Hoşgeldiniz!

çarpıcı

Fotoğraflarda Daha Çarpıcı Görünmenin Sırrı! 07:18
Fotoğraflarda Daha Çarpıcı Görünmenin Sırrı! 43.764 izlenme - 2 yıl önce Seni sen yapanı her fotoğrafta ortaya çıkartmak için Nil Ertürk'e kulak ver, sen de izini bırak!
Kuzey Güneyde En Çarpıcı Sahneler 00:29
Kuzey Güneyde En Çarpıcı Sahneler 60.279 izlenme - 4 yıl önce Kuzey Güneyde En Çarpıcı Sahneler
Asansörde Mahsur Kalan Çarşaflı Kadın ile Şortlu Adamın Çarpıcı Öyküsü 03:37
Asansörde Mahsur Kalan Çarşaflı Kadın ile Şortlu Adamın Çarpıcı Öyküsü 32.208 izlenme - 2 yıl önce İnsanların ön yargılarını ve birbirlerine yaklaşımlarını konu alan kısa filmin çarpıcı finali, izleyenlere bazı şeyleri bir daha düşündürtüyor. İnsanların üzerindeki kıyafetler onlar hakkında bir yargıya varmamız açısından önemli bir yer tutuyor. Bu yargılarımızda bazen yanılıyor, bazen ise haklı çıkıyoruz. Ama kıyafetler özellikle dini ya da sembolik bir anlam taşıyorsa bir ön yargı sebebi olduğu kesin. Biri ile kendi isteğiniz dışında bir yerde baş başa kalmak veya mahsur kalmak zaten gergin bir durumdur. Hele ki bu kişilerden biri erkek, diğeri çarşaflı bir kadın ise durum hepten içinden çıkılmaz bir hal alır.
Gelmiş Geçmiş En Sempatik Siyasetçi Kimdir? 03:51
Gelmiş Geçmiş En Sempatik Siyasetçi Kimdir? 1.901 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'de bu zamana kadar gelmiş geçmiş en büyük siyasetçi kimdir diye soruldu. Yine her kafadan bir ses bir görüş çıktı. Bazıları sempatik kelimesinin anlamını bilmediği görüldü. İzliyoruz.
boom boom bommm kari gettİ 01:26
boom boom bommm kari gettİ 16.080 izlenme - 8 yıl önce grup debelenİŞ :)))
Barbie Çarpıcı Saçlar ve Makyaj Oyunu - Barbibebekoyunu.com 'da 00:49
Barbie Çarpıcı Saçlar ve Makyaj Oyunu - Barbibebekoyunu.com 'da 5.402 izlenme - 3 yıl önce http://barbibebekoyunu.com sitesinde giysi giydirme oyunları bölümünde olan çarpıcı saçlar ve makyaj oyunu kız çocuklarının beğendiği en güzel oyunlardan biridir. Oyunu oynamak için http://barbibebekoyunu.com adresini ziyaret ediniz.
Büyük Popo Görüldüğünde Dağılan Dikkatlerin Çarpıcı Şekilde Gösteren Deney 01:36
Büyük Popo Görüldüğünde Dağılan Dikkatlerin Çarpıcı Şekilde Gösteren Deney 1.082 izlenme - 1 yıl önce İnsanların büyük popo karşısında dağılan dikkatlerini, ilgi alanlarının popoya kaymasını bilen ve bunu en açık şekilde göstermek isteyen JinkiesTV başarılı bir çalışmaya imza attı. Ortalama insan poposu düşünülünce büyükçe bir popoya sahip olduğunu söyleyebileceğimiz Kasheen Whiteley ise oldukça başarılı bir oyunculuk çıkarmış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Organ Bağışına Dikkat Çekmek İçin Yapılan Çarpıcı Kampanya 02:04
Organ Bağışına Dikkat Çekmek İçin Yapılan Çarpıcı Kampanya 1.298 izlenme - 1 yıl önce İnsanları organ bağışı yapmaya teşvik etmek amacıyla taksilerin hasarlı parçaları, kullanılabilir başka parçalarla değiştirildi. JWT Buenos Aires,organ bağışının yayılması için "Donör Otomobiller" kampanyasını hayata geçirdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
motosikletleri farkettirecek çarpıcı video 00:30
motosikletleri farkettirecek çarpıcı video 2.531 izlenme - 8 yıl önce motosikletleri farkettirecek çarpıcı video!
