Hoşgeldiniz!

Cassidy Gard Videoları İzle

Ünlü modelden ayakta alkışlanacak hareket 00:12
Ünlü modelden ayakta alkışlanacak hareket 808 izlenme - 12 ay önce Galatasaray taraftarı olduğunu sosyal medya aracılığı ile ilan eden Amerikalı oyuncu Cassidy Gard, Ankara'da düzenlenen bombalı saldırıda hayatını kaybedenler için bu resmi çizdi ve Türkiye'ye olan aşkın bir kez daha gözler önüne serdi
Cassidy Gard Dolma Yapıyor 05:46
Cassidy Gard Dolma Yapıyor 1.005 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı ünlü oyuncu Cassidy Gard tam bir Galatasaray hayranı ve Türk yemekleri hayranı bu videoda güzel oyuncunun nasıl dolma yaptığını izliyoruz.
G.Saray aşığı Amerikalı güzel dolma yaptı 05:46
G.Saray aşığı Amerikalı güzel dolma yaptı 559 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı güzel oyuncu Cassidy Gard tam bir Galatasaray tutkunu. Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında...
Fanatik çıktı; 01:05
Fanatik çıktı; "Galatasaray'ın Maçı var, Gelemem" 560 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray ve Burak Yılmaz hayranlığı ile bilinen ABD'li oyuncu Cassidy Gard, katıldığı bir televizyon programında sarı kırmızılı takıma olan bağlılığını bir kez daha kanıtladı.
Cassidy Gard - Galatasaray'ın Maçı Var Gelemem 00:38
Cassidy Gard - Galatasaray'ın Maçı Var Gelemem 315 izlenme - 2 yıl önce Daha önce hazirladigi kliple galatasaraya olan sevgisini gösteren amerikali güzel aktris davet edildigi canli yayina skyple baglaniyor ve galatasarayin maci oldugu icin gelemeyecegini söylüyor bende birgalatasarayli olarak ayakta alkisliyorum daha önce hazirladigi klibe suradan bakabilirsiniz http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/176593/abdden-galatasaraya-guzel-destek
Ünlü Oyuncudan Galatasaray'a Mesaj Var 01:05
Ünlü Oyuncudan Galatasaray'a Mesaj Var 379 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray taraftarı olan Amerikalı oyuncu Cassidy Gard, Chelsea maçı öncesinde yayınladığı video ile sarı kırmızılı takıma destek vermeyi ihmal etmedi. Gard, verdiği röportajda Galatasaraylı olmaktan gurur duyduğunu söylemişti.
Galatasaray Aşığı Amerikalı Manken Bunu Da Yaptı! 03:27
Galatasaray Aşığı Amerikalı Manken Bunu Da Yaptı! 249 izlenme - 2 yıl önce Türkiye ve Galatasaray aşığı olan ABD'li genç oyuncu ve manken Cassidy Gard'ı dolma tarifini hayranlarıyla paylaşmasının ardından şimdi de baklava yaptı.
ABD'den Galatasaray'a Güzel Destek 01:05
ABD'den Galatasaray'a Güzel Destek 172 izlenme - 2 yıl önce Daha önce birçok kez Galatasaraylı taraftarın gündemine gelen Amerikalı aktris Cassidy Gard, Chelsea maçı öncesi bir video hazırladı ve gönül verdiği sarı-kırmızılı takıma destekte bulundu.
Cassidy Gard Dolma Yapıyor 05:46
Cassidy Gard Dolma Yapıyor 101 izlenme - 1 yıl önce En sevdiği Türk yemeğiymiş dolma. Türk yemeklerini çok seviyor. Ayrıca neredeyse her öğün Türk yemeği yiyiyor ağzının tadını biliyor açıkçası. Kendisi ayrıca sıkı bir Galatasaray taraftarı Türkiye'ye gelip Galatasaray maçı izlemişliği de vardır.
ABD'den G.Saray'a güzel destek 01:05
ABD'den G.Saray'a güzel destek 123 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı sinema oyuncusu Cassidy Gard, Galatasaray-Chelsea maçı öncesinde sarı kırmızılı takıma destek vermeyi ihmal etmedi.
Cassidy Gard Dolma Yaparsa 05:46
Cassidy Gard Dolma Yaparsa 33 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı güzel oyuncu Cassidy Gard tam bir dolma hastası. Ayrıca tam bir Galatasaray hayranı ve türk yemeklerine hayran. Güzel oyuncunun nasıl dolma yaptığını izliyoruz.
Cassidy Gard'dan Galatasaray'a hediye! 00:22
Cassidy Gard'dan Galatasaray'a hediye! 25 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'ın Amerikalı taraftarı Cassidy Gard fenomen olma yolunda ilerliyor. Domates doğrama tekniğini hayranlarıyla paylaşan Gard, sarı ve kırmızı renkteki domatesleri Galatasaraylılara armağan eden bir yazı yazarak bu videoyu paylaştı.
Galatasaray için bunu da yaptı! 00:14
Galatasaray için bunu da yaptı! 21 izlenme - 2 yıl önce Cassidy Gard yine olay yarattı. Evinin bütün duvarlarını sarıya boyayan güzel oyuncu twitter'dan "Şampiyonluktan sonra artık kırmızı tonlara ihtiyacım olacak. Şampiyon Galatasaray." diyerek Galatasaray'a olan hayranlığını gözler önüne serdi.
Galatasaray aşığı model Cassidy Gard, büyük hareket! 00:12
Galatasaray aşığı model Cassidy Gard, büyük hareket! 14 izlenme - 12 ay önce Galatasaray taraftarı olduğunu sosyal medya aracılığı ile ilan eden Amerikalı oyuncu Cassidy Gard, Ankara'da düzenlenen bombalı saldırıda hayatını kaybedenler için bu resmi çizdi ve Türkiye'ye olan aşkın bir kez daha gözler önüne serdi