Hoşgeldiniz!

catching

Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:25
Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak Türkçe Altyazılı Fragmanı 123.786 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson ve Elizabeth Banks 'in oynadığı 2013 ABD yapımı Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak( The Hunger Games Catching Fire) filminin fragmanı. Katniss Everdeen’ın futuristik ve bir o kadar da despotik dünyada geçen sürükleyici maceraları devam ediyor. Genç kadın bu sefer “Quarter Quell” için yarışıyor. Tüm dünyada ses getiren Açlık Oyunları serisinin ikinci filminde kadroda yine Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson ve Woody Harrelson yer alırken yönetmen koltuğunda bu sefer ilk filmden farklı olarak Francis Lawrence oturuyor. Suzanne Collins’in romanından bu sefer beyazperdeye uyarlayanlar ise Küçük Gün Işığım filminin senaristi Michael Arndt ve 127 Saat’e imza atan Simon Beaufoy.
Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:30
Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak Türkçe Altyazılı Fragmanı 78.731 izlenme - 4 yıl önce Katniss Everdeen’ın futuristik ve bir o kadar da despotik dünyada geçen sürükleyici maceraları devam ediyor. Genç kadın bu sefer “Quarter Quell” için yarışıyor. Katniss Everdeen’in Peeta Mellark ile birlikte 74. Geleneksel Açlık Oyunları’nı kazanmalarıyla birlikte güvenli bir şekilde eve dönmeleriyle başlıyor. Kazanmak, geriye dönüp ailelerini ve yakın arkadaşlarını bırakmaları ve Zafer Turu’nu gerçekleştirmeleri anlamına geliyor. Katniss’in bir isyanın patlamak üzere olduğunu hissetmesinin yanısıra; Capitol, Başkan Snow 75. Geleneksel Açlık Oyunları’nı (Çeyrek Asır Oyunları) hazırlarken halen kontrolü elde tutuyor – fakat bu oyun, Panem’i sonsuza dek değiştirecek.
The Hunger Games: Catching Fire Fragman 3 01:33
The Hunger Games: Catching Fire Fragman 3 724 izlenme - 4 yıl önce The Hunger Games: Catching Fire Fragman 3
Açlık Oyunları Ateşi Yakalamak Türkçe Altyazılı Fragman 01:30
Açlık Oyunları Ateşi Yakalamak Türkçe Altyazılı Fragman 1.281 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth gibi isimlerin yer aldığı Açlık Oyunları Ateşi Yakalamak (The Hunger Games: Catching Fire) filminin Türkçe altyazılı resmi fragmanı.
Açlık Oyunları Kamera Arkası Görüntüleri 04:46
Açlık Oyunları Kamera Arkası Görüntüleri 472 izlenme - 4 yıl önce ET Online'de yayınlanan Açlık Oyunları kamera arkası görüntülerinde, oyunculardan röportajlar ve bazı yeni sahnelerin çekim görüntüleri yer alıyor.
Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak - Imax Özel Fragmanı 02:01
Açlık Oyunları 2 Ateşi Yakalamak - Imax Özel Fragmanı 907 izlenme - 4 yıl önce Katniss Everdeen’ın futuristik ve bir o kadar da despotik dünyada geçen sürükleyici maceraları devam ediyor. Genç kadın bu sefer “Quarter Quell” için yarışıyor. Tüm dünyada ses getiren Açlık Oyunları serisinin ikinci filminde kadroda yine Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson ve Woody Harrelson yer alırken yönetmen koltuğunda bu sefer ilk filmden farklı olarak Francis Lawrence oturuyor. Suzanne Collins’in romanından bu sefer beyazperdeye uyarlayanlar ise Küçük Gün Işığım filminin senaristi Michael Arndt ve 127 Saat’e imza atan Simon Beaufoy.
Justin Bieber Catching Feelings (Official Video) Hd 2012 03:55
Justin Bieber Catching Feelings (Official Video) Hd 2012 558 izlenme - 5 yıl önce Justin Bieber Catching Feelings (Official Video) HD 2012
Justin Bieber - Catching Feelings (Audio) 03:55
Justin Bieber - Catching Feelings (Audio) 452 izlenme - 5 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
The Hunger Games Catching Fire Fragman 02:19
The Hunger Games Catching Fire Fragman 554 izlenme - 4 yıl önce The Hunger Games Catching Fire filminin yayınlanan resmi fragmanı.
2pac Catchin Feelins 04:54
2pac Catchin Feelins 327 izlenme - 6 yıl önce 2pac catchin feelings
Hunger Games Catching Fire Türkçe Altyazılı Fragman 01:30
Hunger Games Catching Fire Türkçe Altyazılı Fragman 401 izlenme - 4 yıl önce Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak 22 Kasım 2013'te Sinemalarda... Katniss Everdeen'ın futuristik ve bir o kadar da despotik dünyada geçen sürükleyici maceraları devam ediyor. Genç kadın bu sefer "Quarter Quell" için yarışıyor. Tüm dünyada ses getiren Açlık Oyunları serisinin ikinci filminde kadroda yine Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson ve Woody Harrelson yer alırken yönetmen koltuğunda bu sefer ilk filmden farklı olarak Francis Lawrence oturuyor. Suzanne Collins'in romanından bu sefer beyazperdeye uyarlayanlar ise Küçük Gün Işığım filminin senaristi Michael Arndt ve 127 Saat'e imza atan Simon Beaufoy. Filmin ülkemizde Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak adıyla 2013 kasımında sinemalarda olması planlanıyor.
