Hoşgeldiniz!

Çatı İzolasyon Videoları İzle

Çatı İzolasyonu 03:29
Çatı İzolasyonu 4.243 izlenme - 3 yıl önce Mükemmel Çatı İzolasyonu ® 0535 714 29 79,Yapımı İçin Kullanılan Çatı İzolasyonunda Temeli Ve Bina Dışını Koruyan Sistemlerde En İyi İzolasyon Malzemeleri Kaliteli Bir Uygulama Şekli İle Yapılmalıdır.Şayet izolasyonu oluşturan şartları gereken biçimde oluşturulmadığı zaman çatı ısı, su yalıtımı anlamında verimsiz hale gelir
Yeni Taşyünü Çatı İzolasyonu.teras İzolasyonu İstanbul Sistemleri 05:57
Yeni Taşyünü Çatı İzolasyonu.teras İzolasyonu İstanbul Sistemleri 834 izlenme - 3 yıl önce Günümüzde "çatı İzolasyonu" xemini çatı su yalıtımı, Teras İzolasyonu İçin İlk olarak oluştulur, sonrasında ilk kat membran çatı izolasyon tabakası olarak yapıştırılan bu sistemin izolasyonu dikkatli şekilde yapılmalıdır.
çatı izolasyon 02:40
çatı izolasyon 1.296 izlenme - 7 yıl önce çatı izolasyonu
Sıkma Köpük İzolasyon    00:23
Sıkma Köpük İzolasyon 3 izlenme - 3 gün önce Bilgi için .: www.politekpoliuretan.com Gsm :0530 155 18 44 Yusuf Kızılsert info@politekpoliuretan.com Isı kaybı yüksek olan çatı arasında ek yeri olmayan sprey poliüretan uygulamaları ile kesin izolasyon sağlanır.
Çatı İzolasyonu Değişimi. Nasıl Yapılır İzle ? 05:44
Çatı İzolasyonu Değişimi. Nasıl Yapılır İzle ? 618 izlenme - 3 yıl önce Çatı Yapımları - Çatı İzolasyonu Nasıl Yapılır, çatı sistemlerinin yapımı nasıl olmalıdır ? Çatı sitrüktürünün izolasyonu ne şekilde yapılmalıdır. ? 0216 489 45 71 den Ulaşabilirsiniz.
Kayseri Köpük İzolasyon Teras Uygulaması 00:37
Kayseri Köpük İzolasyon Teras Uygulaması 242 izlenme - 4 yıl önce Kayseri Köpük İzolasyon Teras Uygulamas
Duayen Sprey -  Karton Üzerine Uygulama 01:55
Duayen Sprey - Karton Üzerine Uygulama 413 izlenme - 4 yıl önce Duayen sprey sistem & Alabalık...
Uzman Çatı Ustaları 00:31
Uzman Çatı Ustaları 97 izlenme - 2 yıl önce Çatınız mı akıyor? İşin ehli uzman çatı ustası mı arıyorsunuz? Evet doğru yerdesiniz! Yılların verdiği tecrübe ile her türlü çatı tamirat ve tadilat işlerinizde sorunsuz hizmet vermekteyiz. Firmamızdaki uzman çatı ustaları işinde titiz ve sağlam işleri ve uygun fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz, size kaliteli hizmetin ayrıcalığını yaşamak kalıyor. Çatı tamir ve tadilat işlerinizde bizimle iletişime geçmeden, teklif almadan iş yaptırmayın! http://zedizolasyon.com.tr/uzman-cati-ustasi
Köpük İzolasyon 00:10
Köpük İzolasyon 7 izlenme - 6 ay önce Bilgi için .: www.politekpoliuretan.com Gsm : 0532 414 83 31 Hamdi Saraçoğlu info@politekpoliuretan.com Isı kaybı yüksek olan çatı arasında ek yeri olmayan sprey poliüretan uygulamaları ile kesin izolasyon sağlanır.
Çatı İzolasyon 00:35
Çatı İzolasyon 13 izlenme - 2 yıl önce çatı izolasyon
Çatı Yalıtımı Poliüretan Köpük Alınstech 00:35
Çatı Yalıtımı Poliüretan Köpük Alınstech 18 izlenme - 1 yıl önce ALINSTECH POLİÜRETAN KÖPÜK İZOLASYON ÇÖZÜMLERİ Yüksek basınçlı makine ekipmanı yardımıyla püskürtme uygulama yöntemiyle sıvı olarak yüzeye uygulanan, son teknoloji ısı izolasyon sistemidir. Uygulanan sıvı malzeme içerisinde bulunan her hücre yerleştiği alanda 1-2 saniye içerisinde kendi hacminin 30-40 katı kadar genleşerek ek yersiz ve çok düşük ısı yalıtımı değeri sayesinde, mükemmel ısı yalıtımı sağlayan bir köpük oluşturur. Yüzeye, yüksek basınç püskürtme olarak uygulanan poliüretan köpük’ün reaksiyonunun çok hızlı olması sayesinde (1-2 saniye) her türlü zor yüzeye uygulama rahatlıkla yapılabilmekte ve malzeme kendini aşağıya bırakmamaktadır. 1-2 dakika içerisinde tamamen kuruyan köpük, sert halini alır. İdeal bir uygulama 3 ya da 4 kat yapılır. Her kat için köpük kalınlığı yaklaşık 1 cm olacak şekilde ayarlanır. Bu kalınlık köpüğün iyi bir boyutsal kararlılığının olması için yeterlidir.Poliüretan köpük’ün ilk katı yüzeyi ince bir tabaka halinde kapatır. Bu katın dokunmayla tamamen kuruduğu anlaşıldığı zaman uygulama son kalınlığa ulaşana kadar kat kat devam eder. AVANTAJLARI Ek yersiz yekpare uygulaması sayesinde ısı köprüsü oluşturmaz Yüzeye, yüksek basınç altında püskürtülerek uygulanan malzeme uygulandığı yüzeyin detay noktalarında, kolon-kiriş girinti ve çıkıntılarına ulaşabilme ve kesintisiz kaplama sağlar. Uygulama hızlı ve zahmetsizdir. Günde 500-1.000 m² alanın ısı yalıtımı kaplaması yapılmasına olanak sağlar. Baz ,duman, benzin gibi kimyasallara dayanıklıdır. Deforme olmaz. Uzun ömürlü, koku yapmaz, bakteri ve böcek barındırmaz. İşçilik, nakliye, zaman ve en önemlisi ısıtma ve soğutma enerjisinden büyük tasarruf sağlar.
poliüretan sprey ile tanışmak için geç kalmayın 00:59
poliüretan sprey ile tanışmak için geç kalmayın 37 izlenme - 7 yıl önce poliüretan sprey mobil araçları ile türkiyenin her yerine bir telefon kadar uzaktayız.detaylı bilgi için web adresimizi inceleyebilirsiniz. www.polurya.comwww.poliuretanspreyci.comalim izolasyon ltd şti0 216 447 34 050 549 741 00 99