Hoşgeldiniz!

çarpışma

Tabelaya Çak Beşlik Yapan Kamyon 00:11
Tabelaya Çak Beşlik Yapan Kamyon 1.301.421 izlenme - 1 yıl önce Genelde ülkemizde üstgeçitler ile münasebet halinde olan kamyonlar, ülke ve duruma göre herşeye çarpabiliyorlar.Bu defa Suudi Arabistan'dan bir görüntü.
Memelerini Birbirleriyle Çarpıştıran Kızlar 01:21
Memelerini Birbirleriyle Çarpıştıran Kızlar 53.447 izlenme - 1 yıl önce Biraz gerizekalı olsalar da bence meme ve kalçaları standartların çok üstünde. Hatta siyah saçlı kızın baya gideri var gibi hani. Çabuk kalktı dikkat edersen!
Motorsikletle artistlik 00:08
Motorsikletle artistlik 180.343 izlenme - 4 yıl önce
190 Km Hızla Çarpışma Testi 01:26
190 Km Hızla Çarpışma Testi 75.380 izlenme - 3 yıl önce 190 km hızla çarpışma testi yürekleri ağızlara getiriyor.
Türkiye'den Trafik Kazaları 10 - Araç İçi Kamera 15:53
Türkiye'den Trafik Kazaları 10 - Araç İçi Kamera 16.143 izlenme - 5 ay önce Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de araç içi kameraların kullanımı arttı. Rusya'dan görmeye alışık olduğumuz dehşet dolu kaza görüntüleri Türkiye'de kaydedilmeye başladı. Son yıllarda araç kameralarına yansımış kaza, ihlal ve diğer ilginç görüntüleri bir araya getirdik, iyi seyirler dileriz.
Yeni Passat Çarpışma Testinde 01:55
Yeni Passat Çarpışma Testinde 37.612 izlenme - 2 yıl önce EuroNCAP, Volkswagen 2014 Passat'ın güvenlik sistemlerini test ediyor. Volkswagen Jetta çarpışma testinden nasıl mı ayrıldı? Cevabı videoda.
Gögüs Göğüse Çarpışmak (Karşıyaka - Barcelona Maçıı) 00:20
Gögüs Göğüse Çarpışmak (Karşıyaka - Barcelona Maçıı) 19.760 izlenme - 1 yıl önce Karşıyaka sahada değil tribünde de taraftarlarca göğüs göğüse mücadele verdi efendim. Maçın son anlarında çekilmiş bu videoda da yaşanan duyguyu çok iyi anlayabiliyorsunuz. İzleyelim..
Audi A4 2017 Çarpışma Testi 00:55
Audi A4 2017 Çarpışma Testi 297 izlenme - 4 gün önce European New Car Assessment Programme (Euro NCAP-Avrupa Yeni Otomobil Değerlendirme Programı) Avrupa pazarındaki otomobillerin güvenlik performanslarının değerlendirilmesi düşüncesiyle 1997 yılında Taşımacılık Araştırma Laboratuvarı (Transport Research Laboratory) ve Birleşik Krallıklar Taşımacılık Departmanı (UK Department for Transport) tarafından kuruldu. Bu kuruluş Avrupa Komisyonu; Alman, İsveç, Hollanda ve İspanya tüketici ve motorlu araç organizasyonları tarafından da desteklendi. Euro NCAP yeni araçlar için yaptığı çarpışma testlerinde “yıldız” lı bir puanlama sistemi kullanmaktadır. Yapılan bu testlerde ön, yan ve direk çarpışmalarından elde edilen veriler belirli prosedüre uygun şekilde sürücü, yolcu, çocuk ve yaya güvenliği alanında ayrı ayrı değerlendirilerek bu “yıldız”larla değerlendirilir. Ön çarpışma testinde 64 km/h (40 mph) hızındaki araç duran bir bariyere çarpmaktadır. Yan çarpışma testinde ise 50 km/h (31 mph) hızındaki bir bariyer aracın sürücü kapısı tarafından çarpmakta, direk ile yapılan çarpışma testi ise 29 km/h (18 mph) hızında yanal hareket eden araç 259mm çapındaki durağan bir direğe yine sürücü kapısı kısmından çarptırmak suretiyle gerçekleştirilir. Yapılan bu testler otomobil üreticilerinin güvenlik donanımlarını geliştirmesi ve standart hale getirmesini sağlayarak trafik güvenliğini artırmayı amaçlamaktadır.Testlerden en yüksek derece olan 5 yıldızı alan ilk otomobil Renault Laguna dır.
