Hoşgeldiniz!

çarpma

Navigasyonsuz Köpek 00:09
Navigasyonsuz Köpek 2.509.341 izlenme - 4 yıl önce Köpek arkadaşımız güzel bir kovalamacaya girmiş ama sonunda yolu da kestiremeyişinden ötürü havalanıp çakılıyor, fatal error.
Tabelaya Çak Beşlik Yapan Kamyon 00:11
Tabelaya Çak Beşlik Yapan Kamyon 1.315.238 izlenme - 3 yıl önce Genelde ülkemizde üstgeçitler ile münasebet halinde olan kamyonlar, ülke ve duruma göre herşeye çarpabiliyorlar.Bu defa Suudi Arabistan'dan bir görüntü.
Güzelim Jaguar'ı Dağa Taşa Vurmak 00:49
Güzelim Jaguar'ı Dağa Taşa Vurmak 874.488 izlenme - 4 yıl önce Aslında arabaya olan bir şey yok ama illa ki vardır yani çızık mızık. O da hiç yoktan vardır 3-5 bin masraf, yazık yani, ne gereği var, adam gibi yolunda git, bana ne lan ne yapıyorsa yapsın.
Ortadan İkiye Ayrılan Kamyonet 00:41
Ortadan İkiye Ayrılan Kamyonet 414.431 izlenme - 4 yıl önce Tavuk yüklü araç gaz basmış ilerliyor,nasıl oluyorsa bir anda hızı ayarlayamayıp kontrolü de kaybedince olanlar oluyor. Örnek olur ibret olur inşallah bazılarına. Anlık dikkatsizliğin sonucu her şeye gebe.
Kaza Odaklı Scooter Sürücüsü 00:59
Kaza Odaklı Scooter Sürücüsü 179.414 izlenme - 6 yıl önce Ölmek için elinden geleni yapmış. Bir dakika içinde art arda beş kaza yapan scooter sürücüsünün dramı, ölmediği ümidiyle. Belkide izlediğimiz bu görüntüler son görüntüleri olabilir..
Aracın Ön Panjuruna Çarpan Atmacanın Hayatta Kalması 01:22
Aracın Ön Panjuruna Çarpan Atmacanın Hayatta Kalması 1.754 izlenme - 2 ay önce Brezilya'da gerçekleşen kazada, yolda fark ederek avın peşine düşen atmacayı çarpmamak için manevra yapmışlar yalnız çapmış farkında olmamışlar. 150 km sonra polis fark ederek durdurmuş ondan sonrası görüntülerde göründüğü gibi 9 canlı atmaca öldü sanılıyor ama çıkarıldığında uçup gidiyor.
Düğünde Halay Başı Olamadı Diye 4 Kişiye Otomobille Çarptı 00:59
Düğünde Halay Başı Olamadı Diye 4 Kişiye Otomobille Çarptı 17.234 izlenme - 2 yıl önce KOCAELİ'nin Dilovası İlçesi'nde Ö.K. düğünde kavga ettiği kişilerin üzerine otomobini sürerek 4 kişinin yaralanmasına neden olurken, kavganın Ö.K.'nın halay başı olmak istemesi nedeniyle çıktığı öğrenildi.
Pilotun Hesap Hatası 05:34
Pilotun Hesap Hatası 5.867 izlenme - 10 ay önce Görüntüde piste inmeye çalışan helikopter pilotu pistte duran çalışan helikopteri hesap etmeyince olanlar oluyor
İki Kangurunun Birden Motosikletliye Çarpması 04:28
İki Kangurunun Birden Motosikletliye Çarpması 1.236 izlenme - 2 ay önce Avustralya'da gerçekleşen kazada, sabah saat 2 civarı zifiri karanlıkta motosikleti ile sürüş yapan adam, yoldan karşıya geçen iki kanguru birden arka arkaya çarpıyor.
