Hoşgeldiniz!

Çark Videoları

Rahatlatıcı Videolar Derlemesi 04:52
Rahatlatıcı Videolar Derlemesi 4.074 izlenme - 7 ay önce Hiç izledikçe bilinmeyen bir nedenden dolayı RAHATLATAN,huzur veren,dinlendiren,keyif veren,tatmin eden,büyüleyici,barış ve mutluluk hissi veren ve aşırı derecede bağımlılık yapan video gördünüz mü? Mükemmel düzenle dönen çarklar ve makineler,pastalara dökülen kremler,pürüzsüz yüzeyler,adrenalin tutkunu insanlar... İşte bu sağlam video tam o hissi size hissetirecek ve gözlerinizi ekrandan ayıramayacaksınız. ÖNEMLİ : Sitede buna benzer videolar görmekten hoşnut musunuz? devamının gelmesini ister misiniz? Lütfen oylayın http://www.strawpoll.me/11014176
Erdoğan'ın Temmuz'da Söylediğine Eylül'de Çark Etmesi 01:39
Erdoğan'ın Temmuz'da Söylediğine Eylül'de Çark Etmesi 3.679 izlenme - 6 ay önce Temmuz ayında Lozan Anlaşmasının yıldöneminde yayınladıkları mesaja bakın birde yeni Lozan anlaşması hakkındaki açıklamalarına. Tıpkı 15 temmuz için önce ABD'yi suçlayıp sonra çark etmeleri gibi.
Rus Uçağı Düşürülmesi Hususunda 3 Farklı Açıklama 00:40
Rus Uçağı Düşürülmesi Hususunda 3 Farklı Açıklama 2.752 izlenme - 8 ay önce 24 Kasım 2015'te hava sahamızı ihlal ettiği gerekçesiyle düşürülen rus uçağı meselesinde Ahmet Davutoğlu talimat bizzat tarafımdan verilmiş demişti, Tayyip Erdoğan aynı ihlal bugün yapılsa yine aynı karşılığı vereririz derken finalde fetö'ye bağlanarak rusyayla gerginlik mutlu sonla bitirildi.
Sakarya İl Tanıtımı (İngilizce) 05:12
Sakarya İl Tanıtımı (İngilizce) 2.998 izlenme - 1 yıl önce Yeşilliklerin kontrasına abanmış olsalar da gayet güzel bir video olmuş. Ha Sakarya'da okumuş biri olarak söylüyorum külliyen yalandır. Buyrun efendim.
Lgbt Tarz Yarışması - Mersin 03:30
Lgbt Tarz Yarışması - Mersin 5.564 izlenme - 2 yıl önce 8-14 Haziran Mersin Onur Haftası'ndayız Aşkım! Basın açıklamasıyla başlayacak etkinlikler tüm hafta sizleri şaşırtarak devam edecek. 14 Haziran günü
Vermicem Diyen Travesti Selay Su - Tiyatro 06:27
Vermicem Diyen Travesti Selay Su - Tiyatro 2.486 izlenme - 2 yıl önce vermicem diyen travesti ablamız selay su ev arkadaşıyla beraber parodi tarzı birşey yapmış ama bu kez kendisini erkek olarak izleyeceğiz,ben çok beğendim,yalnız erkek olmayı tiyatro olsa dahi becerememiş.
Çarkıfelek - Tarık Tarcan (1995) 06:46
Çarkıfelek - Tarık Tarcan (1995) 1.287 izlenme - 2 yıl önce Türk televizyonlarının bana göre en güzel yarışma progamıydı Çarkıfelek... Mahalle maçlarını yarıda kesip eve koşardık bu güzel yarışmayı izlemek için, televizyon başına geçip evdekilerle yarışırdık kim bilecek kim bilemeyecek diye... Tabi Tarık Tarcan'lı Çarkıfelek ayrı bir güzeldi, keyifler izleyin.
Bir Travestinin Günlüğü 06:12
Bir Travestinin Günlüğü 920 izlenme - 2 yıl önce Açıklama yapmaya gerek yok,zaten yazdığımız açıklamanın hakkını kötü yorumculardan dolayı alamıyoruz. site medeniyetten yoksun kullanıcılar yüzünden psikolojik bir çöküntü yaşıyor, neyse travesti ablamızın evinde geçirdiği sıradan bir günü izliyoruz.
