Hoşgeldiniz!

carew

Bjk-Fb Carewin Gol Sonrası Sevinci 01:09
Bjk-Fb Carewin Gol Sonrası Sevinci 13.871 izlenme - 9 yıl önce bjk-fb carewin gol sonrası sevinci
Bjk Den Ayrılanlar 04:06
Bjk Den Ayrılanlar 9.535 izlenme - 10 yıl önce
Carew ve Tatiana Shamratova'dan seksi pozlar 02:06
Carew ve Tatiana Shamratova'dan seksi pozlar 2.442 izlenme - 6 yıl önce Carew ve Tatiana Shamratova'dan seksi pozlar
Beşiktaş'ın eski oyuncusu film yıldızı oldu 00:11
Beşiktaş'ın eski oyuncusu film yıldızı oldu 980 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş'ın eski oyuncusu John Carew, Hovdinger adlı aksiyon filminde başrol karakterlerinden birini oynadı.
Volkan Demirel vs. John Carew (Tepki İçermez) 00:31
Volkan Demirel vs. John Carew (Tepki İçermez) 949 izlenme - 4 yıl önce Bizim ters volkan Nedense kendinden cüsseli adamlara sesini çıkaramıyormuş. Bu da en iyi örneği. Adam gibi oynamayanlara tepki olarak doğan volkan. Carew'in adam gibi futbolu oynamasından mı kaynaklanır bilinmez herhangi bir tepki vermemisini buyrun izliyoruz. (Volkan demirel saha içi mücadelesini hırsını çok takdir eden biriyim.Fakat burda ki nacizane amacım ortamı gerip sonrada çıkan olaylarda günahsızmış gibi davranılması beni rahatsız ediyor daha geçen sene burak kardeşimizi kaybetmemize rağmen her iki taraftanda yapılan tutum ve davranışlara biraz olsun tepki göstermemiz gerektiğini düşünüyorum.)
Carew Den İlginç Asist 00:39
Carew Den İlginç Asist 1.078 izlenme - 9 yıl önce john carew, ülkesi norveç in İskoçya yı 4-0 yendiği maçta çok ilginç bir asiste imza attı.carew in şutu önce yan direğe, daha sonra da zıt yöndeki öbür yan direğe çarptı
John Carew mafya babası oldu 01:53
John Carew mafya babası oldu 312 izlenme - 3 yıl önce Bir dönem Beşiktaş forması da giyen Norveçli eski futbolcu John Carew, ülkesinde Hovdinger adlı filminde bir mafya babasını canlandırdı.
John Carew,seksi Mankenle Kamera Karşısında 02:06
John Carew,seksi Mankenle Kamera Karşısında 330 izlenme - 6 yıl önce Beşiktaş'ın eski oyuncularından Norveçli John Carew, ünlü Rus model Tatiana Shamratava ile soyunarak kamera karşısında seksi pozlar verdi.
Carew'den Seksi Fotoğraf Çekimi 03:18
Carew'den Seksi Fotoğraf Çekimi 96 izlenme - 5 yıl önce Bir Dönem Beşiktaş'ta Da Forma Giyen Norveçli Golcü John Carew, Dünyaca Ünlü Moda Kanalı Fashiontv'nin Fotoğraf Çekimlerinde Boy Gösterdi.
John Carew Ve Oğlunun Çılgın Dansı! 03:48
John Carew Ve Oğlunun Çılgın Dansı! 110 izlenme - 5 yıl önce Beşiktaş'ın 33 Yaşındaki Eski Futbolcusu John Carew, West Ham'dan Serbest Kaldıktan Sonra Herhangi Bir Kulüple Anlaşmadı. Carew En Son Gönderdiği Videoyla Gündeme Geldi. 9 Yaşındaki Oğlu Tyrese İle İlginç Bir Dans Yapan Carew Videosu Yeni Bir Harlem Shake Olur Mu Bunu Zaman Gösterecek.
John Carew film yıldızı oldu! 00:15
John Carew film yıldızı oldu! 28 izlenme - 3 yıl önce Bir dönem Beşiktaş'ta da forma giyen John Carew ülkesi Norveç'te çekilen 'Hovdinger' adlı filmde Igor karakteri ile beyaz perdeye el attı.
John Carew mafya babası oldu 01:53
John Carew mafya babası oldu 25 izlenme - 3 yıl önce Bir dönem Beşiktaş forması da giyen Norveçli eski futbolcu John Carew, ülkesinde Hovdinger adlı filminde bir mafya babasını canlandırdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/bahisanaliz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
John Carew mafya babası oldu! 01:53
John Carew mafya babası oldu! 19 izlenme - 3 yıl önce Bir dönem Beşiktaş forması da giyen Norveçli eski futbolcu John Carew, ülkesinde Hovdinger adlı filminde bir mafya babasını canlandırdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sporx kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Beşiktaş'ın eski oyuncusu film yıldızı oldu 00:11
Beşiktaş'ın eski oyuncusu film yıldızı oldu 19 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş'ın eski oyuncusu John Carew, Hovdinger adlı aksiyon filminde başrol karakterlerinden birini oynadı.