Hoşgeldiniz!

captain america the winter soldier

KAPTAN AMERİKA 2: KIŞ ASKERİ ( Fragman ) 02:26
KAPTAN AMERİKA 2: KIŞ ASKERİ ( Fragman ) 12.709 izlenme - 4 yıl önce Kaptan Amerika’yı, Yenilmezler ile birlikte New York’ta yaşanan dehşet verici olayların ardından Washington D.C.’de huzur içinde yaşarken ve modern dünyaya uyum sağlamaya çalışırken buluyoruz. S.H.I.E.L.D. üyesi bir arkadaşı saldırıya uğrayınca Steve, dünyayı tehlikeye atan bir entrika ağının içine çekilir. Kara Dul (Black Widow) ile güçlerini birleştiren Kaptan Amerika, kendisini susturmak için gönderilen profesyonel katillerle savaşırken bir yandan da giderek genişleyen bir komployu ortaya çıkarmak için çabalamaktadır. Bu kötü niyetli oyunun foyası meydana çıkınca Kaptan Amerika ve Kara Dul yeni arkadaşları Falcon’dan yardım isterler. Fakat kısa süre sonra kendilerini hiç beklenmedik ve zorlu bir düşmanla; Kış Askeri ile karşı karşıya bulurlar. Sitemizden filmi full izleyebilirsiniz:http://hdkalitefilm.net
Marvel's Captain America: The Winter Soldier (Trailer 2) 02:30
Marvel's Captain America: The Winter Soldier (Trailer 2) 2.536 izlenme - 4 yıl önce he First Avenger returns for an all-new cinematic adventure April 4 in Marvel's "Captain America: The Winter Soldier"!
Kaptan Amerika: Kış Askeri - Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:26
Kaptan Amerika: Kış Askeri - Türkçe Altyazılı Fragmanı 3.309 izlenme - 4 yıl önce Chris Evans ve Steve Rogers'ın başrollerinde yer aldığı Captain America The Winter Soldier filminin türkçe altyazılı fragmanı. SSCB döneminde özel kuvvetler içerisinde yetiştirilen ve Winter Soldier (Kış Askeri) adı verilen bir adam aslında tam bir ölüm makinasıdır. Rusya tarafından donmuş bir gölde bulunur ve önüne çıkan her şeyi yerle bir etmeye kararlıdır. Kaptan Amerika yanına Falcon'u ve Kara Dul'u da alarak güç birliği yapar ve soğuk diyarlardan gelen bu düşmana karşı büyük bir mücadeleye girer.
Kaptan Amerika Kış Askeri Özel Fragman (Komplo) 01:28
Kaptan Amerika Kış Askeri Özel Fragman (Komplo) 1.117 izlenme - 4 yıl önce Kaptan Amerika Kış Askeri Özel Fragman (Komplo)
Captain America: The Winter Soldier (2014) 4. Fragmanı 04:01
Captain America: The Winter Soldier (2014) 4. Fragmanı 1.353 izlenme - 4 yıl önce Kaptan Amerika’yı, Yenilmezler ile birlikte New York’ta yaşanan dehşet verici olayların ardından Washington D.C.’de huzur içinde yaşarken ve modern dünyaya uyum sağlamaya çalışırken buluyoruz. S.H.I.E.L.D. üyesi bir arkadaşı saldırıya uğrayınca Steve, dünyayı tehlikeye atan bir entrika ağının içine çekilir. Kara Dul (Black Widow) ile güçlerini birleştiren Kaptan Amerika, kendisini susturmak için gönderilen profesyonel katillerle savaşırken bir yandan da giderek genişleyen bir komployu ortaya çıkarmak için çabalamaktadır. Bu kötü niyetli oyunun foyası meydana çıkınca Kaptan Amerika ve Kara Dul yeni arkadaşları Falcon’dan yardım isterler. Fakat kısa süre sonra kendilerini hiç beklenmedik ve zorlu bir düşmanla; Kış Askeri ile karşı karşıya bulurlar.
Captain America: The Winter Soldier Türkçe Altyazılı İlk Fragmanı 02:26
Captain America: The Winter Soldier Türkçe Altyazılı İlk Fragmanı 1.727 izlenme - 4 yıl önce 4 Nisan 2014'de Sinemalarda... "Kaptan Amerika: İlk Yenilmez" seyircileri Marvel çizgi evrenin ilk yıllarına götürmüştü. Yenilmez kahramanımız günümüzde geçen bir devam filmiyle geri dönüyor. Steve Rogers, Nick Fury ve gizli SHIELD örgütü ile işbirliğini koruyarak modern dünyaya ayak uydurmaya çalışıyor. Devam filminde öykü bu sefer sosyalist dönem Rusya'sına uzanıyor. SSCB döneminde özel kuvvetler içerisinde yetiştirilen ve Winter Soldier (Kış Askeri) adı verilen bir adam aslında tam bir ölüm makinasıdır. Rusya tarafından donmuş bir gölde bulunur ve önüne çıkan her şeyi yerle bir etmeye kararlıdır. Kaptan Amerika yanına Falcon'u ve Kara Dul'u da alarak güç birliği yapar ve soğuk diyarlardan gelen bu düşmana karşı büyük bir mücadeleye girer. Kaptan Amerika'nın devam filminde başrol Chris Evans'ın yanı sıra kadroda Neal McDonough, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Frank Grillo, Samuel L. Jackson ve Scarlett Johansson gibi yine renkli isimler kaşımıza çıkacak.