Açlık Oyunlarının Katniss'i Jon Snow'a Karşı 01:22
Açlık Oyunlarının Katniss'i Jon Snow'a Karşı 135 izlenme - 2 yıl önce Açlık Oyunları ve Game of Thrones arasında kurulan inanılmaz köprü ile Katniss Everdeen Jon Snow'a karşı savaşa girdi.
Justin Bieber - Catching Feelings (Audio) 03:55
Justin Bieber - Catching Feelings (Audio) 11 izlenme - 2 ay önce Music video by Justin Bieber performing Catching Feelings (Audio). © 2012 The Island Def Jam Music Group
Justin Bieber - Catching Feelings ( Audio) 03:55
Justin Bieber - Catching Feelings ( Audio) 118 izlenme - 3 yıl önce Music video by Justin Bieber performing Catching Feelings (Audio). © 2012 The Island Def Jam Music Group.
HUNGERGAMES CATCHING FIRE KAMERA ARKASI_SİNEMASKOP KANAL 35 26:05
HUNGERGAMES CATCHING FIRE KAMERA ARKASI_SİNEMASKOP KANAL 35 177 izlenme - 4 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 16:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 17:15 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz. https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35
The Hunger Games: Catching Fire - EXCLUSIVE Final Trailer 01:06
The Hunger Games: Catching Fire - EXCLUSIVE Final Trailer 164 izlenme - 4 yıl önce Katniss Everdeen’ın futuristik ve bir o kadar da despotik dünyada geçen sürükleyici maceraları devam ediyor. Genç kadın bu sefer “Quarter Quell” için yarışıyor. Tüm dünyada ses getiren Açlık Oyunları serisinin ikinci filminde kadroda yine Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson ve Woody Harrelson yer alırken yönetmen koltuğunda bu sefer ilk filmden farklı olarak Francis Lawrence oturuyor. Suzanne Collins’in romanından bu sefer beyazperdeye uyarlayanlar ise Küçük Gün Işığım filminin senaristi Michael Arndt ve 127 Saat’e imza atan Simon Beaufoy.
The Hunger Games: Catching Fire En Son Fragmanı 01:06
The Hunger Games: Catching Fire En Son Fragmanı 164 izlenme - 4 yıl önce Katniss Everdeen’ın futuristik ve bir o kadar da despotik dünyada geçen sürükleyici maceraları devam ediyor. Genç kadın bu sefer “Quarter Quell” için yarışıyor. Tüm dünyada ses getiren Açlık Oyunları serisinin ikinci filminde kadroda yine Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson ve Woody Harrelson yer alırken yönetmen koltuğunda bu sefer ilk filmden farklı olarak Francis Lawrence oturuyor. Suzanne Collins’in romanından bu sefer beyazperdeye uyarlayanlar ise Küçük Gün Işığım filminin senaristi Michael Arndt ve 127 Saat’e imza atan Simon Beaufoy.
Catching Flies - Quiet Nights 03:38
Catching Flies - Quiet Nights 46 izlenme - 3 yıl önce Catching Flies - Quiet Nights Şarkı Sözleri (lyrics): Quiet nights of quiet stars Quiet cords from my guitar Floating on the silence that surrounds us Quiet thoughts and quiet dreams Quiet walks by quiet streams And the window looking on the mountains and the sea how lovely This is where i want to be Here with you so close to me Until the final flicker of life's ember I who was lost and lonely Believing life was only A bitter tragic joke Have found with you The meaning of existence Oh my love This is where i want to be Here with you so close to me Until the final flicker of life's ember I who was lost and lonely Believing life was only A bitter tragic joke Have found with you The meaning of existence Oh my love
The Hunger Games Catching Fire Fragman 00:26
The Hunger Games Catching Fire Fragman 97 izlenme - 4 yıl önce The Hunger Games Catching Fire filminin 27 saniyelik kısa tanıtım klibi.
The Hunger Games: Catching Fire - Fragmanı 01:06
The Hunger Games: Catching Fire - Fragmanı 107 izlenme - 4 yıl önce Katniss Everdeen’ın futuristik ve bir o kadar da despotik dünyada geçen sürükleyici maceraları devam ediyor. Genç kadın bu sefer “Quarter Quell” için yarışıyor. Tüm dünyada ses getiren Açlık Oyunları serisinin ikinci filminde kadroda yine Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson ve Woody Harrelson yer alırken yönetmen koltuğunda bu sefer ilk filmden farklı olarak Francis Lawrence oturuyor. Suzanne Collins’in romanından bu sefer beyazperdeye uyarlayanlar ise Küçük Gün Işığım filminin senaristi Michael Arndt ve 127 Saat’e imza atan Simon Beaufoy.
The Hunger Games: Catching Fire, 25 Mayıs Pazar Moviesmart Premium Hd'de! 01:06
The Hunger Games: Catching Fire, 25 Mayıs Pazar Moviesmart Premium Hd'de! 53 izlenme - 3 yıl önce Efsane Devam Ediyor! jennifer Lawrence, Josh Hutcherson Ve Liam Hemsworth'un Etkileyici Performansları Ve Nefes Kesen Temposuyla "the Hunger Games: Catching Fire / Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak" 25 Mayıs Pazar Akşamı Moviesmart Premium Hd'de!
SİNEMASKOP BÖLÜM 112_HUNGER GAMES:CATCHING FIRE_KANAL 35 01:52:21
SİNEMASKOP BÖLÜM 112_HUNGER GAMES:CATCHING FIRE_KANAL 35 29 izlenme - 4 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 16:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 17:15 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz. https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35