Hoşgeldiniz!

çatapat

Korkutan Çatapat Şakası 00:32
Korkutan Çatapat Şakası 6.188 izlenme - 2 yıl önce Ortadoğu Ülkelerinden Birinde Ocakta Düdüklü Tencerede Yemek Yapan Genç, Arkadaşlarının Yaptığı Çatapat Şakasıyla Hayatının Şokunu Yaşadı.
Torpil`in Çocuklar Üzerindeki Etkisi 01:04
Torpil`in Çocuklar Üzerindeki Etkisi 1.479 izlenme - 2 yıl önce Ya aga, biz de çocuk olduk, şimdi olsa yine oluruz yani ama bu şekilde eğlenemedik biz. Karınca yuvalarına torpil koyup patlatmışlığımız çok oldu ama bu derece bir aksiyonu gerçekten yaşamadık. Çocuklar kamerayı görüp mü böyle eğleniyorlar, yoksa normal tarzları mı çözemedim. Ama her iki şekilde de imrendim. Şimdi olsa da oynasak, patlatsak, eğlensek, tombi yesek...
1 milyon Çatapatı Aynı Anda Patlatmak 02:02
1 milyon Çatapatı Aynı Anda Patlatmak 1.378 izlenme - 4 yıl önce Rekor içinmidir bilinmmez ama bir milyon çatapatı ateşlemek neden diye sorarsanız bence arkadaşlar baya bi ağır işsiz.
Çatapat Zehirdir! 00:51
Çatapat Zehirdir! 497 izlenme - 2 yıl önce Çatapat Zehirdir! www.tibbivideolar.com
1 Milyon Çatapat Aynı Anda Patlarsa 00:55
1 Milyon Çatapat Aynı Anda Patlarsa 237 izlenme - 2 yıl önce '' 1 Milyon '' Çatapat Aynı Anda Patlıyor :)
Bu Şaka Adamı Kalpten Götürür 00:16
Bu Şaka Adamı Kalpten Götürür 404 izlenme - 2 yıl önce Bu Şaka Adamı Kalpten Götürür
Gün Işığında Hava  Fişek Gösterisi 08:45
Gün Işığında Hava Fişek Gösterisi 138 izlenme - 1 yıl önce Havai Fişek gösterileri her zaman gece olmaz demişler, Birde gündüz yapalım demişler, farklı düşünmüşler farklı bir görsel şölen elde etmişler, izleyelim.
Germencikli Tibet Ve Arkadaşları - Çatapat Gezinlemesi Ve Çine İkiparmak Zeybeği 02:40
Germencikli Tibet Ve Arkadaşları - Çatapat Gezinlemesi Ve Çine İkiparmak Zeybeği 554 izlenme - 5 yıl önce
Keşke Bizim Zamanımızda Olsaydı Diyeceğiniz Çatapat  00:36
Keşke Bizim Zamanımızda Olsaydı Diyeceğiniz Çatapat 59 izlenme - 1 yıl önce Şimdiki zamanın bile çatapatı bir başka dedirtecek videoyu birlikte izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
10 Milyon Çatapat Aynı Anda Patlatıldı 00:51
10 Milyon Çatapat Aynı Anda Patlatıldı 46 izlenme - 11 ay önce Milyonlarca Çatapat aynı anda patlatılırsa ne olur? Milyonlarca çatapatı aynı anda patlatmayı denediler. Bakalım sonuç ne olmuş?
Milyonlarca Çatapatı Aynı Anda Patlatmak 02:06
Milyonlarca Çatapatı Aynı Anda Patlatmak 83 izlenme - 2 yıl önce Doğu Asya'da bir rekor için mi kutlama için mi bilinmez,0 zeka arkadaşlar çatapatları patlatıveriyorlar. 01:24
Korkutan Çatapat Şakası 00:32
Korkutan Çatapat Şakası 121 izlenme - 2 yıl önce Ortadoğu Ülkelerinden Birinde Ocakta Düdüklü Tencerede Yemek Yapan Genç, Arkadaşlarının Yaptığı Çatapat Şakasıyla Hayatının Şokunu Yaşadı.
Çatapat Zehirdir! | Sağlık Bakanlığı 00:51
Çatapat Zehirdir! | Sağlık Bakanlığı 148 izlenme - 2 yıl önce Çatapat Zehirdir! | Sağlık Bakanlığı
Keşke Bizim Zamanımızda Olsaydı Diyeceğiniz Çatapat 00:36
Keşke Bizim Zamanımızda Olsaydı Diyeceğiniz Çatapat 62 izlenme - 1 yıl önce Bizim zamanımızda kız kaçıranla torpilden gelişmişi yoktu. Birde kız kaçıranı dikine koyup füze diye hafif kandırıldığımızı hatırlıyorum. Şimdi ise her şey gibi geçmişteki torpil, kız kaçıran bile çok farklı.
1 milyon Tane Çatapatı Böyle Patlattılar 01:05
1 milyon Tane Çatapatı Böyle Patlattılar 40 izlenme - 2 yıl önce 1 milyon tane çatapatı böyle patlattılar Yere yığılan 1 milyon adet çatapatın patlayışı görülmeye değer. Söz konusu 1 milyon çatapat olunca ortaya bomba patlaması gibi bir şey çıkıyor.
Narda Afrika - Çatapat 03:13
Narda Afrika - Çatapat 4 izlenme - 3 ay önce Çatapat (Narda Afrika) Şarkı Sözleri : Geldi birden hatırıma eski tahta veranda Karışırdık ikimiz Piggy’le Kermit’tik biz Bin dokuzyüz seksenbeş avucumda çatapatlar var Moda hababam o zaman bizi Kara Şimşek paklar Ne güzeldi eski günler Sen gülerken geçti birden Saçlarına aklar düştü Sen ağlarken geçti bu dem Geldi birden hatırıma Altın Kızlar bir arada En moda yer Beyoğlu bu Jedi'ler kimin oğlu Gazoz içtik doya doya anneeannem beni yine yıkasa Tek kanaldık biz zaten giderdik hep Dallas'a Söz & Müzik: Barış Başarol Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...