tipindeki cansız manken görenleri oldukça korkutuyor.
Cansız Mankeni Taciz Etti 00:08
Cansız Mankeni Taciz Etti 318 izlenme - 1 yıl önce Yurt dışında çekilen bu görüntüler izleyenleri şaşkına çeviriyor. Yoldaki cansız mankeni taciz eden adam bir vatandaşın cep telefonuna böyle takılıyor...
Koreli Kızın Cansız Mankenle Çamurlu Fantezi Gösterisi 01:01
Koreli Kızın Cansız Mankenle Çamurlu Fantezi Gösterisi 181 izlenme - 10 ay önce Koreli kızı artık iyi tanıyoruz popülerite peşinde belliki bu haftaki gösterisi yani karşımıza toprak,su ve cansız mankenle karşımıza çıktı iyi seyirler diyelim ne dicen başka
www.cansizmanken.com.tr 02:41
www.cansizmanken.com.tr 742 izlenme - 7 yıl önce www.cansizmanken.com.tr( tüm kanpanyalarınızda yanınızda,tanıtımlarınızda acılış,indirim,teknoleji,beyaz neşya.fuar organizasyonunuzda,sizlerle birlikte,olmak isterim birtelefonkadar yakınım(0532 650 38 54):):):)
Cansız Manken Canlanırsa - Kamera Şakası 01:53
Cansız Manken Canlanırsa - Kamera Şakası 187 izlenme - 1 yıl önce Cansız Manken Canlanırsa - Kamera Şakası Şakacı mağazada cansız mankenlerin yanında manken gibi durup sonra insanları korkutuyor.
Cansız Mankene Şiddet Uygulayıp Polisi Keklemek 02:56
Cansız Mankene Şiddet Uygulayıp Polisi Keklemek 213 izlenme - 2 yıl önce ABD'de, Rus asıllı komedyen Vitaly Zdorovetskiy'un cansız bir kadın mankenle polislere yaptığı şiddet şakası, ilginç görüntülere sahne oldu.
Cansız Manken Canlandı 04:04
Cansız Manken Canlandı 295 izlenme - 2 yıl önce Amerikan futbolu oyuncuları bir giyim mağazasında yaptığı şakayla ziyaretçilerin aklını aldı...
Ribery Cansız Manken Olursa 00:45
Ribery Cansız Manken Olursa 350 izlenme - 3 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Cansız Manken Gibi Kedi 00:44
Cansız Manken Gibi Kedi 199 izlenme - 2 yıl önce Kedi cansız manken gibi dışardan gelen tüm etkilere rağmen hiç kıpırdamıyor. resmen kitlenip kaldı. çok komik olmuş ama..
www.cansizmanken.com.tr 01:31
www.cansizmanken.com.tr 358 izlenme - 7 yıl önce www.cansizmanken.com.tr (tüm kanpanya ,indirimlerinizde,fuar ve festivallerde sizlerle olmak ümidiyle,maza önünde kanpanyalı ürünleri tanıtmak ve daha kolay reklamınızı duyurmak icin bir telefon kadar yakınım(0532 650 38 54)