Hoşgeldiniz!

caterpillar

sıradışı büyük dev kamyonlar 05:15
sıradışı büyük dev kamyonlar 103.931 izlenme - 8 yıl önce 100 ile 380 ton arasında yük taşıyabilen büyük dev kamyonlar
Çizgi Film iş makineleri - Maden kamyonu 02:18
Çizgi Film iş makineleri - Maden kamyonu 4.586 izlenme - 2 yıl önce Maden kamyonları dünyanın en büyükve en güçlü kamyonlarıdır.Bu kamyonların trafiğe çıkması yasaktır. Sevgili çocuklar eğer birgün yolunuz bir maden ocağına düşerse mutlaka operatöründen müsade alarak kabinine çıkın ve inceleyin. Kabininden aşağıya baktığınızda sizi büyüleyecek. Bende maden kamyonu operatörü olmak istiyorum diyeceksiniz. Liebherr T282B model ile üretilmiştir.Adeta bir demir yığınıdır. Öyle ki Bizde bu çizgi filmde sizlere bu kamyon ile roketi ve büyük topu nasıl taşıdığını gösterdik. -
Koca Kepçe İle Akrobasi Hareketler 04:07
Koca Kepçe İle Akrobasi Hareketler 1.313 izlenme - 3 yıl önce Genova'da düzenlenen gösteri ve motocross yarışlarında Catterpilar kepçe ile inanılmaz hareketler yapıldı. İzleyenler şaşkına döndü.
Beyaz Aşklar 03:58
Beyaz Aşklar 544 izlenme - 10 yıl önce Bazen bize aşklardan geriye bu şarkılar kalır Acemice bir şiir
Caterpillar'dan Zorlu Koşullara Karşı Dayanıklı Akıllı Telefon 01:26
Caterpillar'dan Zorlu Koşullara Karşı Dayanıklı Akıllı Telefon 360 izlenme - 2 yıl önce İş makineleri ve ekipmanları üreten ve dayanıklılığıyla bilinen, dünyaca ünlü Caterpillar firması, bu kez akıllı telefon üretimine başlmaış. Android tabanlı olacak telefonlar su,toz ve darbelere karşı dayanıklı olacakmış. Ne zaman satışa sunulacağı hakkında şimdilik bir bilgim yok.
İş Makinaları ile Jenga Oynamak! 01:18
İş Makinaları ile Jenga Oynamak! 113 izlenme - 1 yıl önce Caterpillar isimli dünyaca ünlü markanın iş makinesinin reklam filminde dünyanın en büyük jengasını makinaları kullanarak oynadı. O anlara şahit oluyoruz efendim.
Yalnızlıkların Şairi 01:25
Yalnızlıkların Şairi 647 izlenme - 10 yıl önce ben yalnızlıkların sairiyim
sebepsiz fırtına- abdullah gelir 04:08
sebepsiz fırtına- abdullah gelir 543 izlenme - 9 yıl önce beğenmenizi umarım
Caterpillar D11r Başka Büyük Kaya Bastırıyor 01:56
Caterpillar D11r Başka Büyük Kaya Bastırıyor 366 izlenme - 5 yıl önce Bizim Caterpillar D11r bir 20 ayak kaya itin göz atın!
Son Dileğim 01:42
Son Dileğim 456 izlenme - 10 yıl önce Son dilekleri söylemek bazen çok zordur
Tek Seferde Tam 400 Ton 00:49
Tek Seferde Tam 400 Ton 126 izlenme - 2 yıl önce Maden sektöründe kullanılan ülkemizde dev kamyon olarak bilinen Caterpillar 797B kamyonlar, büyük gövdeleriyle dorseleriyle devasa yüklerin üstesinden gelebiliyorlar. Tek seferde 400 ton döken bu kamyon gibi...
The Very Hungry Caterpillar Animation | Çok Aç Tırtıl Animasyon 02:02
The Very Hungry Caterpillar Animation | Çok Aç Tırtıl Animasyon 68 izlenme - 1 yıl önce Çocuklar için eğitimli: The Very Hungry Caterpillar Animation | Çok Aç Tırtıl Animasyon... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." I used Adobe After Effects to animate the children's story of The Very Hungry Caterpillar.
Günümüz Kömür Madenciliği 03:25
Günümüz Kömür Madenciliği 68 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle Soma'da vefat eden işçilerimize Allah rahmet eylesin,geride kalanlara Allah sabır versin.Yapılan komik ve alaycı açıklamalardan dolayı rahatsız oldum ve vefat eden ağabeylerim,kardeşlerim için bir şeyler yapmak istedim.Bu yüzden değerli üyelerimize günümüzde insan hayatına paradan daha fazla değer veren ülkelerin kullanmakta olduğu bir makineyi göstermek istedim.Alt yazı ekleme gereği duymadım.Çünkü video her şeyi anlatıyor.Tabi ki anlamak isteyene !
Caterpillar Inc. Nyse Cat Completed Acquisition Of Bucyrus 01:06
Caterpillar Inc. Nyse Cat Completed Acquisition Of Bucyrus 63 izlenme - 6 yıl önce thank you for joining us. ı am your host sara bryant at crwe newswire stock highlight. caterpillar ıncorporated - symbol cat - has completed its acquisition of bucyrus ınternational ıncorporated which makes surface mining equipment used for coal copper iron ore oil sands and other minerals. the purchase of bucyrus is a great strategic acquisition for caterpillar which expects demand to remain strong for mining equipment because of growth in the developing world. recently caterpillar reported a 4
The Cure - The Caterpillar 03:45
The Cure - The Caterpillar 28 izlenme - 2 yıl önce Ünlü İngiliz grup The Cure'un eğlenceli şarkılarından yalnızca biri. Okumayı bırakıp şarkıdan zevk almaya bakalım.
The Cure The Caterpillar 03:40
The Cure The Caterpillar 67 izlenme - 6 yıl önce the cure the caterpillar