Hoşgeldiniz!

Carlos Saldanha

Rio 2 (2014) – Türkçe Dublaj Fragmanı 01:00
Rio 2 (2014) – Türkçe Dublaj Fragmanı 2.609 izlenme - 5 yıl önce Çocukların en çok sevdiği animasyonlardan biri olan RIO’nun devam filmi RIO 2de, kahramanlarımız Mavili (Blu) ve Harika (Jewel); üç çocukları, Carla, Bia ve Tiago’yla sakin ve mutlu bir hayat sürmektedir. Ancak bir süre sonra Harika, çocuklarının gerçek kuşlar gibi yaşamayı bilmemelerinden endişe etmeye başlar. Bunun üzerine Mavili tüm aileyi sürpriz bir Amazon gezisine çıkarmaya karar verir. İntikam peşindeki kötü kuşumuz Nigel ise bunu öğrendiğinde sevimli ailemizin sakin tatilini berbat etmek üzere çalışmalara başlayacaktır. Çıkacakları en büyük macerada Mavili, Harika ve diğer kahramanlarımız seyircilere daha fazla kahkaha, çok daha komik karakterler vaat ediyor. Bakalım şehirli kuşumuz Mavili, vahşi bir ormanın ortasında kaybolan ailesini kurtarabilecek mi? Vizyonda tam 47 hafta kalarak, toplam 376.736 seyirciye ulaşan filmimiz Rio’nun devam filmi olan RİO 2 11 Nisan 2014’de 3D ve Türkçe dublaj seçeneğiyle vizyona giriyor.
Rio 2 (2014) – 4. Fragmanı 02:12
Rio 2 (2014) – 4. Fragmanı 1.164 izlenme - 4 yıl önce Rio 2 filminin 4. fragmanı yayınlandı! Çocukların en çok sevdiği animasyonlardan biri olan RIO’nun devam filmi RIO 2de, kahramanlarımız Mavili (Blu) ve Harika (Jewel); üç çocukları, Carla, Bia ve Tiago’yla sakin ve mutlu bir hayat sürmektedir. Ancak bir süre sonra Harika, çocuklarının gerçek kuşlar gibi yaşamayı bilmemelerinden endişe etmeye başlar. Bunun üzerine Mavili tüm aileyi sürpriz bir Amazon gezisine çıkarmaya karar verir. İntikam peşindeki kötü kuşumuz Nigel ise bunu öğrendiğinde sevimli ailemizin sakin tatilini berbat etmek üzere çalışmalara başlayacaktır. Çıkacakları en büyük macerada Mavili, Harika ve diğer kahramanlarımız seyircilere daha fazla kahkaha, çok daha komik karakterler vaat ediyor. Bakalım şehirli kuşumuz Mavili, vahşi bir ormanın ortasında kaybolan ailesini kurtarabilecek mi?
Rio 2  Filmi (2014) 1. Fragmanı 01:53
Rio 2 Filmi (2014) 1. Fragmanı 529 izlenme - 4 yıl önce Rio 2de, Blu, Jewel ve üç çocuğunu sihirli bir şehirde harika bir ev hayatı yaşarken buluyoruz. Jewel çocuklara gerçek kuşlar gibi yaşamayı öğretmeye karar verince, ailenin Amazonlara gitmesi konusunda ısrarcı olur. Blu yeni komşularına alışmaya çalışırken, Jewel’ı ve çocukları vahşi dünyanın ellerinde kaybetmekten korkmaktadır
Rio 2 (2014) – Fragmanı 01:00
Rio 2 (2014) – Fragmanı 319 izlenme - 5 yıl önce Çocukların en çok sevdiği animasyonlardan biri olan RIO’nun devam filmi RIO 2de, kahramanlarımız Mavili (Blu) ve Harika (Jewel); üç çocukları, Carla, Bia ve Tiago’yla sakin ve mutlu bir hayat sürmektedir. Ancak bir süre sonra Harika, çocuklarının gerçek kuşlar gibi yaşamayı bilmemelerinden endişe etmeye başlar. Bunun üzerine Mavili tüm aileyi sürpriz bir Amazon gezisine çıkarmaya karar verir. İntikam peşindeki kötü kuşumuz Nigel ise bunu öğrendiğinde sevimli ailemizin sakin tatilini berbat etmek üzere çalışmalara başlayacaktır. Çıkacakları en büyük macerada Mavili, Harika ve diğer kahramanlarımız seyircilere daha fazla kahkaha, çok daha komik karakterler vaat ediyor. Bakalım şehirli kuşumuz Mavili, vahşi bir ormanın ortasında kaybolan ailesini kurtarabilecek mi? Vizyonda tam 47 hafta kalarak, toplam 376.736 seyirciye ulaşan filmimiz Rio’nun devam filmi olan RİO 2 11 Nisan 2014’de 3D ve Türkçe dublaj seçeneğiyle vizyona giriyor.