Hoşgeldiniz!

çapkınlık

Sabah İşe Geç Kalma Sebebi 01:37
Sabah İşe Geç Kalma Sebebi 413.810 izlenme - 3 yıl önce Gece Kuşağı | Tutkuyla Yaşayanların Kanalı Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Ahu Tuğba, Lüks Leman Abla, Hülya Avşar, Müjde Ar, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası.. Gece Kuşağı! Uyku tutmayanlar için!
Telefon ile Çaplınlık Yapan Dede 00:38
Telefon ile Çaplınlık Yapan Dede 8.644 izlenme - 4 ay önce alışveriş merkezinde bir yaşlı adam telefonu öpüyor bişeyler yapıyor ve merak eden kişi kameraya çekiyor ve gülmemek için kendini zor tutuyor kiminle konuştuğunu öğrenmek biraz daha yaklaşıyor birde ne görmesin...
çapkınlık kadın çok açık ve net cevap verdi 00:37
çapkınlık kadın çok açık ve net cevap verdi 34.813 izlenme - 7 yıl önce süpeer cevap
Şener Şen Çapkınlık Yapıyor:)) 01:38
Şener Şen Çapkınlık Yapıyor:)) 54.773 izlenme - 9 yıl önce şener şen çapkınlık yapıyor:))
Çapkınlık Yaparken Yakalandı 01:31
Çapkınlık Yaparken Yakalandı 23.898 izlenme - 8 yıl önce
Aşırı Yaratıcı Emrah'ın Telefon Konuşması 01:33
Aşırı Yaratıcı Emrah'ın Telefon Konuşması 3.979 izlenme - 9 ay önce İş arkadaşından girip, peşini bırakmayan kadın modundan çıkıp, sevgilisine teyzesi ile konuştuğunu söyleyen oyunculukta mastır yapmış ama çapkınlığı beceremeyen Emrah.
bülent ersoy - zampara bülent 03:50
bülent ersoy - zampara bülent 13.610 izlenme - 8 yıl önce
Nagihan Karadere Yaşadıklarını Anlattı 07:39
Nagihan Karadere Yaşadıklarını Anlattı 1.543 izlenme - 1 yıl önce Nagihan Karadere adada ter dökerken, eşi çapkınlık yaptı. Karadere, başka bir kadına çıplak fotoğraflarını gönderen eşi Uğur Gökçe’nin bu hareketiyle şoke oldu. Eşinin ihanetini öğrenen Nagihan Karadere çıktığı televizyon yayınında gözyaşları içinde yaşadıklarını anlattı. Nasıl yaşadım ama bilmiyorum. Bir şantaj söz konusu. Ondan para sızdıramayınca bana döndüler. 10 bin euro gibi bir para söz konusu. Hukuki işlem başlatıldı. Önümüzdeki günlerde gerekli açıklamayı yapacağım. Bildiğim tek bir şey var. Herkesin bildiği konu. Detayını önümüzdeki günlerde öğreneceğiz.
çapkınlık yapan erkeklerin komik halleri 00:25
çapkınlık yapan erkeklerin komik halleri 7.188 izlenme - 8 yıl önce
kadın çapkınlık yaparsa 00:32
kadın çapkınlık yaparsa 4.225 izlenme - 7 yıl önce
Kemal Sunal - 10 Derste Çapkınlık 15:37
Kemal Sunal - 10 Derste Çapkınlık 1.989 izlenme - 3 yıl önce Ders 1: Çapkınlıkta ilk prensip başarısızlıktan hiç korkmamaktır. En iyi taktik ısrardır. Kadınlar ısrar eden erkeklere bayılırlar. asdfg Ders 2:Ne oldu ısrarettiniz ve ilk tokadı yediniz değil mi? Bu tokat sizin şeref madalyanızdır doğru yoldasınız bir kere daha deneyin. Ders 3: Kafanıza birşey vurabilirler ama bilinki doğru yoldasınız. Biryeriniz kırılabilir ama sonunda onlarında savunması kırılır. Ders 4: Kadınlar yürekli erkeklere hayrandırlar olmadık yerde hücüma geçin gafil avlayın avınızı size bayılacaklardır. Lütfen tatbikata geçin. Ama dans bilmiyorsanız nafile önce dans öğrenmeniz lazım hiç durmayın. Ders 5: Dans eden erkeğin ısrarına hiç bir kadın dayanamaz. Artık sizde keskin bir Zampik olmaya başladınız... Lütfen gördüklerinizi ve öğrendiklerinizi uygulamaya başlayın.. Ders 6: Ona aşk şarkılarının en derin musikisini mırıldayın, göreceksiniz bakışları değişecek kendini size teslim edecek, ayrıca sert ve kibar olacaksınız. Hadi taaruza geçin bakalım. Ders 7: Kadınlar odalarına giren erkeklere hayran kalırlar. Hiç cesaretinizi kaybetmeyin, bağarırım derlerse kulakasmayın, silah çekerlerse gülün geçin ateşedemezler sonunda zafer sizindir. Hadibakalım taaruza geçmek için ne bekliyorsunuz? Ders 8: Buraya kadar öğrendiklerinizle hala bir sonuç alamadınızsa üzerinde çalıştığınız kız aşırı hassas demektir ona çiçekler götürün, bol bol nefis kokulu çiçekler. Ders 9: Üzülmeye ve umutsuzluğa gerek yok üzerinde çalıştığınız dişi çiçeklerden hoşlanmıyorsa sporcu erkeklerden hoşlanıyor demektir. Şimdi samimi olun Vücudunuz nasıl? Kadınlar güçlü erkeklere bayılırlar ona vücudunuzu gösterin hadi işbaşına... Ders 10: Üzerinde çalıştığınız kız sporcu kişiliğinizden hoşlanmadı mı? Spor ile ilgilenmeyen kızlar gezmeden ve eğlenceden hoşlanırlar, şimdi siz onu derhal gezmeye davet edeceksiniz. Başarınız 0 dür :) Sayın öğrenci 10 Derstir sana öğrettiklerimiz hep hava civaydı, seven erkek yürekli erketir O kızı gerçekten seviyorsan uğruna canını vereceksin icabında bunu göze alıyorsan hiç bir kadın sana hayır diyemez yoo göze almıyorsan kitaba verdiğin parayı helal et olsu bitsin. Bizden sana başarılar dilemek. Gerisi seni bileceğin iş hadi eyvallah güle güle.