Zoru Görünce Çark Edip Memleketini Değiştiren Çocuk 00:16
Zoru Görünce Çark Edip Memleketini Değiştiren Çocuk 1.110 izlenme - 2 yıl önce Feshane Rize Günleri'nde yaşanan bir hadise. Arkadaşımızın nereli olduğu muallak.
Aykut Adıyaman 00:12
Aykut Adıyaman 2.236 izlenme - 8 yıl önce aykut adıyaman
Rüzgar Su Pompası 01:35
Rüzgar Su Pompası 1.739 izlenme - 5 yıl önce artezyen ve kuyularınızdan rüzgar yardımı ile suyunuzu çekiyor, istediğiniz yere iletiyoruz. 05323865401
Sakarya-Eski Zamanlar-Siyah Beyaz Resimler-Slayt 06:59
Sakarya-Eski Zamanlar-Siyah Beyaz Resimler-Slayt 4.507 izlenme - 8 yıl önce sakarya şehrinin eski günlerinden kalma siyah beyaz fotoğraflardan ve fonda mükemmel bir müzikten oluşan harika bir slayt. İyi seyirler
Azdırma tezgahtan cnc yapımı 01:14
Azdırma tezgahtan cnc yapımı 1.521 izlenme - 5 yıl önce Günümüzde tüm cnc tezgahlarda diş açma çarkları yatay biçimde yerleştirilmiştir. Biz ise çarkı dikey konumlandırıp işlenecek parçayı yatay konumlandırdık aynı anda parçanın her tarafına istediğimiz derinlikte ve çeşitli alanlarına istediğimiz sayıda diş açma imkanı sağladık.
Çark Caddesi İşiklarinda İki Serseri 02:08
Çark Caddesi İşiklarinda İki Serseri 2.259 izlenme - 9 yıl önce çark caddesİ iŞiklarinda İkİ serserİ Şİİr : sezer çalışkanoğ seslendiren : aykut aktüy
Muz Seven Kötü Adam 03:33
Muz Seven Kötü Adam 796 izlenme - 2 yıl önce Kazım Kartal seks dünyasının amansız ve acımasız baronudur. Muz'a olan düşkünlüğü ve paylaşımcılığı videomuzda oldukça belirgindir. Emrindeki kızları çark misali bir masa etrafına oturtturan abimiz, konuğuna "iyi vakit" geçirtecek talihliyi aramaktadır. Şaşkınlık içerisinde izliyor, varol yeşilçam diyoruz
Kalaşnikof Feat. Oxxist - Değirmen Çarkı 02:42
Kalaşnikof Feat. Oxxist - Değirmen Çarkı 1.481 izlenme - 6 yıl önce kalaşnikof feat. oxxist - değirmen çarkı
Erasmus Yapanların Kadınları Daha Mutlu Edebilmesi 01:08
Erasmus Yapanların Kadınları Daha Mutlu Edebilmesi 478 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizi yabancı topraklarda en iyi şekilde temsil edip kendini çok özletmeden ülkemize geri dönen ve "bir dışarı çıkayım da kızlar erasmuscu görsün" kafasıyla kendini sokağa atan, saf oksijen çarpmasının caps'lı versiyonu yakışıklı arkadaşımızın samimi itirafları. izdivaç programlarının "evlenilecek erkek" listesinin en tepesine oturmaya aday arkadaşımız, dobralığıyla erkeklerin bile gönlünü çalmayı başarmıştır.
Kirli Çark - Kapitalizm (Animasyon) 02:17
Kirli Çark - Kapitalizm (Animasyon) 337 izlenme - 2 yıl önce "Oldukça güzel bir animasyon ile hazırlanmış Kapitalizm'in kirli çarkını anlatan ve buna karşı sessiz olmamamız gerektiğini oldukça güzel belirten video."