 Arabaya Çarpmamak İçin Uçan Kamyon 00:23
Arabaya Çarpmamak İçin Uçan Kamyon 34.225 izlenme - 4 yıl önce Ukrayna'da sinyal vermeden sola dönmek isteyen arabanın arkasından hızla gelen kamyon arabaya çarpmamak için direksiyonu kırıyor ve yol dışına çıkarak adeta uçuyor.
Cam Kapıya Çarpmak 2 - Buse Terim 00:58
Cam Kapıya Çarpmak 2 - Buse Terim 26.636 izlenme - 4 yıl önce Fatih Terim'in kızı Buse Terim Bana Her Şey Yakışırdaki dünyaca ünlenen sarışın hatun gibi olmasa da camı farkedemiyor ve tossluyor. Bence cam siliciye prim verilmesi lazım. O nasıl silmek öyle. Buse Terim Twitterda kendisiyle alan edenlere çok ama çok sinirlenmiş.
Gemide Kapı Çarptı 21 Milyon Dolar Tazminat Kazandı 01:03
Gemide Kapı Çarptı 21 Milyon Dolar Tazminat Kazandı 15.520 izlenme - 3 yıl önce Gemide kapı çarptı 21 milyon dolar tazminat kazandı Gemide kapı çarpan adam 21 milyon dolar tazminat kazandı 61 yaşındaki James Hausman, 280 günlük seyahate çıktığı gemide yaşadığı kapı kazasının ardından servet değerinde tazminat kazandı.
çarpma işlemi 05:21
çarpma işlemi 31.927 izlenme - 8 yıl önce atlas ilköğretim 4. sınıf çarpma
Efe Aydal'ı Açıklama Yaparken Cin Çarpması 01:33
Efe Aydal'ı Açıklama Yaparken Cin Çarpması 6.984 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'nin yetiştirdiği büyük atayizlerden Efe reyizi sonunda cin çarpıyor. Saniye saniye kaydedilen bu olay belki diğer ateyizlere de ders olur...
Navigasyonsuz Köpek 00:09
Navigasyonsuz Köpek 16.747 izlenme - 4 yıl önce Köpek arkadaşımız güzel bir kovalamacaya girmiş ama sonunda yolu da kestiremeyişinden ötürü havalanıp çakılıyor, fatal error.
Freni Boşalmış Arabanın Kamyona Çarpma Anı 00:44
Freni Boşalmış Arabanın Kamyona Çarpma Anı 21.427 izlenme - 6 yıl önce Freni Boşalmış Arabanın Kamyona Çarpma Anı
kaza üstüne kaza 01:47
kaza üstüne kaza 41.006 izlenme - 11 yıl önce ağlayarak izleyin
Komşusunu Defalarca Böyle Ezdi 01:33
Komşusunu Defalarca Böyle Ezdi 11.194 izlenme - 4 yıl önce Otomobilini çizdiğini fark edince çılgına döndü... Yakutistan'da karlı bir havada otomobilini çıkarırken karşıdan karşıya geçmeye çalışan komşusuna çarpan kadın sürücü, 'çarpma sırasında aracım çizildi' diye otomobilden inip, acı içindeki komşusuna bağırıp çağırdı. Tekrar aracına binen sürücü, o sırada yere yığılan komşusunun üzerinden defalarca geçti. Bir evin güvenlik kamerası kayıtlarına yansıyan o vahşetin ardından, talihsiz kadın hastaneye kaldırıldı. Kadının yaralarının ciddi olmadığı bildirildi.
Yarış Atının Park Halindeki Arabaya Kafa Atması 00:19
Yarış Atının Park Halindeki Arabaya Kafa Atması 2.622 izlenme - 8 ay önce İki atın yarıştığı toprak yolun kenarında park halinde duran araca nedendir bilinmez hızla çarpan at. Umarım durumu iyidir.
Kameramanın Amigo Kıza Çarpması 00:25
Kameramanın Amigo Kıza Çarpması 3.225 izlenme - 1 yıl önce Bir futbol maçında heyecanlı kameramanın gazabına uğrayan zavallı amigo kızın son performanslarını izliyoruz efenim.