çapkınlık dersi :)) 00:25
çapkınlık dersi :)) 3.748 izlenme - 9 yıl önce karşı masaya çaktırmadan numara verme :))
çapkınlıkda ilk kural  iz bırakma ! 00:51
çapkınlıkda ilk kural iz bırakma ! 3.225 izlenme - 8 yıl önce çapkınlıkda ilk kural iz bırakma !
Murat Tartar'la Çapkınlık Kursu (2003 - Beyaz Show) 05:46
Murat Tartar'la Çapkınlık Kursu (2003 - Beyaz Show) 2.164 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Show'un bir zamanlar unutulmaz tiplemelerinden biri olan,sürekli çapkınlık dersleri veren reis Murtar Tartar hocanın Çapkınlık Kursu derslerinden birisidir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve Beyaz Show'un eski güzel tiplemelerini hatırlatmak istedim. İyi nostaljiler.
Erol Taş Cüneyt Arkın Zamparalık Yarışında 05:26
Erol Taş Cüneyt Arkın Zamparalık Yarışında 1.332 izlenme - 3 yıl önce erol taş ve cüneyt arkın matmazeli tavlamak için birbirleriyle yarışmaktadırlar. matmazel hiç güzel değil ama erol taş ın özellikle kafası oldukça sağlammış.
Öztürk Serengil - Çapkınlık Dersleri 06:28
Öztürk Serengil - Çapkınlık Dersleri 776 izlenme - 3 yıl önce Keliyle ve esprileriyle gönlümüzde taht kuran, günümüz komedyenlerinin eline su dökemeyeceği Öztürk Serengil'den en önemli derslerden biri: Çapkınlık Dersi! Siyah beyaz da ayrı bir nostalji efendim. İyi Seyirler.
Nasıl Çapkın Oldum - 6. Bölüm 04:28
Nasıl Çapkın Oldum - 6. Bölüm 664 izlenme - 3 yıl önce Süresi izleyenlerini kesmeyen dizi Nasıl Çapkın Oldum tüm hızıyla devam ediyor. Bora, yaptığı imaj çalışmasıyla Gamze'nin dikkatini çekmeyi başardı. Ertan, Gamze'ye kızıp mekanı terketti ve Fransa'ya pizza yemeye gitti. Gamze ise Ertan'ın bu davranışının üzerine bir de Bora'yı başka bir kadınla görünce kafasındaki "efendi adam - piç adam" karışıklığına engel olamadı. Ee sonra? Sonra ne oldu? Cevabı "Nasıl Çapkın Oldum"un yeni bölümünde. İyi seyirler!
Sanalika--Çapkınlığın Bedeli 01:31
Sanalika--Çapkınlığın Bedeli 1.026 izlenme - 8 yıl önce sanalika da çeqilen film .bn çeqtm...ben; sheker_iloshçapkınlığın bedeli ekranda iyi seyirler...!!!