iki boğanın kafa kafaya çarpışma anı bayılıyorlar 01:12
iki boğanın kafa kafaya çarpışma anı bayılıyorlar 45.445 izlenme - 5 yıl önce ilginç birinin kafa sağlam
koca kamıyonu görmedi 05:25
koca kamıyonu görmedi 62.714 izlenme - 8 yıl önce salka mı desek dıkatsızlık mı
inanılmaz kaza,mucize kurtuluş 01:55
inanılmaz kaza,mucize kurtuluş 70.140 izlenme - 9 yıl önce öldürmeyen allah öldürmüyor
Arabalarıyla Birbirlerine Giren Kazakistanlı Kadınlar 00:59
Arabalarıyla Birbirlerine Giren Kazakistanlı Kadınlar 3.073 izlenme - 7 ay önce Arabalarıyla Birbirlerine Giren Kazakistanlı Kadınlar Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
ucuz kurtulmuş 00:47
ucuz kurtulmuş 48.727 izlenme - 8 yıl önce adam takla atıyor hiç bir şey olmamamış gibi kalkıp neler oldunu bakıyor
..::akıl almaz kazalar__1::.. 03:10
..::akıl almaz kazalar__1::.. 42.536 izlenme - 9 yıl önce gözlerinize inanamayacaksınız.. saniye saniye kaza göeüntüleri..
Kendini Zorla Arabaya Çaptırmak 00:33
Kendini Zorla Arabaya Çaptırmak 206 izlenme - 1 hafta önce Brezilya'da olmuş efendim olay. Bi yere giden şoförü bekleyen Mini Cooper'daki elaman kontrolden çıkan Vosvos'u görünce kendini arabadan atıp kaçmaya çalışıyor ve Vosvos çarpıyor. Halbuki arabada dursa bi şey olmayacaktı.
Havada Uçakla Çarpışan Paraşütçüler 01:32
Havada Uçakla Çarpışan Paraşütçüler 7.336 izlenme - 2 yıl önce Havada Uçakla Çarpışan Paraşütçüler Hava dalışı yaptıkları uçak ile havada çarpışan paraşütçüler. Böylesini izlemediniz.
eminyete kemeri takın 01:11
eminyete kemeri takın 32.590 izlenme - 8 yıl önce ewet doğru emniyet kemeri takın bakın ne oluyor olmuyor
buda görünür kaza 01:02
buda görünür kaza 32.098 izlenme - 8 yıl önce görmusun kardeşim
Uçaklar Az Kalsın Çarpışıyordu! 02:16
Uçaklar Az Kalsın Çarpışıyordu! 7.359 izlenme - 2 yıl önce Moskova’dan Havalanan Boeing 767-300 Tipi Utair Yolcu Uçağı Barcelona Havaalanı’na İnişe Geçtiği Sırada Piste Arjantin Havayolları’na Ait Airbus A340-300 Tipi Yolcu Uçağı Çıktı. Buenos Aires’e Gitmek İçin Hazırlanan Yerdeki Uçağa Hayli Yaklaşan Utair Uçağı, Pilotun Büyük Çabası İle Son Anda Yeniden Yükselmeyi Başardı. Pisti Pas Geçen Pilot, Uçağı Başka Bir Piste Başarılı Bir Şekilde İndirdi.
İnanılması Güç Gemi Kazaları 03:36
İnanılması Güç Gemi Kazaları 8.567 izlenme - 2 yıl önce Koskoca denizde ehliyeti bakkaldan mı aldın dedirtecek kazalar olup ilk kaza Türkiye'de geçmektedir ve bilinçli yapılmıştır.
Volvo'nun Yaya Airbaglerini izlediniz mi? 01:43
Volvo'nun Yaya Airbaglerini izlediniz mi? 11.339 izlenme - 4 yıl önce Volvo yaya çarpışmalarında kaputun altından çıkan hava yastıklarını tasarladı. İnsana verdiği önemi bir kez daha gösteren Volvo bu özelliği ile de öncü olmaya devam edecek.
