Hoşgeldiniz!

carpool

James Corden'ın 'Carpool Karaoke'sinde Bu Defa Birçok Ünlü İsim Vardı 14:33
James Corden'ın 'Carpool Karaoke'sinde Bu Defa Birçok Ünlü İsim Vardı 3.561 izlenme - 2 yıl önce Gwen Stefani ile birlikte aracında Carpool Karaoke yapan ünlü komedyen James Corden daha sonra birkaç arkadaşını daha aradı. Bakalım o arkadaşları kimlermiş?
 Cadillac İçine Jakuzi Sistemi Kurmak - Carpool 02:43
Cadillac İçine Jakuzi Sistemi Kurmak - Carpool 1.044 izlenme - 4 yıl önce sıcakta bilgisayar başında oturmaktan donu sandalyeye yapışmış değerli alkışlarla yaşıyorum üyelerini isyana sürükleyecek bir video ile yine karşınızdayız. Gördükleri bir fotodan etkilenip 1969 model cadillac marka araca jakuzi sistemi kurup sokaklarında gezen bu iki arkadaş şimdi açık arttırma ile aracı satmaktadır.
Michael Phelps ve Amerikan Olimpik Yüzme Takımından Carpool Karaoke Performansı 07:41
Michael Phelps ve Amerikan Olimpik Yüzme Takımından Carpool Karaoke Performansı 465 izlenme - 2 yıl önce 2016 Rio Olimpiytlarına hazırlanan Amerikan Yüzme takımı stresi yenmenin yöntemini bulmuş gibi gözüküyor. Bir olimpiyatta en fazla madalya alan kişilerden birisi olan ve dünyaca ünlü yüzücü Michael Phelps'i de barındıran takımın eğlenceli görüntüleri...
James Corden Bu Defa Britney Spears ile Carpool Karaoke Yaptı 09:49
James Corden Bu Defa Britney Spears ile Carpool Karaoke Yaptı 362 izlenme - 2 yıl önce James Corden'ın meşhur 'Carpool Karaoke'sinde bu defa ünlü şarkıcı Britney Spears vardı. İkili çılgınca şarkı söyleyerek Los Angeles sokaklarında böyle dolaştı.
Carpool Karaoke'de Metallica'dan Muhteşem Diamonds Yorumu 01:15
Carpool Karaoke'de Metallica'dan Muhteşem Diamonds Yorumu 43 izlenme - 6 ay önce Heavy Metal grubu Metallica, Carpool Karaoke'nin yeni misafirleriyle Rihanna'nın 2012 çıkışlı ünlü şarkısı Diamonds'ı söylemiş.
James Corden'la Carpool Karaoke'de Sıra Katy Perry'de! 13:29
James Corden'la Carpool Karaoke'de Sıra Katy Perry'de! 95 izlenme - 12 ay önce Ünlü şarkıcı Katy Perry, James Cordon'ın meşhur Carpool Karaoke'sine konuk oldu. Her bölümde olduğu gibi bu bölümde aşırı eğlenceli anlara sahne oldu.
James Corden ile Carpool Karaoke'nin Bu Seferki Konuğu 'Chris Martin' 15:38
James Corden ile Carpool Karaoke'nin Bu Seferki Konuğu 'Chris Martin' 160 izlenme - 2 yıl önce The Late Late Show'un popüler bölümü olan ve daha önce de Adele'i izlediğimiz kısmı 'Carpool Karaoke'ye bu defa Chris Martin konuk oldu. İkili araç içinde Coldplay'in Yellow, Hymn for the Weekend, Adventure of a Lifetime gibi popüler şarkıları seslendirdi.
Carpool Karaoke'de Lady Gaga ile Eğlenceli Sohbet! 15:11
Carpool Karaoke'de Lady Gaga ile Eğlenceli Sohbet! 59 izlenme - 2 yıl önce James Corden, programı 'Late Late Night Show'un en ses getiren bölümü 'Carpool Karaoke'de bu hafta Lady Gaga'yı ağırladı! Mesela Lady Gaga'nın, aralarında ünlü eldivenlerinden birinin ve Thriller ceketinin de olduğu 400 parçalık bir Michael Jackson kıyafet kolleksiyonu varmış.
James Corden'la Carpool Karaoke Konuğu Usher 12:54
James Corden'la Carpool Karaoke Konuğu Usher 21 izlenme - 10 ay önce R&B’nin ünlü isimlerinden Usher, Carpool Karaoke’de James Corden’ın misafiri olmuş. İkili efsane şarkı Yeah ile başladığı yolculuğuna sokakta dans çalışması yaparak devam etmiş.
Cadillac içine  jakuzi sistemi kurmak - Carpool   02:43
Cadillac içine jakuzi sistemi kurmak - Carpool 66 izlenme - 4 yıl önce sıcakta bilgisayar başında oturmaktan donu sandalyeye yapışmış değerli alkışlarla yaşıyorum üyelerini isyana sürükleyecek bir video ile yine karşınızdayız. Gördükleri bir fotodan etkilenip 1969 model cadillac marka araca jakuzi sistemi kurup sokaklarında gezen bu iki arkadaş şimdi açık arttırma ile aracı satmaktadır. https://www.kickstarter.com/projects/carpool/carpool-deville-the-worlds-fastest-hot-tub?ref=category
carpool 02:23
carpool 66 izlenme - 7 yıl önce
Unco's - Carpool 2011 [official Video] 03:23
Unco's - Carpool 2011 [official Video] 34 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
James Corden Bu Defa Britney Spears ile 'Carpool Karaoke' Yaptı 01:19
James Corden Bu Defa Britney Spears ile 'Carpool Karaoke' Yaptı 12 izlenme - 2 yıl önce James Corden'ın meşhur 'Carpool Karaoke'sinde bu defa ünlü şarkıcı Britney Spears vardı. İkili çılgınca şarkı söyleyerek Los Angeles sokaklarında dolaştı. İzliyoruz.
carpool fragmanı 1 02:23
carpool fragmanı 1 21 izlenme - 7 yıl önce