Zoru Görünce Çark Edip Memleketini Değiştiren Çocuk 00:16
Zoru Görünce Çark Edip Memleketini Değiştiren Çocuk 458 izlenme - 3 yıl önce Zoru Görünce Çark Edip Memleketini Değiştiren Çocuk Yeni fenomen olur kendisi Rize feshane Kastamonu
Geziciler Dostoyevski'yi İsviçre Peyniri Zannediyor - Tamer Karadağlı 01:40
Geziciler Dostoyevski'yi İsviçre Peyniri Zannediyor - Tamer Karadağlı 415 izlenme - 2 yıl önce Birkaç gün önce gezideki haklı taleplerin görmezden gelindiğini,dizisinin geziye katıldığı için bitirildiğini, üzerlerinde baskı olduğunu, sanatçıların hapis korkusu yaşadığını söyleyen Tamer Karadağlı'ndan mükemmel kıvraklıkta bir dönüş... Keşke limon satıp onurlu yaşasaydında tükürdüklerini yalamasaydın. not: Tamer Karadağlı hangi tarafta olursa olsun önemsiz bir adamdır. Çark etmeden önce de bu böyleydi.
Tolga Sağ - Benim Şikayetim Çark-I Felekten 04:18
Tolga Sağ - Benim Şikayetim Çark-I Felekten 590 izlenme - 3 yıl önce Nar-ı Hasret (2013) - İBER MÜZİK FİLM
Zoru Görünce Memleket Değiştiren Çocukla Röportaj 02:41
Zoru Görünce Memleket Değiştiren Çocukla Röportaj 332 izlenme - 2 yıl önce İlla bir şeyin boku çıkacak. Röportajı yapan elemanın hareketleri bir de elemanın mimikleri gördükten sonra ilk olayın da kurgu olduğunu düşünmedim değil. Hatta kesin öyle.
Bir Kezbanın Günlüğü - Erkekler Ölsün GalaxS4'ten Selamlar 01:03
Bir Kezbanın Günlüğü - Erkekler Ölsün GalaxS4'ten Selamlar 405 izlenme - 2 yıl önce Bu kezban kızımızın ne yaptığını çözememekle birlikte anne ve babasına allah yardım etsin diyerek videoyu ibretler izliyoruz. Merak etmeyin videonun bir yerinde yatakta uzanmış bir travestiyi sizden esirgemedim. saygılar...
LGBT Nedir? 02:40
LGBT Nedir? 539 izlenme - 2 yıl önce LGBT'nin (lezbiyen,gey,biseksüel,travesti ve transeksüel) işaret diliyle anlatılması.
Çark Caddesi'nde sürpriz evlilik teklifi - Sakarya 01:22
Çark Caddesi'nde sürpriz evlilik teklifi - Sakarya 374 izlenme - 5 yıl önce İbrahim abimizin Ayşen ablamıza sürpriz Evlilik teklifiMUTLULUKLAR DİLERİZZ..
Kaderin Çarkına Hunharca Sokan Dayı  00:12
Kaderin Çarkına Hunharca Sokan Dayı 15 izlenme - 2 ay önce İnsanın patlama noktası vardır.Görüntüde izleyeceğimiz dayı sokak sanatçısına denk gelip şarkıyı duyunca birden patlıyor izliyoruz
Çark Caddesi'nde Sürpriz Evlilik Teklifi - Sakarya 01:22
Çark Caddesi'nde Sürpriz Evlilik Teklifi - Sakarya 360 izlenme - 5 yıl önce İbrahim Abimizin Ayşen Ablamıza Sürpriz Evlilik Teklifi
hacker alfa [alfarap] psi-whell 01:54
hacker alfa [alfarap] psi-whell 449 izlenme - 6 yıl önce psi-whell
Enteresan Şekillerdeki Dişliler 05:13
Enteresan Şekillerdeki Dişliler 80 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşın yapmış olduğu ve çalışmasına hayret edeceğiniz karesinden tut altıgenine ve şekilsiz geometrik olmayan türevlerine kadar farklı ve enteresan dişliler izlemek sizleride dinlendirecek.
İnsan Gücüyle Havalanan Helikopter - Süper Buluş 05:36
İnsan Gücüyle Havalanan Helikopter - Süper Buluş 166 izlenme - 2 yıl önce Vay anasını sayın seyirciler sizleri başka bir gavur icadı ile tanıştırıcam. Adamlar insan gücüyle havalanan legodan helicopter yapmışlar deneme aşamasında şu an katetmesi gereken epey yol var gibi gözüküyor ama yapılır mı yapılır.