Hoşgeldiniz!

cascade

Cascade Duvar Ünitesi 00:51
Cascade Duvar Ünitesi 330 izlenme - 9 yıl önce cascade duvar ünitesi
Diana Matei - Cascade 03:25
Diana Matei - Cascade 208 izlenme - 4 yıl önce Diana Matei - Cascade (Official Video Lyrics) 2014 Şarkı Sözleri: Intre noi cand e razboi Vin cascade de iubire in semn de pace Intre noi cand e razboi Vin cascade de iubire sa ne-mpace Noi ne certam si ne-mpacam O zi nu trece nu trece fara sa stam pe ace Si gri si roz, dar e frumos Ca stim ca dupa razboi noi facem, noi facem pace Uuuu uuuu uuuu uuuu Stii cum sa faci mereu Dupa furtuni si ploi s-apara curcubeu Uuuu uuuu uuuu uuuu Stii cum sa faci mereu Cand pornim un razboi, il castigam in doi Intre noi cand e razboi Vin cascade de iubire in semn de pace Intre noi cand e razboi Vin cascade de iubire sa ne-mpace Si daca lasi pe inima cicatrice Sarutul tau le va inchide mereu Dupa razboi au timp sa se vindece O doza de iubire, doar tu si eu Uuuu uuuu uuuu uuuu Stii cum sa faci mereu Dupa furtuni si ploi s-apara curcubeu Uuuu uuuu uuuu uuuu Stii cum sa faci mereu Cand pornim un razboi, il castigam in doi Intre noi cand e razboi Vin cascade de iubire in semn de pace Intre noi cand e razboi Vin cascade de iubire sa ne-mpace Poa’ sa vina si comete Sa loveasca in planete Rezistam in Univers Ploi de stele, uragane Peste mari, peste oceane Rezistam in Univers
İnsan Eliyle Çığ Yaratmak 03:23
İnsan Eliyle Çığ Yaratmak 113 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin Washington eyaletinin en yüksek dağlarından Cascade'de Stevens Geçidi'nde biriken kar yığınlarının büyük bir çığ oluşturmaması için çeşitli patlayıcılarla yapay çığlar yaratılıyor.
Atl 02:09
Atl 217 izlenme - 5 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Afro-Amerikan gençliğin sorunları üzerine eğilen “ATL”, bu tür yapımların derinliğinden nasibini alan bir çalışma. Lise sonrasında hayata tutunmanın hesaplarını yapan dört arkadaşın dünyalarında gezinen öykü, onların farklı kulvarlara akma eğilimi gösteren gidişatlarına ayna tutuyor bu filmde. Amerikan gençliğinin kendilerine ve çevrelerine giderek yabancılaşan ruh hallerinin de izini süren yapım, genç oyuncularının inandırıcı performanslarına da yaslanıyor sıkça. Özellikle Tip Harris’in (hip-hop dünyasında T.I. olarak biliniyor) diğerlerinden bir adım öne çıktığını söylemek mümkün.
Gökhan Karabulut-Mektup 02:11
Gökhan Karabulut-Mektup 54 izlenme - 7 yıl önce malatyalı genç şair yazdıklarının yanında okumasıyla da büyülemeye devam ediyor....
Cascade Array İditarod 05:10
Cascade Array İditarod 34 izlenme - 6 yıl önce
Atl 02:09
Atl 42 izlenme - 5 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Afro-Amerikan gençliğin sorunları üzerine eğilen “ATL”, bu tür yapımların derinliğinden nasibini alan bir çalışma. Lise sonrasında hayata tutunmanın hesaplarını yapan dört arkadaşın dünyalarında gezinen öykü, onların farklı kulvarlara akma eğilimi gösteren gidişatlarına ayna tutuyor bu filmde. Amerikan gençliğinin kendilerine ve çevrelerine giderek yabancılaşan ruh hallerinin de izini süren yapım, genç oyuncularının inandırıcı performanslarına da yaslanıyor sıkça. Özellikle Tip Harris’in (hip-hop dünyasında T.I. olarak biliniyor) diğerlerinden bir adım öne çıktığını söylemek mümkün.