Hoşgeldiniz!

Çark Videoları

iPhone'dan Stres Çarkı Yapmak 10:10
iPhone'dan Stres Çarkı Yapmak 2.805 izlenme - 2 hafta önce iPhone'u çok bulan eleman ortalarını delip stres çarkı yapıyor. İzleyelim.
Rahatlatıcı Videolar Derlemesi 04:52
Rahatlatıcı Videolar Derlemesi 4.112 izlenme - 9 ay önce Hiç izledikçe bilinmeyen bir nedenden dolayı RAHATLATAN,huzur veren,dinlendiren,keyif veren,tatmin eden,büyüleyici,barış ve mutluluk hissi veren ve aşırı derecede bağımlılık yapan video gördünüz mü? Mükemmel düzenle dönen çarklar ve makineler,pastalara dökülen kremler,pürüzsüz yüzeyler,adrenalin tutkunu insanlar... İşte bu sağlam video tam o hissi size hissetirecek ve gözlerinizi ekrandan ayıramayacaksınız. ÖNEMLİ : Sitede buna benzer videolar görmekten hoşnut musunuz? devamının gelmesini ister misiniz? Lütfen oylayın http://www.strawpoll.me/11014176
Erdoğan'ın Temmuz'da Söylediğine Eylül'de Çark Etmesi 01:39
Erdoğan'ın Temmuz'da Söylediğine Eylül'de Çark Etmesi 3.687 izlenme - 8 ay önce Temmuz ayında Lozan Anlaşmasının yıldöneminde yayınladıkları mesaja bakın birde yeni Lozan anlaşması hakkındaki açıklamalarına. Tıpkı 15 temmuz için önce ABD'yi suçlayıp sonra çark etmeleri gibi.
Rus Uçağı Düşürülmesi Hususunda 3 Farklı Açıklama 00:40
Rus Uçağı Düşürülmesi Hususunda 3 Farklı Açıklama 2.756 izlenme - 9 ay önce 24 Kasım 2015'te hava sahamızı ihlal ettiği gerekçesiyle düşürülen rus uçağı meselesinde Ahmet Davutoğlu talimat bizzat tarafımdan verilmiş demişti, Tayyip Erdoğan aynı ihlal bugün yapılsa yine aynı karşılığı vereririz derken finalde fetö'ye bağlanarak rusyayla gerginlik mutlu sonla bitirildi.
Çarkı Çevir - Gelen Hareketi Yap! - Parende, Köprü, Ters Takla - Oha Diyorum 04:48
Çarkı Çevir - Gelen Hareketi Yap! - Parende, Köprü, Ters Takla - Oha Diyorum 3.887 izlenme - 10 ay önce
Sakarya İl Tanıtımı (İngilizce) 05:12
Sakarya İl Tanıtımı (İngilizce) 3.035 izlenme - 2 yıl önce Yeşilliklerin kontrasına abanmış olsalar da gayet güzel bir video olmuş. Ha Sakarya'da okumuş biri olarak söylüyorum külliyen yalandır. Buyrun efendim.
Lgbt Tarz Yarışması - Mersin 03:30
Lgbt Tarz Yarışması - Mersin 5.698 izlenme - 2 yıl önce 8-14 Haziran Mersin Onur Haftası'ndayız Aşkım! Basın açıklamasıyla başlayacak etkinlikler tüm hafta sizleri şaşırtarak devam edecek. 14 Haziran günü
Çarkı Çevir - Gelen Survivor Repliğini Sesli Mesaj At - Oha Diyorum 06:14
Çarkı Çevir - Gelen Survivor Repliğini Sesli Mesaj At - Oha Diyorum 3.326 izlenme - 1 yıl önce Yeni bir çarklı telefon kapışması çektik. Bu kez ünlü Survivor repliklerini olmadık kişilere sesli mesaj olarak gönderiyoruz. Yapyap kanalımızdakileri telefon şakalarını izlemek ister misiniz?