4 Milyar Yıl Sonra - Samanyolu ve Andromeda'nın Çarpışması 01:16
4 Milyar Yıl Sonra - Samanyolu ve Andromeda'nın Çarpışması 2.102 izlenme - 8 ay önce Bize en yakın gökada olan Andromeda Gökadasının, Samanyolu'yla çarpışacağı gökbilimciler tarafından uzun süredir bilinen bir olaydı. Ancak, bu çarpışmanın ne zaman olacağı kesin olarak belirlenemiyordu. Hubble Uzay Teleskopu'ndan gelen ölçümlere göre bu devasa olay 4 milyar yıl sonra gerçekleşecek. Verilerden yola çıkarak yapılan simulasyonlara göre, şu anda 2,5 milyon ışık yılı uzaklıkta bulunan Andromeda; Samanyolu'na yaklaştıkça yıldızların yörüngeleri bozulacak ve her bir yıldız farklı bir yöne saçılacak. Samanyolu düzgün yassı şeklini kaybedecek. Gökadaların çekirdekleri birleşecek ve rastgele saçılan yıldızlar belli bir düzene girerek eliptik şekilli tek bir gökada oluşturacak. Bu olaylar 2 milyar yıllık bir süreçte gerçekleşecek. Gökadaların çarpışması her ne kadar "çarpışmak" olarak tanımlansa da yıldızlar arası boşluklar çok fazla olduğundan aslında hiçbir yıldız birbiriyle çarpışmaz. Güneş sistemi ve Dünya'mız içinse herhangi bir yok olma tehditi bulunmuyor. Ancak simulasyonlar Güneş'in, yeni galakside Samanyolu'nda şu anda bulunduğu konumdan daha uzak bir konuma fırlatılacağını öngörüyor. Bunun yanısıra, Samanyolu ve Andromeda'dan sonra "Yerel Grup" olarak adlandırılan gökada grubumuzun en büyük 3. gökadası olan M33 Gökadası'nın da çarpışmaya eşlik etme ihtimali de var. M33'ün Andromeda/Samanyolu çiftine çarpması ya da Andromeda'dan önce Samanyolu'na çarpması olasılıkları da göz önünde bulunduruluyor. Açıklama gokyuzu.org'dan alıntıdır. Galaksilerin birleşmesinde,Dünya'mız için bir tehtid yok denmiş.Zaten dünyamız için 1. tehtid insanoğlu bence.Uzun vadede Andromeda'ya çok da fazla iş düşeceğini sanmıyorum.
Çarpışma testinde Jeep Renegade 01:49
Çarpışma testinde Jeep Renegade 5.958 izlenme - 2 yıl önce Şimdi ise Jeep Renegade çarpışma testinde. Renegade, EuroNCAP’ten beş yıldız almayı başardı.
IIHS Çarpışma Testi Derlemesi 11:00
IIHS Çarpışma Testi Derlemesi 2.462 izlenme - 1 yıl önce Diğer testlerden farklı olarak bu kez tır dorselerinin arkasındaki demir korumalıkların ne kadar sağlam ve arkadan çarpan araca ne kadar etki ettiğini test etmişler. 35 mil hızında yani yaklaşık 55kM/saat hızında çarpıştırmışlar.
Tır Arabaya Çok Kötü Çarptı 00:30
Tır Arabaya Çok Kötü Çarptı 5.608 izlenme - 2 yıl önce Rusyada Tırla Araba Çarpışması
eski nesil ve yeni nesil araçların çarpışma testi. 01:53
eski nesil ve yeni nesil araçların çarpışma testi. 15.656 izlenme - 6 yıl önce eski nesil ve yeni nesil araçların çarpışma testi. Leventix.
911 kovalamacası 00:33
911 kovalamacası 21.800 izlenme - 8 yıl önce abd den
saniye saniye kaza anı 00:36
saniye saniye kaza anı 12.242 izlenme - 7 yıl önce o an için acil görevde olmayan ve hız yapan polis otosu bir arabaya çarpıyor.arabanın içinde bulunan 2 gencin ölümüne sebebiyet veriyor.işte saniye saniye kaza anı
Buz Devri 5 Büyük Çarpışma Ice Age 5 Collusion Course Türkçe Dublajlı Final Fragmanı 02:24
Buz Devri 5 Büyük Çarpışma Ice Age 5 Collusion Course Türkçe Dublajlı Final Fragmanı 696 izlenme - 4 ay önce Buz Devri 5 Büyük Çarpışma filmini orjinal izlemek için http://hdfilmevreni.net/buz-devri-5-izle.html linkine tıklamanız yeterlidir. Buz Devri 5 Büyük Çarpışma,Buz Devri 5 Büyük Çarpışma izle,Buz Devri 5 Büyük Çarpışma Full izle,Buz Devri 5 Büyük Çarpışma Türkçe dublaj izle,Buz Devri 5 Büyük Çarpışma Hd izle,Buz Devri 5 Büyük Çarpışma Fragmanı
Çok Temiz İş Çıkaran Uçak 00:42
Çok Temiz İş Çıkaran Uçak 4.308 izlenme - 2 yıl önce İş Makinesi ile tırın çarpışması sonucu trafik kontrollü olarak durdurulmuş, olası bir yandın ihtimaline ve yola dağılan yakıttan ötürü köpüklü su ile yardım edilmiş, işçilik temiz.