Hoşgeldiniz!

cardboard

Samsung'un Sanal Gerçeklik Gözlüğü Gear VR'ın 360° Özelliği 03:17
Samsung'un Sanal Gerçeklik Gözlüğü Gear VR'ın 360° Özelliği 5.194 izlenme - 2 yıl önce Gear VR'ın 360 derece özelliği ile ilgili daha önce de birçok kez karşılaşmış ve film keyfi yapabileceğimiz günleri hayal etmiştik. Milk VR adında bir uygulama yayınlayan Samsung videoları Gear VR ile 360 derece izletebilmeyi amaçlıyor ve bunun üzerinde de epeyce uğraşıyor.
Google Cardboard 01:28
Google Cardboard 1.036 izlenme - 3 yıl önce Google, Son Zamanlarda Öne Çıkan Konulardan Olan Sanal Gerçeklik İçin Bir Çözüm Geliştirdi: Google Cardboard. Ayrıntılar Web Sitemiz Webeyn.com'da.
Google Cardboard ile Sanal Gerçeklik Deneyimimiz 07:44
Google Cardboard ile Sanal Gerçeklik Deneyimimiz 40 izlenme - 2 yıl önce Yaz aylarından bu yana 500.000 adet satan, kartondan üretilmiş sanal gerçeklik gözlüğü Google Cardboard'u çekmeceden çıkardık ve sizler için birleştirdik. http://shiftdelete.net/google-cardboard-ile-sanal-gerceklik-deneyimlerimiz-56661 Satın almayı düşünenler için nasıl kurulacağını anlattığımız ürünü, daha sonra da denedik. İşte karşınızda Google Cardboard! http://shiftdelete.net/ http://forum.shiftdelete.net/ https://www.facebook.com/ShiftDelete.Net https://twitter.com/ShiftDeleteNet https://instagram.com/ShiftDeleteNet/ http://www.twitch.tv/ShiftDeleteNet https://vine.co/ShiftDeleteNet https://plus.google.com/+ShiftDeleteNetTV/posts Kanalımıza Abone Olun: https://goo.gl/ylUFmZ
How To Make Slap On Duct Tape Bracelets 03:14
How To Make Slap On Duct Tape Bracelets 88 izlenme - 5 yıl önce how to make slap on duct tape bracelets
How To Make A Cupcake Pencil Case 04:00
How To Make A Cupcake Pencil Case 70 izlenme - 5 yıl önce how to make a cupcake pencil case
Karton Savaşları 2 24:30
Karton Savaşları 2 68 izlenme - 5 yıl önce Kartonlarla yapılan inanılmaz güzel bir amatör savaş filmi. İzlerken Spielberg'ün Band of Brothers'ını izledim sandım...
Markus Schulz - Cardboard Box 05:26
Markus Schulz - Cardboard Box 43 izlenme - 5 yıl önce
Cardboard Need For Speed (Ft. Rob Dyrdek) 02:03
Cardboard Need For Speed (Ft. Rob Dyrdek) 13 izlenme - 3 yıl önce Cardboard Need For Speed (Ft. Rob Dyrdek)....
The Aquarian Age - 10,000 Words In A Cardboard Box 03:24
The Aquarian Age - 10,000 Words In A Cardboard Box 1 izlenme - 9 ay önce Şarkı Sözleri: A thousand colourful shadows dancing round my head, Rejoicing to, the awakening of the dead, Dancing to the beat of a skinless drum, While a dead man sings, along with the dumb. How do you do, it's not nice to see you, Nice to have seen you goodbye. Ahhhhhhhhhhhh, goodbye. Ten tin soldiers they .......... ............ follow for me. How do you do, it's not nice to see you, Nice to have seen you goodbye. Ahhhhhhhhhhhh, goodbye. It's not nice to see you. Blind man seeing where you can't look, And the sinnerman reading from the hole in his book, Hounds and the huntsmen chased by the fox, Ten thousand words in a cardboard box. How do you do, it's not nice to see you, Nice to have seen you forget it. Ahhhhhhhhhhhh, goodbye, Goodbye, goodbye, goodbye, goodbye. There he goes, on another voyage of his own delusion, Never knowing, where the next paths will take him. How do you do, oh it's not nice to see you.