Çarkı Çevir - Marangoza, Elektrikçiye Komik Selfie Gönder - Oha Diyorum 06:34
Çarkı Çevir - Marangoza, Elektrikçiye Komik Selfie Gönder - Oha Diyorum 2.109 izlenme - 11 ay önce
Çarkı Çevir SMS'i At - Stresli Telefon Şakası - Oha Diyorum 06:58
Çarkı Çevir SMS'i At - Stresli Telefon Şakası - Oha Diyorum 2.106 izlenme - 1 yıl önce Biliyorsunuz YapYap kanalımızda eğlenceli telefon şakaları yapıyoruz. Buysa yepyeni bir format. Çarkı çevirip olmadık kişilere SMS yolluyoruz. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Çarkı Çevir - Gelen Cezayı Çek - Oha Diyorum 07:35
Çarkı Çevir - Gelen Cezayı Çek - Oha Diyorum 1.294 izlenme - 8 ay önce Bu videoda yeni bir şey yapıyoruz. Önce cezayı söylüyoruz. Sonra da cezayı kimin çekeceğini çarkı çevirerek belirliyoruz. Bakalım kime, ne ceza gelecek? Çarkı Çevir serimizdeki tüm videolar tam şurada: https://goo.gl/9L94Ty Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Çarkı Çevir - Bu Mesajı Eski Sevgiline Yolla! - Oha Diyorum 10:02
Çarkı Çevir - Bu Mesajı Eski Sevgiline Yolla! - Oha Diyorum 1.462 izlenme - 12 ay önce Yeni bir çark videosu ile daha karşınızdayız. Çarkı çeviriyoruz ve gelen kişiye olmadık bir mesaj gönderiyoruz.
Çarkı Çevir - Pokemon Sesini Babana Yolla! | Oha Diyorum 05:04
Çarkı Çevir - Pokemon Sesini Babana Yolla! | Oha Diyorum 1.315 izlenme - 9 ay önce Yeni bir çark döndürme ve geleni yapma videosu daha çektik. Bu sefer arkadaşlarımız babalarına Pokemon karakterlerinin seslerini gönderecek. Bakalım onlardan ne tür tepkiler gelecek? Çarkı Çevir serimizdeki tüm videolar tam şurada: https://goo.gl/9L94Ty Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Çarkı Çevir - Son Whatsapp Mesajını, Google Aramanı Göster! - Oha Diyorum 04:48
Çarkı Çevir - Son Whatsapp Mesajını, Google Aramanı Göster! - Oha Diyorum 1.646 izlenme - 12 ay önce Yeni bir çark çevirme videosu ile karşınızdayız. Bu kez çarkta sosyal medya uygulamaları var. Çark ne isterse onu yapmak durumundayız.
Vermicem Diyen Travesti Selay Su - Tiyatro 06:27
Vermicem Diyen Travesti Selay Su - Tiyatro 2.709 izlenme - 2 yıl önce vermicem diyen travesti ablamız selay su ev arkadaşıyla beraber parodi tarzı birşey yapmış ama bu kez kendisini erkek olarak izleyeceğiz,ben çok beğendim,yalnız erkek olmayı tiyatro olsa dahi becerememiş.
Çarkı Çevir - Rastgele Numaraya Acayip Mesaj Gönder - Oha Diyorum 05:49
Çarkı Çevir - Rastgele Numaraya Acayip Mesaj Gönder - Oha Diyorum 1.096 izlenme - 11 ay önce
Çarkı Çevirip Dans Ettik! - Oryantal, Breakdance, Kolbastı - Oha Diyorum 05:13
Çarkı Çevirip Dans Ettik! - Oryantal, Breakdance, Kolbastı - Oha Diyorum 977 izlenme - 11 ay önce
Çarkıfelek - Tarık Tarcan (1995) 06:46
Çarkıfelek - Tarık Tarcan (1995) 1.316 izlenme - 2 yıl önce Türk televizyonlarının bana göre en güzel yarışma progamıydı Çarkıfelek... Mahalle maçlarını yarıda kesip eve koşardık bu güzel yarışmayı izlemek için, televizyon başına geçip evdekilerle yarışırdık kim bilecek kim bilemeyecek diye... Tabi Tarık Tarcan'lı Çarkıfelek ayrı bir güzeldi, keyifler izleyin.
Zoru Görünce Çark Edip Memleketini Değiştiren Çocuk 00:16
Zoru Görünce Çark Edip Memleketini Değiştiren Çocuk 1.200 izlenme - 2 yıl önce Feshane Rize Günleri'nde yaşanan bir hadise. Arkadaşımızın nereli olduğu muallak.
