Hoşgeldiniz!

Çarpışmak Videoları İzle

Radarı Gören Motorluların Birbirini Dürtmesi 00:49
Radarı Gören Motorluların Birbirini Dürtmesi 879.309 izlenme - 2 yıl önce Motosikletli arkadaşlarımız yine bulmuş gaymah gibi yolu, tam basmaya hazırlanıyorlar ki o an karşı şeritten geçen polis otosunu görüyorlar, frene basıyor öndeki ama yanlış zaman.
Tramvay Sollamak 00:16
Tramvay Sollamak 648.030 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da muhtemelen fatihte,araç kulanan bir kişi öndeki tramvay'ın yavaş gittiğinden şikayet ederek tramvayı sollamak ister ve ortaya bu görüntüler çıkar...
Volkan Şen'in Gol Sevincinde Sakatlandığı An 00:13
Volkan Şen'in Gol Sevincinde Sakatlandığı An 22.457 izlenme - 3 ay önce Milli takımın Kosova karşısında attığı ilk gol sonrası yaşanan sevinç talihsiz bir olaya neden oldu. Hasan Ali Kaldırım ile aynı anda zıplayan Volkan Şen havada kafa kafaya çarpıştı. Bu sakatlanma dünya futbol tarihinin ilk örneği.
Radarı Gören Motorluların Birbirini Dürtmesi 00:49
Radarı Gören Motorluların Birbirini Dürtmesi 1.960 izlenme - 2 yıl önce Motosikletli arkadaşlarımız yine bulmuş gaymah gibi yolu, tam basmaya hazırlanıyorlar ki o an karşı şeritten geçen polis otosunu görüyorlar, frene basıyor öndeki ama yanlış zaman.
Golü Atarken Kafa Yiyip Kanlar İçinde Yerde Kalan Futbolcu 01:15
Golü Atarken Kafa Yiyip Kanlar İçinde Yerde Kalan Futbolcu 1.705 izlenme - 2 yıl önce Şili Premier Ligi'nde Union ve Cobreloa arasında oynanan maçta Cobreloalı Alvaro attığı kafa golü sonrası büyük şok yaşadı. Kafa topunda kafa kafa çarpışan golcü oyuncu kanlar içinde yerde kaldı. Ortaya da böyle görüntüler çıktı tabi, Allah beterinden saklasın efendim, Mazallah. Yorum sizin, izleyelim..
Bir Kuş ile Bir Uçak Kafa Kafaya Çarpışırsa 01:46
Bir Kuş ile Bir Uçak Kafa Kafaya Çarpışırsa 594 izlenme - 1 yıl önce Hiç bir uçak ile bir kuş kafa kafaya çarpışırsa sonucu ne olur diye merak etmiş miydiniz? Sonuç kuş için oldukça üzücü olsa da, beklemediğiniz şekilde gerçekleşiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Erkekten Gelen Hamle 00:30
Erkekten Gelen Hamle 1.118 izlenme - 2 yıl önce Bir kız ile erkek çarpışır.Ve ellerindeki kitaplar düşer.Daha sonra tanışma etabında erkekten bir hamle gelir...İzliyoruz.
boğalar çarpışınca 00:10
boğalar çarpışınca 2.215 izlenme - 9 yıl önce
Havalimanında Çarpışmanın Eşiğinden Dönen Uçaklar 02:16
Havalimanında Çarpışmanın Eşiğinden Dönen Uçaklar 397 izlenme - 2 yıl önce Moskova'dan gelen UTair Boeing 767-300 uçağı Barcelona'ya geldikten sonra kule izni alıyor ve inmek üzereyken pistte hareket halindeki Aerolíneas Argentinas Airbus A340-300 adlı uçakla deyim yerindeyse burun buruna geliyor. Büyük bir felaketten Allah korumuş. İzleyelim. Buradan ayrıca sitemizdeki pilot abilerimize, ablalarımıza sesleniyorum, aman dikkat can taşıyorsunuz.
