Hoşgeldiniz!

cassano

ibrahimovic'ten eşek şakası 00:23
ibrahimovic'ten eşek şakası 3.438 izlenme - 6 yıl önce
Cassano'dan G.Saray'a mesaj 02:23
Cassano'dan G.Saray'a mesaj 2.099 izlenme - 3 yıl önce Parma'da hocası ve takım arkadaşlarıyla kavga eden ve ayrılmak isteyen Antonio Cassano, Milli Takım'da kendisinden vazgeçmeyen Prandelli ile çalışmak istiyor
Cassanonun eşinden futbol şov!... 00:17
Cassanonun eşinden futbol şov!... 843 izlenme - 3 yıl önce İtalyan yıldız Antonio Cassano'nun eşi Carolina Marcialis futboldaki yeteneklerini sergiledi........
Galatasaray'a Sürpriz Golcü! Cassano. 02:23
Galatasaray'a Sürpriz Golcü! Cassano. 1.265 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray’daki Mesaisine Pazartesi Başlayacak Olan Cesare Prandelli Yanında Antonio Cassano Ve Juan Vargas’ı Da Getirmeyi Planlıyor.
İtalyan Golcü Antonio Cassano, Altı Günde İkinci Kez Futbolu Bıraktı 01:12
İtalyan Golcü Antonio Cassano, Altı Günde İkinci Kez Futbolu Bıraktı 3 izlenme - 10 saat önce İtalyan golcü Antonio Cassano, futbolu bıraktığı açıklayıp, ardından "Zaaf anında alınmış karardı, özür diliyorum." diyerek kararından vazgeçmişti. Cassano, bu kararından da vazgeçerek futbolu bıraktı.
Fenerbahçe'den Cassano Sürprizi 03:15
Fenerbahçe'den Cassano Sürprizi 609 izlenme - 2 yıl önce Forvet arayan F.Bahçe 7 yıl önce Real Madrid'de oynarken talip olduğu İtalyan Cassano'ya yeni teklif iletti. Boşta olan 32'lik golcü her an bitebilir.
Şakacı Cassano 00:30
Şakacı Cassano 517 izlenme - 2 yıl önce İtalyan futbolcu Antonio Cassano tatilini geçirdiği sırada güneşlenen arkadaşına hain bir şaka yaptı.
Cassano, Inter yolunda 03:15
Cassano, Inter yolunda 282 izlenme - 2 yıl önce Boşta olan Antonio Cassano'nun Inter ile flört halinde olduğu iddia edildi. Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında...
35'lik Antonio Cassano sahada 00:23
35'lik Antonio Cassano sahada 5 izlenme - 1 hafta önce 35 yaşındaki veteran yıldız Antonio Cassano, Hellas Verona'nın Triestina'yı 4-0 yendiği maçt aforma giydi.
İtalyan Milli Marşı'nın Sözlerini Futbolcu İsimleriyle Değiştirmek 01:10
İtalyan Milli Marşı'nın Sözlerini Futbolcu İsimleriyle Değiştirmek 251 izlenme - 2 yıl önce Bir grup İtalyan taraftar Dünya Kupası'na katılan milli takımlarına destek amaçlı olarak Milli Marşlarının sözlerini oyuncuların ve teknik direktör Prandelli'nin isimlerini kullanarak yeniden düzenlemişler. Çok da güzel olmuş zannımca, dinliyoruz...
8 Gün Önce Hellas Verona'ya İmza Atan Cassano, Futbolu Bıraktı 01:12
8 Gün Önce Hellas Verona'ya İmza Atan Cassano, Futbolu Bıraktı 2 izlenme - 6 gün önce Kariyerinde sayısız kupa bulunan Antonio Cassano, Serie A ekiplerinden Hellas Verona'ya imza attıktan 8 gün sonra futbolu bıraktığını açıkladı. Daha sonra da pişman olan Cassano, futbola geri döndü.
İtalyan Milli Marşı'nın Sözlerini Futbolcu İsimleriyle Değiştirmek 01:10
İtalyan Milli Marşı'nın Sözlerini Futbolcu İsimleriyle Değiştirmek 241 izlenme - 3 yıl önce Bir grup İtalyan taraftar Dünya Kupası'na katılan milli takımlarına destek amaçlı olarak Milli Marşlarının sözlerini oyuncuların ve teknik direktör Prandelli'nin isimlerini kullanarak yeniden düzenlemişler. Çok da güzel olmuş zannımca, dinliyoruz...
Antonio Cassano'dan Mükemmel Trivela 00:24
Antonio Cassano'dan Mükemmel Trivela 157 izlenme - 4 yıl önce Antonio Cassano'dan Mükemmel Trivela!
 İnter 1-0 Tottenham (Gol Dk.20 Cassano) 00:22
İnter 1-0 Tottenham (Gol Dk.20 Cassano) 57 izlenme - 4 yıl önce İnter 1-0 Tottenham (Gol Dk.20 Cassano)
Şakacı Cassano 00:30
Şakacı Cassano 33 izlenme - 2 yıl önce İtalyan futbolcu Antonio Cassano tatilini geçirdiği sırada güneşlenen arkadaşına hain bir şaka yaptı.
Cassano'dan arkadaşına eşek şakası! 00:15
Cassano'dan arkadaşına eşek şakası! 27 izlenme - 2 yıl önce İtalyan futbolcu Antonio Cassano tatilini geçirdiği sırada güneşlenen arkadaşına hain bir şaka yaptı.
İtalyan Yıldız Kulüp Arıyor!... 03:05
İtalyan Yıldız Kulüp Arıyor!... 1 izlenme - 2 yıl önce İtalyanlar'ın son dönemdeki en önemli yıldızlarından biri olan Antonio Cassano, maaşlarının ödenmemesi gerekçesiyle Parma ile olan kontratını karşılıklı anlaşmayla feshetti.