100 Yıllık Brezilya Kadınının Değişimi 01:17
100 Yıllık Brezilya Kadınının Değişimi 589 izlenme - 2 yıl önce Cut.com ekibinin daha bir çok ülke için gerçekleştirdiği güzellik anlayışı videolarına bu sefer de Brezilya kadınlarını ekledi. 1910'dan günümüz Brezilyalı kadınların 100 yıllık değişimlerini çarpıcı bir şekilde gözler önüne seriyorlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çarpıcı Saç Örgü Modelleri 04:53
Çarpıcı Saç Örgü Modelleri 140 izlenme - 7 ay önce Çocuklarınız için muhteşem saç modelleri sizlerle arkadaşlar. Yalnız çocukların saçlarını örüp 1 hafta bekletmeyin sakın nolur çocuklar bitlenecek.
15 Temmuz Gecesi Yaşanan En Çarpıcı Olaylar 09:33
15 Temmuz Gecesi Yaşanan En Çarpıcı Olaylar 175 izlenme - 1 yıl önce Ülke olarak geçirdiğimiz en zor gece olan 15 Temmuz gecesinde yaşanan en çarpıcı , en akılda kalıcı , alzheimer olsam unutmam dediğimiz görüntülerin kolajı sizlerle . İyi seyirler ...
Fenerbahçe - Beşiktaş Derbisinden 5 Çarpıcı Detay - Spor Toto Süper Lig 01:00
Fenerbahçe - Beşiktaş Derbisinden 5 Çarpıcı Detay - Spor Toto Süper Lig 268 izlenme - 1 yıl önce spor toto süper lig - İşte Fenerbahçe - Beşiktaş derbisiyle ilgili öne çıkan 5 detay
sılaaaaaaaaa 02:12
sılaaaaaaaaa 894 izlenme - 10 yıl önce sensin sıla güzelsin benim için özelsin
Çocuk Gelinler Üzerine Çarpıcı Video 01:32
Çocuk Gelinler Üzerine Çarpıcı Video 162 izlenme - 1 yıl önce “Bu yıl 18 yaşının altındaki 15 milyon kız çocuğu zorla evlendirilecek.” UNICEF’in hazırlamış olduğu kampanyayı kadın, erkek, genç ve yaşlı herkesin paylaşarak insanları bu konuda bilinçlendirmesi gerekiyor. Lilly sadece 11 yaşında ve kocası John 35 yaşında. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Haydar Dümen'den Çarpıcı Açıklamalar 03:15
Haydar Dümen'den Çarpıcı Açıklamalar 535 izlenme - 7 yıl önce
Eva Longoria Gq Dergisine Çarpıcı Poz Verdi! 01:43
Eva Longoria Gq Dergisine Çarpıcı Poz Verdi! 499 izlenme - 5 yıl önce Umutsuz Ev Kadınları'nın seksi yıldızı Eva Longoria, GQ Meksika dergisinin aralık sayısının kapak kızı oldu. Aralık sayısı için birbirinden çarpıcı pozlar veren Eva Longoria, hayranlarının da beğenisini kazandı.
OKS Anneleri - Bir Neslin Travması 00:52
OKS Anneleri - Bir Neslin Travması 293 izlenme - 2 yıl önce Kuruluşundan günümüze değin arka arkaya patlattığı bomba gibi dizileri ile gönüllerde taht kuran Fox TV'den gene çok çarpıcı bir dizi gelmişti. Ülkenin kanayan yarası ekranlara ancak bu kadar güzel taşınabilirdi.