Bir Travestinin Günlüğü 06:12
Bir Travestinin Günlüğü 1.010 izlenme - 2 yıl önce Açıklama yapmaya gerek yok,zaten yazdığımız açıklamanın hakkını kötü yorumculardan dolayı alamıyoruz. site medeniyetten yoksun kullanıcılar yüzünden psikolojik bir çöküntü yaşıyor, neyse travesti ablamızın evinde geçirdiği sıradan bir günü izliyoruz.
Aykut Adıyaman 00:12
Aykut Adıyaman 2.237 izlenme - 8 yıl önce aykut adıyaman
Rüzgar Su Pompası 01:35
Rüzgar Su Pompası 1.797 izlenme - 5 yıl önce artezyen ve kuyularınızdan rüzgar yardımı ile suyunuzu çekiyor, istediğiniz yere iletiyoruz. 05323865401
Sakarya-Eski Zamanlar-Siyah Beyaz Resimler-Slayt 06:59
Sakarya-Eski Zamanlar-Siyah Beyaz Resimler-Slayt 4.511 izlenme - 8 yıl önce sakarya şehrinin eski günlerinden kalma siyah beyaz fotoğraflardan ve fonda mükemmel bir müzikten oluşan harika bir slayt. İyi seyirler
Azdırma tezgahtan cnc yapımı 01:14
Azdırma tezgahtan cnc yapımı 1.528 izlenme - 5 yıl önce Günümüzde tüm cnc tezgahlarda diş açma çarkları yatay biçimde yerleştirilmiştir. Biz ise çarkı dikey konumlandırıp işlenecek parçayı yatay konumlandırdık aynı anda parçanın her tarafına istediğimiz derinlikte ve çeşitli alanlarına istediğimiz sayıda diş açma imkanı sağladık.
Çark Caddesi İşiklarinda İki Serseri 02:08
Çark Caddesi İşiklarinda İki Serseri 2.259 izlenme - 9 yıl önce çark caddesİ iŞiklarinda İkİ serserİ Şİİr : sezer çalışkanoğ seslendiren : aykut aktüy
Muz Seven Kötü Adam 03:33
Muz Seven Kötü Adam 829 izlenme - 2 yıl önce Kazım Kartal seks dünyasının amansız ve acımasız baronudur. Muz'a olan düşkünlüğü ve paylaşımcılığı videomuzda oldukça belirgindir. Emrindeki kızları çark misali bir masa etrafına oturtturan abimiz, konuğuna "iyi vakit" geçirtecek talihliyi aramaktadır. Şaşkınlık içerisinde izliyor, varol yeşilçam diyoruz
Kalaşnikof Feat. Oxxist - Değirmen Çarkı 02:42
Kalaşnikof Feat. Oxxist - Değirmen Çarkı 1.484 izlenme - 6 yıl önce kalaşnikof feat. oxxist - değirmen çarkı
Erasmus Yapanların Kadınları Daha Mutlu Edebilmesi 01:08
Erasmus Yapanların Kadınları Daha Mutlu Edebilmesi 495 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizi yabancı topraklarda en iyi şekilde temsil edip kendini çok özletmeden ülkemize geri dönen ve "bir dışarı çıkayım da kızlar erasmuscu görsün" kafasıyla kendini sokağa atan, saf oksijen çarpmasının caps'lı versiyonu yakışıklı arkadaşımızın samimi itirafları. izdivaç programlarının "evlenilecek erkek" listesinin en tepesine oturmaya aday arkadaşımız, dobralığıyla erkeklerin bile gönlünü çalmayı başarmıştır.
Kirli Çark - Kapitalizm (Animasyon) 02:17
Kirli Çark - Kapitalizm (Animasyon) 365 izlenme - 2 yıl önce "Oldukça güzel bir animasyon ile hazırlanmış Kapitalizm'in kirli çarkını anlatan ve buna karşı sessiz olmamamız gerektiğini oldukça güzel belirten video."
Zoru Görünce Çark Edip Memleketini Değiştiren Çocuk 00:16
Zoru Görünce Çark Edip Memleketini Değiştiren Çocuk 458 izlenme - 3 yıl önce Zoru Görünce Çark Edip Memleketini Değiştiren Çocuk Yeni fenomen olur kendisi Rize feshane Kastamonu