Otobüs Çarptıktan Sonra Bir Şey Olmamış Gibi Yürümek 00:40
Otobüs Çarptıktan Sonra Bir Şey Olmamış Gibi Yürümek 3.457 izlenme - 2 yıl önce Otobüsün çarptığı adam ayağa kalkıp yoluna devam etti. İlginç olay İngiltere’de meydana geldi. Viraja hızlı giren 2 katlı otobüs kontrolden çıkarak yol kenarındaki yayaya çarpıyor. Çarpmanın etkisiyle metrelerce savrulan adam hiçbir şey olmamıiş gibi ayağa kalkıyor ve yürüyor. Bu ilginç anlar güvenlik kamerasına kaydediliyor.
Abaküsle Çarpma İşlemi Mental 04:01
Abaküsle Çarpma İşlemi Mental 10.241 izlenme - 6 yıl önce yunus şen"Mehmet gedik i.ö.okulu-eskişehir
Muazzam Bilgiye Sahip Genç Kız Arkadaşlarımız 04:24
Muazzam Bilgiye Sahip Genç Kız Arkadaşlarımız 4.242 izlenme - 2 yıl önce Cep telefonu üzerindeki rakamların 0 ile çarpımını 1 olarak değerlendiren Milli eğitim bakanlığı onaylı videomuzu sizler ile baş başa bırakıyorum.
arabanın altında ezildi 00:41
arabanın altında ezildi 10.954 izlenme - 9 yıl önce arabanın altında ezildi sonra da hiç bir şey olmamış gibi yürümeye devam etti
kısa yoldan çarpmalar 07:44
kısa yoldan çarpmalar 10.784 izlenme - 8 yıl önce atlas yayınları 4. sınıf kısa yolda çarpmalar
Aşırı Gerçekçi Araba Çarpma ve Kan Şişesi Patlatma Sahnesi 01:27
Aşırı Gerçekçi Araba Çarpma ve Kan Şişesi Patlatma Sahnesi 3.041 izlenme - 2 yıl önce cocuk ne aglamis be izliyoruz.
Radara Nasıl Yakalanılır? 01:01
Radara Nasıl Yakalanılır? 7.720 izlenme - 4 yıl önce Ordu'da sarhoş sürücü hız kesmeden yol kenarında bekleyen radarlı polis aracına bindiriyor. Trafikte maganda diye nitelendirdiğimiz kesim bu olsa gerek. Düşman başına bile demek istemiyorum.
bu ilginç çarpma yöntemini biliyormuydunuz? 01:35
bu ilginç çarpma yöntemini biliyormuydunuz? 8.905 izlenme - 8 yıl önce bu ilginç çarpma yöntemini biliyormuydunuz?
Tır'ın Arabayı 20 Saniye Sürüklediği Dehşet Anlar 00:35
Tır'ın Arabayı 20 Saniye Sürüklediği Dehşet Anlar 6.734 izlenme - 5 yıl önce Seyir halindeki TIR'ın önüne bir anda direksiyon hakimiyetini kaybeden bir sürücünün aracı tam 20 saniye sürüklendi. İşte o dehşet anları...
Matematik Dehası Harika Çocuk 02:13
Matematik Dehası Harika Çocuk 6.372 izlenme - 4 yıl önce Matematikte bir işlemin her zaman birden fazla çözüm yolu vardır. Günümüz matematiğinde hep standart işlemler, hep aynı sonuçlar... Yıllardır hep iki kere iki dört eder, ne bi gelişme var ne bişe. Bir kere bile beş ettiği görülmemiştir. Ama artık harika çocuk sayesinde sistem değişecek ve matematik gelişme sağlayacaktır. Şu an için bu matematiği anlayabilen biri çıkacağını düşünmüyorum ama gelecek yüz yıllar için büyük bir pusula olacaktır. Mesut Bahtiyar Notu: Bu videoda en masum kişi öğrencidir. Eğitim sisteminden girilir, öğretmenden çıkılır. Sevimli kardeşimiz ise yıllardır sahnelenen piyesin sadece o anlık başrol oyuncusudur. Böyle sisteme, böyle öğretmene iki kere iki beş ulan.