Gta V Oynayan Adamın Fena Çarpışması 00:06
Gta V Oynayan Adamın Fena Çarpışması 194 izlenme - 2 yıl önce GTA V Oynayan Adamın Fena Çarpışması vine , vines,
Hakeme değil duvara çarptı 00:10
Hakeme değil duvara çarptı 134 izlenme - 1 yıl önce İspanya ekiplerinden Mallorca'da forma giyen Arjantinli oyuncu Lucas Aveldano, Atletic Bilbao ile oynanan maçta hakem Eiriz Mata ile çarpışarak yerde kaldı. İşte o anlar kameralara böyle yansıdı.
Yozgatta Kaza : Otomobille Kamyon Çarpıştı 5 Ölü 01:28
Yozgatta Kaza : Otomobille Kamyon Çarpıştı 5 Ölü 203 izlenme - 3 yıl önce Yozgatta Kaza : Otomobille Kamyon Çarpıştı 5 Ölü
Yeni Çarpışan Arabasıyla Hava Atan Melda Saf 00:52
Yeni Çarpışan Arabasıyla Hava Atan Melda Saf 112 izlenme - 3 yıl önce Fakirler ölsün Porsche'den selamlar deyip fenomen olan Melda Saf, çarpışan arabada kendini çekerek hava atıyor bu sefer de.
El Birliğiyle Ferrari Kazası Yapmak 00:36
El Birliğiyle Ferrari Kazası Yapmak 72 izlenme - 2 yıl önce El birliğiyle olmayacak şey yoktur yeter ki birliktelik olsun birlikten kuvvet doğar gibi bir çok atasözü de bu açıklama içersine yerleştirilebilirdi aslında. Neyse o değil de bu kadar profesyonel bir pit stop ekibini toplamak onları bir araya getirip bu kadar çok ferrarinin arasına koymak felan bunlar hep el birliğiyle olacak şeyler. Allah, birlikteliklerini daim etsin muazzam bir ekipmiş.
Aile Boyu Motosiklet Keyfinin Hüsranla Sonuçlanması 00:18
Aile Boyu Motosiklet Keyfinin Hüsranla Sonuçlanması 103 izlenme - 2 yıl önce Aile boyu motosiklete binip geziye çıkan aile fertlerinin motosikletle imtihanını izliyoruz. Yolda geçen arabada kendilerini çeken elemanlara el hareketi yapan bu arkadaşlar kendilerini kötü bir sürprizin beklediğinin farkında değil. O sürprizi de hep beraber izleyelim..
İki Kamyon Çarpışırsa 00:32
İki Kamyon Çarpışırsa 47 izlenme - 2 yıl önce İki Kamyon Çarpışırsa
Yamaç Paraşütü Yaparken Kartalla Çarpışmak 01:48
Yamaç Paraşütü Yaparken Kartalla Çarpışmak 48 izlenme - 3 yıl önce Himalayalar'da Yamaç Paraşütünde İlk Deneyimini Yaşayan Rus Genç, Kartallara Denk Geldi Ve Kartalların Bir Tanesi Paraşüte Takıldı.
Yamaç Paraşütü Yaparken Kartalla Çarpışmak 01:48
Yamaç Paraşütü Yaparken Kartalla Çarpışmak 32 izlenme - 3 yıl önce Yamaç Paraşütü Yaparken Kartalla Çarpışmak - Kartalı Uyuz Etmiş Kartal Bir Çarpıp Geçiyim Demiş "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Havalimanında Çarpışmanın Eşiğinden Dönen Uçaklar 02:16
Havalimanında Çarpışmanın Eşiğinden Dönen Uçaklar 40 izlenme - 3 yıl önce Moskova'dan gelen UTair Boeing 767-300 uçağı Barcelona'ya geldikten sonra kule izni alıyor ve inmek üzereyken pistte hareket halindeki Aerolíneas Argentinas Airbus A340-300 adlı uçakla deyim yerindeyse burun buruna geliyor. Büyük bir felaketten Allah korumuş. İzleyelim.
Hakeme değil duvara çarptı 00:10
Hakeme değil duvara çarptı 14 izlenme - 1 yıl önce İspanya ekiplerinden Mallorca'da forma giyen Arjantinli oyuncu Lucas Aveldano, Atletic Bilbao ile oynanan maçta hakem Eiriz Mata ile çarpışarak yerde kaldı. İşte o anlar kameralara böyle yansıdı.