Çapkınlık İçin Kiraladığı Evde Soyuldu 01:33
Çapkınlık İçin Kiraladığı Evde Soyuldu 59 izlenme - 5 ay önce Adıyaman'dan gelen görüntüde sözde çapkınlık için girdiği evde tuzağa düştü.Adam günü birlik kiralan evde tanışıp buluştuğu kadın tarafında soyuldu
Şener Bozbey, Yücel Dayının Çapkınlık Maceraları 29:21
Şener Bozbey, Yücel Dayının Çapkınlık Maceraları 2.663 izlenme - 9 yıl önce Şener bozbey, yücel dayinin çapkinlik maceralari serİsİnİn İlk fİlmİ,İstanbuldakİ İnternet çapkinliĞi
Nasıl Çapkın Oldum - 3. Bölüm 04:00
Nasıl Çapkın Oldum - 3. Bölüm 367 izlenme - 3 yıl önce Alkışlarlayaşıyorum kullanıcılarınca büyük ilgiyle takip edilen internet dizisi, 3. bölümüyle devam ediyor. Arkadaşlarından aldığı derste kadınların özelliklerine göre ayrıldığı türleri öğrenen Bora, Gamze'nin en zorlu tür olan "Taş" grubuna ait olduğunu da bu derslerde öğrenmiştir. Ancak sevgilisi varken Gamze'ye yaklaşmak kolay olmayacaktır. Ve Bora ile Gamze bir cafede tesadüfen karşılaşırlar. Yaptıkları sohbetin sonunda ise Bora'nın eline Ertan ile ilgili sürpriz bir koz geçecektir. 1. Bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/141109/nasil-capkin-oldum-1-bolum 2. Bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/142752/nasil-capkin-oldum-2-bolum
Nasıl Çapkın Oldum - 2. Bölüm 03:59
Nasıl Çapkın Oldum - 2. Bölüm 243 izlenme - 3 yıl önce İlk bölümü geçen hafta yayınlanan internet dizisinin ikinci bölümü. Usta çapkın Bora'nın "çapkınlık" hikayesi devam ediyor. Sevdiği kadını elde edebilmek için "piç" olma kararı alan Bora arkadaşlarından yardım istiyor ve ilk ders başlıyor: "Doğada, kadınlar dörde ayrılır.."
Nasıl Çapkın Oldum - 5. Bölüm 04:26
Nasıl Çapkın Oldum - 5. Bölüm 321 izlenme - 3 yıl önce Nasıl Çapkın Oldum 5. bölümüyle emekli bir KPSS adayından nasıl bir çapkın varolabileceğini anlatmaya kaldığı yerden devam ediyor. Bora'nın evrim geçirmiş bir özgüvenle bara geldiğini gören Gamze şoke olur. Bora içinse daha başka planlar yapılmıştır. Acaba arkadaşlarının Bora ile tanışması için ayarladıkları Sude, Gamze tarafından nasıl karşılanacaktır? "Olmuyor çekmeyin." New York Times "Otisabi tutmadı bu da tutmaz." Washington Post "Kızlı erkekli dizi çekiyorlar." Tamer Kırbaç "Biz çapkınlığı iyi biliriz." RTE
Aşk Hocası - Süper kız tavlama yöntemi 13:57
Aşk Hocası - Süper kız tavlama yöntemi 168 izlenme - 2 yıl önce İlk randevun yatakta bitsin istiyorsan, ilk görüşmenin başarılı geçmesini bekliyorsan neler yapman gerekiyor? İlk tokalaşmadan cinsel ilişkiye kadar nasıl bir yol izlenmeli? Kesin tavlama yöntemleri Aşk Hocası anlatıyor.
Cristiano Ronaldo çapkınlığa kalkarsa... 00:30
Cristiano Ronaldo çapkınlığa kalkarsa... 141 izlenme - 2 yıl önce Real Madrid'in Portekizli süperstarı Cristiano Ronaldo çapkınlığa kalkarsa...
Çapkınlık yaparken hamile karısından dayak yedi 00:35
Çapkınlık yaparken hamile karısından dayak yedi 118 izlenme - 3 yıl önce Çapkınlık yaparken dayak yedi.
Leyla ile Mecnun - Yavuzdan Çapkınlık Taktikleri 01:49
Leyla ile Mecnun - Yavuzdan Çapkınlık Taktikleri 139 izlenme - 2 yıl önce Leyla ile Mecnun'un bu bölümünde az sakallı dede yavuz ve ismaile sultanını tavlayabilmek için yavuzdan çapkınlık taktikleri alıyor.
Sanalika-Çapkınlığın Bedeli 01:31
Sanalika-Çapkınlığın Bedeli 303 izlenme - 8 yıl önce slm..!ben sheker_ilosh. bu filmn çeqilmesi qolay görünüyor ama hiç de qoly deil..!!bende çeqmeden önce öle zannediyordum...neyse bir tane daha yqlemstm fqt onda srn olusmus bunu yqledm...iyi seyirler..!senaryolarınız var ise yada oyuncu olmak istiyorsanız;justinbieberturkey@gmail.comexcellent-colleen@hotmail.com
Cristiano Ronaldo çapkınlığa kalkarsa... 00:30
Cristiano Ronaldo çapkınlığa kalkarsa... 110 izlenme - 2 yıl önce Real Madrid'in Portekizli süperstarı Cristiano Ronaldo çapkınlığa kalkarsa...
 Nefes Alsın Yeter Diyenler İzlesin! 01:28
Nefes Alsın Yeter Diyenler İzlesin! 284 izlenme - 5 yıl önce Bir daha çapkınlık yapmak mı? Tövbe" dedirten video. Twitterdan Takip Edin: twitter.com/TURGUTMmm