Hoşgeldiniz!

çatı adayı

Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Seçim Şarkısı 02:57
Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Seçim Şarkısı 4.348 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin Cumhurbaşkanı Adayı Prof Dr Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Seçim Şarkısı CHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı http://sancaktepe.chpistanbul.org.tr https://twitter.com/chpsancaktepe https://www.facebook.com/chpsancaktepe
Başbakan Erdoğan'dan Ekmeleddin İhsanoğlu Hakkında İlk Yorum 00:33
Başbakan Erdoğan'dan Ekmeleddin İhsanoğlu Hakkında İlk Yorum 1.178 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan'dan Ekmeleddin İhsanoğlu Hakkında İlk Yorum
Yozgat Halkına Ekmeleddin İhsanoğlu'nu Sormak 03:44
Yozgat Halkına Ekmeleddin İhsanoğlu'nu Sormak 263 izlenme - 2 yıl önce chp ve mhp'nin çatı adayı ekmeleddin ihsanoğlu'nu hemşehrileri ne kadar biliyor ve tanıyor izliyoruz efenim.
Ekmek İçin Ekmeleddin 02:58
Ekmek İçin Ekmeleddin 186 izlenme - 2 yıl önce Beş partinin cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, seçim bildirgesini açıklamış. İhsanoğlu, "Ne ekersek onu biçeriz. Güzellikleri ekmek için, Türkiye'min emrindeyim" demiş. Sloganı ile oldukça çok konuşulacak ve sosyal medya malzemesi olacak anlaşılan. Neyse haydi hayırlısı bakalım.
Ekmeleddin İhsanoğlu'ndan Başbakan Erdoğana Cevap 01:19
Ekmeleddin İhsanoğlu'ndan Başbakan Erdoğana Cevap 54 izlenme - 4 yıl önce CHP ve MHP’nin cumhurbaşkanlığı için ‘çatı adayı’ olarak ismini açıkladığı Ekmeleddin İhsanoğlu, Başbakan Erdoğan’ın kendisiyle ilgili sözlerine ilişkin, “Ben polemiğe girmiyorum. Sayın Başbakan’ın çok güzel bir sözü var; ‘her şey sandıklarda belli olacaktır, halk oyunu verecektir’” dedi. Ekmeleddin İhsanoğlu, apartman görevlisi İrfan Kara’nın Sarıyer Belediyesi Nikah Dairesi’ndeki nikah törenine katıldı. Nikah şahitliği yapan İhsanoğlu, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Adaylık çalışmalarıyla ilgili bir soru üzerine İhsanoğlu, “Şimdi bir hazırlık var İstanbul ve Ankara’da ofis kuruluyor. Bir ekip hazırlanıyor ve basınla ilişkiler, halkla ilişkiler, değişik faaliyetler görevli arkadaşları toparlıyoruz. Bu haftasonu bir kısmını toparlayacağız ve hafta başından itibaren ofisimiz olacak” dedi. Başbakan Erdoğan’ın “Temelsiz çatı” sözlerinin hatırlatılması üzerine ise polemiklere girmediğini belirten İhsanoğlu, “Sayın Başbakan’ın çok güzel bir söz var; ‘her şey sandıklarda belli olacaktır, halk oyunu verecektir.’ Bu çok saygın bir yaklaşımdır. Bu sürecin bu şekilde başlamış olması, bu şekilde devam ettirilmesi lazım. Bunu saygıyla karşılıyorum. Ben polemik yapmam” diye konuştu. İhsanoğlu, “Seçim sürecinde halka ne anlatacaksınız, genel başlığı ne olacak?” sorusuna ise, “Başladığımız zaman hepsini öğreneceksiniz” yanıtını verdi. Bir basın mensubunun, “Adınızın anlamı nedir?” sorusu üzerine ise İhsanoğlu, “14. yüzyıldan iki büyük Türk bilim adamının adıdır. Birisi Bayburtlu Ekmeleddin, İslam hukuku alimi. Biri de Mevlana Celaleddin Rumi’nin zamanından ünlü bir hekimdir. 13.-14. Yüzyılda çok kullanılan Nurettin, Şehabettin, Necmettin gibi çok kullanılan bir isim. Yadırganacak bir şey yok. Bana herkes Ekmel der” dedi.
Sokak Ekmeleddin İhsanoğlu İsmi İçin Ne Düşünüyor? 01:54
Sokak Ekmeleddin İhsanoğlu İsmi İçin Ne Düşünüyor? 54 izlenme - 4 yıl önce Sokak Ekmeleddin İhsanoğlu İsmi İçin Ne Düşünüyor? Cumhurbaşkanlığı Seçimi, Ekmeleddin İhsanoğlu Beyaz Haber ekibi, CHP ve MHP’nin çatı aday olarak gösterdi Ekmeleddin İhsanoğlu ismini vatandaşlara sordu. Türkiye Cumhurbaşkanlığı seçimlerine kitlendi. CHP'DE ÇATI KRİZİ CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP lideri Devlet Bahçeli'ye, Cumhurbaşkanı 'çatı adayı' olarak İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) eski Genel Sekreteri Ekmeleddin İhsanoğlu'nun ismini önerdi. Bu isim MHP tarafından olumlu karşılanırken CHP'de ise kriz çıktı. 'CHP KENDİNİ İNKAR ETTİ' İhsanoğlu isminin açıklanması ardından bazı milletvekilleri tepkilerini dile getirdi. CHP Ankara Milletvekili Gökhan Günaydın, 'Yağmur'dan kaçınmak için bu çatının altına girilmez; bu çatı şakır şakır akar' derken bir diğer eleştiri ise CHP'li Nur Serter'den geldi. Serter, CHP'nin kendisini inkar edecek bir girişimde bulunduğunu söyledi. CHP tabanından da benzer tepkiler yükseldi. SOKAK İHSANOĞLU'NU TANIMIYOR Ekmeleddin İhsanoğlu ismi siyasi arenada bu gelişmelere neden olurken vatandaşın ne düşündüğü ise merak konusu oldu. Beyaz Haber ekibi bu sorunun cevabını bulmak için sokağa çıktı. Yapılan yorumlar vatandaşların Ekmeleddin İhsanoğlu ismini tanımadığını gösterdi. Bazı vatandaşlar açıkça bu ismi tanımadıklarını söylerken bazıları ise kararsız kaldı. Ortaya çıkan tablo çatı aday üzerinden yapılan tartışmaların devam edeceğini gösteriyor.
Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Reklam Filmi 00:40
Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Reklam Filmi 42 izlenme - 3 yıl önce Çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu için hazırlanan reklam filmini sizlerle paylaşmak istedim. Malum ekmel hoca önüne gelene gidene ayar veriyor. Ekmeleddin koca konak!
Ekmeleddin İhsanoğlu Kesk'i Ziyaret Etti 02:53
Ekmeleddin İhsanoğlu Kesk'i Ziyaret Etti 13 izlenme - 4 yıl önce Muhalefetin cumhurbaşkanlığı seçimlerinde çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, “Şüphesiz ki Türkiye’de eski vesayetlere son vermek isterken yeni vesayetlerin kurulmasını hiç kimse istemiyor” dedi.