Hoşgeldiniz!

carvalhal

Carvalhal tarih yazdı! Arsenal'i dağıttılar... 04:32
Carvalhal tarih yazdı! Arsenal'i dağıttılar... 456 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'ın eski hocası Carvalhal'in çalıştırdığı Sheffield Wednesday İngiltere Lig Kupası'nda Premier Lig devi Arsenal'i 3-0'lık skorla dağıttı ve çeyrek finalist oldu.
Carvalhal tarih yazdı! Arsenal'i dağıttılar... 04:32
Carvalhal tarih yazdı! Arsenal'i dağıttılar... 250 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'ın eski hocası Carvalhal'in çalıştırdığı Sheffield Wednesday İngiltere Lig Kupası'nda Premier Lig devi Arsenal'i 3-0'lık skorla dağıttı ve çeyrek finalist oldu.
Ünlü Teknik Direktör Carlos Carvarhal, Beşiktaş Taraftarını Unutamıyor 00:33
Ünlü Teknik Direktör Carlos Carvarhal, Beşiktaş Taraftarını Unutamıyor 7 izlenme - 3 hafta önce Bir dönem Beşiktaş'ı da çalıştırmış olan Portekizli teknik adam Carlos Carvalhal, "Burada durmak için para alıyorum ama aslında burada olmak için para bile verirdim" dedi.
Carlos Carvalhal Veda Klibi 03:30
Carlos Carvalhal Veda Klibi 75 izlenme - 6 yıl önce made by burak çetin
Carlos Carvalhal'i kızdırdılar! 00:18
Carlos Carvalhal'i kızdırdılar! 7 izlenme - 6 ay önce Sheffield Wednesday'in başında olan Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Carlos Carvalhal, eleştiriler üzerine sinirlendi. Cebinden çıkardığı parayla örnekler veren Carvalhal, "Bakın bu 20 pound, onu buruşturuyorum ama değeri kaybolmuyor" şeklinde konuştu.
Carlos Carvalhal, Premier Lig Ekibi Swansea City'nin Başına Geçti 00:57
Carlos Carvalhal, Premier Lig Ekibi Swansea City'nin Başına Geçti 2 izlenme - 3 ay önce Bir dönem Beşiktaş'ı da çalıştıran Portezli teknik adam, Premier Ligin dibine demir atan Swansea City'nin başına geçti.
Eski Beşiktaşlı Carvahal, Sheffield Kulübünün En İyi 3. Hocası Oldu 01:18
Eski Beşiktaşlı Carvahal, Sheffield Kulübünün En İyi 3. Hocası Oldu 1 izlenme - 1 yıl önce Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Carlos Carvalhal, Sheffield Wednesday takımının başında E.24'lük galibiyet yüzdesi yakaladı ve kulüp tarihinini en başarılı 3. hocası oldu.