Captain America The Winter Soldier Fragman 02:31
Captain America The Winter Soldier Fragman 1.575 izlenme - 4 yıl önce Chris Evans ve Steve Rogers'ın başrollerinde yer aldığı Captain America The Winter Soldier filminin fragmanı.
Marvel's Captain America: Civil War - Trailer 2 02:24
Marvel's Captain America: Civil War - Trailer 2 249 izlenme - 2 yıl önce The conflict ignites in a brand-new trailer for Marvel's "Captain America: Civil War," hitting theaters May 6! Subscribe to Marvel: http://bit.ly/WeO3YJ Follow Marvel on Twitter: https://twitter.com/marvel Like Marvel on FaceBook: http://www.facebook.com/Marvel For even more news, stay tuned to: Tumblr: http://marvelentertainment.tumblr.com/ Instagram: http://instagram.com/marvel Google : https://plus.google.com/ marvel/ Pintrest: http://pinterest.com/marvelofficial/
Captain America The Winter Soldier Fragman (Super Bowl) 02:30
Captain America The Winter Soldier Fragman (Super Bowl) 381 izlenme - 4 yıl önce Captain America The Winter Soldier Fragman (Super Bowl)
Captain America: The Winter Soldier Fragmanı 02:26
Captain America: The Winter Soldier Fragmanı 529 izlenme - 4 yıl önce Chris Evans ve Steve Rogers'ın başrollerinde yer aldığı Captain America The Winter Soldier filminin fragmanı.
Captain America: The Winter Soldier Fragmanı 00:16
Captain America: The Winter Soldier Fragmanı 345 izlenme - 4 yıl önce Chris Evans ve Steve Rogers'ın başrollerinde yer aldığı Captain America: The Winter Soldier (Kaptan Amerika: Kış Askeri) filminin fragmanı.
Captain America: The Winter Soldier İlk Bakış Fragmanı 00:56
Captain America: The Winter Soldier İlk Bakış Fragmanı 279 izlenme - 4 yıl önce Captain America: The Winter Soldier (Kaptan Amerika: Kış Askeri) İlk Bakış Fragmanı.
Marvel Stüdyoları'nın 6 Yılına 5 Dakikada Bakış 05:35
Marvel Stüdyoları'nın 6 Yılına 5 Dakikada Bakış 212 izlenme - 3 yıl önce Iron Man, The Incredible Hulk, Iron Man 2, Thor, Captain America: The First Avenger, The Avengers, Iron Man Three, Thor: The Dark World, Captain America: The Winter Soldier ve ötesi.. hepsi için teşekkürler Marvel !
Marvel's Captain America: The Winter Soldier - Trailer 2 (OFFICIAL) 02:30
Marvel's Captain America: The Winter Soldier - Trailer 2 (OFFICIAL) 124 izlenme - 4 yıl önce "Kaptan Amerika: İlk Yenilmez" seyircileri Marvel çizgi evrenin ilk yıllarına götürmüştü. Yenilmez kahramanımız günümüzde geçen bir devam filmiyle geri dönüyor. Steve Rogers, Nick Fury ve gizli SHIELD örgütü ile işbirliğini koruyarak modern dünyaya ayak uydurmaya çalışıyor. Devam filminde öykü bu sefer sosyalist dönem Rusya'sına uzanıyor. SSCB döneminde özel kuvvetler içerisinde yetiştirilen ve Winter Soldier (Kış Askeri) adı verilen bir adam aslında tam bir ölüm makinasıdır. Rusya tarafından donmuş bir gölde bulunur ve önüne çıkan her şeyi yerle bir etmeye kararlıdır. Kaptan Amerika yanına Falcon'u ve Kara Dul'u da alarak güç birliği yapar ve soğuk diyarlardan gelen bu düşmana karşı büyük bir mücadeleye girer. Kaptan Amerika'nın devam filminde başrol Chris Evans'ın yanı sıra kadroda Neal McDonough, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Frank Grillo, Samuel L. Jackson ve Scarlett Johansson gibi yine renkli isimler kaşımıza çıkacak.