Selda Bağcan'dan çarpıcı Kürt sorunu çıkışı 02:00
Selda Bağcan'dan çarpıcı Kürt sorunu çıkışı 417 izlenme - 5 yıl önce Selda Bağcan'dan çarpıcı Kürt sorunu çıkışı
Eskilere Gidiyorum? 03:20
Eskilere Gidiyorum? 359 izlenme - 3 yıl önce Her Videosu Olay Olan Alpaybaba Dünün Ve Bugünün Sentezini Yaparken Bir Yandan Da Çarpıcı Mesajlar Veriyor.
tnr 03:57
tnr 525 izlenme - 9 yıl önce çarpıcı kazalar
Dünyanın en hızlı asansöründen çarpıcı görüntüler ) 00:36
Dünyanın en hızlı asansöründen çarpıcı görüntüler ) 385 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın en hızlı asansöründen çarpıcı görüntüler )
Dj Rutkay Çarpıcı Kopmak Mı Buyrun...! 03:04
Dj Rutkay Çarpıcı Kopmak Mı Buyrun...! 461 izlenme - 8 yıl önce www.rutkaycarpici.com
KIRK (Fragman) 00:41
KIRK (Fragman) 42 izlenme - 7 ay önce Ekrem C. kendisini tüm olanlardan soyutlayıp hayatını sürdürürken aritmetik hesaplarla 2009'dan 40'ı bulan bir kişinin varlığıyla şok olmuştur. Ve artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.
Eckhart Tolle - Kabullenme 07:11
Eckhart Tolle - Kabullenme 304 izlenme - 3 yıl önce Yaşadığın yeri cennet yapmadığın müddetçe, kaçtığın her yer cehennemdir. .!' sözünden yola çıkmak gerekiyor videoda anlatılanları özetlemek gerekirse bir eylemde bulunurken öncelikle o ana kadar ki geçmişinizi kabullenmeniz gerekiyor. bir çocuk doğar ve doğduğunda kendisi hakkında hiçbir bilinci, bilgisi yoktur ve bir çocuk doğduğunda ilk olarak farkına vardığı kendisi değil “diğeridir”. Çünkü gözleri dışarıyı görür, elleri diğerlerine dokunur, kulakları başkasını işitir, burnu dışarıyı koklar. tüm duyuları içe değil, dışa dönüktür. Doğmanın anlamı budur. doğum “ego” ile başlar. ama ego ile sürdürmemek tamamen sizin seçiminiz. "Uzun zamandır izlediğim en anlamlı video diyebilirim ki bu kadar kahkaha ve şamatanın arasında ''alkışlarlayaşıyorum'' üyeleriyle bir dakika soluklanıp farklı bir video izletmek istedim.
Dünyanın En Garip Ölümleri 02:05
Dünyanın En Garip Ölümleri 281 izlenme - 2 yıl önce Herkez Birgün Ölecek Ama Bu Videodakiler Gibi Ölmek İstemiyeceksiniz ! https://youtu.be/Hbjb4bd9RLM korku videoları ilginç videolar bilgi videoları hayat akılalmaz ölüm korkusu ölüm garip ölüm kötü ölüm ölen insanlar yemekyerken ölenler icad denerken ölenler ölmek isteyenler ölümsüzler ilginç ölümler çarpıcı ölümler çözülmemiş ölümler ölüm korkusu ölüm anı
Çarpıcı 04:01
Çarpıcı 734 izlenme - 7 yıl önce backtracks presents michelle x - the model
çarpıcı bir aşk hikayesi 12:12
çarpıcı bir aşk hikayesi 355 izlenme - 8 yıl önce
Dj Rutkay Çarpıcı Sex On The Beach Live Performance 02:39
Dj Rutkay Çarpıcı Sex On The Beach Live Performance 217 izlenme - 3 yıl önce Rutkay Çarpıcı (dj) Sex On The Beach - Live Performance
Emir Megastar Tarkan İçin Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu! 07:36
Emir Megastar Tarkan İçin Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu! 245 izlenme - 5 yıl önce Emir Megastar Tarkan için çarpıcı açıklamalarda bulundu!