Hoşgeldiniz!

carmageddon

Geçmişten Günümüze: Vurdulu Kırdılı Otomobil Yarışları 08:37
Geçmişten Günümüze: Vurdulu Kırdılı Otomobil Yarışları 767 izlenme - 3 yıl önce Otomobil yarışlarının tamamı simülasyon ögeleri taşımıyor. Vurdulu kırdılı otomobil yarışlarıyla tanışın. Mario Kart Carmageddon Flatout Burnout Twisted Metal Blur Split Second:Velocity Motorstorm Re-Volt Destruction Derby (alıntıdır)
Carmageddon - Deneme Çekimi 03:24
Carmageddon - Deneme Çekimi 288 izlenme - 3 yıl önce Efsane Carmageddon oyununun iki sürücü karakterinden biri olan Die Anna'nın deneme çekimi. Oyunun hayranları için tarihi eser niteliğindeki bu videonun, Türkiye'nin nostalji sitesine de yakışacağını düşünüyorum. http://www.carmageddon.com/sites/default/files/carma-News4_0.jpg
Carmageddon 2 - Jenerik (1998) 02:16
Carmageddon 2 - Jenerik (1998) 113 izlenme - 3 yıl önce Zamanın en iyi ve en kanlı oyunlarından Carmageddon 2: Carpocalypse Now (1998) intro videosu..
Carmageddon (1997) 03:11
Carmageddon (1997) 93 izlenme - 3 yıl önce Efendim bilen bilir bilmeyen içinse görsellik olarak çok kötü gözükecek bu oyun zamanın en kral oyunudur. Seçtiğiniz aracı modifiye edip yenı araçlar alıp birer yıkım makınesine dönüştürüp önünüze çıkan insanları ezip, karşınıza çıkan arabaları patlatmayı parçalamayı hedef kılan oyunumuz artık nostalji köşesinde bize o eski grafiksel olarak kötü ama oynanabilirliği mükemmel olan oyunların hüküm sürdüğü dönemı anlatıyor.
Gelmiş Geçmiş En Kanlı Oyunlar 07:54
Gelmiş Geçmiş En Kanlı Oyunlar 123 izlenme - 3 yıl önce Oyunlar tarihinin en kanlı 10 oyununu seçmiş PikselKafa... Her şey tamam da Postal 2 olacak iş değil yahu.
Carmageddon iOS, Android İncelemesi 00:56
Carmageddon iOS, Android İncelemesi 58 izlenme - 4 yıl önce Carmageddon 90'lı yılların sonunda bilgisayarlar için yayınlanmış ve DOS ortamında oynadığımız klasik bir yarış oyunuydu. Aradan geçen zamanın ardından oyun yenilenerek mobil cihazlar için tekrar yayınlandı ve bize aynı eğlenceyi tekrar yaşama imkanı verildi. Carmageddon oldukça özel bir oynanışa sahip olan bir yarış oyunu. Oyunda yarışı kazanmak için tek seçeneğimiz kontrol noktalarını geçmek değil. Rakiplerimize çarparak onların araçlarını yok etmek ve ayakta kalan son araç olmak, yayaları ve inekleri ezerek ekstra zaman kazanmak yarışı kazanmak için kullanabileceğimiz farklı yöntemler. Dilersek bu farklı yöntemleri birleştirebiliyoruz ve oyunu kendi kurallarımıza göre oynayabiliyoruz.